تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 86 از 214 اولاول ... 367682838485868788899096136186 ... آخرآخر
نمايش نتايج 851 به 860 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

البته داروهایی که تجویز شده خیلی مربوط به سوریازیس نیست بیشتر داروهای ضد قارچه. احتمال میدم سوریازیس نباشه اصلا" .سوریازیس بیشتر تو سسطوح اکستنسور مثل آرنج زانو هست پلاکای نقره ای داره یه مقدار جنبه ارثی داره درمانش طولانیه عود هم زیاد داره ولی بیماری خطر ناکی نیست . رو صورت کمتر دیده میشه . شاید بیماریتون اگزما یا درماتیت اتوپیک باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

البته داروهایی که تجویز شده خیلی مربوط به سوریازیس نیست بیشتر داروهای ضد قارچه (غیر لوراتادین که ضد حساسیته). احتمال میدم سوریازیس نباشه اصلا" .سوریازیس بیشتر تو سسطوح اکستنسور مثل آرنج زانو هست پلاکای نقره ای داره یه مقدار جنبه ارثی داره درمانش طولانیه عود هم زیاد داره ولی بیماری خطر ناکی نیست . رو صورت کمتر دیده میشه . شاید بیماریتون اگزما یا درماتیت اتوپیک باشه

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

این سوراسیس که شما اشاره کردین همون پیسریاسیس هستش؟
    سورایسیس همون بیماری هستش که رنگ پوست تغییر میکنه و پوست رنگدانه های خودش رو از دست میده؟ و اغلب روی دستها هستش؟یا اینکه اون بیماری یه اسم دیگه ای داره؟

خوشبختانه برای من اینطور که بالاتر سوال کردم نیست فقط 2 تا لکه کوچیک که روی گونه هام هست که فقط با دقت دیده میشه
    ولی این خارش و رشد جدیدش نگرانم کرده
    این رو هم بگم تو ویکی پدیا که مقاله ای در مورد همین پیسریاسیس(Pityriasis rosea) میخوندم خیلی شبیه به واسه من بود
    تو پست قبلی یادم رفت بگم که چندتا لکه هم روی جناغ سینه داشتم که اونا هم خارش داشتن ولی خیلی کم و زمانی که گرمم میشد این خارش شروع میشد که با مصرف این پماد برطرف شد و یکی دیگه اینکه از خیلی سال پیش خارش سر دارم که پزشک گفت این خارش هم به همین ازتباط داره ولی این خارش سر من از10-11 سالگی بوده.

شما چه پیشنهادی دارین؟
    Last edited by David.Jn; 17-01-2011 at 22:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

یکین. پسوریازیس نوشته میشه سوریازیس خونده میشه(تو انگلیسی) Psoriasis

نه اون ویتلیگو ( برص_ لک وپیس)اسمشه

Pityriasis rosea هم یه بیماری دیگس

دوومی که سومی اصلا" ولیحتی اولی هم به ناراحتی شما نمیخوره یه متخصص پوست یا بیمارستان رازی مرکز پوست دانشگاه تهران مراجعه کن . در کل هیچیت نیست بیخیال

5. 2 کاربر از dr_sohrab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یکین. پسوریازیس نوشته میشه سوریازیس خونده میشه(تو انگلیسی) Psoriasis

نه اون ویتلیگو ( برص_ لک وپیس)اسمشه

Pityriasis rosea هم یه بیماری دیگس

دوومی که سومی اصلا" ولیحتی اولی هم به ناراحتی شما نمیخوره یه متخصص پوست یا بیمارستان رازی مرکز پوست دانشگاه تهران مراجعه کن . در کل هیچیت نیست بیخیال
    بله خوشبختانه ویتلیگو (Vitiligo) نیست و خداروشکر که تو اجداد و خانواده ما هیچ وقت این بیماری وجود نداشته

چند روزیه که دوباره دارم لوراتادین میخورم و سرخ رنگ بودنش خیلی کم شده ولی خشکتر شده و خارش هم کماکان هست

ممنون از راهنماییتون باید برم بیمارستان رازی ببینم اونجا چی تشخیص میدن از پزشک های پوست که قطع امید کردیم
    Last edited by David.Jn; 18-01-2011 at 11:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام من پوستم خیلی حساسه وقتی توی افتاب میرم کک و مک می زنه راهی هست به غیر از ضدافتاب و کلاه که جلوی اینجوری شدن را بگیره؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام من پوستم خیلی حساسه وقتی توی افتاب میرم کک و مک می زنه راهی هست به غیر از ضدافتاب و کلاه که جلوی اینجوری شدن را بگیره؟
    خیر بهترین کار استفاده از ضد آفتابها بصورت صحیح می باشد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام اقا یک سوال دیگه ولی خداییش اگه میدونین بگین ها اقا اگه ادم توی نور خورشید نره دیگه چه چیز هایی باعث کک و مک میشه مثلا نور میشه؟اصلا نور باعث تیرگی پوست میشه؟؟؟؟

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

سلام اقا یک سوال دیگه ولی خداییش اگه میدونین بگین ها اقا اگه ادم توی نور خورشید نره دیگه چه چیز هایی باعث کک و مک میشه مثلا نور میشه؟اصلا نور باعث تیرگی پوست میشه؟؟؟؟
    لامپ های مهتابی و کم مصرف چون مقداری(هر چند کم) نشت اشعه فرابنفش دارن میتونن باعث تیرگی پوست بشن(مخصوصا اگه فاصله کم باشه مثل چراغ مطالعه) ولی اونقدر نیست که مثلا با برنزه شدن تو ساحل بشه مقایسش کرد.

11. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza2pars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام . چند وقتی چای سبز مصرف میکنم صورتم چند تا جوش زده میخواستم بدونم چای سبز مزاج سرد داره یا گرم و اصولا باعت جوش زدن میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •