تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 820 از 1137 اولاول ... 320720770810816817818819820821822823824830870920 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,191 به 8,200 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یعنی چی از لحاظ پایه و اساس مشکل داشتین ؟
    برای شیمی پایه مگه کتاب های مبتکران رو نخوندین ؟
    کلا بهتره به جای وقتی که برای کتاب آموزش میزارین ( و خودتون هم دیدن که بیهوده هست ) وقتتون رو توی شیمی 2 و 3 بزارین و تست هاش رو یک در میان ( فقط طوج یا فرد ) حل کنین مشکلتون کاملا حل میشه .
    یعنی واقعا تستش این قدر بهتره من تا حالا تستش را ندیدم ولی تو اموزشش برای هر مبحثی 15-16 تا مثال میزنه و خیلی برای اموزش مناسبه و برای نمره اوردن در مدرسه خیلی مناسبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

یعنی چی از لحاظ پایه و اساس مشکل داشتین ؟
    برای شیمی پایه مگه کتاب های مبتکران رو نخوندین ؟
    کلا بهتره به جای وقتی که برای کتاب آموزش میزارین ( و خودتون هم دیدن که بیهوده هست ) وقتتون رو توی شیمی 2 و 3 بزارین و تست هاش رو یک در میان ( فقط طوج یا فرد ) حل کنین مشکلتون کاملا حل میشه .
    خود من هم از همون دوم دبیرستان ،فهمیدم که فقط کتابهای تست بازرگانی رو بخونیم برای کنکور کافیه و اموزشش ضروری نیست.برای سوم هم دارم تستشو میخونم.

تست پیش 2 ،داشتم میخوندم ولی باز احساس کردم که مفاهیمشو خوب درک نمی کنم.یعنی تو امورش مشکل داشتم.برای همین رفتم اموزش شیمی پیش 2 مبتکران رو گرفتم و دیدم اول فصل اسید ها و بازها بهمن بازرگانی هم اعتراف کرده که این فصل از لحاظ مفاهیم ،داوطلبان مشکل دارن و از سخت ترین فصلهای شیمی کنکوره.(البته به بیان دیگه ای گفته).البته خیلی کمکم کرد و بعدش که سراغ تستاش رفتم ،مشکلاتم خیلی کمتر شد.چون با خوندن کتاب اموزشش اعتماد به نفسم بالاتر رفت برای اسید و بازها.ولی خب با این حال به بقیه توصیه می کنم همون تستشو بگیرن کافیه.

3. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nilofar69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.ممنون میشم راهنماییم کنید

می خواستم بدونم برای کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار(سراسری)چه کتابایی رو بگیرم بهتره.تالیف چه کسی رو؟
    البته من تعریف کتابای آقای مقسمی رو شنیدم.
    چیکار کنم؟

کتاب تست هم معرفی کنین ممنون میشم.
    Last edited by nilofar69; 23-10-2011 at 21:46.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یعنی واقعا تستش این قدر بهتره من تا حالا تستش را ندیدم ولی تو اموزشش برای هر مبحثی 15-16 تا مثال میزنه و خیلی برای اموزش مناسبه و برای نمره اوردن در مدرسه خیلی مناسبه
    تستش خیلی بهتره توی تست اصلا 2 بار آموزش میبینی . یه بار آموزش به وسیله درسنامه و یه بار ه مآموزش به روش حل تست
    خود من هم از همون دوم دبیرستان ،فهمیدم که فقط کتابهای تست بازرگانی رو بخونیم برای کنکور کافیه و اموزشش ضروری نیست.برای سوم هم دارم تستشو میخونم.

تست پیش 2 ،داشتم میخوندم ولی باز احساس کردم که مفاهیمشو خوب درک نمی کنم.یعنی تو امورش مشکل داشتم.برای همین رفتم اموزش شیمی پیش 2 مبتکران رو گرفتم و دیدم اول فصل اسید ها و بازها بهمن بازرگانی هم اعتراف کرده که این فصل از لحاظ مفاهیم ،داوطلبان مشکل دارن و از سخت ترین فصلهای شیمی کنکوره.(البته به بیان دیگه ای گفته).البته خیلی کمکم کرد و بعدش که سراغ تستاش رفتم ،مشکلاتم خیلی کمتر شد.چون با خوندن کتاب اموزشش اعتماد به نفسم بالاتر رفت برای اسید و بازها.ولی خب با این حال به بقیه توصیه می کنم همون تستشو بگیرن کافیه.

مهم همون اعتماد به نفسه که به دست آوردی ؛ مفهوم و ... همشون کشکن
    راستی یه چیزی هم بگم که حواست باشه همه تست های کتاب بازرگانی رو حل کنی . حتی پاسخ تست های تشریحی رو به دقت بررسی کنی و اگه به جواب رسیدی هم دلیل غلط بودن گزینه های دیگه رو یاد خودت بفهمی یا اگه نمیدونی از روی پاسخنامه علامت یاد بگیری . بخشی از اموزش و نکته های مهندس بازرگان همینطوریه

6. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

یکی گاج سفید دیفرانسیل و بارمزینه مقایسه کنه.....
    شیمی مبتکران کتاب تستش بااون یکی چه فرقی داره؟کدوم بهتره؟؟من به اون یکیش عادت دارم اگه زیاد فرق نداره همونو بگیرم؟؟
    یه سوال دیگه دیفرانسیل دقیقا کدوم قسمتش تغییر کرده؟؟
    ممنونم
    تعريف ديفرانسيل گاج سفيد رو خيلي شنيدم!
    فقط نميدونم چرا تو سايت گاج فقط ديفرانسيل 1ش موجوده،ديف 2 هم داره؟
    راجع به رمزينه : (به نقل يكي از برقياي شريف امسال)
    کتاب آموزشش ، سبکه درس دادنش مثله بهمن بازرگانیه . با این تفاوت که ، با مزه نیس !
    چون 3 تا آدمک گذاشته و مثلا باید به همه شون آموزش بده ، کلی آموزشش طولانی شده . مثلا چیزی رو که خوشخوان تو نیم صفحه آموزش داده و 2 تا مثال هم ازش آورده ، این آموزش داده بعد دانش آموز شوته گفته من نفهمیدم . یه بار دیگه توضیح داده . بعد مثال . دانش آموز شوته یا یه تیکه ی بی مزه انداخته یا این که یه جواب کاملا پرت داده . بعدش دانش آموز معمولیه یه چیز پرونده ، و در نهایت دانش آموز شاخه با درایت تمام سؤال رو حل کرده ! و چیزی که تو خوشخوان نیم صفحه س ، اینحا شده 4 ، 5 صفحه .
    این کتاب ، به درد اونایی می خوره که درسشون خوبه ، خیلی بد نیس ، و می خوان که سطحشون رو بیارن بالا
    ولی ، خب همه می خوان که سطحشون بره بالا ! آیا همه باید این رو بخرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه ! همون طور که گفتم این کتاب حجمش زیاده ! و مثلا ممکنه برا این که این کتاب رو کامل بخونید ، از 2 تا کار دیگه تون بزنید . پس به درد کسانی می خوره که مثلا یه درسشون خیلی قویه و زمان خیلی کمتری نسبت به بقیه رو یه درس می ذارن ، و به جاش دیف می خونن .
    یا اونایی که می تونن خیلی درس بخونن . مثلا تو هفته هایی که مدرسه می رن 45 ساعت به بالا (مثلا ها . ساعت ها برای هر کس فرق می کنه
    واس آموزش ديفرانسيل اگه ميخواي به اين صورت بالا بخوني رمزينه!
    وگرنه كتابي كه خيلي تعريفشو شنيدم و واسه آموزشو چيدن مفاهيم عاليه كتابيه به نام ديفرانسيل ورياضيات پايه انتشارات گاما (به تاليف استاد منتظري)! اگه تونستي پيداش كني اول اين كتابو بگير بعدشم فقط تست بزن!!!

راجع به تغييرات ديفرانسيل،چيزايي تغيير كرده كه اين كتابو متناسب كنه با حسابان جديدالتاليف!
    تو اين لينكم ميتوني ببينيش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی سایت مبتکران گفته این کتاب به درد امتحان نهایی میخوره یا حالا این را بگیرم یا محمودزاده را
    مولفاش معروف نيستن! ببين عزيز من تو واسه اينكه تو امتحان نهايي موفق بشي كه نبايد در سطح همون كار كني!! تو بايد بالا بگيري كه نهايي واست شاخ نشه!!! كتاب محمودزاده چيزيه كه تو نياز داري! وقتي درسو بفهمي ميتوني امتحاناتو 20 بگيري،وقتي درسو بفهمي ديگه يادت نميره و حتي ميتوني راحت تست جواب بدي!
    خودم اين كتابو نديدم ولي آقاي عليرضا استفاده كرده و تاييدش ميكنه پس بگير با خيال راحت
    كنارشم فيزيك 3 خيلي سبز كه لازم و كافي واسه كنكوره و مكمل اين كتاب! اينارم ميتوني به موازات هم ببري جلو،اينجوري بازدش خيلي بيشتره تا اينكه اول اين بعد اون
    به هر حال ما راهنماييمونو كرديم،بقيش با خودت

واسه سال 2 و 3 آموزشش نسبت به تستش به هيچ دردي نميخوره! شايد مثلا سال 3 تو مبحث استوكيومتري تمريناي تشريحيه بيشتري داشته باشه ولي بازم كتاب تستش كاملا كافيه! با كتاب تست آموزش ببين بعدش ميتوني يه منبع بگيري كه مخصوص امتحان نهايي باشه
    ولي پيش داستانش يه كم فرق داره مخصوصا پيش 2 كه آقا پويول گفت
    حتي خود جناب بهمن خان هم گفته كه پيش مباحثش خيلي سنگين تره و كسايي كه واسشون درك مفهوم مشكله ميتونن برن سراغ آموزش! ولي فقط پيش اينجوريه! به نظرم بيشتر به درد كسي ميخوره كه اصلا مدرسه نرفته يهو اين الكتروشيمي يا اسيد باز جلوش سبز ميشن،هنگ ميكنه خوب
    مهم همون اعتماد به نفسه که به دست آوردی ؛ مفهوم و ... همشون کشکن
    دقيقا!! ايجاد اعتماد به نفس با شيوه آموزشيه يه كم ساده تر
    چون اعتماد به نفسو خودت بايد به دست بياري، اين كتاب آموزش راه رسيدن بهشو واست هموار ميكنه
    Last edited by eminem never dies; 24-10-2011 at 08:37.

8. 2 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه bitaaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یه سوال!
    فیزیک سفید گاج پایه تستاش مال کنکوره یا تالیفی؟ ریاضی و تجربی با هم فرق دارن؟ (دوتا سوال شد!)

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یه سوال!
    فیزیک سفید گاج پایه تستاش مال کنکوره یا تالیفی؟ ریاضی و تجربی با هم فرق دارن؟ (دوتا سوال شد!)
    برای تجربی و ریاضی مشترکه . هم پایه و هم پیش
    اون قسمت هایی که برای ریاضی هست علامت گزاری شدن
    تالیفی نداره . فقط تست های مفهومی کنکور و سنجش و گزینه دو رو داره

11. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nilofar69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تورو خدا یکی جواب منو بده.داره دیر میشه

می خواستم بدونم برای کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار(سراسری)چه کتابایی رو بگیرم بهتره.تالیف چه کسی رو؟
    البته من تعریف کتابای آقای مقسمی رو شنیدم.
    چیکار کنم؟

کتاب تست هم معرفی کنین ممنون میشم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه maziyarkhani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان . برای اینکه بتونم در درس ریاضی 2 تست های کنکور رو راحت جواب بدم چه کتابی خوبه ؟ من خودم آموزش ریاضی 2 مبتکران رو دارم (مولفش نصیری نیست !) ولی خوب نگفته . اخیرا هم ریاضی 2 تست نشر الگو رو گرفتم . بنظرتون کتاب خوبیه ؟ یا اینکه کتاب بهتر دیگه ای سراغ دارین ؟ مرسی

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

یک تجربه .............
    نزدیک به حدود 5 ماه هم خود کتاب های درسی را خوندم ....
    نهایت دقت و استفاده از مطالب داشتم ...........
    از یادگیری فوق العاده لذت می بردم ........
    کمتر نکته ای بود که از دیدم خارج شود .......
    زمانی هم که سراغ کتاب های کمک درسی رفتم .....
    در ابتداش خیلی حال کردم .......... به خصوص از اینکه تست میزدم لذت می بردم ..........
    و از اینکه میدیدم کلی نکات جدید و جالب را یاد می گیرم برایم هیجان داشت ...........
    ولی بعد از گذر آن دوران تجربه مطالعه کتاب های درسی و کتاب های تست و کمک درسی .......
    الان با اطمینان کامل میگم که اصل اول و آخر در یادگیری خود خود شما هستید .......... نه کتاب های رنگارنگ کمک درسی ...
    فقط کافی است که به خود و توانایی خود و به IQ خود ایمان داشته باشید ................
    هر کتابی که ......... دقیقا میگم هر کتابی که یک تعریف حداقلی از خوب بودن را داشته باشد ........ میتواند برایتان بهترین استفاده را داشته باشد .........

15. 2 کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •