تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 192 اولاول ... 397985868788899091929399139189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان عزیز من مدل49x7000dاز بندر عباس گرفتم زبان فارسی هم داره آخرین آپدیت توی سایت که اوکده برای سه منطقه هست مال این تلویزیون کدوم را دانلود کنم
    دوست عزیز این مدل را چه قیمت خریدین و کیفت تصویرش چطوره مممنون

2. این کاربر از aaffm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خوب تلویزیون قبلی ام ال جی 32la6600بود فول اما این تلویزیون از لحاظ تصویر طبیعی بودن نمایش فیلم هست ولی عیبش سیستم عاملش سنگین و کند احساس میشه برای همین نیاز به آپدیت فکر کنم داره برای همین منظر راهنمایی دوستان هستم

4. این کاربر از 12890 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بزن اکشن منو بعدش ویرایش برنامه های من بعد افزودن برنامه ها هر برنامه ای خواستی اضافه میشه
    اگه منظورت تو دیسکاوریه که تو اونم نبود . مجبور شدم تلویزیون را ریست فکتوری کنم .

6. این کاربر از ahmady بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام ....

دوستان فکر نمیکنید 4 میلیون دادن برای این تلوریون یکم زیاده با توجه به اینکه عینک نداره و مشکلاتی از قبیل کثیفی پنل و سیاهی زیاد صفحه و همچنین زاویه دید بسیار بد داره ... من قبول دارم که از لحاظ اندرویدی و نرم افزاری کاملا عالی هستش ... مثلا با این قیمت میشه یه تی وی الجی مدل 55uh850v گرفت که محصول 2016 هستش و 4k هستش و HDR داره و عینک داره دارای WebOs 3 هستش ... فقط اندروید نداره که خیلی راحت میشه با یه دانگل اندروید با قیمت 200 هزار این مشکل را حل کرد ... به نظر من خرید این تلوزیون صرفه نداره ....
    به نظر من مهمترین چیز کیفیت تصویره.بیشترین استفاده از یک تلویزیون که مدام جلوی چشمته و احساس میشه کیفیت تصویره.مزایایی که گفتی (2016 بودن و داشتن عینک و WEBOS) قبول داری چندان ربطی به کیفیت تصویر نداره.در مورد HDR میدونی که در حال پیشرفته و هوز کامل نیست .تازه اگه واقعا HDR این مدل بالاتر باشه.البته بهترین مقایسه دیدن تصویر هردو کنار هم هست که من شخصا تا حالا ندیدم ولی با توجه به کنتراست بالاتر سونی کیفیت تصویرش باید بهتر باشه.

8. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

کسی تونسته هندفری بلوتوث با تی وی ست کنه نه بلوتوث گوشی میشناسه نه هندزفری
    من خیلی دنبال این قضیه بودم چند صفحه قبل هم لینک سایت سونی رو گذاشتم که ادمین سایت در جواب یکی از کاربران گفته بود این امکان در این تی وی ها وجود نداره و از دوستان مطلع خواستم که اون لینک رو بررسی کنن ببینن تا چه حد صحت داره و قابل اطمینان هستش

این هم لینک

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست دوم
    Last edited by رضا; 07-01-2017 at 11:01.

10. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mehran pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

به نظر من مهمترین چیز کیفیت تصویره.بیشترین استفاده از یک تلویزیون که مدام جلوی چشمته و احساس میشه کیفیت تصویره.مزایایی که گفتی (2016 بودن و داشتن عینک و WEBOS) قبول داری چندان ربطی به کیفیت تصویر نداره.در مورد HDR میدونی که در حال پیشرفته و هوز کامل نیست .تازه اگه واقعا HDR این مدل بالاتر باشه.البته بهترین مقایسه دیدن تصویر هردو کنار هم هست که من شخصا تا حالا ندیدم ولی با توجه به کنتراست بالاتر سونی کیفیت تصویرش باید بهتر باشه.
    کاملا درسته اولین چیزی که من از یه تلوزیون میخوام تصویر عالی هستش که از مدل uh850v تا الان بد نشنیدم جز دوستانی که به سفیدی یه مقدار حساس شدن. درسته که تصویر مهمه اما همون قدر هم امکانات مهمه زمانی که میشه یه تلوزیون با تمام امکانات را خرید چرا بریم و یه تلوزیون بخریم منظورم سونی که تازه باید براش عینک گرفت که خوده عینکش میشه 400 تومان و 4k هم نیست و دوستان از سیاهی زیادش شکایت داشتن . با این اوصاف شما بدون در نظر گرفتن امکانات کیفیت سونی را بهتر میدونی با توجه به اینکه به uh850 رای بالاتری داده شده ...

12. این کاربر از Mehran pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کاملا درسته اولین چیزی که من از یه تلوزیون میخوام تصویر عالی هستش که از مدل uh850v تا الان بد نشنیدم جز دوستانی که به سفیدی یه مقدار حساس شدن. درسته که تصویر مهمه اما همون قدر هم امکانات مهمه زمانی که میشه یه تلوزیون با تمام امکانات را خرید چرا بریم و یه تلوزیون بخریم منظورم سونی که تازه باید براش عینک گرفت که خوده عینکش میشه 400 تومان و 4k هم نیست و دوستان از سیاهی زیادش شکایت داشتن . با این اوصاف شما بدون در نظر گرفتن امکانات کیفیت سونی را بهتر میدونی با توجه به اینکه به uh850 رای بالاتری داده شده ...
    میشه بفرمایید این مدل ال جی نسبت به x8500d سونی چه برتری داره ؟چون من دنبال یک تلویزیون فور کی خوب میگردم و با حرف دوستان از خرید ال جی صرفنظر کردم

14. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

اگه منظورت تو دیسکاوریه که تو اونم نبود . مجبور شدم تلویزیون را ریست فکتوری کنم .
    شرمنده منظور دیسکاوری بود اشتباه نوشتم اکشن منو
    ریست فکتوری کردی درست شد؟

16. این کاربر از m ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mehran pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

میشه بفرمایید این مدل ال جی نسبت به x8500d سونی چه برتری داره ؟چون من دنبال یک تلویزیون فور کی خوب میگردم و با حرف دوستان از خرید ال جی صرفنظر کردم
    یه مقایسه اجمالی از هر لحاظ سریع انجام میدم براتون ... x8500d اولین نکته اینکه 3d نداره که برای من خیلی مهمه ... و اما UH850V تقریبا تمام امکانات یه تلوزیون اسمارت را داراست و فقط با کم یا زیادش 4 میلیون میتونید تهیه کنید ... WebOs3 داره که جدیدترین سیستم عامل الجی هستش . دو تا عینک پسیو روشه . 4k هستش UltraHD و دارای امکان HDR . سه بعدی داره . کیفیت صدای عالی داره این امکانو یکی از دوستان تجربه کرده بود . و تقریبا هر چی که باید داشته باشه را داره از لحاظ کیفیت تصویر هم دقیقا مقایسه شده و توی سایت Rtings.com موجوده که picture quality 7.4 وبرای این مدل سونی 7.2 و بقیه مقایسه هم موجوده که میتونید ملاحظه بفرمایید. از تمام این صحبتها چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اقتصادی صرفه با UH850V هستش که کاملا اسمارت کاملی هست ...

آپدیت .....

اینکه اگه دقیقا همین مدل الجی را تهیه بفرمایید گیرنده داخلی (ر س یو ر) هم داره ... هر چند که این امکان فقط کار را راه میتدازه ولی گیرنده 4k هستش ...

یه نکته دیگه اینکه اگه شما نیاز به اندروید برای تلوزیون اسمارت داشتید و نیاز دارید که از این مزیت نرم افزاری هم استفاده کنید میتونید با گرفتن یه دانگل اندروید به مبلغ 200 هزار و اتصال به پورت HDMI کاملا تلوزیون را تبدیل به یه دستگاه اندرویدی کامل کنید که بازم از قیمت سونی کمتر در میاد ...
    Last edited by Mehran pc; 07-01-2017 at 17:59.

18. 3 کاربر از Mehran pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

یه مقایسه اجمالی از هر لحاظ سریع انجام میدم براتون ... x8500d اولین نکته اینکه 3d نداره که برای من خیلی مهمه ... و اما UH850V تقریبا تمام امکانات یه تلوزیون اسمارت را داراست و فقط با کم یا زیادش 4 میلیون میتونید تهیه کنید ... WebOs3 داره که جدیدترین سیستم عامل الجی هستش . دو تا عینک پسیو روشه . 4k هستش UltraHD و دارای امکان HDR . سه بعدی داره . کیفیت صدای عالی داره این امکانو یکی از دوستان تجربه کرده بود . و تقریبا هر چی که باید داشته باشه را داره از لحاظ کیفیت تصویر هم دقیقا مقایسه شده و توی سایت Rtings.com موجوده که picture quality 7.4 وبرای این مدل سونی 7.2 و بقیه مقایسه هم موجوده که میتونید ملاحظه بفرمایید. از تمام این صحبتها چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اقتصادی صرفه با UH850V هستش که کاملا اسمارت کاملی هست ...

آپدیت .....

اینکه اگه دقیقا همین مدل الجی را تهیه بفرمایید گیرنده داخلی (ر س یو ر) هم داره ... هر چند که این امکان فقط کار را راه میتدازه ولی گیرنده 4k هستش ...

یه نکته دیگه اینکه اگه شما نیاز به اندروید برای تلوزیون اسمارت داشتید و نیاز دارید که از این مزیت نرم افزاری هم استفاده کنید میتونید با گرفتن یه دانگل اندروید به مبلغ 200 هزار و اتصال به پورت HDMI کاملا تلوزیون را تبدیل به یه دستگاه اندرویدی کامل کنید که بازم از قیمت سونی کمتر در میاد ...
    شرمنده دوستان ولی سونی هم مدل 4kبدون گارانتی اندرویدش حدود همین قیمته.شاید یه کم بیشتر
    البته بعید میدونم 4kروی دور بیفته چون کسی ذره بین دستش نمیگیره برای مقایسه کیفیت! و محتوای پخشش هم زیاد نیست.
    این نکته روهم بگم فیلم فول اچ دی رو روی فلاش من روی هم ال جی و هم تی وی خودم مقایسه کردم (یه رنج قیمت)تلویزیون من رنگ قرمز رو کاملا طبیعی تر نشون میدادتوی الجی متمایل به صورتی بود که هر کار کردم به رنگ تی وی خودم نرسیدم.
    توی فیلم عادی هم اختلاف نمایش رنگ سیاه مشهود نیست.
    دانگل اندرویدکار سیستم عامل رو انجام نمیده اگه اندوید باکس (یا یه همچین چیزی!)باشه؛شاید.
    اگه بخای منطقی فکر کنی نسبت به پولی که میدی برد خرید نه با سونی و نه با ال جی و...هست . پنل ال جی با با xvision یکی هست(از تعمیرکارها بپرس) اندروید و با گارانتی هم هست . کلی وسایل جانبی خریداصولی با اونه
    منظورم این هست که آدم برا دل خودش خرید میکنه نه برای توجیه کردن یا مقایسه تصویر!

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
    Last edited by mehran.h.3000; 07-01-2017 at 18:55.

20. 2 کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •