تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تیم صعود کننده به نیمه نهایی؟!

راي دهنده
56. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • فرانسه

26 46.43%
  • آلمان

30 53.57%
صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 116

نام تاپيک: فرانسه - آلمان | مرحله 1/4 | جمعه 20:30

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

عرض کردم، من فوتبال رو با ریاضیات نمی‌بینم....
    من نظرم رو توی فوتبال دوست دارم....
    یعنی عاشق اینم که وقتی یه نفر توپ رو میزنه، اون توپ با یه هدفی حرکت بکنه و به یه همتیمی برسه و هدف رو دنبال بکنه و به یه مقصد برسه....
    من فوتبالی که اینجوری باشه رو می‌پسندم و از فوتبال های دویدنی یا خسته کننده‌ی اغراق در پاس دادن مثل اسپانیول ها هم متنفرم.... واسه همنیم از المان خوشم اومده....

ما تو بازی با غنا می‌بینیم که غنا پوست المان رو میکنه.... المان در مقابلش اومد سبک بازی رو عوض میکنه.... با صبر و حوصله بازی میکنه.... دقیقه‌ي ۸۰ بازی، غنای اصلا نای راه رفتن هم نداشت چه برسه به دویدن!! حالا ممکنه تو ۵۰ دقیقه اول بازی، ۲۵۰ تا توی چارچوب هم زده باشن!! مهم اینه که کی دوید، کی بازی رو مدیریت کرد....
    بازی جزایر رو نگاه کنید؟ باز هم در مقابل دویدن های شدید این تیم، بازی مدیریت شده توسط ما ارائه میشه.... تا جایی مدیریت کردیم که الجزایر نتونست بدوه و اون، دقیقه‌ی ۱۰۰ بازی بود....
    این رو بیولوژی میگه که هیچ تیمی نمیتونی بازیکناش رو ۱۲۰ دقیقه با انرژی ثابت شروع بازی بدوونه...

حالا، ما مدیریت بازی با پرتقال رو داشتیم، با جزایر و غنا رو داشتیم، مدیریت بازی مقابل فرانسه و امریکا رو داشتیم که تو هر دوبازی، تا دقیقه‌ي ۹۰ احساس میکنی که المان این بازی رو نمی‌بره...
    این مدل بازی تیم هستش و برای منی که از سال ۲۰۰۲ که شروع کردم به فوتبال دیدن(۱۰ سالگی فک کنم! ) و بازی المان-ترکیه رو فک کنم دیدم و از اون موقع، عاشق سبک بازی المان شدم و نظمشون و کیفیت بازیشون و همیشه طرفدارشون بودم....
    من اصلا فوتبالی نیستم و شاید در کل فصل، ۲ تا بازی نبینم!!‌ولی عاشق بازی های ملی المان هستم و بازی هاش رو دنبال میکنم....

از من نخواید که بیام مثل شما چرتکه بگیرم تو دستم و حساب کنم ببینم کی چند بار چیکار کرد!!!!
    من یه بیننده‌ي حرفه‌ای فوتبال نیستم و مثل شما یا خیلی های دیگه، کل بازی ها رو دنبال نمیکنم.... تحلیلم از بازی ها هم، بر اساس همونطور که عرض کردم انتظارات شخصیم از تیم المان هستش و بس...

حالا شاید از نظر شما، اینکه من بگم ما امشب سر فرانسه رو بریدیم اغراق باشه!!‌خوب این برای شمایی که ۲۵ ساله داری فوتبال میبینی شاید اغراق باشه ولی برای من نیست!

بیخیال داوش من...
    نکته اینجاست که شما میگی از دقیقه‌ی ۱ بازی المان برنده بود!!!! بعد اینجا میگی تا دقیقه‌ي ۹۰ احساس میکنی که المان این بازی رو نمی‌بره...

بعد رو نظرت پا فشاری میکنی که فرانسه بازی نکرده و موقعیت نداشته! خوب نظرته! محترم، ولی هیچ چیز حقیقت برتری فرانسه و اینکه حقش باخت نبود رو نمیتونه زیر سوال ببره.

شاید طرفدار های آلمان اینجا خیلی زیاد باشند، از هم دفاع کنند، رو هوا همه آمار و حقیقت رو نهی کنند و بگن که عالی بودن و فرانسه افتضاح...

ولی حقیقت عوض نمیشه!

من اصلا وارد اینجور بحث ها نمیشم ولی به خاطر همین حرف ها...

باختیم، چون بد شانس بودیم! و از جایی گل خوردیم که همیشه میخوریم... بار اول نیست از اونجا فرت دروازمون باز میشه... خیلی مفت گل خوردیم، خیلی مفت حذف شدیم! خیلی مفت !!! ؟؟؟

2. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

تبریک به خاطر برد آلمان ....

1: اصولا آمار بازی چیزیه که طرفداران تیم بازنده خیلی روش مانور میدن تا بگم ما نباختیم و بهتر بودیو و شانس با شما یار بود.....فوتبال به آمار نیست

2: برای من سوالی پیش اومده اینه که چرا شانس همیشه با آلمان یاره و هیچ وقت یار تیم های دیگه نمیشه ......

3: آلمان همیشه تو اوجه و تو اوج هم میمونه .....

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

المان دقیقه‌ي ۱ برنده بود، چون از سوت شروع بازی داشت مدیریت میکرد صحنه رو.... مدیریتی که هر وقت اعمال شده، منجر به برد تیم شده...
    یه بار دیگه هم گفتم، من بازی های فرانسه رو ندیده بودم اصلا و با توجه چیزایی که قبلا گفته شده بود، همش نگران بودم که اینا چرا اینجوری میکنن؟؟؟ چرا انقد شل و ولن؟ و همش نگران بودم که الان میخوان چیکار بکنن؟؟؟ تقریبا دقیقه های ۲۰ و اینا متوجه شدم که کل بازی فرانسه همینه! ))

و تا دقیقه‌ی ۹۰ من نگران بازی های امریکا و این بازی بودم چون وقتی داری مدیریت میکنی بازی رو، گاهی تیم مقابل یه حرکت مفتکی میزنه و میندازه تو گل... مثل کاری که اخرای بازی کردن و نویر توپو کشید بیرون...مثلا اون حرکتی که بوا رفت جلو، من همش میگفتن این احمق جاش خالی موند الانه که بیچاره بشیم!!!! یه همچین اشتباهاتی میکنن گاهی بازیکنانت که تو این دست بازی ها، با تیم هایی که سبک بازی دارن و بازی میکنن نه اینکه مثل مسابقه دو میدانی فقط میدون، باید ازشون بترسی چون ممکنه گل بزنن!!!

من نمیخوام بیام توی تاپیک فرانسه و واکنش های کل فرانسوی ها رو دید بزنم نسبت به بازی، ولی این دو نفری که اینجایید، دارید میگید تیمتون بد شانسی اورد که باخت!!!‌ بنابراین من فقط به یه نتیجه میتونم برسم و اون اینه که تیمای قبلی که باهاشون برخورد داشتین، احتمالا در حد تیم های دسته دومی بودن که با اقتداری که میگفتید قبل از بازی تا اینجا اومده بود تیمتون...
    هرچند صفحه اخر تاپیک فرانسه، اکثرشون معتقد بودن که تیمشون بد بازی کرده...

5. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

المان دقیقه‌ي ۱ برنده بود، چون از سوت شروع بازی داشت مدیریت میکرد صحنه رو.... مدیریتی که هر وقت اعمال شده، منجر به برد تیم شده...
    یه بار دیگه هم گفتم، من بازی های فرانسه رو ندیده بودم اصلا و با توجه چیزایی که قبلا گفته شده بود، همش نگران بودم که اینا چرا اینجوری میکنن؟؟؟ چرا انقد شل و ولن؟ و همش نگران بودم که الان میخوان چیکار بکنن؟؟؟ تقریبا دقیقه های ۲۰ و اینا متوجه شدم که کل بازی فرانسه همینه! ))

و تا دقیقه‌ی ۹۰ من نگران بازی های امریکا و این بازی بودم چون وقتی داری مدیریت میکنی بازی رو، گاهی تیم مقابل یه حرکت مفتکی میزنه و میندازه تو گل... مثل کاری که اخرای بازی کردن و نویر توپو کشید بیرون...مثلا اون حرکتی که بوا رفت جلو، من همش میگفتن این احمق جاش خالی موند الانه که بیچاره بشیم!!!! یه همچین اشتباهاتی میکنن گاهی بازیکنانت که تو این دست بازی ها، با تیم هایی که سبک بازی دارن و بازی میکنن نه اینکه مثل مسابقه دو میدانی فقط میدون، باید ازشون بترسی چون ممکنه گل بزنن!!!

من نمیخوام بیام توی تاپیک فرانسه و واکنش های کل فرانسوی ها رو دید بزنم نسبت به بازی، ولی این دو نفری که اینجایید، دارید میگید تیمتون بد شانسی اورد که باخت!!!‌ بنابراین من فقط به یه نتیجه میتونم برسم و اون اینه که تیمای قبلی که باهاشون برخورد داشتین، احتمالا در حد تیم های دسته دومی بودن که با اقتداری که میگفتید قبل از بازی تا اینجا اومده بود تیمتون...
    هرچند صفحه اخر تاپیک فرانسه، اکثرشون معتقد بودن که تیمشون بد بازی کرده...
    فعلا که ما گل مفت خوردیم، اتفاقا ما خودمون هم از این بازی فرانسه در عجب هستیم، اگر تایپیک رو دیده باشید پست های من رو هم دیدید! حد انتظارمون رو 100% بیاریم پایین حتی نزدیک به اون هم بازی نکردن، عرض بنده این بود که با همین بازی فوق العاده ضعیفی که در مقابل آلمان ارائه کرد هم از آلمان بهتر بود و از این رو که شما و سایر دوستان هم این حقیقت رو قبول نمیکردید مجبور شدیم به آمار بازی استناد کنیم که باز شما علاقه ای ندارید قبول کنید که مهم نیست حقیقت عوض نمیشه.

فرانسه ضعیف ظاهر شد، با این حال برتر از آلمان بود، این یعنی آلمان از فرانسه نمایش بدتری ارائه کرده! آمار بازی این حرف رو اثبات میکنه، حالا آلمان شانس داشته یا هر چی... بازی رو برده و ما هم این برد رو تبریک گفتیم!

هر چند این بازیی که آلمان جلوی فرانسه ای که اصلا خوب ظاهر نشد ارائه کرد و شما ازش راضی هستی! اوج بد شانسی ما رو نشون میده.

کلا من اینجا پست دادم برا همین موضوع، نیومدم برد شما رو زیر سوال ببرم و رو آمار مانور بدم و ... بردید؟ مبارکتون باشه!

شما هم اگر علاقمند هستید یا دوست دارید درباره بازی فرانسه نظر بدید! باید بازی های قبلی رو مثل بازی با سوئیس، هلند، نروژ و ... رو ببینید، همه تیم ها روز های خوب و بد دارند.

امروز روز فرانسه نبود... یا شاید هم روز آلمان بود!

البته روش بازیی که آلمان سالهاست پس از جلو افتادن پیش میگیره رو بهش یک چیز دیگه میگن.
    Last edited by milad_gta; 05-07-2014 at 00:52.

7. این کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

گل المان خطا بود هلش داد انداختش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینقد به آلمانتون با کلوزش ننازید این کلوزه لهستانی به کدوم تیما 14گل زده مگه عربستان غنا... هرچی تیم ضعیف بوده از کلوزه گل خورده هنر کرده قابل مقایسه با رونالدو نیست

9. 2 کاربر از karimz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

عجب!!!
    در جواب دوستمون که برداشتن "مرام نامه" طرفداری تایپ کردن باید بگم ایول داداش نمیدونستم!
    نمیدونستم که دوست داشتن تیم محبوبمون ممنوع هستش.
    نمیدونستم که امید داشتن به برد وایضا قهرمانی تیم محبوبمون ممنوع هستش.
    نمیدونستم که واکاوی دلایل باخت تیم محبوبمون ممنوع هستش.
    نمیدونستم که مقایسه تیم محبوبمون با حریفان ممنوع هستش.
    نمیدونستم که افتخار به تیم محبوبمون و گذشته درخشانش و ایضا الانش ممنوع هستش.
    نمیدونستم که تعصب داشتن و رنگ و تیم و جزو حزب باد نبودن عیب هستش.
    و هزارا نمیدونستم دیگه......

برای هرکلمه و خطی که تایپ کردی میشه ده ها مثال داخلی و خارجی زد که تمام تیم ها و طرفداراشون!دقت نکردی چی شد تمام تیم ها و طرفداراشون این مسائل رو دارن انجام میدن.
    شما میگی توی لیگ داخلی ما کسی از قهرمانی حرف نمیرنه؟
    یا طرفداران تعصب ندارن رو تیمهاشون؟
    یا قبل از بازی نمیان تیم خودشون و ترکیب دلخواهشون رو آنلایز کنن!?
    همین انجمن فوتبال داخلی مون رو برگرد یه دور بزن ببین چه خبره؟!
    طرف تو سال بوق اومدن 6تا زدن به فلان تیم دیگه ولکن ماجرا نیستن و اگه اونها قهرمان جام باشگاه های جهان هم بشن باز بهشون 6تایی میگن!و از این بابت فخر میفروشن.
    و هزاران مثال دیگه...
    یا برو انجمن فوتبال خارجی ببین اونجا چه خبره!
    طرفدارهای و مسی پرستان و رونالدوپرستان رو دیدی تا الان؟با هاشون برخورد داشتی؟
    دیدی چه القابی میدن به این دوتا؟!
    بی خیال داداش من گوش ما از این حرف ها پره ..
    غرورم کجا بود دلت خوشه...
    +
    اینم از فرانسه....
    خدایی تا اینجا هم خوب اومدن بالا.
    لااقل از خیلی تیمهای پرمدعی بهتر کار کردن.

11. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

حیف شد فرانسه تیم خوبی بود
    خیلی دوست داشتم ریخت آلمان دیگه تو جام نبینم که نشد
    فرانسویا رو خیلی از صحنه ها از خود گذشتگی نداشتن و توپای زاویه بسته رو جای یه پاس خوب شوت بیخود میزدن . نویر گلری نیست که بخواد روی اون توپا گل بخوره
    در مجموع فرانسه میتونست بازنده نباشه ولی وقتی جلوی آلمان حرفه ای از فرصتا استفاده نکنی نتیجش همین میشه

13. 2 کاربر از PSYCHO_MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

حرف آخر هم اینکه:

فرانسه نه پر ستاره بود، نه پر ادعا و نه ادعای قهرمانی کرد، هم خوب بازی کردند، هم بد، حتی وقتی بد بودن، حتی وقتی بازی رو واگذار کردند، باز هم برتر از حریف نشون دادن و یکم شانس! میتونست به مرحله بعد برسوندشون، شانسی که به حریف رو کرد و به فرانسوی ها پشت.

به امید روزها و بازی های بهتر.

P.S: مبارکتون باشه آلمانا...

Last edited by milad_gta; 05-07-2014 at 00:58.

15. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

گل المان خطا بود هلش داد انداختش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینقد به آلمانتون با کلوزش ننازید این کلوزه لهستانی به کدوم تیما 14گل زده مگه عربستان غنا... هرچی تیم ضعیف بوده از کلوزه گل خورده هنر کرده قابل مقایسه با رونالدو نیست
    چی بود؟
    خطا بود؟
    +
    به چی ننازیم؟
    تو میدونی داری راجب به کی حرف میزنی؟
    برو یه سرچ بکن توی نت ببین این بشر کیه و دوتا بازی ازش ببین بعد بیا اینجا کلاف بباف!
    فقط مواظب باش داری سرچ میکنی درباره این "نجیب زاده"(لقبی که توی ایتالیا بهش دادن بعداز اون حرکت جوانمردانه ش) کیس ت نزنه تو گوش ت....
    +
    رونالدو رفت و تموم شد...بای بای
    الان این کلوزه است که داره بازی میکنه و داره همچنان گل میزنه و باز هم بازی میکنه و باز هم گل میزنه و باز هم.......
    قابل توجه دوستان اگه هم کلوزه یه روز بازنشسته بشه جناب مولر عزیز با کمال میل درخدمت همه شما هستش
    Last edited by yuseph; 05-07-2014 at 01:04.

17. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

این آمارو اگه کسی قبول نداره ؟ اشتباه تیتر زدن و تحلیل کردن ؟ بره از فیفا و ورزش 3 و برنامه 2014 شکایت کنه به من چه آخه
    عجبا !
    یه باره بگید آلمان اومده بود پیک نیک و تمام
    +
    آخه چطور میشه توپ های تو چارچوب فرانسه بیشتر باشه (9-6)اما سیو های آلمان کمتر(2-5)؟درحالی که توپی به تیرک نخورده و توسط نوئر هم سیو نشدن پس کجا رفتن این توپ ها؟
    آمار بلوک توپ توسط دفاع رو هم حساب کنیم (3)باز تکلیف 4تا توپ نامعلومه اینجا...

19. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •