تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 82 از 314 اولاول ... 327278798081828384858692132182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 811 به 820 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ببخشید دوست عزیز اونوقت میشه بگین حالا کدوم بلو-ری رو رایت میکنید؟
    همینطوریش تو بازار فیلم و دی وی دی بلو-ری به زور پیدا میشه حالا شما می خوای بری 200 تومن بدی بلو-ری رایتر هم بخری که چیو باهاش رایت کنی؟
    همین 120 تومن اختلا قیمتی که بین 6090 و 6080 وجود داره به داشتن بلو-ری و 2 گیگ رم و هارد بیشتر میارزه
    در حالی که هر کدوم از این موارد رو اگر جدا تهیه کنید هزینش بالاتر از 120 تومن میشه.
    بلوری خام هفت هزار تومن هست.البته فعلا. ‏35GB ظرفیت داره میتونی خیلی چزایی که رو هاردت هست رو واسه جابه جایی رایت کنی.دقیق 190 تومن این دو مدل اختلاف داره که به نظر من برای دو گیگ رم و یه کم هارد نمی صرفه.حداقل برای من نمی صرفه چون 6 گیگ رم بسمه
    یه نگاهی به
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بنداز

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

بلوری خام هفت هزار تومن هست.البته فعلا. ‏35GB ظرفیت داره میتونی خیلی چزایی که رو هاردت هست رو واسه جابه جایی رایت کنی.دقیق 190 تومن این دو مدل اختلاف داره که به نظر من برای دو گیگ رم و یه کم هارد نمی صرفه.حداقل برای من نمی صرفه چون 6 گیگ رم بسمه
    یه نگاهی به
    کد:
    بنداز
    حرف شما درسته
    هر کسی نظری داره و هر کسی هم بسنگی به نیازش کارایی رو نیاز داره
    بر اساس نیاز شما این تصمیم گیری درسته و بر اساس نیاز من هم انتخاب خودم

3. این کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان قیمت این مدل 6090 HP چنده تو تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟

5. این کاربر از panther99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

6080 الان چند شده؟؟؟

7. این کاربر از sadeghbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohammad_e_d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این همه دوستان اینجا 6090 و 6080 خریدن.آخر یکی نیست بگه من از کجا بخرم بهتره؟ولیعصر،پایتخت،آدرسی چیزی؟
    معلومه پاساژ ایران میدان ولیعصر پاساژ ایران و رضا با هم رقابت دارن بعضی اجناس اونجا ارزونتر هستش مثلا بازی هر کی خواست بازی بخره بره پاساژ رضا چهارراه ولیعصر
    من فلش رو خریدم از پایتخت 20 تومان رفتم قیمت کردم همون فلش با همون گارانتی 14 تومان تویه پاساژ ایران حالا اون فلش هستش ببین رو لپ تاپ چقدر میخورن

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

الان قیمت این مدل 6090 HP چنده تو تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟
    1500,000 Toman

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

1310,000 Toman

داره خودمونی میشه Persian_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه نگاهی به
    کد:
    بنداز
    در نظر داشته باش که اگر بخوای رم را به 8 ارتقا بدی باید رم موجود را به عنوان رم دسته دوم بفروشی و یک جفت رم 8 بگیری. چون نمیتونی به رمی که داری 2 گیگ اضافه کنی. بلوری رایتر بخوای بگیری باید اکسرنال بگیری که حملش کمی سخت میشه با لپ تاپ. خود لپ تاپ 3 کیلو شارژر و ... حالا یک رایتر هم اضافه میشه.
    هر جایی الان بلوری ریدر ندارن که بخوای شما بلوری رایت شده رو با خودت جابه جا کنی و استفاده کنی.
    به نظر من در کنار لپ تاپ یک کول دیسک 32 گیگ بخری مفیدتره. چون هم سرعت دسترسی به داده ها بالاتره هم همه جا میتونی استفاده کنی هم حملش راحتره هم محدودیت رایت نداره.
    البته این نظر شخصی من بود. در آخر خودت صلاح کارت رو میدنی.

10. 2 کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Persian_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممکنه درباره فینگرپرینت هم توضیح دهید
    با اینترنت اکسپلورر برو تو منوی tools بعد manage add-ons بعد از اونجا Truesuite website log on رو enable کن

12. 2 کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

در نظر داشته باش که اگر بخوای رم را به 8 ارتقا بدی باید رم موجود را به عنوان رم دسته دوم بفروشی و یک جفت رم 8 بگیری. چون نمیتونی به رمی که داری 2 گیگ اضافه کنی. بلوری رایتر بخوای بگیری باید اکسرنال بگیری که حملش کمی سخت میشه با لپ تاپ. خود لپ تاپ 3 کیلو شارژر و ... حالا یک رایتر هم اضافه میشه.
    هر جایی الان بلوری ریدر ندارن که بخوای شما بلوری رایت شده رو با خودت جابه جا کنی و استفاده کنی.
    به نظر من در کنار لپ تاپ یک کول دیسک 32 گیگ بخری مفیدتره. چون هم سرعت دسترسی به داده ها بالاتره هم همه جا میتونی استفاده کنی هم حملش راحتره هم محدودیت رایت نداره.
    البته این نظر شخصی من بود. در آخر خودت صلاح کارت رو میدنی.
    درسته اگه بخوام قطعات رو به 6090 ارتقا بدم هزینه ‏بیشتر هست ولی من همین 6080 برام کافیه .بلوری رایتر ‏اینترنال ایسوز 350 تومن هست
    .
    سه ماه دنبال لپ تاپم .فردا دارم میرم 6080 بگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من متاسفانه کل هارد لپ تاپو delete کردم! . دوباره با برنامه testDisk ریکاور کردم! ولی همه پارتیشنارو به صورت primary انتخاب کردم میتونین بگین 4 پترتیشن اولیه که رو لپتاپتون هست از چه نوعی بودن؟
    واسه پشتیبان گیری از هارد فقط از پارتیشن ویندوز بک آپ بگیرم یا از کدوم درایوها؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

من با GE620 معمولی کار کردم و به نظرم این مذل بهتره
    خورمم روز اول بین ge620 و 6090 گیر کرده بودم ولی گرافیک و صدای 6090 به کل ge620 میارزه
    در ضمن یه نکته دیگه بهت بگم که Msi ها کلا صفحه نمایششون معمولیه و خیلی عالی نیست (به نظر من رنگ صفحشون خیلی بی رنگه ) میتونی خودت بعدا مقایسه کنی و در مورد رزولوشن هم واقعا full HD بودنش اونم تو این سایز خیلی تاثیر گدار نیست.(البته نمی گم بی تاثیره ) اتفاقا یکی از دلایلی که منم از GE620 خوشم اومد همین FULL HD بو که بعدا دیدم تو ایران نیومده و موقعی هم که از نزذیک باهاش کار کردم اصلا از کیفیت رنگ صفحش خوشم نیومد.
    به نظر من یا لپ تاپ خودتو نگه دار یا اگر خیلی دوست داری لپ تاپت رو عوش کنی 6090 بگبر
    یا کلا صبر کن HP dv6-6188ee بیاد
    کد:
    سلام
    ممنون از توضیحاتی که دادید و از وقتی که گذاشتید.
    من تو تاپیکی که msi را با سه مدل دیگر مقایسه کرده بودند شرکت نکردم چون اطلاعات من تئوری است و با سه مدل دیگر کار نکردم.
    بخاطر همین نظر شما دوستان که با چند تا از اینها کار کرده اید برایم مهم است.اما جند تا سوال :
    - وب کم hp اچ دی است ؟
    آیا واقعا خنک تر است؟
    یکی از برتر یهای msi گارانتی خوب و جواب گوی ان است. و همچنین قیمت مناسب تر ان.
    اگر امکان دارد ضعف وقوت این دو مدل را بفرمایید
    سپاسگزارم
    سلام
    امکان دارد جواب این پست من را بدهید.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •