تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 645 اولاول ... 56789101112131959109509 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 6449

نام تاپيک: { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

پروفشنال siyanor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

با سلام
    من 3 ماه است از دبی لب تاپ toshiba p100 خریدم 2 تا سی دی هم داره در مورد این 2 تا سی دی توضیح دهید فکر کنم یکیش ماله recovery باشه یکی دیگر نمی دانم ؟ در مورد نحوه recovery اگر می شود توضیح بدهید و orginal window is windows media center 2005 است و آیا اگر ویستا بزنم بعد بخواهم با آن سی دی recovery کنم تا باز ویندوز لبتاپ همون ویندوز orginal بشود آیا می شود ؟
    من 1 پارتیشن دارم یعنی درایو c خواستم با پارتیشن مجیک تعداد درایو هایم را زیاد کنم ولی نمی شود نمی دانم چرا ولی این کار را عین همان کار را در کامپیوتر pc انجام می دهم می شود مشکل در کجاست ؟
    cpu dou 2.16
    ram 512+512= 1024
    vga : 256 geforce 7600
    hard : 100 gig
    monitor : 17
    colour : metalic orange

سلام دوست عزیز
    در مورد سی دی باید بگم که خیلی راحت سی دی رو میزاری شگه سی دی ویندو.ز بود که هیچی و گرنه ااگه رکاوری باشه فکر کنم به شما این اجازه رو ببده که برای خودتون درایو بسازید
    یادتون باشه از اطلاعاتت نسخه برداری(روی سیدی)
    واسه سوال دوم بله واسه همین به شما اون سیدی ها رو دادند که اگه مشکلی براتون به وجود اومد ویندوز اوریجنال رو داشته باشید
    در بارهی سوال سوم من هیچ تجربه ی خاصی ندارم اگه تو بخش مشکلات ترم افزار بگید دوستان کمکتون میکنند

پروفشنال siyanor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

سلام
    poyul
    دوست عزیز یک سوال ببین شما وقتی دکمه رو فسار میدی این مشکل به وجود میاد
    اگه اره برو روی سی دی کلیک راست کن بعد eject بزن اگه باز هم کشکل داره یه چیزی تو سی دی رمت گیر کرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اقا تو رو خدا کمک کنید
    من نوت بوک dell 6400 دارم تازه خریدمش ویندوزش ویستا بود وخراب شد بعلت نصب پارتیشن مجیک
    و بالا نمیاد حالا می خوام ویندوز نصب کنم ایا میشه Xp سرویس پک 2 نصب کرد یا بهتره همون ویستا را نصب کنم؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

سلام
    من امروز يه Dell Inspiron 6400 G Force گرفتم با رم 2 گيگ :1260000
    راستش تنها مشكلي كه من با اين دستگاه دارم اينه كه ويندوزش ويستاست
    همون جايي كه خريدم ميگفت 35000 ميگيريم و برات در كنار ه ويستا اكس پي هم ميريزيم كه من ديگه زورم اومد ولي حالا پشيمون شدم . حالا به نظر شما اساتيد راهي هست كه خودم بتونم كاري كنم كه اكس پي هم بريزم ولي ويستام پاك نشه ؟؟؟؟
    ممنون ميشم جوابم و بدين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگر با 35 ویندوز با license واقعی میده برو بگیر . بگو کجاست بقیه هم برن . البته xp sp2 و واقعا اصل یعنی روی اینترنت قبول بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام وخسته نباشید
    دوستان من dell 6400 خریدم بعلت نصب پارتیشن مجیک ویندوز ارجینالش خراب شد ودیگه بالا نمیاد
    ایا نصب ویندوز روی این نوت بوک راحته وایا سی دی ویندوز ویستا که در کارتون اونه فرقی با ارجینالش که روش نصب بود داره
    خواهشا سریع کمکم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

سلام
    من امروز يه Dell Inspiron 6400 G Force گرفتم با رم 2 گيگ :1260000
    راستش تنها مشكلي كه من با اين دستگاه دارم اينه كه ويندوزش ويستاست
    همون جايي كه خريدم ميگفت 35000 ميگيريم و برات در كنار ه ويستا اكس پي هم ميريزيم كه من ديگه زورم اومد ولي حالا پشيمون شدم . حالا به نظر شما اساتيد راهي هست كه خودم بتونم كاري كنم كه اكس پي هم بريزم ولي ويستام پاك نشه ؟؟؟؟
    ممنون ميشم جوابم و بدين

بابا جواب بدين ديگه
    چي ميشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    يك لپ تاپ توشيبا مدل تكرا دارم قسمت رمز فينگرتاچ ( اثرانگشت ) آنرا فعال كردم و در يك مرحله يك رمز نيز خواست و يك رمز هم براي آن قرار دادم ولي الان كه آنرا روشن مي كنم قبل از هرچيز پيغام password مي دهد و پسورد را كه وارد مي كنم قبول نمي كند و مطمئنم كه پسوردي كه وارد مي كنم درست است لطفا از دوستان چنانچه كسي تجربه اي داره منو راهنمايي كنه ! متشكرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه szr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با سلام
    می خوام روی این لبتاپ Sony VGN-FZ140E ویندوز XP نصب کنم ولی نمی شه....
    با سی دی بوت می کنم ،لود کردن فایلها را که تمام کرد می رود سراغ هارد که در همین جا پیغام می دهد که هارد را پیدا نمی کنم....
    ویندوز فعلی هم ویستا می باشد...
    چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــایــــــــــــــــ ـــــــــــد کــــــــــــــــــــــــ رد!
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ocz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام
    می خوام روی این لبتاپ Sony VGN-FZ140E ویندوز XP نصب کنم ولی نمی شه....
    با سی دی بوت می کنم ،لود کردن فایلها را که تمام کرد می رود سراغ هارد که در همین جا پیغام می دهد که هارد را پیدا نمی کنم....
    ویندوز فعلی هم ویستا می باشد...
    چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــایــــــــــــــــ ـــــــــــد کــــــــــــــــــــــــ رد!
    با تشکر
    شايد ايني كه ميگم قدري عجيب بنظر بياد اما به امتحانش مي ارزه چون يكبار لپتاپ دوست ما اينطوري بود و هارد sataرو نمي شناخت با اين كار مشكلش حل شد
    شما در حالي كه سيستم خاموش هست هارد رو از جاش در بياريد و دوباره جا بزنيد !
    در صورت لزوم يكي دو بار اين كار رو بكنيد
    ممكنه اين بار هارد رو بشناسه بعضي اين مشكل رو به هاردهايSATA نسبت مي دهند اما اين مشكل رو خود من هم با هارد PATA داشته ام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •