تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 874 از 1045 اولاول ... 374774824864870871872873874875876877878884924974 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,731 به 8,740 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام فایلتون رو اماده کردم.یک مشکل کوچک این بود که شماره گذاری شما با 1-1 شروع میشد نه 1- . بنابراین در فصل دو خودکار نمیشد به 2-1 تغییر یابد.بدین منظور من فصل اول را شماره 1- دادم و ان را به رنگ سفید درآوردم که دیده نشه بقیه هم از هدینگ 2 شروع شدند.فصل دو را دوباره هدینگ 1 دادم وبقیه هم شماره گذاری شدند.یکسری نکات ریز هستند که با تجربه بدست میان.روی این فایلی که بهتون دادم و همچنین تنظیمات هدینگ خوب دقت کنین.
    سلام بهتر نبود بجای اینکه شماره رو سفید کنید . در قسمت Define New Multilevel List شماره 1 رو به هیدینگ 2 اختصاص بدید؟ یعنی شما میتونستید روی عدد 1 سمت چپ کلیک کنید و در قسمت روبروی آن هیدینگ را هیدینگ 2 قرار دهید با این کار میشه با هیدینگ 1 نوشت فصل اول که کنارش شماره نمی خوره و با هیدینگ 2 می نوشتید مقدمه که کنارش یه 1 میخوره مثل تصویر زیر. با اینکار فصل دوم هم مشکلی پیدا نمیکنه

Last edited by 1580; 31-08-2013 at 09:49.

2. این کاربر از 1580 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

[
    سلام
    یه مشکلی با word 2013 داشتم ، یه فایل متنی رو از سایت دانلود کردم ولی موقع نمایش دادن ، کلمات رو از اخر به اول نمایش میده ! به طور مثال :
    ﻪﺑ ﺍﺭ ﺭﻮﺷﻭﺮﺑ ﻦﻳﺍ ﻭﺭﺩﻮﺧ ﺾﻳﻮﻌﺗ ﻞﺣﺍﺮﻣ ﺯﺍ ﺮﺘﺸﻴﺑ ﻲﺋﺎﻤﻨﻫﺍﺭ ﻭ ﻉﻼﻃﺍ
    سلام دوست عزیز
    من قبلا که یه متن رو از pdf به word کپی میکردم (البته هر متنی رو نمیشه ) با همین مشکل مواجه میشدم که با یه فرمول ماکرو معکوس کردن کلمات حل شد. ضمناً این برنامه نوشته یکی از دوستان هست که متاسفانه اسمشون رو خاطرم نیست که یادی ازشون بکنیم.
    اینم فرمول ماکرو که کافیه از سربرگ view روی گزینه macros کلیک کنی با انتخاب یه اسم و ایجاد یه ماکرو جدید این متن برنامه رو درون آن کپی کنی آموزش کامل تر در اینترنت موجود است

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by 1580; 31-08-2013 at 10:08.

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام بهتر نبود بجای اینکه شماره رو سفید کنید . در قسمت Define New Multilevel List شماره 1 رو به هیدینگ 2 اختصاص بدید؟ یعنی شما میتونستید روی عدد 1 سمت چپ کلیک کنید و در قسمت روبروی آن هیدینگ را هیدینگ 2 قرار دهید با این کار میشه با هیدینگ 1 نوشت فصل اول که کنارش شماره نمی خوره و با هیدینگ 2 می نوشتید مقدمه که کنارش یه 1 میخوره مثل تصویر زیر. با اینکار فصل دوم هم مشکلی پیدا نمیکنه

سلام.اتفاقا اموزشی که من گذاشته بودم در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین حالت را ایجاد میکند. ولی اون دوستمون واسه مقدمه هم 1-1 در نظر گرفته بودند و من با توجه به نوع شماره گذاری ایشون هدینگ رو تعریف کردم وگرنه اگر مقدمه با 1 شروع بشه کار بسیار راحته. در جواب هم در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این نکته را ذکر کردم.

5. این کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

دوستان سلام
    جواب من رو ندادید
    ضروروم
    سلام. معمولا ورژنهای بالاتر مشکلی با فایلهای تهیه شده توسط ورژنهای پایینتر ندارند.اگر امکانش هست یک نمونه بذارین تا ببینیم میشه کاری کرد یا نه

7. این کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام فایلتون رو اماده کردم.یک مشکل کوچک این بود که شماره گذاری شما با 1-1 شروع میشد نه 1- . بنابراین در فصل دو خودکار نمیشد به 2-1 تغییر یابد.بدین منظور من فصل اول را شماره 1- دادم و ان را به رنگ سفید درآوردم که دیده نشه بقیه هم از هدینگ 2 شروع شدند.فصل دو را دوباره هدینگ 1 دادم وبقیه هم شماره گذاری شدند.یکسری نکات ریز هستند که با تجربه بدست میان.روی این فایلی که بهتون دادم و همچنین تنظیمات هدینگ خوب دقت کنین.

کد:
    سلام

شرمنده میشه جای دیگه آپ کنید نتونستم دانلودش کنم

چند تا سوال هم داشتم با عرض معذرت البته

1- در مورد Quick style که اون بالا دم دست هست و نام چند تا استایل ها توش هست

امکان جابه جایی اسامی هست
    مثلا مال من هدینگ 1 رفته آخر می خوام با استایل نرمال اسمشون اول باشه

در قشمت manage رفتم گزینه up , down داشت
    اما نشد

2- امکان تغییر محل ذخیره فایل های ورد هستش
    مثلا تعیین کنیم که محل ذخیره پیش فرض فایل ها کجا باشد
    مال من my document هستش

3- امکانی هست که تیتر را به متن بعدش می چسبانیم
    حالا من برعکسش رو می خوام ، می خواهم متن را به متن بالایی اش بچسبانیم من از این قابلیت استفاده می کنم و تیتر جدول را به جدول بعدش می چسبانم
    این قابلیت برای زیرنویس شکل ها می خوام ، می خواهم زیرنویس به شکل بالاش بچسبه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

چراهرچی کرک افیس دانلودمیکنم و میخوام نصبشون بکنم این پیغامو میدن؟؟؟؟
    ویندوزم 32 بیت هس ویندوز7
    خودش کرک شده هس اما افیس نمیشه افیس 2010 دارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

سلام

شرمنده میشه جای دیگه آپ کنید نتونستم دانلودش کنم

چند تا سوال هم داشتم با عرض معذرت البته

1- در مورد Quick style که اون بالا دم دست هست و نام چند تا استایل ها توش هست

امکان جابه جایی اسامی هست
    مثلا مال من هدینگ 1 رفته آخر می خوام با استایل نرمال اسمشون اول باشه

در قشمت manage رفتم گزینه up , down داشت
    اما نشد

2- امکان تغییر محل ذخیره فایل های ورد هستش
    مثلا تعیین کنیم که محل ذخیره پیش فرض فایل ها کجا باشد
    مال من my document هستش

حالا من برعکسش رو می خوام ، می خواهم متن را به متن بالایی اش بچسبانیم من از این قابلیت استفاده می کنم و تیتر جدول را به جدول بعدش می چسبانم
    سلام
    بفرما:

کد:
    1. همین الان با استفاده از Manage Style و گزینه های Move up و Move down انجام دادم و مشکلی نبود. برای اطمینان در همین پنجره در پایین تیک گزینه ی New Document Based on this Template را بزنین.
    2. به File و Word Option بروید. از سمت چپ گزینه Save را انتخاب کنین. در سمت راست در قسمت Default Local File Location مسیر پیشفرض را تغییر دهید و OK کنین.

3. متوجه نشدم.اگر این کار رو واسه این میخواین که زیرنویس با تغییر شکل جابجا بشه با استفاده از Insert Caption این امر میسر است.

11. این کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

چراهرچی کرک افیس دانلودمیکنم و میخوام نصبشون بکنم این پیغامو میدن؟؟؟؟
    ویندوزم 32 بیت هس ویندوز7
    خودش کرک شده هس اما افیس نمیشه افیس 2010 دارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام.احتمالشو میدم که پچ شما در لیست Firewall قرار گرفته باشه که بایستی بیرون بیاد.یا احتمالا انتی ویروس گیر میده

13. این کاربر از kalantarahura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.احتمالشو میدم که پچ شما در لیست Firewall قرار گرفته باشه که بایستی بیرون بیاد.یا احتمالا انتی ویروس گیر میده
    نه ربطی به فایروال وانتی ویروس نداره همون اولم که ویندوزنصب میکنم همینطوریه.نمیدونم چراداستانی شده.دات نت فریم ورک 3.5 4 همشون که نصبن ولی بازبالا نمیاد
    انتی ویروس ندارم یدونه فایروال زون الارم دارم که توحالت خاموشی هم تست کردم بازم بالا نیومد!!!!

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    بفرما:

کد:
    1. همین الان با استفاده از Manage Style و گزینه های Move up و Move down انجام دادم و مشکلی نبود. برای اطمینان در همین پنجره در پایین تیک گزینه ی New Document Based on this Template را بزنین.
    2. به File و Word Option بروید. از سمت چپ گزینه Save را انتخاب کنین. در سمت راست در قسمت Default Local File Location مسیر پیشفرض را تغییر دهید و OK کنین.

3. متوجه نشدم.اگر این کار رو واسه این میخواین که زیرنویس با تغییر شکل جابجا بشه با استفاده از Insert Caption این امر میسر است.

منظورم اینه
    که مثلاً زیرنویس شکل با خود شکل جابه جا شود
    و اگر مثلا شکل آخر صفحه بود و زیرنویسش جا نشد
    زیرنویس نرود صفحه بعد و شکل صفحه قبل باقی بماند

برای جداول
    چون عنوان جدول بالای آن می خورد
    من وقتی به عنوان جدول استایل می دهم
    قابلیتی هست که تیتر را به متن بعدش می چسباند را فعال می کنم
    و بنابراین تیتر جدول به خود آن می چسبد و باعث می شود که با هم جابه جا شوند

2- در پنجره manage همان جا که گزینه بالا و پایین دارد

یک سری شماره کنار استایل ها هست برای چی هست این استایل ها

وقتی آن ها را بالا و پایین می کنیم این شماره تغییر می کند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •