تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 852 از 892 اولاول ... 352752802842848849850851852853854855856862 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,511 به 8,520 از 8913

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | C | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1 میلیون تومان و 1.5 میلیون تومان

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

من یه لپ تاپ میخوام تا سقف 1500000
    گیم زیاد میکنم
    سرعتش خوب باشه
    کیفیت و برند خب
    اینترنت زیاد میرم
    چی بگیرم خوبه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه awsedrft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

با 1200 بهتزین لپتاپ با مشخصات زیر کذام است؟

1- CPU حتما 2630Q باشه
    2- VGA اصلا مهم نیست.
    3- کیفیت مانیتور خوبی داشته باشه، چون زیاد فیلم Full HD تماشا میکنم.
    4- کیفیت ساخت خ.ب و گارانتی معتبر داشته باشه، چون حدود 12 ساعت در روز روشنه و برنامه ران میکنم.
    5- هرچه رم و هارد بیشتر، بهتر!
    6- usb3
    نظر خودم K53SV اسوس است، نظر شما چیه؟

ممنون
    لطفا به این پست هم جواب دهید.

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یه لپ تاپ میخوام تا سقف 1500000
    گیم زیاد میکنم
    سرعتش خوب باشه
    کیفیت و برند خب
    اینترنت زیاد میرم
    چی بگیرم خوبه؟
    Pavilion DV6-6050
    Ci5 2.3 up to 2.9
    4GB DDR3
    500
    DVD RW
    15.6LED
    6770 ATI
    7-H
    1.100.000

با همین قیمت کلیه خواسته هاتون بدون هیچ تفاوتی با مثلا به مدل1.5 تومنی برطرف میشه . . .چون فرقی تو کارت گرافیکشون نیست . . .

4. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

با 1200 بهتزین لپتاپ با مشخصات زیر کذام است؟

1- CPU حتما 2630Q باشه
    2- VGA اصلا مهم نیست.
    3- کیفیت مانیتور خوبی داشته باشه، چون زیاد فیلم Full HD تماشا میکنم.
    4- کیفیت ساخت خ.ب و گارانتی معتبر داشته باشه، چون حدود 12 ساعت در روز روشنه و برنامه ران میکنم.
    5- هرچه رم و هارد بیشتر، بهتر!
    6- usb3
    نظر خودم K53SV اسوس است، نظر شما چیه؟

ممنون
    سلام
    مدل خوبی هستش . . .
    تو این قیمت معمولا کارت گرافیک ها هم متوسط به بالاست و این اجتناب پذیره

6. این کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام
    خوب نیاز هارو تعریف می کنم:
    لپتاپ دارای مانیتور 17 اینچ
    کارکرد روزانه تمام مدت روشن و بدون جابهجایی
    فعالیت اینترنتی ،تایپ ( کیبرد مسئله ای نیست چه مدلی باشد )، ویدیو ،نرم افزار های فشرده سازی فایل ، تبدیل فرمت فایل ویدیویی باسه گوشی،

مواردی که شاید بتونه باسه معرفی کمک کنه:
    مارک مهم نیست ، وزن مهم نیست، ،خروجی hdmi داشته باشد ، سیستم 24 ساعت شبانه روز روشن است معمولا، 8 سال عمر پیش فرض برای لپتاپ.
    مواردی که اگر در لپتاپ باشد مفید است:
    ترجیحا cpu 4 هسته ای ،پورت usb 3 ،اپدیت سخت افزاری در عمر کاری زیاد می کنم همچنین اگر مدلی بود که کارت گرافیکش هم شانسی قابل تعویض بود هم بگین.(گرچه فکر نمی کنم تو این رنج قیمت چیزی پیدا بشه.)
    سلام

بزار یکم دقیق تر نگاه کنیم :

۱. تمایل به ۱۷ اینچی بودن که بسیار هم خوب ( راستی ۱۶.۴ باشه ایراد داره ? )

۲. الان لپ تاپ های تا ۲.۲۰۰ هم همگی ۲هسته ای هستن ( هسته ی مجازی رو کاری ندارم ) ، که 4 هسته ای ها تنها شامل چند مدل خاص و سری جدید اپل میشن

۳. تعویض کارت گرافیک رو تقریبا فراموش کنید و بیشتر در اینده به ارتقا رم و هارد میشه فکر کرد ( مثلا هارد های SSD پر سرعت که هنوز قیمتشون نشکسته )

۴. USB 3 و HDMI رو تقریبا همه ی لپ تاپ های این رنج قیمت دارند و براحتی هم میتونی باهاشون تبدیل فرمت و این قبیل کارها رو انجام بدی

۵. عمر مفید یه لپ تاپ ۳ سال بیشتر نیست چون سیستم قدیمی میشه ، مدل ها و نرم افزارهای بسیار قوی تر و سنگین تری میان که سخت افزار بهتری رو میطلبند ، دستگاه خیلی داغ میکنه ، باطری باید عوض بشه ، صدای دستگاه ..... و ....

البته بنا به استفاده ی درست و مثلا کاربری سبک تر عمره مفید دستگاه بالاتر میره و زمان بیشتری طول میکشه نیاز به تعویض حس بشه و این در ایده ال ترین حالت بیشتر از ۵ سال نمیشه ، پس ۸ سال یه رویاست تقریبا

شما الان ببین لپ تاپ های ۸ سال پیش رو ( البته اگه پیدا بشن ) ، فکر کنم هارد ۲۰ یا ۴۰ دارن با یک گرافیک انبورد بسیار ضعیف و ..... اصلا نگم بهتره

در اخر هم دقیق بگو که باهاش فیلم میبینی ؟ صفحه نمایش واست چقدر مهمه ؟ سرعت سیستم چقدر واست مهمه ؟ ایا دوست داری هارد اونو به ارشیو دیجیتالی خودت تبدیل بکنی یا نه و ..... ؟

مرسی

داره خودمونی میشه shervin206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقا کسی جواب مارو نمیده؟
    جواب مارو هم بدین مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام به همه.
    n43 sn الان تو بازار هست؟قیمتش چنده؟اگه گانفیگشو هم بذارین ممنون میشم.

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

ممنون عزیز، ولی یه قیمت گرفتم، 1.260 تومن بود

اگر تا حد نهایتا 1.100 بگی ممنون می شم ....

این چطوره: Acer Aspire 5750G-2414G50Mnkk قیمت 880 تومنه .... ولی من میخوام از حداکثر بودجه ام یعنی 1.050 تا 1.100 استفاده کنم و بهترین مدل رو بگیرم ....

با تشکر
    شما احتمالا core i 7 اش رو قيمت گرفتي ...

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

بزار یکم دقیق تر نگاه کنیم :

۱. تمایل به ۱۷ اینچی بودن که بسیار هم خوب ( راستی ۱۶.۴ باشه ایراد داره ? )

۲. الان لپ تاپ های تا ۲.۲۰۰ هم همگی ۲هسته ای هستن ( هسته ی مجازی رو کاری ندارم ) ، که 4 هسته ای ها تنها شامل چند مدل خاص و سری جدید اپل میشن

۳. تعویض کارت گرافیک رو تقریبا فراموش کنید و بیشتر در اینده به ارتقا رم و هارد میشه فکر کرد ( مثلا هارد های SSD پر سرعت که هنوز قیمتشون نشکسته )

۴. USB 3 و HDMI رو تقریبا همه ی لپ تاپ های این رنج قیمت دارند و براحتی هم میتونی باهاشون تبدیل فرمت و این قبیل کارها رو انجام بدی

۵. عمر مفید یه لپ تاپ ۳ سال بیشتر نیست چون سیستم قدیمی میشه ، مدل ها و نرم افزارهای بسیار قوی تر و سنگین تری میان که سخت افزار بهتری رو میطلبند ، دستگاه خیلی داغ میکنه ، باطری باید عوض بشه ، صدای دستگاه ..... و ....

البته بنا به استفاده ی درست و مثلا کاربری سبک تر عمره مفید دستگاه بالاتر میره و زمان بیشتری طول میکشه نیاز به تعویض حس بشه و این در ایده ال ترین حالت بیشتر از ۵ سال نمیشه ، پس ۸ سال یه رویاست تقریبا

شما الان ببین لپ تاپ های ۸ سال پیش رو ( البته اگه پیدا بشن ) ، فکر کنم هارد ۲۰ یا ۴۰ دارن با یک گرافیک انبورد بسیار ضعیف و ..... اصلا نگم بهتره

در اخر هم دقیق بگو که باهاش فیلم میبینی ؟ صفحه نمایش واست چقدر مهمه ؟ سرعت سیستم چقدر واست مهمه ؟ ایا دوست داری هارد اونو به ارشیو دیجیتالی خودت تبدیل بکنی یا نه و ..... ؟

مرسی
    سلام
    تشکر باسه جواب
    1-این سایز رو بخاطر داشتن نمونه انتخاب کردم .نمی دونم 16.4 ابعادش چه قدر میشه و تا چه رزولوشنی می تونم ازش بگیرم ( یک مدل که این سایز رو داره بهم بگو که نگاه کنم اگر خوب باشه مسئله ای نیست).ولی دیگر رو 15 نمی رم چون کارکردم رو می دونم.
    2-سری لپتاپ هایی هم که فنوم 2 سری های Quad-Core و Triple-Core استفاده می کنند در این رنج قیمت نیستند؟
    حیف ...نرم افزارهایی که کار می کنم همشون چند هسته ای رو ساپورت می کنن.
    3-ok
    4-خبر خوبی است. چون من الان هارد های جدید که می خوام بگیرم همشون usb 3 ساپورت می کنه و نداشتن ساپورت رو لپتاپ باسم ضرر هست.
    5- الان لپتاپ فعلی ام وارد سال 8 ام از زمان خرید میشه -این حرف های کهنه میشه و اینها باسه من معنی نداره. من لپ تاپ رو طی مدت کاری اش تا جایی که بشه اپدیت می کنم مگر اینکه دیگر شرکت سازنده اش تسلیم بشه ( که امسال تسلیم شد و دیگر پشتیبانی نمی کنه)

من باهاش فیلم می بینم انواع و اقسام ولی بیشتر بصورت تست باسه سالم بودن می بینم.اگر بخوام درست ببینم وصل می کنم به تلویزیون و ازش لذت می برم.صفحه نمایش هم بخاطر اینکه نرم افزار هایی که باهاشون کار می کنم دیگر در وضوح لپتاپ فعلی ام همه منو هاش رو در صفحه نمی شه دید و ریزشون کردم و رزولوشن بیشتر نیاز دارم .
    باسه هارد منظورت رو نگرفتم ولی من هارد اکسترنال استفاده می کنم باسه ارشیو و هارد عادی سیستمم بیشتر از اینکه بزرگ باشه باسم باید بتونه با تمام مدت در حال کار بودن دوم بیاره . ( من تا حالا یک هارد 80 گبگ لپتاپ رو وسط کارهام با 40 گیگ از فایل هام از دست دادم -قشنگ جلوی چشم من هارد سکته کرد )

داره خودمونی میشه inen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

سلام به همگی
    آقایون من قبل عید می خواسنم مدل y560 لنوو بخرم که بنابه دلایلی ( 99 درصد مالی ) نشد بخرم !!!
    اما حالا فک می کنم بشه
    خوب دوباره یه سرچی زدم تو نت ، ببینم چه مدلایی اومده ... چشمم به یه غول دیگه افتاد ، حالا از شما دوستان می خوام راهنماییم کنید :

بین این دو تا :

1- لنوو Y560 : کانفیگ cori7 ،750 hdd و ...
    2- اچ پی ( HP Pavilion DV6 6080 ) : کارت گرافیگ بهتر ، دارای پورت های بیشتر و ...

خوب کدوم ؟ قیمتش فک می کنم 50 تا 100 تومن ارزون تر باشه ...
    اگر گزینه های دیگه ای دارید لطفا بگید ... ( البته زیر 1500 )

کارکرد :
    1- کار با فتوشاپ و ...
    2- بازی های سنگین
    3- 17 ساعت استفاده در روز !!!
    4- باز کردن شاید 10 برنامه ی مختلف بطور همزمان
    .
    برای موارد بالا کم نیاره

سایر :
    1- صفحه نمابش خوب ، برای 17 ساعت در روز ( کیفیت و خستگی چشم و ... )
    2- پورت های مختلف
    3- صدای کم فن و ...
    .

خوب کمک لطفا ؟؟
    دوستان طبق معمول به صفحه های قبل نگاه نمی کنید !!! لطفا جواب بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •