تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 127

نام تاپيک: آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر iOS

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود بر شما
    لينك دانلود آخرين نسخه تايني آمبرلا در لينك اول هست شما اونو دانلود كنيد
    براي اجراي تايني امبرلا احتياج داريد كه كلارينت جاوا بر روي كامپيوترتون نصب باشه ميتونيد اون رو از سايت java دانلود كنيد بعد از دانلود و نصب تايني رو اجرا كنيد سپس دستگاهتون رو به كامپيوتر متصل كنيد و بعد كه تايني دستگاه شما رو شناخت گذينه save shsh رو بزنيد ضرف چند ثانيه از اون بك آپ ميگيره به همين راحتي!
    برااي shsh گرفتن تنها چيزي كه مهم هست آخرين نسخه ارايه شد در وب هست يعني شما تنها ميتونيد shsh دستگاهتون رو بگيريد وقتي كه همون نسخه روي وب باشه و كاري به فيلم و موزيك و ... نداره اين فايل حجمش به يك مگ نميرسه
    آقا عماد من نرم افزار رو ریختم و بعد دستگاه رو وصل کردم و شناخت بعد رو اسم دستگام کلیک کردم و سیو ش.ش رو زدم و یه خطی اون پایین پر شد تموم شد همین ؟ تو قسمت Advanced هم رفتم دیدم محل سیو کردنش توی یه فولدریه به نام .shsh الان اون فولدر رو باید تو هاردم نگه دارم ؟ حجمش 1.5 مگ توش دوتا فولدر هست به نام cache و known_device . توی cache یه فایل 1.5 مگی هست ولی تو فولدر دومی هیچی نیست .

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

آقا عماد من نرم افزار رو ریختم و بعد دستگاه رو وصل کردم و شناخت بعد رو اسم دستگام کلیک کردم و سیو ش.ش رو زدم و یه خطی اون پایین پر شد تموم شد همین ؟ تو قسمت Advanced هم رفتم دیدم محل سیو کردنش توی یه فولدریه به نام .shsh الان اون فولدر رو باید تو هاردم نگه دارم ؟ حجمش 1.5 مگ توش دوتا فولدر هست به نام cache و known_device . توی cache یه فایل 1.5 مگی هست ولی تو فولدر دومی هیچی نیست .
    درود بر شما
    بله شما الن از shsh دستگاهتون بک آپ گرفتید فقط بینید داخل روت فولدر shsh فایلی به نام 1811286516559-ipad2,2-5.0gm.shsh ذخیره شده یا نه؟
    ممکنه اعداد قبل از اون متفاوت باشند.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود بر شما
    بله شما الن از shsh دستگاهتون بک آپ گرفتید فقط بینید داخل روت فولدر shsh فایلی به نام 1811286516559-ipad2,2-5.0gm.shsh ذخیره شده یا نه؟
    ممکنه اعداد قبل از اون متفاوت باشند.
    اگه منظورتون همون فولدر شش هست كه نرم افزار ساخته توي فولدر cache يه فايلي هست با فرمت jar file كه اسمش هست lib-win و داخله فولدر known-device هم يه فايلي هست با فرمت plist file كه اسمش مانند كد هست ولي اين اسمي كه گفتين توش نيست . يعني نگرفته ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

اگه منظورتون همون فولدر شش هست كه نرم افزار ساخته توي فولدر cache يه فايلي هست با فرمت jar file كه اسمش هست lib-win و داخله فولدر known-device هم يه فايلي هست با فرمت plist file كه اسمش مانند كد هست ولي اين اسمي كه گفتين توش نيست . يعني نگرفته ؟
    درود
    یک بار دیگه این اسم فایلی رو که براتون نوشتم رو از راست به چپ بخونید و جستجو کنید .
    اگر وقتی که شما دکمه save shsh رو زدید نشون داد که آی اواس 5 رو براتون بک آپ گرفته و خط پایینی هم تا انتها رفت و به شما done داد انجام شده .
    فقط باید فایل مورد نظر رو تشخیص بدید

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود
    یک بار دیگه این اسم فایلی رو که براتون نوشتم رو از راست به چپ بخونید و جستجو کنید .
    اگر وقتی که شما دکمه save shsh رو زدید نشون داد که آی اواس 5 رو براتون بک آپ گرفته و خط پایینی هم تا انتها رفت و به شما done داد انجام شده .
    فقط باید فایل مورد نظر رو تشخیص بدید
    الان دوباره زدم که shsh بگیره ، رفتم تو قسمت کنسول دیدم این ارور رو میده
    Cydia dose not have your shsh for ipad 2 wifi 4.3 . there is no way for you to get them . sorry . you are jusy too late
    این ارور رو هی میده تو کنسول ولی اون 4.3 هی تغییر میکنه به مثلا 4.3.4 - 5.0gm - 5.0b4 - 5.0b7 - 5.0b3 و ... مشکل چیه ؟

Update :

اقا الان رفتم تو قسمت advanced و تیک request shsh from cydia رو برداشتم حالا یه فایل دیگه اضافه تو فولدر shsh به نام 2390150218510-ipad2,1-5.0gm با پسوند .shsh این همونه یا نه حجمش هم 6 کیلوبایته .
    Last edited by abc2; 06-11-2011 at 01:00.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

الان دوباره زدم که shsh بگیره ، رفتم تو قسمت کنسول دیدم این ارور رو میده
    Cydia dose not have your shsh for ipad 2 wifi 4.3 . there is no way for you to get them . sorry . you are jusy too late
    این ارور رو هی میده تو کنسول ولی اون 4.3 هی تغییر میکنه به مثلا 4.3.4 - 5.0gm - 5.0b4 - 5.0b7 - 5.0b3 و ... مشکل چیه ؟

Update :

اقا الان رفتم تو قسمت advanced و تیک request shsh from cydia رو برداشتم حالا یه فایل دیگه اضافه تو فولدر shsh به نام 2390150218510-ipad2,1-5.0gm با پسوند .shsh این همونه یا نه حجمش هم 6 کیلوبایته .
    درود
    بله حال این فایل رو کپی کنید و در یک جای امن نگه داری کنید تا در صورت لزوم بتونید دوباره ازش استفاده کنید

7. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yums's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان فكر كنم ios٥ جيل شده. Redsnow 0.9.9b7
    درسته؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

دوستان فكر كنم ios٥ جيل شده. Redsnow 0.9.9b7
    درسته؟
    درود
    اين جيلبريك از نوع تدر و براي همه آي ديوايسا بجز آيپد ٢ و آيفون ٤ s ميباشد

10. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yums's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان من ipad 2 ورژن 4.3.3 دارم جیلبریک هم شده،میخوام آپگرید کنم به ios5 ،میخوام بدونم برنامه هام پاک میشن یا نه؟
    مرسی از راهنماییتون.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

دوستان من ipad 2 ورژن 4.3.3 دارم جیلبریک هم شده،میخوام آپگرید کنم به ios5 ،میخوام بدونم برنامه هام پاک میشن یا نه؟
    مرسی از راهنماییتون.
    درود بعد از آپ گريد يك بار سينك كنيد برنامه ها بر ميگردند

13. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •