تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 849 از 973 اولاول ... 349749799839845846847848849850851852853859899949 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,481 به 8,490 از 9724

نام تاپيک: Grand Theft Auto IV

داره خودمونی میشه 137577's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

gta iv
    تحولی در بازی های رایانه ای
    اگه کسی رایانه اش سیستم بالایی داره و این بازی رو نسب نکرده از دنیای گیمرها عقبه

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

عجب برو بکس با مرام و انسان دوستی !
    پس من 30 بار سیومو اپلود کردم چرا کسی نرفت ؟ هنوز هم 1 ساله اونجاشو نتونستم رد کنم !
    ببین من بازی رو اجرا کردم این ماموریت آخرین ماموریت بازیه ینی باید بری سوار ماشینی که روش یه علامت سبزه بشی...بهدش یه تعقیب و گریز حسابی داری...میرسی به یه نقطه باید یه گله آدم بکشی....وارد ساختمان بشی و خودت رو به دیمتیری برسونی وقتی رسیدی اون فرار میکنه و میره تو هم باید با قایق دنبالش کنی....سوار هلی کوپتر جیکوب بشی...در نهایت وقتی سقوط کرد بری دنبال دیمیتری و اونو بکشی
    (ینی یه کلکسیونی از همه ماموریت های بازی اینجا جمعه....تعقیب و گریز ...کشتن....هلی کوپتر...قایق..... و.....)

با کشتن دیمتیری تیتراژ ظاهر میشه....
    ژ
    من یه بار بازی کردم تا تعقیب دیمیتری رسیدم ولی اونجایی که باید سوار هلی کوپتر میشدم ینی میپریدم از قایق به هلیکوپتر دیگه نرسیدم بهش و دیمتیری فرار کرد....
    الان هم خیلی خستم توصیه میکنم خودت یه جوری ردش کنی چون اخرین ماموریت این بازیه وبازی تموم میشه.....
    اگه بازم اصرار داری فردا-پس فردا بازم سعیم رو میکنم که برات ردش کنم...
    سيوات رو ميگه نميشناسه كه!!!
    زيپ نكن!! همون آخرين فايلي كه مال همين مرحله هست رو آپلود كن!!! فكر كنم فشرده كه ميشن قاطي ميكنن!!
    آخه از 9 مگ اومده به كيلو بايت!!!!!
    شما ظاهرا بازیت آپدیت نیست....

3. 2 کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

اقا یه سوال...
    اهنگهای خوودمون رو باید کجا قرار بدیم برای اینکه بتونیم تو بازی پخش کنیم
    من اینجا گذاشتم
    Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

بهدشم اینکه رادیو رو باید روی کدوم باند قرار بدیم تا پخش بشه؟
    من هرکاری کردم نتونستم اهنگ های خودم رو پخش کنم

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ببین من بازی رو اجرا کردم این ماموریت آخرین ماموریت بازیه ینی باید بری سوار ماشینی که روش یه علامت سبزه بشی...بهدش یه تعقیب و گریز حسابی داری...میرسی به یه نقطه باید یه گله آدم بکشی....وارد ساختمان بشی و خودت رو به دیمتیری برسونی وقتی رسیدی اون فرار میکنه و میره تو هم باید با قایق دنبالش کنی....سوار هلی کوپتر جیکوب بشی...در نهایت وقتی سقوط کرد بری دنبال دیمیتری و اونو بکشی
    (ینی یه کلکسیونی از همه ماموریت های بازی اینجا جمعه....تعقیب و گریز ...کشتن....هلی کوپتر...قایق..... و.....)

با کشتن دیمتیری تیتراژ ظاهر میشه....
    ژ
    من یه بار بازی کردم تا تعقیب دیمیتری رسیدم ولی اونجایی که باید سوار هلی کوپتر میشدم ینی میپریدم از قایق به هلیکوپتر دیگه نرسیدم بهش و دیمتیری فرار کرد....
    الان هم خیلی خستم توصیه میکنم خودت یه جوری ردش کنی چون اخرین ماموریت این بازیه وبازی تموم میشه.....
    اگه بازم اصرار داری فردا-پس فردا بازم سعیم رو میکنم که برات ردش کنم...
    خیلی ممنون از کمکتون ولی مشکل من اینجاست که وقتی میرم اونجا که روی نقشه علامت زده هیچ ماشینی نیست ! خیلی هم دنبالش گشتم ولی نبود . با کرکهای دیگه هم امتحان کردم نشد . با ویندوز دیگه هم امتحان کردم نشد !
    گفتم شاید مرحلش فوت و فنی داشته باشه که اینجور که شما میگین چیز خاصی نیست و بازی من مشکل داره
    حالا یمرم پچ قدیمی یعنی 1.2 رو میریزم ببینم میشه برم یا نه ! برام دعا کنید !
    دمت گرم ولی رحله اخرو خودت نری که فایده نداره !

اقا یه سوال...
    اهنگهای خوودمون رو باید کجا قرار بدیم برای اینکه بتونیم تو بازی پخش کنیم
    من اینجا گذاشتم
    Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

بهدشم اینکه رادیو رو باید روی کدوم باند قرار بدیم تا پخش بشه؟
    من هرکاری کردم نتونستم اهنگ های خودم رو پخش کنم
    اهنگها رو همونجا باید بریزی
    بعد بری توی بازی قسمت تظیمات صدا ) Audio ( بعد روی Complete Scane کلیک کنی و رادیو رو روی FM تنظیم کنی . بعضی وقتا به جای موسیقی حرف میزنه توی همون رادیو . یکم صبر کنی موسیقیتو پخش میکنه .
    راستی چند نوع FM هم داریم که اونی که علامتش شبیه رعد و برقه رو انتخاب کن ! اسمش دقیق یادم نیست !
    Last edited by Reza Azimy_RW; 16-01-2010 at 00:28.

6. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.

بالاخره بعد از 3 روز تلاش تونستم که اجراش کنم.

اما چند تا سوال:

1- چرا view distance من از 45 بالاتر نمیره؟ آخه با 295 که دیگه نباید کم بیاره. روی 45 مینویسه که 960 تا از 876 تا مموری گرافیک پرشده و دیگه نمیشه زیادش کرد. مگه از هسته ی دوم استفاده نمیکنه؟ چون روی هم فکر کنم یه 1860 تایی مموری داره؟ کسی میدونه باید چه کار کنم؟

2- تو این نسخه هم مثل قبلی ها میشه، مرحله ها رو به ترتیب انجام داد؟ مثلا همون اولش میشل زنگ میزنه که قرار بذاریم ، اما بعدش رومن زنگ میزنه که داره کتک میخوره، هر کدوم رو بریم، بعدش میشه بعدی رو انجام داد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.

بالاخره بعد از 3 روز تلاش تونستم که اجراش کنم.

اما چند تا سوال:

1- چرا view distance من از 45 بالاتر نمیره؟ آخه با 295 که دیگه نباید کم بیاره. روی 45 مینویسه که 960 تا از 876 تا مموری گرافیک پرشده و دیگه نمیشه زیادش کرد. مگه از هسته ی دوم استفاده نمیکنه؟ چون روی هم فکر کنم یه 1860 تایی مموری داره؟ کسی میدونه باید چه کار کنم؟

2- تو این نسخه هم مثل قبلی ها میشه، مرحله ها رو به ترتیب انجام داد؟ مثلا همون اولش میشل زنگ میزنه که قرار بذاریم ، اما بعدش رومن زنگ میزنه که داره کتک میخوره، هر کدوم رو بریم، بعدش میشه بعدی رو انجام داد؟
    1.ربطی به کم اوردن نداره. اون پایین فقط میزان استفاده از رم کارت گرافیک نوشته شده نه میزان استفاده از قدرت کارت گرافیک.
    در مورد کارت گرافیک شما مطمئنا نصف رم رو نمی شناسه.
    برای حل مشکل یه فایل txt در پوشه ی اصلی بازی با نام commandline ایجاد کنید و داخلش متن زیر رو کپی کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این کار محدودیت میزان استفاده از رم تا حدودی حذف میشه.

2. تو اون مرحله می تونید انتخاب کنید. اگه برید سر قرار با میشل، رومن یه کتک حسابی خواهد خورد. نه نمی تونید به ترتیب انجامش بدید.

9. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مخلصیم
    آقا کارت های من دو تا ATI 4890 1GB هستن. 780 هم اون موقع پاش پول دادم. پس چرا انقدر FPS بازی پایینه؟ مال من روی 55 هستش. قبل اینکه Patch رو نصب کنم رو 59 بود، البته رو 1080*1920

آقا بعد من اون مرحله که قرار برم ماشینی رو که مثل گلفه و یه سیاهه داره پاکش می کنه رو بدزدم، بعد از رسیدن به محل نمی دونم چه کار کنم. هی بوق زدیم، هی روزه خوندیم انگار نه انگار.
    لطفا راهنماییم کنید چون انگلیسی بیلمیرم. خسته نباشید
    Last edited by Booseh_ye_Irani; 19-01-2010 at 00:09.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

1
    .ربطی به کم اوردن نداره. اون پایین فقط میزان استفاده از رم کارت گرافیک نوشته شده نه میزان استفاده از قدرت کارت گرافیک.
    در مورد کارت گرافیک شما مطمئنا نصف رم رو نمی شناسه.
    برای حل مشکل یه فایل txt در پوشه ی اصلی بازی با نام commandline ایجاد کنید و داخلش متن زیر رو کپی کنید :
    کد:
    -availablevidmem 3
    با این کار محدودیت میزان استفاده از رم تا حدودی حذف میشه.
    هیچ فرقی نکرد، باز هم محدوده.
    اگه میشه یه راهی بگید.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

مخلصیم
    آقا کارت های من دو تا ATI 4890 1GB هستن. 780 هم اون موقع پاش پول دادم. پس چرا انقدر FPS بازی پایینه؟ مال من روی 55 هستش. قبل اینکه Patch رو نصب کنم رو 59 بود، البته رو 1080*1920

آقا بعد من اون مرحله که قرار برم ماشینی رو که مثل گلفه و یه سیاهه داره پاکش می کنه رو بدزدم، بعد از رسیدن به محل نمی دونم چه کار کنم. هی بوق زدیم، هی روزه خوندیم انگار نه انگار.
    لطفا راهنماییم کنید چون انگلیسی بیلمیرم. خسته نباشید
    مشکل از کرکتون هست....سیوت را آپلود کن من برات اون قسمت رو رد میکنم

13. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل از کرکتون هست....سیوت را آپلود کن من برات اون قسمت رو رد میکنم
    حالا لطف کن و بگو اون مرحله رو دقیقا چه کار کردی؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •