تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 535 اولاول ... 337379808182838485868793133183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 821 به 830 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

اگه نباشه جاش خالی می مونه dokhtaroneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    بچه ها من از فروشگاه پي سي ورلد ويندوز ويستا (نسخه نهايي) خريداري كردم

ولي يه مشكل عجيب برام پيش اومده كه فكر نكنم تا حالا براتون پيش اومده باشه اونم اينكه وسط نصب ارور ميده: windows installation encountered an unexpected error . verify that the installation sources are accessible and restart the installation.
    error code : 0*C0000005

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اين ارور هنگاميه كه من از داخل ويندوزم ميخام نصبش كنم و از طريقه boot كه ميخام نصب كنم گزينه x86 رو انتخاب ميكنم بعد ويندوز لود ميشه بعد هنگاميكه اين (===) مياد يك صفحه تيره مياد وديگه هي چي نشون نميده

ممنون ميشم كمكم كنين

اينم مشخصات سيستمم هستش
    p4 :2 ghz
    ram :768
    grafic:6600 .256
    دقيقا منم همين مشكل رو داشتم. بهشون تماس گرفتم با شماره 3238749-0131 و اونا يه سي دي ديگه فرستادن اونم كار نكرد حالا در حال فرستادن سي دي سوم هستن. اميدوارم اين يكي ديگه اين جوره نشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein_3650's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

کسی لینکه کرک ویستا رو نداره به ما بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    هم مثل شما ویستا رو نسب کردم و خیلی ام باهاش ور رفتم و الانم دارم تقریبا بدون مشکل از این ویندوز استفاده میکنم و از حالا میخوام که از دوستانی که وارد ترن چیزای بیشتری یاد بگیرم و اگرم تونستم به سوالاتی ام که در توانم بود جواب بدم.
    و متوجه شدم که بعضی از دوستان از لحاظ نسب درایو کارت گرافیکی به مشکل بر خوردن ولی جای نگرانی وجود نداره من هم کارت گرافیکیمو خوده ویندوز شناخته وفقط اینو میتونم بگم که ویستا اگر در قسمتی ضعفی داشته باشه اون ضعف از لحاظ گرافیکی جبران کرده واز این لحاظ نیاز به نسب هیچ برنامه شتابدهنده گرافیکی نداره.

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

بذارین اول یکم گریه کنم !
    من توی کرک کردن به مشکل خوردم . جایی که باید ایمیل بسازیم تا کد اختصاصی رو برامون بفرسته . من نزدیک 5 تا ایمیل ساختم ، اما کد رو نمیداد ! حالا یکی میتونه به جای من این کد رو بگیره و برای من توی پیغام خصوصی بفرسته !؟
    ممنون میشم .

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من توی کرک کردن به مشکل خوردم . جایی که باید ایمیل بسازیم تا کد اختصاصی رو برامون بفرسته . من نزدیک 5 تا ایمیل ساختم ، اما کد رو نمیداد ! حالا یکی میتونه به جای من این کد رو بگیره و برای من توی پیغام خصوصی بفرسته !؟
    ممنون میشم .
    کد رو هم در ایمیل میفرسته و هم در سایت اشاره میکنه.لازم هم نیست که ایمیل بسازید.یک آدرس میل معتبر که قبلا در دیتا بیسش قبت نشده باشه کافیه
    مخلصیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هرجا كه تو دوست داري

پيش فرض

ممنون میشم .
    سلام دوست من مایکروسافت ارسال سی دی کی را برداشته چون به اون روش کرک پی برده شما بهتره که از این روش استفاده کنید به این تاپیک مراجعه کنید ولی این روش فقط روی 32 بیت جواب می ده

دوستان يك كرك تازه براي ويستا پيدا كردم كه ويستا را به نسخه اصلي اون تبديل ميكنه و در واقع ويستا را اكتيو ميكنه.دستورالعمل استفاده از آن هم بسيار ساده هست و 100% از عهده انجام آن براحتي برخواهيد آمد.
    در ابتدا قبل از هر كاري با رفتن به مسير زير شما بايد User Account Control را خاموش كنيد.اين مسير را دنبال كنيد:
    Start/Control Panel/User Accounts And Family Safety/User Accounts/turn User Account Control on or off

حال فايلي را كه در ادامه قرار ميدهم را دانلود كنيد و از حالت RAR خارج كنيد و دستور زير را دنبال كنيد:

قدم اول:
    -به پوشه 1 برويد.
    -بر روي فايل royal.inf كليك راست كنيد و گزينه Install را انتخاب كنيد.
    -سيستم را Restart كنيد.

قدم دوم:
    -به پوشه 2 برويد.
    -متناسب با نوع ويندوز ويستايي كه نصب كرده ايد يكي از فايلهاي چهارگانه با پسوند CMD. را اجرا كنيد.به عنوان مثال اگر ويستايي كه نصب كرده ايد از نوع Ultimate ميباشد شما بايد فايل Ultimate.cmd را اجرا كنيد و به همين صورت در مورد ساير نسخه ها.
    چند لحظه صبر كنيد.
    -ويندوز ويستا شما اكتيو شد.

تمام كاري كه بايد انجام ميداديد به همين سادگي بود.اما از لينك زير فايل موردنظر را دانلود كنيد:

کد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

کد رو هم در ایمیل میفرسته و هم در سایت اشاره میکنه.لازم هم نیست که ایمیل بسازید.یک آدرس میل معتبر که قبلا در دیتا بیسش قبت نشده باشه کافیه
    مخلصیم

ببخشيد من متوجه نميشوم ديگه چه نيازي به اين كارها هست؟اونطور كه من ميدونم اين مربوط بود به نسخه هاي آزمايشي و الان ديگه جواب نميده.چه لزومي داره اصلا؟الان كه هم كرك تاخير زماني داريم هم چند صفحه قيل يكي از دوستان يك روش جهت معتبر كردن ويستا معرفي فرمودند كه ويستا از حالت 30 روزه در مياد و اكتيو ميشه/من كه ويستاي خودم را اول كرك تاخير زماني كردم بعد هم با اين روش اكتيو و قانوني كردم هيچ مشكلي هم ندارم
    اگر موضوع يه چيز ديگر هست بگيد من هم بدونم

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اقا این جنسای p30world چرا اینجوریه!
    مثلا من evil4 گرفتم اصلا سی دی 3 خرابه کلا!!!
    اینم از ویستاشون!

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

Elfin-D جان دستت درد نکنه . ما بیشتر

matin2005ag جان . ممنونم . امتحان میکنم و جوابش رو میگم . فقط اگه لطف کنی و اون فایل رو یک جای دیگه به جز راپید بریزی ، دیگه معرفت رو به کمال رسوندی .

اگه نباشه جاش خالی می مونه nt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اقا این جنسای p30world چرا اینجوریه!
    مثلا من evil4 گرفتم اصلا سی دی 3 خرابه کلا!!!
    اینم از ویستاشون!
    100 % موافقم ، ویستا من هم خراب بود ؛ قرار شده یکی دیگه برای من بفرستند اما ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •