تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 20 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 198

نام تاپيک: بهترین بازی های 2011 از نگاه سایت ها و نشریات معتبر

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

استغفرالله...!
    لعنت خدا بر تمام کسانی که این انتخابهای کذائی رو انجام دادن که رفقای اِندینگ ساله اینجا با هم سر 4تا گوتی اعصاب خودشون رو خُرد کنن!
    بیخیال شوخی بود میگم که این وحیدی این سوال یعنی چی الان؟!

مثلا mw3 یا اساسین چرا از دو سایت معتبر مثل گیم اسپات و ign ( و خیلی سایت های دیگه) حتی کوچکترین جایزه ای رو نتونستن کسب کنن؟
    خو تو که میدونی اینا از نون شب تو مملکت ما واجبترن چرا میاریشون تو حاشیه الان میریزن سرت...: دی
    جون خودم الان دارم AC:R بازی می کنم یعنی تو بگو مو!مو هم تازه نه یعنی یه مولوکول با AC:BH فرق نداره لاکردار!: دی
    در مورد اون یکی هم که کلآ یه اسکلی انتخابش کرد واسه یه آیتمی حرف نزنیم بهتره...چون مثل ناموسشون ازش دفاع می کنن..خطریه!: دی

2. 3 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

الان مثلا سال 2008 نیس که اکثریت گرافیک دست کنسولی باشه امسال ما سه تا بازی C2 و BF3 و WITCHER 2 داشتیم که کاملا واسه PC ساخته شده بودند و تقریبا شروع جهش گرافیک بودن(البته crysis1 بهینه نشده رو میذاریم کنار)....... .

به نظرم این انتخاب بسیار عاقلانه تر از اون (انچارتد بهترین گرافیک کنسولی رو داره و درش شکی نیس ولی اینکه بگیم بین تمام پلتفرمها بهترین گرافیک رو داشته باشه جک)
    (معنی دار: دی)
    یطوری میگی انگار ما از پشت کوه اومدیم و کرایسیو روی پی سی ندیدیم...گرافیکش مثل نسخه کنسولی بود عالی هم بود ولی بهترین نبود. حتی با وجود پچ D11 که واسه نسخه پی سی اومد بازهم آنچارتد بهتره کما اینکه اصلا نمیشه اون پچ رو به حساب آورد چون بازی در زمان ریلیزش مورد نقده وگرنه الان GTA IV با مد جدیدی که چند وقت پیش واسش اومد باید جزو نامزدها میبود: دی

شما از این به بعد بیا بگو نظر من این بود نیا بگو اینطوری بود: دی
    برو رو دوتا نمایشگر بازی کرایسیس و آنچارتد رو بنداز دوباره نگاشون کن بعد بیا اونوقت پستتو ادیت میکنی

چرا اینجوری شده؟؟؟پس IGN هم کیلویی نمره میده؟؟؟
    کیلویی نمره نمیدن اتفاقا امتیاز دادن هاشون اکثرا حساب و کتاب خوبی داره بخصوص همین IGN اما امسال تو انتخاب بهترین ها سنجیده و حرفه ای عمل نکردن که در ادامه دلیلش رو میگم خدمتت...

حالا چون مثلا به چند تا بازی بیشتر جایزه داده میشه بهترین سایت؟ توی این پست قبلا یه سری ایرادهای بزرگ اونو گفتم و لازم به توضیح بیشتر نیست : دی
    تک تک انتخاب های VGA رو بیار و بیا بگو تو کدومش اکثریت اختلاف دارن؟
    نامزدهارو ممکنه کسی مشکل داشته باشه ولی هر بازی جایزه ای رو گرفته که حقش بوده.
    من چون بازی هایی که دوس داشتم برنده شدن از این مراسم راضی نیستم بلکه رضایتم به خاطر نگاه حرفه ای در انتخاب بهترین های سال بوده.

میدونید مشکل کجاست دوستان متخصص من؟
    مشکل حیمنه ایه که VGA از خودش به جا گذاشته...vga خیلی سریع داره به عنوان اصلی ترین انتخاب مطرح میشه و رفتار استودیها هم همینو میگه. مگر DICEها به انتخاب vga اعتراض نکردن؟ چون واقعا یه مراسمه و واقعا جایزه اهدا میکنه و نوع و رشته هایی که در اونها بازی هارو طبقه بندی میکنه منحصر به فرد و شبیه به اسکاره. اما امثال gamespot انتخاب هاشون مثل انتخاب بهترین فیلمها توسط نشریات و تلویزیون ها میمونه که خیلی مطرح نمیشن. که البته بدم نیستن و هرکدوم در جای خودشون مطرحن اما vga نمیشن. خب حالا برای اینکه اون زودتر اعلام میکنه و اینها میخوان برچسب تقلید از رقیب رو روی خودشون نبینن انتخاب های متفاوت میکنن.

شما مقایسه کنید که VGA یه سری داور حرفه ای رو انتخاب میکنه مثل فستیوال هایی چون کَن و اونها نظر میدن و این اصلا قابل قیاس با سایتی مثل gamespot نیست که همون چندتا منتقدش دور یه میز با شوخی و خنده یی که توی ویدئوهم خودشون نشون دادن نامزدای سال و بازی برتر رو انتخاب میکنن.

انگار یادتون رفته که gamespot مهمترین ریویو نویسش رو به خاطر امتیاز پایین دادن به K&L اخراج کرد. خب به نظرتون سایتی که در مقوله ی امتیاز دادن به بازیها در کار منتقداش دخالت میکنه در انتخاب بازی سال دچار لعزش نمیشه؟

قضیه انتخاب نکردن U3 به عنوان بهترین گرافیک مثل نظرات یوفا در چند سال پیش در مورد جام قهرمانان میمونه. اونجا یوفا شاکی بود از تکراری شدن فینال انگلیسی و همه ی عظم و اراده ی خودش رو برای حذف چلسی یا منچستر به کار بست و حالا اینجا یه عده به نظر میرسه از انتخاب مجدد بهترین گرافیک توسط یه بازی انحصاری سونی ناراضی هستن.
    نمیخوام قضیه رو بپیچم و بو دارش کنم و بگم من پیچش بیشتری میبینم و از این حرفا ولی خب آدم هر چی سنش بالاتر میره کمتر جو روش اثر میذاره: دی

من فکر می کنم مخصوصا در مورد cod توی کشور ما دیگه خیلی بزرگنمایی میشه.
    شما هم دیگه خیلی خودتو دست بالا گرفتیو و ما ایرانیهارو(: دی) نوووووب. تو بازینما قریب به سه هزار از کاربراش بتمن،آنچارتد،اسکاریم و پرتال رو به ترتیب به عنوان بهترین های سال انتخاب کردن پس این نظر شما هم درست نیست.

CoD هم نیازی به بزرگنمایی نداره اون خودش بزرگه...CoD یه شبه CoD نشده. CoD سالهای متمادی بازی با کیفیت عالی بوده و هربار هم مورد توجه واقع شده و اقبال عمومی رو داشته.
    در حال حاضر سینمایی ترین، روون ترین و خوشمزه ترین و جنگی ترین گیم پلی رو در بین تمامی شوترها داره. قضیه مربوط به امسال هم نمیشه و از شماره اول با اون صحنه هایی که شمارو یاد فیلم Enemy at the Gates مینداخت این بازی خاص شد و فاصلش رو از باقی زیاد کرد و گیم پلی یی رو ارائه داد که همه دوسش دارن. اما خب آدمیزاده و وقتی سالها یه چیز خوب رو بهش بدی با وجود اینکه میدونه نیازش برطرف میشه اما چیز جدید تقاضا میکنه مثل خوردن روزانه ی یه غذای عالی ولی تکراری. یه عده مثل شما هم به همین دلیل از CoD دلتون زده. باور کنید رسیدن به گیم پلی یی مثل این بازی کار آسونی نیست و عناوین بزرگی مثل BF3 و MoH و GeoW هم نتونستن گیم پلی یی رو ارائه بدن که همه دوس داشته باشن. خواهشا دیدتون رو وسعت بدید و فقط چند نفر یا خودتون رو نبینید. شما اگر یه بازیساز بودی دوس داشتی بازیتو فقط طرفدارای شوتر جنگی بپسندن؟یا فقط طرفدارای سبک نقش آفرینی؟یا... یا همه؟ خب الان CoD بازی هستش که همه دوس دارن حداقل یبار کمپینش رو برن اما کسایی هستن که با Geow یا هیلو حال نمیکنن اما شما سخت کسیو گیر میارید که از CoD بدش بیاد و در طول بازی کردنش خسته بشه. همین یعنی موفقیت حالا شما یه اسمشم میتونی خز شدن بذاری یا تکراری شدن یه موفقیت و امثالهم...

حالا انتخابش به عنوان بهترین بازی شوتر سال هم درسته هم غلط:
    درست از این باب که خب وقتی همه دوسش دارن و خوب بوده چرا بهترین نباشه؟! مریل استریپ هر چند سال یبار نامزد اسکار میشه اما نمیگن خب چون این که همون مریله با همون عادات و رفتارهای خاصش در خندیدن و گریه کردن پس دیگه ازش تقدیر نکنیم... و یا جک نیکلسن و شن پن و...
    غلط از این باب که درسته گیم پلیش عالیه اما چیزیه که تغییر نکرده و از چندسال پیش این گیم پلی عالی رو داره پس نمیشه هر سال اونو بهترین انتخاب کرد و باید دید امسال چه بازی تونسته بدون تقلید از این سبک موفق عمل کنه.

4. 3 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

کیلویی نمره نمیدن اتفاقا امتیاز دادن هاشون اکثرا حساب و کتاب خوبی داره بخصوص همین IGN اما امسال تو انتخاب بهترین ها سنجیده و حرفه ای عمل نکردن که در ادامه دلیلش رو میگم خدمتت...
    حسین شما بعد تموم شدن بحث رسیدی پستارم کامل نخووندی........

این تیکه حرفم معنی نمیداد که ign کیلویی نمره میده معنی میداد که ign ایرادش انتخابی نداره(کلا از اول برو پستو بخوون متوجه میشی اون سوالم حالت پرسشی بوده که جوابش رو میدونستم)

(معنی دار: دی)
    یطوری میگی انگار ما از پشت کوه اومدیم و کرایسیو روی پی سی ندیدیم...گرافیکش مثل نسخه کنسولی بود عالی هم بود ولی بهترین نبود. حتی با وجود پچ D11 که واسه نسخه پی سی اومد بازهم آنچارتد بهتره کما اینکه اصلا نمیشه اون پچ رو به حساب آورد چون بازی در زمان ریلیزش مورد نقده وگرنه الان GTA IV با مد جدیدی که چند وقت پیش واسش اومد باید جزو نامزدها میبود: دی
    بالطبع این نظر شخصی من بوده همونطور که شما گفتی " انتخاب نشدن انچارتد 3 جک بوده" هم فقط منعکس کننده نظر شخصی شما بوده و بس....... .

انتخاب گیم اسپات "تکنیکال" بوده نه اینکه بشینی با چشت ببینی کدوم بهتر به نظر میرسه بلکه بشینی ببینی چه تکنیکایی در کدوم بازی بهتر و بیشتر به کار رفته که اونارم فکر کنم شما همشو دیدی و متوجهشون بودی که به انچارتد نظر داری

+

گرافیک کنسولی کرایسیس مثه pc اش نبود........حتی dx9 اون خیلی خیلی متفاوتر تر از بازیهای مولتی پلتفرم دیگه بود ......ظاهری عین pc بود..........و گرنه نسخه کنسولی اون حتی بازی رو hd هم نمی تونست اجرا کنه (زیر 720 dpi)که ps3 اش هم روزولوشن کمتری از x360 اش داشت در صورتی که کنسول رو اکثر بازیهای بزرگ مولتی پلتفرم تو ارایه رزولوشن 720 مشکلی نداره

ولی در کل اگه تکنیکی و هنری رو با هم ادغام کنیم(best looking) بخواهیم جایزه بدیم اره انچارتد بهتر ولی صرف تکنیکی..... .

+

اون مد گرافیکی gta هم فکر کنم fanmade هست ولی مال crysis 2 رو خود سازنده داده بیرون

.
    Last edited by halflife g; 21-12-2011 at 14:37.

6. 5 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

CoD هم نیازی به بزرگنمایی نداره اون خودش بزرگه
    بزرگ بود...دیگه از این به بعد 2-3تا گردن کلفت مثل خودش جلوش در اومدن پوزشم سال دیگه بهت قول میدم به خاک مالیده میشه هر چند همین الانم به جز vga کسی دست روش نذاشته!
    (همه اشتباه میکنن جز vga!!!)
    از همین الان مشخصه تعدادی از بازیها که سعی بر تکرار دارن دچار تزلزل شدن و از انتخابهای امسال هم کاملآ مشخصه...امسال AC:R سال دیگه COD:MW4 یا هر کپی,پست دیگه ای..........
    Last edited by B.3.S.T; 21-12-2011 at 15:17.

8. 2 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

VGA که هر سال COD رو به عنوان بهترین شوتر انتخاب میکنه فکر کنم اکتیویژن یکی از اسپانسرهای VGA باشه ...

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خو تو که میدونی اینا از نون شب تو مملکت ما واجبترن چرا میاریشون تو حاشیه الان میریزن سرت...: دی
    جون خودم الان دارم AC:R بازی می کنم یعنی تو بگو مو!مو هم تازه نه یعنی یه مولوکول با AC:BH فرق نداره لاکردار!: دی
    در مورد اون یکی هم که کلآ یه اسکلی انتخابش کرد واسه یه آیتمی حرف نزنیم بهتره...چون مثل ناموسشون ازش دفاع می کنن..خطریه!: دی
    خیالی نیست و دیگه این چیزا عادی شده : دی
    کسی هم مطمئنا نمی تونه تاپیکو بهم بریزه و از این خبرا نیست : دی
    من خودم از طرفدارای این دو تا بازیم و از شماره اول اونا تا به الان اونا رو بازی کردم و دقیق هم بررسیشون کردم ولی دلیل نمیشه که توی هر شماره هر چی ارائه بدن بگم شاهکار و ابرشاهکارن و از این جور لقب ها !

تک تک انتخاب های VGA رو بیار و بیا بگو تو کدومش اکثریت اختلاف دارن؟
    نامزدهارو ممکنه کسی مشکل داشته باشه ولی هر بازی جایزه ای رو گرفته که حقش بوده.
    من چون بازی هایی که دوس داشتم برنده شدن از این مراسم راضی نیستم بلکه رضایتم به خاطر نگاه حرفه ای در انتخاب بهترین های سال بوده.
    حسین فکر کنم دلیل اصلی اینکه تو از انتخاب های vga خوشت اومده یکی انتخاب آنچارتد برای بهترین گرافیک و یکی انتخاب cod برای بهترین شوتر باشه : دی
    در مورد آنچارتد که نمیشه گفت به طور قاطع بهترین گرافیک رو در بین تمام بازی های امسال داشت و حداقل چند تا بازی هستن که به شدت رقیب سرسختین مثل بتلفیلد 3 و ویچر 2 و کرایسیس 2 و به خاطر همین اگه سایتی برای بهترین گرافیک بازی دیگه ای رو انتخاب کنه نمیشه گفت ایراد محسوب میشه...
    در مورد انتخاب cod در این دو سال اخیر به عنوان بهترین شوتر فقط می تونم لقب فاجعه رو بدم! cod توی این دو شماره هم بازی بزرگی بوده ولی مساله این که توی سال 2010 و 2011 بازی هایی که برای بهترین شوتر نامزد شده بودن به طور قاطع از اون سرتر بودن! در بهترین حالت ممکن cod باید دوم یا سوم در بین نامزد ها در هر دو سال میشد و برای 2010 و 2011 به ترتیب هیلو و گیرز انتخاب می شدن و واقعا نمی دونم با وجود این بازی ها چه جوری روشون میشه cod رو انتخاب کنن؟! فکر می کنم تبلیغ هم نقش زیادی در این قضیه داره...
    بعد یه مشکل خیلی عمده این منتقد های در حد اسکار اونم اینه که انگار اصلا بازی های پی سی اون سال رو بازی نکردن! مثلا همین پارسال استارکرفت 2 رو برای بهترین بازی سال نامزد نکردن ولی مثلا cod بود که می تونم بگم تنها جایی رو دیدم که همچین کاری رو انجام داده!
    واقعا سطحش از مراسم اسکار هم بالاتره : دی

شما هم دیگه خیلی خودتو دست بالا گرفتیو و ما ایرانیهارو(: دی) نوووووب. تو بازینما قریب به سه هزار از کاربراش بتمن،آنچارتد،اسکاریم و پرتال رو به ترتیب به عنوان بهترین های سال انتخاب کردن پس این نظر شما هم درست نیست.
    حسین با این توضیحات طولانی که در مورد این بازی دادی فکر می کنم دیگه به شدت فن این بازی باشی که از مدت ها قبل هم اینو می دونم : دی
    خود منم عاشق چند تا از شماره های اونم و باهاشون زندگی کردم مثل همون شماره 2 معروف...
    ولی دلیل نمیشه که هر شماره ای رو با هر کیفیت ارائه بده یه سری لقب تخیلی به اون اهدا کنم!
    در مورد این که همه رو راضی کرده هم احتمالا درسته و این میانگین امتیاز کاربرای سایت های مختلف مثل گیم اسپات یا متا که در حد 6 و 7 هست هم فکر کنم نشون دهنده همین باشه : دی
    فکر کنم این بازی باید مدیون vga باشه چون اگه سایت های دیگه حتی یه جایزه کوچیک هم به اون ندن بالاخره vga یه جایزه رو همیشه به اون میده : دی

پ.ن: حالا حسین ناراحت نباش. این پست در مقابل اون پستی که چند وقت پیش توی تاپیک بتلفیلد 3 بر ضد ناظرای انجمن گفتی : دی

11. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

اقا منم نظر خودمو بگم.
    بحث گرافیک شد بنظر من اینکه بگیم صرف گرافیک تکنیکی در یک بازی مهمه بسیار اشتباهه !!! اینکه یه بازی روی DX 11 ساخته بشه دلیل نمیشه از بازیی که روی DX10 ساخته شده بهتر باشه !!!اینکه تو یه بازی تسلیشن استفاده بشه تو یکی دیگه نشه دلیل بر برتری اون بازی نیستش !!
    برای من گرافیکی زیباتره که بتونه هر چی بیشتر منو در اتمسفر فرو ببره !!! نه اینکه توش از 1000 تا اسم با پسوند 11 استفاده شده باشه !!!
    من بشخصه امسال بین بازی هایی که انجام دادم بهترین گرافیک ( طبق معیار خودم !!) اول انچارتد میدونم ، بعد BF3 و بعد CRYSIS2
    من دو تای اخر رو هم روی DX11 انجام دادم و روی رزولوشنی به مراتب بالاتر از انچارتد ، اما باز هم بنظرم زیباترین گرافیک رو انچارتد داشت.
    +
    دوستان چرا بحثا اینقدر خشن شده ! الحمد لله از نظر اقتصادی که همه چی ارومه ( یارانه داریم میگیریم هلو ) از نظر سیاسی هم که جو بسیار دوستانه ای حاکمه ، ترافیکم که نیست ، الودگی هم که نداریم !! پس دلیل این همه عصبانیت چیه !!؟
    +
    بیشتر دوستان همینجا میان پس همیجا یلدا رو به همه تبریک میگم
    Last edited by amin 2010; 21-12-2011 at 16:23.

13. 3 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

من یه ایمل زدم گفتم از این به بعد بهترین های سال رو انتخاب نکنین چون اینجا همش دعوا میشه : دی
    احتمالا بهترین ریسینگ رو بده dirt 3 چون تو بهترین های سال نامزدش کرده
    خاک بر سرش کنن.. گیم اسپات هم شد سایت : دی
    به فیفا هم بهترین بازی اسپورت رو نداد ولی این چیزی از ارزش هامون کم نمیکنه
    +
    و من هنوزم تعجبم که اینا(گیم اسپات و آی جی ان) چرا یه جایزه به ماینکرافت ندادن؟!×!@@؟

15. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

اقا منم نظر خودمو بگم.
    بحث گرافیک شد بنظر من اینکه بگیم صرف گرافیک تکنیکی در یک بازی مهمه بسیار اشتباهه !!!
    دوست عزیز بحث ما سر انتخاب Best Technical Graphics سایت Gamespot بود، اون موقع شما میگی صرفا گرافیک تکنیکی در بازی اهمیت نداره؟

اینکه یه بازی روی DX 11 ساخته بشه دلیل نمیشه از بازیی که روی DX10 ساخته شده بهتر باشه !!!اینکه تو یه بازی تسلیشن استفاده بشه تو یکی دیگه نشه دلیل بر برتری اون بازی نیستش !!
    دقیقا درسته، ولی اگه از DX11 به طور مناسب استفاده بشه و در کل گرافیک تکنیکی بازی خیلی قوی باشه، قطعا از یه بازی هم سطح DX10 گرافیکش بالاتره!

برای من گرافیکی زیباتره که بتونه هر چی بیشتر منو در اتمسفر فرو ببره !!! نه اینکه توش از 1000 تا اسم با پسوند 11 استفاده شده باشه !!!
    وارد بحث Visual Graphics شدین که اصلا ربطی به بحث نداشت.

من بشخصه امسال بین بازی هایی که انجام دادم بهترین گرافیک ( طبق معیار خودم !!) اول انچارتد میدونم ، بعد BF3 و بعد CRYSIS2
    من دو تای اخر رو هم روی DX11 انجام دادم و روی رزولوشنی به مراتب بالاتر از انچارتد ، اما باز هم بنظرم زیباترین گرافیک رو انچارتد داشت.
    من یک بار از دوست عزیز Sam Fisher 11 پرسیدم که دلایل برتری گرافیکی تکنیکی Uncharted 3 رو به Crysis 2 برای ما بگن که صفحات تاپیک خیلی سریع جلو رفت و فکر کنم پست بنده رو مشاهده نکردن...
    حالا شما برتری های آنچارتد رو به Crysis 2 از نظر تکنیکی مطرح کنید تا روش بحث کنیم.

ممنون.

پیروز باشید.

17. 4 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

دوست عزیز بحث ما سر انتخاب Best Technical Graphics سایت Gamespot بود، اون موقع شما میگی صرفا گرافیک تکنیکی در بازی اهمیت نداره؟
    عزیزم بنده درمورد پست حامد و مراد صحبت کردم ربطشو به بحث شما نمیدونم !!!
    وارد بحث Visual Graphics شدین که اصلا ربطی به بحث نداشت.
    حالا شما برتری های آنچارتد رو به Crysis 2 از نظر تکنیکی مطرح کنید تا روش بحث کنیم.
    من میگم به بحث تکنیکی کاری ندارم میگی تکنیکی بحث کن ؟؟میگم تنها ظاهر برام مهمه ( ظاهر = ویژوال !!) بعدا میگی وارد بحث visual شدی ؟؟خوب من کل بحثم همین بخش visual بود !!! به گرافیک تکنیکی هیج کاری نداشتم !!!
    قبل از دادن پاسخ های شتاب زده حتما پست رو یه بار بخونین !

موفق باشیم !
    Last edited by amin 2010; 21-12-2011 at 18:33.

19. 2 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •