تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 1184 اولاول ... 3474808182838485868788941341845841084 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بابا اینطور که شما از چیک تعریف کردی فکر کنم یه 65 تومنی پیاده ام فقط به درد تابستون میخوره؟
    یه سوال دیگه Eternity by CK for men چی؟ این رو کسی داشته از کیفیتش بگه؟
    اره من داشتم . یک دوره ای ازش استفاده می کردم . تابستان 3-4 سال پیش. ماندگاری بد نبود. و پرتاب بو داشت
    حداقل دوستم بعد از 1 ساعت متوجه میشد اترنیتی زدم. .هدیه بود و بوش رو خیلی دوست نداشتم. کمی بوی تندی داشت و غیر جذاب برای من . کمی سردرد هم میاورد. میتونم بگم شیرین نبود. ولی همه 50 میل رو استفاده کردم. برای سن حدود 20 بیشتر مناسبه

2. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

سلام
    محرک بودن اش در حد شعار تبلیغاتیه!
    من پرس و جو کردم دو مدل داره.
    یکی درجه یک و یکی هم درجه دو.

درجه دو اش زیر صد تومن هست. طلایی رنگ هم هست.
    درجه یک اش حول 200 تومن چرخ میزنه!
    اینکه شعار تبلیغاتیه میدونم اما با این توضیع شما کلا این سایتای ایرانی مرخصن چون قیمت 50-60 تومن زدن واسه 212 با این حساب کلا به این سایتا اعتباری نیست اجناسشون تقلبه ممنون

محرک رو ما یه بار از چین وارد کردیم... و پخش هم کردیم... محرک اینطور نیست که طرف از خود بی خود بشه و فقط تا حدی رو رفتار تاثیر میذاره و کلا اگه فکر کنی با عطر ک ح ر ک کارت راه میوفته کور خوندی!!
    منم فکر نکردم کارم راه میوفتم دنبای یه عطر جذاب هستم میدونم اینچیزا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره مرسی

من ck man رو یه شیشه تموم کردم و chic رو هم 3 تا شیشه بس که بوش خوبه

هر دوشونو دوست داشتم و خیلی خیلی خیلی به آدم حس تمیزی القا میکنند خیلی تمیزند لا مصب به خصوص به خصوص به خصوص Chic
    من بین این 2 تا chic رو صد در صد ترجیح میدهم فقط یه مشکل برات پیش میاد اونم این که با استفاده از این عطر با اینکه قیمتش 65 تومنه همه به ضرص قاطع تصور میکنن ادکلن 150 تومنی زدی و ازین لحاظ مواظب باش چون اونوقت همه مطمئن میشن از یه جا یه مایه قلمبه بهت رسیده و کلا ازون به بعد روت به عنوان یه مایه دار حساب باز میکنن

شاید باورت نشه ولی من صبحا که میخواستم برم سر کار اینو نمیزدم تو خونه.میذاشتم میبردم دم در محل کارم میزدم
    علتش هم این بود که اکثر تاکسیا پر رو میشدند فکر میکردند یه مسافر مایه دار سوار ماشینشون شده و دو لا پهنا کرایه حساب میکردند 2 3 بار سر این قضیه درگیری پیدا کردم و بعد تصمیم گرفتم نزنم و مشکل حل شد.
    میشه لینکی یا عکسی از این Chic بگذارید ممنون میشم یکم بوش رو توضیح بدین
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 15-06-2011 at 16:39.

4. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بهترین ادکلن تا 20 تومن که بوی تلخی و چوب بده کدومه ؟

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

بهترین ادکلن تا 20 تومن که بوی تلخی و چوب بده کدومه ؟
    ببنم تو که امید به زندگی نداری ادکلن میخوای چکار؟
    مشابه لالیک انکر نویر از ریو کالکشن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    محرک بودن اش در حد شعار تبلیغاتیه!
    من پرس و جو کردم دو مدل داره.
    یکی درجه یک و یکی هم درجه دو.

درجه دو اش زیر صد تومن هست. طلایی رنگ هم هست.
    درجه یک اش حول 200 تومن چرخ میزنه!
    212 چندتا هستش منظورش کدومه؟ Splash / s3xy / men / on ice
    که هیچ کدومشون هم طلایی نیست قیمت اصل همشون هم زیر 80 تومنه(تقلبی خیلی زیاده که با قیمت اصل هم میدن ) کلا همشون بو های باحالی دارن به خاطر همین هم طرفدار زیاد داره هیچ کدومشون تا جایی که من میدونم م ح ر ک نیست هر عطر خوبی که استفاده کنی جنس مخالف را به خودش جذب میکنه این ها همه تبلیغ اند

8. این کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=arsenal_mmm;6181744]من ck man رو یه شیشه تموم کردم و chic رو هم 3 تا شیشه بس که بوش خوبه

هر دوشونو دوست داشتم و خیلی خیلی خیلی به آدم حس تمیزی القا میکنند خیلی تمیزند لا مصب به خصوص به خصوص به خصوص Chic
    من بین این 2 تا chic رو صد در صد ترجیح میدهم فقط یه مشکل برات پیش میاد اونم این که با استفاده از این عطر با اینکه قیمتش 65 تومنه همه به ضرص قاطع تصور میکنن ادکلن 150 تومنی زدی و ازین لحاظ مواظب باش چون اونوقت همه مطمئن میشن از یه جا یه مایه قلمبه بهت رسیده و کلا ازون به بعد روت به عنوان یه مایه دار حساب باز میکنن

شاید باورت نشه ولی من صبحا که میخواستم برم سر کار اینو نمیزدم تو خونه.میذاشتم میبردم دم در محل کارم میزدم
    علتش هم این بود که اکثر تاکسیا پر رو میشدند فکر میکردند یه مسافر مایه دار سوار ماشینشون شده و دو لا پهنا کرایه حساب میکردند 2 3 بار سر این قضیه درگیری پیدا کردم و بعد تصمیم گرفتم نزنم و مشکل حل شد.

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------
    /QUOTE]
    اقا چیک اینه
    Carolina Herrera Chic Men

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بابا اینطور که شما از چیک تعریف کردی فکر کنم یه 65 تومنی پیاده ام فقط به درد تابستون میخوره؟
    یه سوال دیگه Eternity by CK for men چی؟ این رو کسی داشته از کیفیتش بگه؟
    از نظر من به درد تابستون میخوره ولی خیلیا میگن بوش گرم و سنگینه..من توش بوی یه پرتقال بی نهایت رسیده که خیلی تنده حس میکنم..بوی پرتقال در منتها علیه خلوص خودش یعنی انگار تا جایی که شامه آدم میتونی تشخیص بده اومدن بوی پرتقالو شدید شدید کردن منتهی نه بوی مصنوعی ها بوی بسیار بسیار طبیعی پرتقال انگار که پوست پرتقال به شدت رسیده زیر بینی شماست. .من با گرم بودنش موافق نیستم ولی با سنگین بودنش موافقم...این عطر جزو عطراییه که هرگز امکان نداره کسی پسند نکنه...یعنی لامصب همه چی تمومه خیلی بیشتر از اون چیزی هم که فکرشو میکنی معروف و پر فروشه.چیزی تو مایه های لالیک آنکق نویر و آکوا بوگلاریه فروشش اما بر عکس هر دوی اینها همه و 100 در 100 جمعیتا آقایون و خانمایی که اینو بو کنند امکان نداره فک شون پایین نیافته
    توی این پست این وبلاگه این عطر جزو 10 عطر جاودانه معرفی شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکسشو اون وسط میتونی تشخیص بدی که یه بطری مکعب مستطیل شکل داره

11. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ببنم تو که امید به زندگی نداری ادکلن میخوای چکار؟
    مشابه لالیک انکر نویر از ریو کالکشن
    میخوای بمیرم شما راحت شی !؟
    اسم ادکلنی که گفتی رو نفهمیدم ، مشابه لالیک چه ادکلنی تو این قیمته ؟

13. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اینکه شعار تبلیغاتیه میدونم اما با این توضیع شما کلا این سایتای ایرانی مرخصن چون قیمت 50-60 تومن زدن واسه 212 با این حساب کلا به این سایتا اعتباری نیست اجناسشون تقلبه ممنون

منم فکر نکردم کارم راه میوفتم دنبای یه عطر جذاب هستم میدونم اینچیزا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره مرسی

میشه لینکی یا عکسی از این Chic بگذارید ممنون میشم یکم بوش رو توضیح بدین

این لینک عکسش هست:

توی این لینک از عطر Chic به عنوان یکی از عطرای بسیار دختر کش اسم برده شده و یه توضیح مختصر راجع بهش داده
    کد:
    توی این لینک هم درباره این که چه بو هایی در رایحه اش به کار رفته توضیح داده و یه معرفی مختصر هم درباره این عطر وجود داره البته تو این نوشته که رایحه لیمو و هندوانه رو با هم در این عطر مخلوط کردند اما از نظر من ترکیب این دو تا رایحه بوش شبیه پرتقال رسیده شده

کد:

15. 2 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

فوتوریتی مردونه(مشکی)بوش شبیهه اترنیتی هست.قیمتش هم 3 تومن بوده.

بویه هر دوتاشون معرکست.پخش کنندگی خوبی داره ولی موندگاری خوبی ندارن!

17. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •