تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 827 از 2600 اولاول ... 32772777781782382482582682782882983083183787792713271827 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,261 به 8,270 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه bankggs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان چندتا سوال دارم لطف میکنید اگه جواب بدید: اول اینکه میشه برای چندروز پهنای باند 1 مگ بگیرم؟ا(لان 512 دارم). دوم اینکه مثلا بعد از دو روز دوباره میشه برگردم به 512؟ سوم از زمان درخواست تغییر پهنای باند تا وصل بشه اینترنتم قطع میشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

الان چند روزه که نیم ساعت یک بار مودم وصل هست ولی چراغ اینترنت خاموش میشه باید مودم reset کنم تا دو باره اینترنت راه بیوفته ،برای شما هم همینطوره ؟

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان چندتا سوال دارم لطف میکنید اگه جواب بدید: اول اینکه میشه برای چندروز پهنای باند 1 مگ بگیرم؟ا(لان 512 دارم). دوم اینکه مثلا بعد از دو روز دوباره میشه برگردم به 512؟ سوم از زمان درخواست تغییر پهنای باند تا وصل بشه اینترنتم قطع میشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.
    1- بله
    2- بله
    3- نه

الان چند روزه که نیم ساعت یک بار مودم وصل هست ولی چراغ اینترنت خاموش میشه باید مودم reset کنم تا دو باره اینترنت راه بیوفته ،برای شما هم همینطوره ؟
    نه مشکلی نداره

4. این کاربر از lexuus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما هم با تست گرفتن و فحش دادن و تایید رفقا خوش باشید برا قلبتون خوبه. منتظر رضایت نامه کتبی شما برا خوش بودن بودم که بحمدالله حاصل شد دیگه غمی ندارم مشغول فحش دادنتون باشید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایتنا - مردم انتظار دارند سرعت اینترنت به شکلی باشد که بتوانند روی شبکه فیلم ببینند اما سرعت فعلی برای بازکردن یک صفحه عادی هم کند است.
    به راستی مقصر کیست
    دوبار گفتی فحش دادن،خیلی دوست داری جو آلوده به دشنام باشه که اینطوری نیست و بابتش ناراحتی.
    گویا بطور اتوماتیک کسی نظرش با شما موافق نیست میشه فحاش...
    عیب نداره، ما هم اینطوری نیست که خیلی ساده نظرمون با رفقای هم حزبی یکی باشه. بلکه یک گنگ عجیبیم و لابی میکنیم و ارکان قدرت دیکتاتوری رو میسازیم و فقط هدف بخاک مالوندن دماغ مخالفینه، اصن یه وضعی...
    مشغول مبارزه با اختلاس و ارتشا مدیران این انجمن باشید، مخابرات و زیر ساخت هیچکاره اند

6. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سرعت در حد دایال آپ شده مرکز غریبی قیطریه .. کسی هست تو این مرکز این مشکل را داشته باشه ؟

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا ما یک چیزی رو نفهمیدیم هرچند تهران نیستیم ولی جوابشو پیدا نکردم حالا شاید کسی بدونه اینجا. ما 256 نامحدود داشتیم با سرعت 250 اول تو دانلود که خدا بیامرزش بعد شد 60 که نسبتا راضی کننده بود ولی حالا شده 30 . حدود 4 5 روز اینطوری شده.

البته مشکلات نوسان زیاد پینگ و تایم آوت بماند.

الان این مشکل فنیه یا عمدا سرعت ها رو واقعی کردن؟؟؟

یکی به من توضیح بده این قضیه رو تا اگه واقعا عمدا اینطوری شده به فکر یه جای دیگه باشم.

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوبار گفتی فحش دادن،خیلی دوست داری جو آلوده به دشنام باشه که اینطوری نیست و بابتش ناراحتی.
    گویا بطور اتوماتیک کسی نظرش با شما موافق نیست میشه فحاش...
    عیب نداره، ما هم اینطوری نیست که خیلی ساده نظرمون با رفقای هم حزبی یکی باشه. بلکه یک گنگ عجیبیم و لابی میکنیم و ارکان قدرت دیکتاتوری رو میسازیم و فقط هدف بخاک مالوندن دماغ مخالفینه، اصن یه وضعی...
    مشغول مبارزه با اختلاس و ارتشا مدیران این انجمن باشید، مخابرات و زیر ساخت هیچکاره اند
    عزیز من چرا انقدر اصرار داری اسپم بدی؟ کسی با شما صحبتی نکرد. فحش دادن اینجا کنایه از نق زدن به مخابرات هست. همه چیز رو باید من براتون شرح بدم؟ اینجا فقط با یه نفر مشکل هست و لاغیر.

آقا ما یک چیزی رو نفهمیدیم هرچند تهران نیستیم ولی جوابشو پیدا نکردم حالا شاید کسی بدونه اینجا. ما 256 نامحدود داشتیم با سرعت 250 اول تو دانلود که خدا بیامرزش بعد شد 60 که نسبتا راضی کننده بود ولی حالا شده 30 . حدود 4 5 روز اینطوری شده.

یکی به من توضیح بده این قضیه رو تا اگه واقعا عمدا اینطوری شده به فکر یه جای دیگه باشم.
    احتمالا اون موقع که سرعتت بالا بوده مشکل وجود داشته. مخابرات همیشه سرعتاش رو واقعی بسته و می بنده.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کدوم شهر؟ خیلی جاها مخابرات سرعتها رو واقعی کرده...بستگی داره کجا باشید...بعضی جاها نوسانه، بعضی جاها دیگه رفتند روی سرعت واقعی.
    اگر جایی باشید که واقعی شده، اون 1/8 شدن تصمیم مخابراته و پینگ و تایم اوت بالا بخاطر نوسانات اخیر. اولی درست نمیشه ولی دومی احتمال زیاد چرا.

عزیز من چرا انقدر اصرار داری اسپم بدی؟ کسی با شما صحبتی نکرد. فحش دادن اینجا کنایه از نق زدن به مخابرات هست. همه چیز رو باید من براتون شرح بدم؟ اینجا فقط با یه نفر مشکل هست و لاغیر.
    در کنار فحاش، اسپمر هم هستند معاندان شما؟
    یکم سرچ کنی معنی فروم و اسپم و فحش و... روشن میشه برات، اینجا انجمنه و این محل تاپیک، صحبت خصوصی و ...نداریم، محتوای پست و حقیقت امر مهمه، نه درگیری شخصی شما، هر کسی میتونه نوشته های دیگران رو نقد کنه، مخاطب پنهان و پیدای شما مهم نیست. شما میگی شرایط به بالا رفتن یوزرهای مخابرات مربوطه، شرایط به نظر من به بالا رفتن یوزرهای مخابرات مربوط نیست.
    شما اصلا چیزی رو برای من توضیح نده، ممنون. ختم صحبت از طرف من.
    Last edited by Arash4484; 13-07-2013 at 22:03.

11. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

در کنار فحاش، اسپمر هم هستند معاندان شما؟
    یکم سرچ کنی معنی فروم و اسپم و فحش و... روشن میشه برات، اینجا انجمنه و این محل تاپیک، صحبت خصوصی و ...نداریم، محتوای پست و حقیقت امر مهمه، نه درگیری شخصی شما، هر کسی میتونه نوشته های دیگران رو نقد کنه، مخاطب پنهان و پیدای شما مهم نیست. شما میگی شرایط به بالا رفتن یوزرهای مخابرات مربوطه، شرایط به نظر من به بالا رفتن یوزرهای مخابرات مربوط نیست.
    شما اصلا چیزی رو برای من توضیح نده، ممنون. ختم صحبت از طرف من.
    خدا امواتتو بیامرزه ، همه اینایی که تحقیق کردی یاد گرفتی بزار جلوت بهشون عمل کن . کاری به کار دیگران نداشته باش. نظرتم هرچی هست من کاری بهش ندارم.

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

حدس میزنم مالک بودی نه؟ دوره یوزر خدابیامرز من با هم شاتل بودیم . خودم 512 دارم ولی بعضی وقتا میخام زیاد دانلود کنم میرم 1024.
    نه جماران بودم پس از زمان شاتل با هم بودیم. چه دورانی بود

14. این کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •