تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 94

نام تاپيک: Video Game Awards 2009

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تا اونجایی که من دیدم تویه عکس 2وم و اول! زمانی که رویه نسخه ی PC میاری علف نداره! و گرافیک خیلی ضعیفه! اما وقتی رویه 360 میاری هم علف داره و ...
    پس برو انشالله روزیتو یک جایه دیگه بدن!
    به به برادر Pro.Gamer !!! خوبه نظرات بکس gamespot هم که پایین عکسا بود یه نگا مین داختی ...
    Last edited by djmd; 24-12-2009 at 23:18.

2. این کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان از نظر گرافيك من Killzone2 رو ديدم
    و چند بار بررسيش كردم
    واقعا خيلي تميز و عالي بود گرافيكش
    چرا در بين اين بازيا حداقل از لحاظ گرافيك رتبه خوبي نياورده ؟

4. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

گیم اسپات کیلزون 2 رو به عنوان بهترین شوتر 2009 انتخاب کرد
    میشه گفت واقعا هم خقش بود

6. 2 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز aghamajid1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    روی mother board کامپیوترم (شیراز)

پيش فرض

تا اونجایی که من دیدم تویه عکس 2وم و اول! زمانی که رویه نسخه ی PC میاری علف نداره! و گرافیک خیلی ضعیفه! اما وقتی رویه 360 میاری هم علف داره و ...
    پس برو انشالله روزیتو یک جایه دیگه بدن!
    شایان ول میکنی یا نه؟؟؟
    این جمله ها رو بخون خودت میاد دستت که ماجرا از چه قراره:
    We could crank up the resolution and all the high-quality settings with the $160 Radeon HD 5770 and play the game stutter-free. As usual, the PC version of the game looks better, but that's mainly due to higher-resolution textures and the ability to crank up antialiasing and anisotropic filtering settings
    دیگه کامنت ها رو هم بخونی که واقعا جوابت رو میگیره. چند نمونش رو میذارم:
    lol Einhanderkiller I can tell you don't know much about computers.. All games are made on computers duhh so what the hell are you thinking how the game is a port from 360 lol...lol umm I think you forgot pc's have faster hardware dude.. and @sdbusdriver1979 you need your eyes checked.. I know your not trying to say a slow 128 bit graphics are better than a 256 and up to date's processors for pc's lol...Consoles will always be behind in graphics till they tap into the hardware so lets wait 5 more years guys lol while I use my pc in which my full hardware is detected at full settings using more than just a 128 bit graphics lol...noobs...
    LOL console version is 1024x600 pathetic! HD begins at 720p maybe infinity ward didnt get the memo
    pc>xbox360>ps3

8. 2 کاربر از aghamajid1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

حال می کنم با اطلاعاتی که ندارین ادعا می کنین
    آقای نیمه محترم ... اون COD تمام دنیا می دونن علتش نبود server های Dedicated هست که لجه همه pc بازها رو درآورد ! لول ! تو کف بازیهای کنسول بنده خدا خوبه اندازه جمع قیمت کنسولاتون سیستممه ! کنسول که سهل است و بابای کنسول هم داشتیمو داشته بودیم ولی آخرش هم به این نتیجه رسیدیم که هیچ کدوم به PC نمی رسن ! عزیز دل برادر اون 1080 که نوشتن اولندش که بازیهای سنگین کنسول تو اون رزلوشن اجرا نمی شن بلکه اندازه صفحه روی اون تنظیم میشه و رندری که انجام میشه در 720p هست که این امکانات از قدیم روی کنسول های مختلف بوده ... حالا سال دیگه Dx11 سلامِت می کنه !
    آره ارواح عمه Xbox که اصلا بازیهاش کپی نمی شه ! خوبه دیگه رو سایت های تورنت عین آبنبات بازیه 360 ریخته ! تازه کرکراشم همه اونوری هستن ! حرف مفت دارن می زنن فعلا همون PS3 کپی نشده اونم به خاطر اینکه هنوز به صرفه نیست کرک هم بکنن بازم قیمت بازیهای بالا در میاد تا بلو-ری و تکنولوژی رید و رایتش ارزون نشه همچنان گرون در میاد در هر حالتی ...
    حرف حاجیت اینه که ببین دادا الان از هر جای دنیا ملت گیمر رو بیاری دیگه به این بحث کنسول در مقابل پی سی یه جورایی می خندن ! برو همون مقایسه کنسول و pc در سایت گیم اسپات که واسه سال 2008 هست رو نگاه کن ... یکی از پر تفاوت ترین ها همون فال اوت بود ! یا همین کرایسیس 2 که قرار مولتی پلتفرم باشه ... تکرار واضحات دیگه من یکی رو بی خیال شین ! ok ?!
    نه Microsoft و IBM و اینها واسه بابای منه نه Sony فلان و اینها سودشون تو جیب ماها می ره الان برای چی باید تو سرو کله هم بزنیم ؟!
    هی من نمیخوام جوابه مجید رو بدم گفتم دوستمه ولش هی باز این میاد...
    اصلا نمی دونستم اینقدر پولداری! جونه تو!
    بابا سیستم! تا اینجایی که من میبینم بدجوری داری حرص میخوری! این همون مثالی بود که خودت آوردی ( COD ) منم جوابتو دادم!
    فعلا شما تویه کفه همین بازی هایه کنسولی بمونین نمی خواد حرف از گرافیک PC بزنین! اصلا گرافیک PC کاملا Real هم نباشه بازیم نمی تونی حرفی بزنی! چون بهترین شرکت هایه سازنده ی بازی ماله کنسول هاست!
    والا ماشالله تویه ایران همه کپی استفاده می کنند! اما جدیدا که مایکروسافت با اون کاری که تویه Live کرد باعث شد بیشتری ها برن اصل بگیرن!
    بحث بازی هایه R.P.G هم جدا کن! خودتم میدونی که بازی هایه R.P.G سابقه نداشته تویه PC بهترین نشن!
    تا اینجایی که من میدونم انگار PC جزو ارث خانوادگیتونه! والا ما که کاری به تو نداریم تو همیشه کخت میاد بیای چرت بگی! هم تویه تاپیک Forza 3 اومدی حرف الکی زدی که کاملا هم حرفت غلط در اومد و در حده فیلم هندی ضایه شدی! هم الان میای چرت میگی! بس کن به جانه خودم من و کنسول گیمر ها اینقدر تعصب نداریم که تو داری! والا من نیومدم بگم که DA تویه PC از کنسول بدتره! پس لطفا شما هم نیا!!!! اینقدر چرت و پرت تویه تاپیکا بنداز!

10. 3 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

گیم اسپات کیلزون 2 رو به عنوان بهترین شوتر 2009 انتخاب کرد
    میشه گفت واقعا هم خقش بود
    حقیقتا رقیبی تو نوآوری فک کنم نداشته ... داشته ؟! COD رو که ما دیدیم چیزه جدیدی نداشت و روند قدیم خودشون با کمی گیم پلیهای جدید تغییر داده بود ولی قطعا دوستانی که Killzone 2 رو بازی کردنو لذت بردن می تونن برتری هاشو نسبت به COD توضیح بدن ؟! بقیه شوتر ها هم فکر کنم کلا فازشون یه چیز دیگه بود این وسط FEAR2 هم خیلی گند زد بد نبود ولی وقتی بازی می کردی حرف خاصی واسه گفتن نداشت داشت ؟!

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فعلا شما تویه کفه همین بازی هایه کنسولی بمونین نمی خواد حرف از گرافیک PC بزنی
    شایان جان اون PC گیمری که برای بازیهای کنسولی له له بزنه که دیگه سمش PC GAMER نمیشه اون میشه دوستار کنسول متاسفانه تو همین فروم از این آدما زیاد داریم کسانی که یک PC دارن و توان دسترسی به کنسول ندازن و برای بازیهای اونها میمیرن!!
    ولا یک PC گیمر اصلا تو کف HALO و GEOW نمیره!!PC گیمر واقعی کم هست اینجا من هم جز اونها نیستم!!
    الان حرفت اینه که گرافیک کنسول بهتر از PC هست؟

13. 4 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

شایان ول میکنی یا نه؟؟؟
    این جمله ها رو بخون خودت میاد دستت که ماجرا از چه قراره:
    دیگه کامنت ها رو هم بخونی که واقعا جوابت رو میگیره. چند نمونش رو میذارم:
    زیاد خودتو درگیر جمله ها نکن بعضی ها یک چیز گفتن بعضی ها یک چیزه دیگه! ( 18 صبحه ی همشو بخون یک چیزی دستگیرت بشه )
    والا من که از عکس ها نگاه میکنم! جزئیات بیشتره تویه نسخه ی کنسولی ( مخصوصا عکس دومی )

15. 2 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هی من نمیخوام جوابه مجید رو بدم گفتم دوستمه ولش هی باز این میاد...
    اصلا نمی دونستم اینقدر پولداری! جونه تو!
    بابا سیستم! تا اینجایی که من میبینم بدجوری داری حرص میخوری! این همون مثالی بود که خودت آوردی ( COD ) منم جوابتو دادم!
    فعلا شما تویه کفه همین بازی هایه کنسولی بمونین نمی خواد حرف از گرافیک PC بزنین! اصلا گرافیک PC کاملا Real هم نباشه بازیم نمی تونی حرفی بزنی! چون بهترین شرکت هایه سازنده ی بازی ماله کنسول هاست!
    والا ماشالله تویه ایران همه کپی استفاده می کنند! اما جدیدا که مایکروسافت با اون کاری که تویه Live کرد باعث شد بیشتری ها برن اصل بگیرن!
    بحث بازی هایه R.P.G هم جدا کن! خودتم میدونی که بازی هایه R.P.G سابقه نداشته تویه PC بهترین نشن!
    تا اینجایی که من میدونم انگار PC جزو ارث خانوادگیتونه! والا ما که کاری به تو نداریم تو همیشه کخت میاد بیای چرت بگی! هم تویه تاپیک Forza 3 اومدی حرف الکی زدی که کاملا هم حرفت غلط در اومد و در حده فیلم هندی ضایه شدی! هم الان میای چرت میگی! بس کن به جانه خودم من و کنسول گیمر ها اینقدر تعصب نداریم که تو داری! والا من نیومدم بگم که DA تویه PC از کنسول بدتره! پس لطفا شما هم نیا!!!! اینقدر چرت و پرت تویه تاپیکا بنداز!
    شما کلا قاطی بیدی جیگر .. sry ها ولی کلا دعوا داری مثل اینکه ؟! همون اولشم گفتم شماها هر جور حال کردین فکر می کنین با شما حرف زدن جز وقت تلف کردن فایده ی دیگه ای نداره ... اونجا هم که گفتی تاپیک فورزا 3 شماها همتون با هم ضایع شدین بنده خدا خبر ندارین ! مگه من بیکار بودم بیام به جونتون بپرم اومدم بحث علمی کردم دلیل و منطق آوردم ولی شماها چه جوابی داشتین که بدین ؟! آخه کنسول گیمر غیر از خوده بازی مگه از طراحیش هم سر در میاره ؟! اگر هم سر در بیارن مشخصا نمیان الکی ازش دفاع کنن ... اونجا اون حرف و زدم که عضوهای کوچیکی در خانواده کنسول پرستان مثل شما کمی به خودشون بیان ولی خوب شما دارین بت می پرستین دیگه کاریش نمیشه کرد ... وگر نه کل کله گنده های کنسول خودشون اصلا نمیان مقایسه کنن کنسول و با PC ! مثل بچه آدم می شینن بازیشونو می کنن ...
    مسخره ترین حرف دنیا ! آدم بخاطر یه بازی حرس بخوره ؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! کودک ؟!؟!؟!؟! آیا شما کودک هستید ؟! که بخاطر بازی حرس بخورید ؟! من از روی حرس خوردن اومدن تو تاپیک forza 3 لابد , ها ؟! برو پسر جان برو با بزرگترت بیا اونجا یه مقایسه کوچیک فنی بود وگر نه تو demo هایی که انویدیا از قدرت Fermi نشون داد دیگه معلوم شد که اگه شرکتی هم و غمشو رو بزاره برای طراحی یه بازیه ماشین واسه PC کلا در قسمت ماشین سازی کنسول ها باید بسته شه (البته اینا مثل بودا از نگی من حالیم نیس می گم در قسمت ماشین سازی .. کنایه بود)
    خلاصه برو پسر جان برو ... با ما کل کل نکن به هیچ وجه ! شما برو بشین فرزا 8 تو بازی کن و حالشو ببر آره عزیزم رو دست کنسول اصلا هیچ چیزی نیست ok ?! ما الان قبول کردیم که هیچی کنسول نمیشه ... آقا ما اصلا کم آوردیم خوبه ؟! ولمون کن بابا حال داری ...
    دهن آدم رو بازی می کنین دیگه گنده تر از بکس فروم پی سی ورلد هم نمیان بگن کنسول از پی سی بهتره بعد این نوب ها میگن فلان ... فعلا بشین آنچارتد بزنین ما هم تو کفشیم (من الان شبا خوابم نمیبره دارم حرس می خورم واییییییی فرزا 3 ) اوه اوه هوی رین رو چیکار کنم دیگه باید خودکشی کنم ...
    ... Bigggest LoL ever to You my friend ...

17. 5 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شایان جان اون PC گیمری که برای بازیهای کنسولی له له بزنه که دیگه سمش PC GAMER نمیشه اون میشه دوستار کنسول متاسفانه تو همین فروم از این آدما زیاد داریم کسانی که یک PC دارن و توان دسترسی به کنسول ندازن و برای بازیهای اونها میمیرن!!
    ولا یک PC گیمر اصلا تو کف HALO و GEOW نمیره!!PC گیمر واقعی کم هست اینجا من هم جز اونها نیستم!!
    الان حرفت اینه که گرافیک کنسول بهتر از PC هست؟
    اگـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــر به احتمال صفر درصد منظورت ما ها و امثال ما هست که ما به نسخه ی PC این بازیها علاقه داریم ... چون شوتر و FPS اینها هم در اصل واسه PC و کیبرد موس هستن ...

19. 2 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •