تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 1045 اولاول ... 337379808182838485868793133183583 ... آخرآخر
نمايش نتايج 821 به 830 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

خیلی ممنون دوست من
    من دقیقا اینکار را کردم ولی بعد از نوشتن چند کلمه هیچ چی ظاهر نشد منظورم علامتی که زدن اینتر را اعلام کند مشکل از کجاست
    سلام دوست عزيز

اولا جواب سوال دومت رو هنوز پيدا نكردم عزيز

ثانيا در مورد Autotext خوبه بدوني كه فراخواني اون توسط دكمه F3 هم انجام ميشه يعني يه مقدار از اولش را بنويسي و بعد F3 را بزني ، ولي اينكه ايا تو 2007 هم مثل XP و 2003 اونو نشون ميده كه با زدن اينتر تأييدش كرد و كامل بشه يا نه رو هنوز گزينه‌اي براش پيدا نكردم

اگه شد عزيز خبرت مي‌كنم

خوش بگذره

داره خودمونی میشه arasharyani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز

اولا جواب سوال دومت رو هنوز پيدا نكردم عزيز

ثانيا در مورد Autotext خوبه بدوني كه فراخواني اون توسط دكمه F3 هم انجام ميشه يعني يه مقدار از اولش را بنويسي و بعد F3 را بزني ، ولي اينكه ايا تو 2007 هم مثل XP و 2003 اونو نشون ميده كه با زدن اينتر تأييدش كرد و كامل بشه يا نه رو هنوز گزينه‌اي براش پيدا نكردم

اگه شد عزيز خبرت مي‌كنم

خوش بگذره
    چرا اینقدر باهالی؟
    منتظر جوابتون هستم
    یا مولا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    مي خواستم توضيح كلي در مورد حاشيه صفحه يا page Border بدم
    1- اگر از PageBorder ورد استفاده مي كنيد مي توانيد با تنظيم حاشيه و نوع فاصله حاشيه از منوي
    format/border and shading/page border/Option/Masure from استفاده كنيد.
    2- اگر مي خواهي حاشيه دلخواه ايجاد كنيد بايد از روش زير استفاده كنيد
    1-2- در قسمت Header يك باكس بدون كادر با تصوير زمينه ايجاد كنيد. اين كادر بايد به اندازه كادر اصلي كه مي خواهيد دور صفحه را بگيرد باشد
    2-2- يك باكس ديگر روي باكس اولي ايجاد كنيد كه رنگ زمينه آن سفيد باشد. كادر يا باكس جديد بايد كوچكتر از كادر قبلي باشد.
    3-2-حالا از حالت HEader خارج شويد و حاشيه را ببينيد.
    اميدوارم كه كمكي كرده باشم.

با سلام

دوست عزيز از مطلب مفيدتون خيلي ممنونم . اما اين روشي كه اشاره فرمودين فاصله از لبه صفحه رو با نقطه معلوم كرده و حداكثر 31 نقطه هست . اگه بخوام حاشيه هاي صفحه رو مثلا از بالا 3 سانت و از سمت چپ 2.5 و از راست 3 سانت باشه بايستي چه كاري انجام بدم ؟

از راهنمايي شما ممنونم

موفق باشيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    ازدوستان كسي ميدونه من چطورنوشته اي رااسكن كنم كه بتوانم آنرادربرنامه Wordبازكنم يعني چطورميشودنوشته اسكن شده رابصورت يك فايل Wordذخيره كرد.
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوست من

چرا اینقدر باهالی؟
    يعني چي ؟
    از چه نظر با حالم ؟
    حالا اين خوبه يا بده ؟

راستي حال با هال چه فرقي داره ؟؟؟؟؟ اينو ديگه واقعا نفهميدم
    Last edited by wordist; 10-10-2007 at 07:52.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام
    ازدوستان كسي ميدونه من چطورنوشته اي رااسكن كنم كه بتوانم آنرادربرنامه Wordبازكنم يعني چطورميشودنوشته اسكن شده رابصورت يك فايل Wordذخيره كرد.
    ممنونم
    سلام

اولا اين مورد ميتونه به اين بستگي داشته باشه كه نوع اسكنرت چي باشه

ولي اغلب اسكنرها تنظيماتي دارن كه ميشه توسط اون يه عكس را ذخيره كرد و اونو اتوماتيك (و اگه نداشت خوب حتما غير اتوماتيك هم ميشه) در يك فايل ورد باز كرد

ولي وقتي شما يه عكس را يه جايي ذخيره مي كني به راحتي و با زدن دكمه Insert Picture از روي نوار ابزار Drawing ميتوني اونو توي ورد وارد كني

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام

دوست عزيز از مطلب مفيدتون خيلي ممنونم . اما اين روشي كه اشاره فرمودين فاصله از لبه صفحه رو با نقطه معلوم كرده و حداكثر 31 نقطه هست . اگه بخوام حاشيه هاي صفحه رو مثلا از بالا 3 سانت و از سمت چپ 2.5 و از راست 3 سانت باشه بايستي چه كاري انجام بدم ؟

از راهنمايي شما ممنونم

موفق باشيد
    سلام و با اجازه دوستمان Free_User كه انگار ديگه خبري ازش نيست !!

دوست من ميتوني حاشيه‌ها رو ، روي همون اعداد كه گفتي يا يه كم بيشتر ، از Page Setup تنظيم كني و سپس از همون مسيري كه دوستمون گفت « format/border and shading/page border/Option/Masure from » بري و گزينه Text رو انتخاب كني كه اگه حاشيه‌ها رو يه كم بيشتر بدي بهتره تا به از متن كه فاصله ميگيره تقريبا همون كه ميخواي بشه

تا انجايي كه من ميدونم معادلي جهت تبديل Point (نقطه) به Cm وحود نداره

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

سلام
    ممنونم

درود

آيا منظور شما اين است كه نوشته هاي عكس را تبديل به كاراكترهايي نمود كه كامپيوتر آنرا بفهمد يعني مثل نوشته هايي كه تايپ مي كنيم ؟ براي فارسي اين كار سخت و تقريبا نشدني است (تا آنجا كه من مي دانم) ولي براي زبان انگليسي من خودم با Adobe Acrobat Pro در نسخه هاي 7 و 8 امتحان كردم و بدون مشكل نوشته هاي عكس را به كاراكترهاي قابل فهم براي كامپيوتر تبديل نمود كه راحت مي شد در ورد و هر برنامه متني ديگر Paste كرد.
    اسم اين تكنولوژي OCR يا تشخيص نوري كاراكتر است. براي فارسي خودم دنبال چنين برنامه اي هستم كه بدون اشكال و تميز بتوان حروفي كه در عكس مشاهده مي شود را به متن تبديل كرد.

بدرود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام و با اجازه دوستمان Free_User كه انگار ديگه خبري ازش نيست !!

دوست من ميتوني حاشيه‌ها رو ، روي همون اعداد كه گفتي يا يه كم بيشتر ، از Page Setup تنظيم كني و سپس از همون مسيري كه دوستمون گفت « format/border and shading/page border/Option/Masure from » بري و گزينه Text رو انتخاب كني كه اگه حاشيه‌ها رو يه كم بيشتر بدي بهتره تا به از متن كه فاصله ميگيره تقريبا همون كه ميخواي بشه

تا انجايي كه من ميدونم معادلي جهت تبديل Point (نقطه) به Cm وحود نداره

سلام دوست من . از راهنمايي شما خيلي متشكرم ولي مشكلي كه هست اينه كه چون متن رو واسه مقاله اي ميخوام بايستي نكاتي رو رعايت كنم كه يكيش اين هست كه شروع مقدمه بايستي از بالاي صفحه 5 سانت فاصله داشته باشه ولي صفحات بعدي خط اول از بالاي كاغذ 2 سانت فاصله داشته باشه واسه همين اگه تو قسمت ست اپ اعداد رو وارد كنم فرمت تمام صفحات مثل صفحه مقدمه ميشه . ممنون ميشم در اين مورد هم بنده رو راهنمايي بفرماييد

شاد و سلامت باشيد

داره خودمونی میشه Professional_IT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض Microsoft Office 2007 Enterprise

سلام دوستان عزیز
    با یک نرم افزار دیگه اومدم
    پس از چند سال انتظار و کش و قوس های فراوان و تاریخ های ضد و نقیض در رابطه با عرضه نسخه ی جدید از بسته بزرگ و مطرح و بسیار پرطرفدار نرم افزارهای اداری آفیس، سرانجام وعده ی کمپانی بزرگ مایکروسافت تحقق یافت و تاریخ عرضه ی رسمی این محصول بسیار پرطرفدار اعلام شد . کمپانی مایکروسافت رسما تاریخ عرضه ی رسمی مجموعه ی قدرتمند نرم افزار 2007 Microsoft Office System خود را که پیشتر به Office 12 شهره بود را 30 نوامبر 2006 اعلام نمود و کاربران را برای آن روز موعود آماده کرده است .
    در نسخه ی 2007 از بسته ی اداری کمپانی مایکروسافت که همگان مدت ها منتظر عرضه اش بودند آخرین نسخه از نرم افزارهای رایج و قدیمی این بسته همراه با بسیاری از نرم افزار های جدید و مطرح و بسیار مفید اداری شرکت مایکروسافت وجود دارند که تغییرات بسیار چشمگیری هم از لحاظ ظاهر و زیبایی و هم از لحاظ قدرت و کارایی نسبت به نسخه های پیشین کرده اند که به وضوح دیده می شود .
    دانلود نرم افزار با حجم ۵۰۲ مگابایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سریال : V9MTG-3GX8P-D3Y4R-68B Q8-4Q8VD

دانلود کرک:
    کد:
    پاسورد کرک :
    کد:
    خوش باشید
    باز هم با نرم افزارهای دیگه می آم
    پیشاپیش عید فطر مبارک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •