تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 16 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 160

نام تاپيک: پدیده ای عجیب در سطح ایران

اگه نباشه جاش خالی می مونه neda_traveler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان فقط ديشب بوده ؟
    يا شب قبلشم بوده؟

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوستان اخبار ساعت 14 ایران به نقل از موسسه ژئوفیزیک تهران اعلام کرده که همون موشک بالستیک روسیه بوده احتمالا ... شواهد هم تقریبا همینو نشون میده ... چون موشک بالستیک تو ارتفاع زیاد حرکت میکنه و اگه یه سرچی تو یوتیوب و خبرهای انگلیسی هم بکنید متوجه شباهت اتفاق های قبلی با این پدیده می شید که همه اونا از همون موشک بالستیک بوده ... مثلا اون دومین لینک تیوب رو ببنید و مختصات جی پی اسی که داره رو با سمتش چک کنید می بینید همهشون به مرکزیت شمال ایران و جنوب روسیه دیده شده و در هر جهت هم شیی در یک راستا بوده ... من قطع به یقین پیدا کردم همونه ... منتظر خبر هایی از خود روسیه هستم که بی شک چیز زیادی نباید درز کنه

3. 2 کاربر از مرتضی nvcd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

دوستان اخبار ساعت 14 ایران به نقل از موسسه ژئوفیزیک تهران اعلام کرده که همون موشک بالستیک روسیه بوده احتمالا ... شواهد هم تقریبا همینو نشون میده ... چون موشک بالستیک تو ارتفاع زیاد حرکت میکنه و اگه یه سرچی تو یوتیوب و خبرهای انگلیسی هم بکنید متوجه شباهت اتفاق های قبلی با این پدیده می شید که همه اونا از همون موشک بالستیک بوده ... مثلا اون دومین لینک تیوب رو ببنید و مختصات جی پی اسی که داره رو با سمتش چک کنید می بینید همهشون به مرکزیت شمال ایران و جنوب روسیه دیده شده و در هر جهت هم شیی در یک راستا بوده ... من قطع به یقین پیدا کردم همونه ... منتظر خبر هایی از خود روسیه هستم که بی شک چیز زیادی نباید درز کنه
    دوست من هیچ کشوری بدون اطلاع از حریم هوایی سایر کشورها استفاده نمی کنه .
    اگر خبری بود همون اولش می گفتن .

هنوز کشورها فوق پیشرفته گفتن نمی دونیم چی هست این دکترها اومدن نظر دادن !

5. این کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

موشک بالستیک قاره پیمای روسیه بوده.آزمایش کردنش. بچه ها تو گلستان - روستامون دیدن.

تو اخبار هم چند ساعت پیش گفت نشون دادش.
    Last edited by Ghaioom; 08-06-2012 at 13:55.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    راستش روایتها متفاوته:
    دوست آبادانی: کا! آدم نمیتونه مهمون دعوت کنه. این سفینه آشناهامون بود که یه چند روزی از یه کهکشان دیگه اومده پیشمون. یه کاری نکنید که بگن اینها مهمون ندیده اند.
    روایتهای دیگه را اجازه ندارم نقل کنم. مورد داره!
    راستش من فیلم را ندیدم.لینکی که گداشته بودید، کار نمیکرد.

8. 7 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

علت مشاهده شی‌ء نورانی در آسمان چه بود؟
    وادیم کوال، رئیس بخش حفاظت اطلاعات نیروهای استراتژیک موشکی در وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که شی نورانی دیده شده در آسمانهای برخی کشورهای خاورمیانه و روسیه، نتیجه آزمایش موفقیت آمیز موشک بالستیک بین قاره ای "Topol " بوده است.
    به گزارش مشرق به نقل از مهر ، ابتدا ساکنان آستراخان و ولگراد این موشک را در آسمان مشاهده کردند، پس از آن ساکنان آذربایجان، ایران، افغانستان، لبنان و دیگر کشورها این موشک را در آسمان دیدند و تمام شاهدان در این کشورها در ابتدا تصور کرده بودند که این شی یک یوفو ( جسم ناشناخته پرنده فضایی) یا یک شهاب سنگ است.

ساکنان چندین منطقه در آذربایجان مدعی شدند که یک جسم پرنده را در آسمان در ساعت 22:50 مشاهده کردند.

براساس گزارش خبرگزاری آذری ( APA) این جسم پرنده در ارتفاع بالا از غرب به شرق حرکت می کرده است و به مدت 3 دقیقه رویت شده است.

این موشک در ویدئوهای آپلود شده در اینترنت شبیه یک جسم مخروطی شکل در ارتفاع بالا است که رد روشنی را از خود به جای گذاشته است.

اسدالله قمری نژاد - دبیر اجرایی کمیته آماتوری انجمن نجوم ایران در گفتگو با مهر با بیان اینکه وجود این شی نورانی احتمالا ناشی از سوخت مخزن موشکها است، یادآور شد: زمانی که سوخت مخزن موشکی در فضا نشت می کند و وارد جو زمین می شود می سوزد و به صورت شی نورانی مخروطی شکل دیده می شود.

محمد رحیمی - عضو هیأت علمی دبیران شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران نیز به مهر اعلام کرد: احتمال می رود این پدیده ناشی از فعالیت های فضایی و پرتاب موشک به فضا باشد.

به گزارش مهر،‌ شب گذشته شی نورانی در آسمان برخی شهرهای ایران نظیر طبس، تبریز،‌ اردبیل،‌ کرمانشاه، تهران و بهبهان مشاهده شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 3 کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته اما کمی عجیب نیست؟!
    یک موشک چقدر می تونه نور داشته باشه که از سراسر ایران قابل مشاهده باشه . درضمن یک جسم فوق العاده نورانی باید حداقل ارتفاعی بیش از 1000 کیلومتر از سطح زمین داشته باشه که از همه جا معلوم بشه که برای معلوم شدن هم باید یک نور بسیــــــــار قوی داشته باشه که قطعا هیچ موشکی حتی در لحظه انفجار چنین نوری نداره.

12. 3 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

اینا اینطوری میگن ولی من باورم نمیشه .

این کجاش شبیه آزمایش موشکی هست ؟!

14. 3 کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

اینا اینطوری میگن ولی من باورم نمیشه .

این کجاش شبیه آزمایش موشکی هست ؟!

پس چیه؟ بقشاب پرندس؟ ((: D:

16. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب من الان با گوگل ارث به ارتفاع 1000 کیلومتری ایران رفتم ارتفاع خیلی زیادی و تقریبا میشه از همه جای خاور میانه دیده شه این ارتفاع اما بحث نور هست که هیچ موشکی نمیتونه انقدر نور ایجاد کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •