تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 82 از 364 اولاول ... 327278798081828384858692132182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 811 به 820 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    ببخشید با تلوزیون های سه بعدی پسیو میشه سه بعدی بازی کرد عین مانیتور هاش
    تو همین سایت مانیتور سه بعدی پسیو الجی رو تبلیغ کرده که نوشته بدون پک انودیا ببخشید یعنی الجی نرم افزار خودشو داره دیگه درسته؟ برای سه بعدی
    کردن بازی در مانیتو سه بعدی و اگه بجای مانیتور من کیس رو با کابلاچ دی ام آی به تلویزیون سه بعدی وصل کنم و نرم ازار سه بعدی را هم نصب بکنم میتونم با تلوزیون هم سه بعدی بازی کنم؟؟
    یا اینکه باید از تبدیل 2 به 3 استفاده کنم که مثل سه بعدی اصلی نیست.
    لطفا اساتید راهنمایی کنید ممنون آخه موندم تو این

رفیق جریان این مانیتور های ال جی همون تبدیل 2 بعدی به 3 بعدیه که توی tv های پسیو میبینی.
    تقریبا کار یه tv پسیو رو می کنه..
    بله رفیق شما اگه کیس رو به tv وصل کنی میتونی هر بازی رو 3 بعدی کنی بد هم نیست ولی عالی هم نیست.
    همون طور که رفیقمون میگه این tv زیاد باب بازی نیست.میتونی باهاش گیم بزنی ولی اگه ریزبین باشی مشکلات هرتز بر ثانیه tv رو که 120 هست رو میتونی حس کنی.اگه خریدین که مبارک باشه و باهاش گیم بزن و بد به دلت راه نده البته اگه مثل من گیم بازی کردن با مانیتور سیستم عادت کردی زیاد بهت فاز نمیده.
    من که یه بار زدم حال نمداد چون از نزدیک بودا شاید اگه یه کیبورد و موس بیسیم بخرم فاصلم بیشتر کنم حال بده.
    اگه نرم افزار سراغ داری که بتونه بازی رو 3 بعدی کنه جز نرم افزار های اینویدیا نصب کن ولی فکر نکنم با عینک پسیو بسازه.
    شما اگه یه بازی 3 بعدی مثل آواتار که از بیخ که 3 بعدیه رو میتونی با tv بازی کنی اون موقع 3 بعدیش واقعیه.
    من کریسیس رو بازی نکردم ولی دوستان که بازی کرده بودن میگفتن تنظیمات 3 بعدی هم داره حالا از رفقای خودمون هم تو فروم بپرس

2. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

3

سلام این تلوزیون های 3 بعدی کلا از هر برندی چقدر تصویر را واقعی می کنه و اصلا بدرد می خوره بیشتر خرج کنیم تا 3 بعدی ببینیم

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام این تلوزیون های 3 بعدی کلا از هر برندی چقدر تصویر را واقعی می کنه و اصلا بدرد می خوره بیشتر خرج کنیم تا 3 بعدی ببینیم

رفیق شما یه زحمت بکش پست های قبلیرو یه نگاه بنداز تا متوجه شی به درد میخوره یا نه

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    ببخشید با تلوزیون های سه بعدی پسیو میشه سه بعدی بازی کرد عین مانیتور هاش
    تو همین سایت مانیتور سه بعدی پسیو الجی رو تبلیغ کرده که نوشته بدون پک انودیا ببخشید یعنی الجی نرم افزار خودشو داره دیگه درسته؟ برای سه بعدی
    کردن بازی در مانیتو سه بعدی و اگه بجای مانیتور من کیس رو با کابلاچ دی ام آی به تلویزیون سه بعدی وصل کنم و نرم ازار سه بعدی را هم نصب بکنم میتونم با تلوزیون هم سه بعدی بازی کنم؟؟
    یا اینکه باید از تبدیل 2 به 3 استفاده کنم که مثل سه بعدی اصلی نیست.
    لطفا اساتید راهنمایی کنید ممنون آخه موندم تو این

دوسته عزیز من مانیتور سه بعدی ال جی رو داشتم و میتونم بگم اصلا از 3D ایش راضی نبودم بماند که 2D ایش هم چنگی به دل نمیزد ، به همین دلایل ردش کردم و یه مانیتوره سامسونگ PX23720plus گرفتم البته 3D نیست ولی برای بازی و ... تصویرش خیلی عالی هست
    اما اگر میخوای از 3D واقعی لذت ببری برو سراق تلوزیونهای سه بعدی ال جی که هم تصاویره معمولیشون عالی هست و هم سه بعدیش
    دوسته عزیز شما یه روز وقت بزار و برو تصاویره 3D رو از نزدیک مشاهده کن ، اگر خوشت اومد که میخری و اگر نه هم حد اقل خودت تجربش کردی و به حرف دیگران اکتفا نکردی
    ولی اگر تصمیم به خریده 3D گرفتی من با توجه به تجربیاتم پیشنها میکنم از تکنولوژی passive استفاده کن که فعلا فقط ال جی اون رو به بازار ارایه کرده ، و سایر برندها سه بعدیشون اکتیو هست
    برای مقایسه تکنولوژی اکتیو و پسیو هم تو نت مقالاته زیادی هست
    کمی مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید
    موفق باشید

6. این کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگر یرای تلوزیون دانگل بگیرم میشه فیلم هم از طریق وای فای پخش کرد یا فقط برای اینترنت است ؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ایا از طریق مودم های وایرلس با روتر می شود با تلوزیون از طریق dlna ارتباط برقرار کرد

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگر یرای تلوزیون دانگل بگیرم میشه فیلم هم از طریق وای فای پخش کرد یا فقط برای اینترنت است ؟؟؟؟؟؟؟؟

رفیق بیشتر به درد اشتراک گذاری آهنگ و عکس میخوره.
    فیلم هم میشه باهاش ببینی ولی در حد کیفیت cd.
    برای اینترنت هم میشه استفاده کنی

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

ایا از طریق مودم های وایرلس با روتر می شود با تلوزیون از طریق dlna ارتباط برقرار کرد

شما باید روتر داشته باشی نداشته باشی کارت می لنگه.
    روتری که کمه کمش بتونه دو تا پورت رو هبش وصل کنی اونموقع میتونی dlna برقرار کنی هری چی از روی هارد خواستی با tv به اشتراک بذاری ولی واسه فیلم دیدن نمی ارزه چون باید هم کیس روشن باشه هم tv

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض تنظیمات دستی LW57000

نور زمینه : 100
    کنتراست : 100
    روشنایی : 45
    وضوح : 100
    رنگ : تلویزیون دیجیتال 55 م ا ه و ا ره 65
    ته رنگ : صفر
    دمای رنگ : صفر
    true motion : فیلم خاموش بازی و ورزش روشن
    تار شدگی led : خاموش
    تنظیمات پیشرفته :
    کنتراست دینامیک : خاموش
    رنگ دینامیک : خاموش
    clear white: خاموش
    رنگ طرح : صفر
    کاهش نویز : کم یا متوسط ( هر چه کاهش نویز بیشتر تصویر بدونم عیب تر اما وضوح کمتر)
    گاما : متوسط
    مراقبت از چشم : خاموش
    سینمای واقعی : روشن و خاموش ( من فرقی ندیدم)
    طیف رنگ : استاندارد

ببخشید سلام من تنظیمات 42lw57000 خودم رو روی اینها قرار دادم و فکر می کنم بهترین تصویر و رنگ و وضوح و روشنایی و ازش می گیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان تفاوت قیمت LG 57000 47 با LG 65100 47 چقدره؟
    65100 به درد بازی 3بعدی میخوره؟
    یه نظر شما قیمت ها میاد پایین؟

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نور زمینه : 100
    کنتراست : 100
    روشنایی : 45
    وضوح : 100
    رنگ : تلویزیون دیجیتال 55 م ا ه و ا ره 65
    ته رنگ : صفر
    دمای رنگ : صفر
    true motion : فیلم خاموش بازی و ورزش روشن
    تار شدگی led : خاموش
    تنظیمات پیشرفته :
    کنتراست دینامیک : خاموش
    رنگ دینامیک : خاموش
    clear white: خاموش
    رنگ طرح : صفر
    کاهش نویز : کم یا متوسط ( هر چه کاهش نویز بیشتر تصویر بدونم عیب تر اما وضوح کمتر)
    گاما : متوسط
    مراقبت از چشم : خاموش
    سینمای واقعی : روشن و خاموش ( من فرقی ندیدم)
    طیف رنگ : استاندارد

ببخشید سلام من تنظیمات 42lw57000 خودم رو روی اینها قرار دادم و فکر می کنم بهترین تصویر و رنگ و وضوح و روشنایی و ازش می گیرم

رفیق شما که اومدی کتراست رو داغون کردی شما وقتی کنتراست داینامیک رو خاموش کنی یعنی طبیعی بودن رنگ رو تا حد زیادی از بین بردی.همینطو رنگ داینامیک رو

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

دوستان تفاوت قیمت LG 57000 47 با LG 65100 47 چقدره؟
    65100 به درد بازی 3بعدی میخوره؟
    یه نظر شما قیمت ها میاد پایین؟

رفیق حدود 400 تومنه.
    65100 بهتر به درد بازی میخوره.
    قیمت ها حالا نمیاد پایین اگه دلار بیاد پایین که قیمت ها افت می کنه نیاد هم 1 ماه قبل از عید قیمت ها افت می کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •