تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 847 از 973 اولاول ... 347747797837843844845846847848849850851857897947 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,461 به 8,470 از 9724

نام تاپيک: Grand Theft Auto IV

حـــــرفـه ای Hamid110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

فولدر audio خودش سه تا فولدر داره به اسم هاي config - sfx - streams

توي كدوم يكي كپي كنم؟

بعد هم اينكه چجوري اسكن كنم؟!

نميدونم!! روي جلد دي وي ديش كه چيزي ننوشته!!

ولي اول بازيش مينويسه از سري بازيهاي VNV GAMES
    سلام . .

برای گذاشتن آهنگ های دلخواه خودت مسیر زیر رو دنبال کن و در اونا اهنگ هاتو بریز . .
    Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

موفق باشی .

2. این کاربر از Hamid110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rassool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ساكن شهرفرشتم خيالت ساكن بهشتم

پيش فرض

یکی اگه یه سیو ازوسط های بازی داره بزاره ممنون میشم . سه 4 بار تاحالا تا نصفه رفتم . ویندوز عوض کردم یادم رفته سیو رو بردارم . دیگه حوصله رفتن اون مرحله ها رو ندارم . ممنون میشم بگید سیوشو کجا باید بریزم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه SnoWall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Skyrim, lol

14 نیاز به کمک در مرحله Clean Getaway

خسته نباشید...

من یک مشکل در مرحله Clean Getaway ، همون مرحله ای که باید یه ماشین رو برای Vlad بدزدی دارم. وقتی اون ماشین نقره ای رو میدزدی باید ببریش به یک Lockup یا همون پارکینگ. وقتی میرسم اونجا، دیگه نمیدونم چه کار کنم، تمامی درهای Lockup بسته است . و دیگه نمیتونم کاری بکنم. لطفا کمک کنید...

با تشکر...

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

خسته نباشید...

من یک مشکل در مرحله Clean Getaway ، همون مرحله ای که باید یه ماشین رو برای Vlad بدزدی دارم. وقتی اون ماشین نقره ای رو میدزدی باید ببریش به یک Lockup یا همون پارکینگ. وقتی میرسم اونجا، دیگه نمیدونم چه کار کنم، تمامی درهای Lockup بسته است . و دیگه نمیتونم کاری بکنم. لطفا کمک کنید...

با تشکر...
    يه دوست ديگه هم همين مشكل شما رو داشت!!!!! اونم همينطوري بود و درهاي پاركينگ براش باز نميشد.
    اين مشكل از كرك بازيتو ن هست. كركش مشكل داره. تنها راهتون اينه كه فايل تصحيح كرك رو ( كه احتمالا نيست)‌رو نصب كنين و راه ديگه اينه كه بازي رو با دي وي دي ديگه نصب و اجرا كنين. يا هم كه از يه سيوي بعد از اين مرحله شروع كنين!! چون هيچ رقمه ديگه اين در باز نميشه!!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

فولدر audio خودش سه تا فولدر داره به اسم هاي config - sfx - streams

توي كدوم يكي كپي كنم؟

بعد هم اينكه چجوري اسكن كنم؟!

نميدونم!! روي جلد دي وي ديش كه چيزي ننوشته!!

ولي اول بازيش مينويسه از سري بازيهاي VNV GAMES
    آره همون شركت VNV هست. به صورت غير مجاز كار ميكنه!!!!! و سن آدرياس رو هم اونا زده بودن فاتحشون و خونده بودن. پس نبايد زياد از نسخه فارسيش لذت ببري!! به نظر من اگه ميتوني نسخه اصليش و گير بيار. فارسيش به درد نميخوره اونم مال اين شركت!!!!!!

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

دوبله بعضي جاهاش هم واقعا مسخرست!!

مثلا بعضي جاهاش يه كلمه اي گفته ميشه به اسم نينجا

من فكر كنم توي نسخه اصلي بازي، از كلمه nigga استفاده شده كه خب اينا هم اين رو تو ديكشنري پيدا نكردن و بجاش دوبله كردن نينجا!!!
    من هرچی گشتم دوبله فارسی جی تی ای 4 رو پیدا نکردم...شما از کجا گیرش اوردین؟؟؟

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من هرچی گشتم دوبله فارسی جی تی ای 4 رو پیدا نکردم...شما از کجا گیرش اوردین؟؟؟
    من نميدونم، برادرم خريده... شايدم ايني كه من دارم ميگم همون سن اندرياس باشه و شماره IV نباشه!

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

من نميدونم، برادرم خريده... شايدم ايني كه من دارم ميگم همون سن اندرياس باشه و شماره IV نباشه!
    من حدسم همینه که شما سان اندراس رو خریدین...

خوب کاری نداره شخصیت اصلی بازی کیه؟؟ نیکو یا کارل؟؟؟

این عکسی که بالا میبینی رو میشناسیشون؟(سمت راستی باید کاراکتر شما باشه نیکو بلیک..)اگه اینطوریه که نسخه شما gta iv هست در غیر اینصورت اگه شخصیت اصلی یک سیاه پوسته نسخه شما سان اندریاس هست و باید به اون تاپیک مراجعه کیند)

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آره احتمالا سن اندرياسه!!

راستش من يه دي وي دي الان دارم كه روش نوشته GRAND THEFT AUTO IV

بخاطر همين فكر كردم ايني كه الان رو كاميوترم نصبه همونه!

احتمالا هنوز شماره IV رو توي كامپيوترم نصب نكردم!

ببخشيد!

ميشه بگي الان دقيقا به ترتيب زماني، چند تا نسخه از GTA اومده؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

آره احتمالا سن اندرياسه!!

راستش من يه دي وي دي الان دارم كه روش نوشته GRAND THEFT AUTO IV

بخاطر همين فكر كردم ايني كه الان رو كاميوترم نصبه همونه!

احتمالا هنوز شماره IV رو توي كامپيوترم نصب نكردم!

ببخشيد!

ميشه بگي الان دقيقا به ترتيب زماني، چند تا نسخه از GTA اومده؟!
    ميگم اشتباه كردي!! آخه خيلي تعجب كردم كه باز VNV ورداشته اين و هم فارسي كرده!!!

اينم تاريخچش:‌

gta1

اولین gta در سال 1998 و با نام کامل Grand Theft Auto و برای pc و ps1 منتشر شد. همچنین این بازی در سال 1999 برای game boy color نیز منتشر شد . این بازی نواوریهای زیادی داشت و اولین بازیی بود که در ان به مقدار زیادی ازادی عمل وجود داشت. بازی به صورت 2 بعدی و از بالا به نمایش گذاشته میشد و..... پس از عرضه ی Grand Theft Auto نوبت به عرضه ی بسته ی الحاقی این بازی با نام کاملرسید
    این بازی درست یکسال پس از عرضه ی نسخه ی اصلی یعنی در سال 1999 منتشر شد.
    این بازی با نام کامل

در سال 1999 برای کنسول play station شرکت سونی منتشر شد.این بازی در سال 1999 و برای کنسول ps1 شرکت سونی عرضه شد.
    پس gta1 در واقع یک بازی نیست. بلکه مجموعه ای است از چند بازی.

gta2

در سال 1999 مدتی پس از عرضه شماره قبلی gta2 امد. این بازی ابتدا برای pc و ps1 امد و در سال 2000 برای game boy colour و dc امد. بازی هنوز مانند قبل و به حالت 2 بعدی و از بالا بود.

gta3
    اولین مجموعه از GTA3 که نسخه ی اصلی مجموعه GTA3 به حساب می اید. این بازی با نام کامل
    در سال 2001 برای ps2 و در سال 2002 برای pc
    امد. ابن بازی هیجان و جذابیت زیادی داشت و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. محیط بازی از حالت 2 بعدی و از زاویه بالا فاصله گرفته بود و همه چیز 3 بعدی شده بود.این بازی با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. این بازی با نام کامل

و در سال 2002 برای ps2 و در سال 2003 برای pc امد. این بازی در ایران به gta4 معروف است. در صورتی که کاملا اشتباه است و جزو مجموعه gta3 به حساب می اید. این بازی با نام کامل
    ]
    در سال 2004 ابتدا برای ps2 و در سال 2005 برای pc منتشر شد. این بازی در ایران با نام gta5 شناخته میشود. در صورتی که کاملا اشتباه است و این بازی جزو مجموعه gta3 به حساب می اید.این بازی در سال 2005 ابتدا برای psp و در سال 2006 برای ps2 منتشر شد. خدا را شکر دیگر این بازی در ایران به gta6 یا gta7 مشهور نیست!!!این بازی در مجموعه gta3 قرار میگیرد.این بازی با نام کامل

ابتدا برای psp و در سال 2006 منتشر شد و یک سال بعد یعنی در سال 2007 برای ps2 نیز منتشر شد.خوشبختانه این بازی نیز در ایران با نام gta6 یا gta7 شناخته نمیشود!!! این بازی نیز در مجموعه gta3 قرار میگیرد.

خب این هم از مجموعه gta3 . این مجموعه طولانی ترین مجموعه gta میباشد

gta4
    خب بالاخره رسیدیم به مجموعه gta IV . اولین مجموعه از این بازی نام دارد که نسخه اصلی این بازی به حساب می اید و نسخه های بعدی الحاقی به حساب می ایند.این بازی در 10 اردیبهشت 1387 برای PS3 و XBOX360 منتشر شد و در 28 ابان در امریکا و 1 اذر در اروپا نسخه ی PC این بازی نیز منتشر میشوند.نسخه ی بعدی از بازی GTA نسخه ی GTA IV EPISODE 1 نام دارد که قرار است فقط برای XBOX360 منتشر شود.البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست .شرکت EA قصد داشت شرکت سازنده این بازی یعنی ROCKSTAR را خریداری نماید که تاکنون موفق نشده است. اما اگر این شرکت را خریداری نماید میتوان انتظار انتشار این بازی برای PS3و PC را نیز داشت. اما هنوز چیزی مشخص نیست. این بازی در سال 2009 منتشر میشود. خب این هم از مجموعه GTA IV البته فعلا. چون ممکن است علاوه بر بازیهایی که میبینید EPISODE3 و نسخه های الحاقی دیگری نیز وجود داشته باشد.

امیدوارم دیگر فهمیده باشید که چرا نسخه ی جدید جی تی ای . gta IV نام دارد و دیگر کسی ان را با نام gta 6 خطاب نکند! البته نسخه ی جدیدی نیز به نام GTA SANANDREAS STORIS برای PSP در حال ساخت است که چیز زیادی از ان مشخص نیست. همچنین نسخه ی جدیدی به نام GTA CHINATOWN WARS نیز برای کنسول دستی NDS که از این بازی نیز اطلاعات زیادی ندارم.

12. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •