تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 817 از 847 اولاول ... 317717767807813814815816817818819820821827 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,161 به 8,170 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

میگن طرح های نقره ایش پینگش خوبه

2. 2 کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام شما رفتید چه شرکتی؟

چون شرکتا همه پینگا بالاس یکی هم مثل شاتل فوق العاده گرونه حجماش

من آسیا تک اومدم والا از پارس آنلاین برای من پینگش بهتر بودش توی پارس انلاین بودم فیفا 20 گاهی 4 تا خط سبز میداد ولی توی بازی به شدت افت داشت یک جورای واقعی نبود پینگش ولی آسیا تک دو تا خط میگیرم ولی توی بازی قابل قبوله نمیشه گفت عالیه ولی خوب از پارس بهتره الان هم حدودا بیست روزی هستش بازی نکردم دیگه قعطی هم فقط توی این 40 روز فقط دو ساعتی داشتم که اونم از مرکز مخابراتی پشتیبانی گفت هستش خلاصه راضیم فعلا پارس انلاین حدود یک سال و نیمه دیگه خراب شده و اضلا به پشمشون هم نیست همون بهتر تخلیه کنید از این آشغال ها
    البته من خطم خیلی کشش مداره سرویس 8 گرفتم ولی روی 6 مگ بستمش کلا مرکز مخابراتی دورم یکمی ولی خوب کیفیتش نسبت به چند سال قبل راحت 8 مگ میگرفتم بازم افت کرده امیدوارم زودی بشه تانوما یا vdsl گرفت

4. این کاربر از QSEVEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

پشتیبانی این شرکت چرا جواب نمیده؟ مسخره ست واقعا.سرعت مگه قرار نبود رایگان تا 16مگ باز بشه؟ تو تهران انجام شده ولی استان قزوین خبری نیست.

Sent from my G8342 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

پشتیبانی این شرکت چرا جواب نمیده؟ مسخره ست واقعا.سرعت مگه قرار نبود رایگان تا 16مگ باز بشه؟ تو تهران انجام شده ولی استان قزوین خبری نیست.

Sent from my G8342 using Tapatalk
    اقا کلا شرکته تعطیله
    من 4 ساعت نتم قطع شد زنگ میزدم اصلا تلفن گویا هم وصل نمیشد

پیامک دادم وزیر ارتباطاتبهم جواب داد گفت پیگیری میشه
    دو روز بعد زنگ زدن خودشون از ترس وزیره که نه به خاطر کروناست ولی باید تلفن گویا میومد و پیگیری میکنیم و...

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

من جندین ساله پارس انلاین استفاده میکنم. چندروزه سرویسم تمام شده و وقتی قیمتها رو بررسی کردم تصمیم گرفتم از های وب بخرم چون به نسبت حجم وسرعت به صرفه تر بود

ولی توی پیج اینستای های وب دیدم همه از سرعت و قطعی شاکی هستن متاسفانه. شرکتهای دیگه هم همینجور. اسیاتک که یکی از اقوام داره و بشدت ناراضی بود. حتی نمیتونست خط رو تخلیه کنه اینقدر پشتیبانی ضعیفی داشت که در نهایت مجبور شد خط تلفن بخره تا شرکت رو عوض کنه!!

حالا خودم دنبال تخیله خط بودم و دیدم که پشتیبانی پارس انلاین هم افتضاحه. تو این سالها اصلا سروکارم به پشتیبانی نیفتاده بود و از سرویس هم راضی بودم. نمایندگی شهرمون هم جمع شده و ناچارا باید با همون شماره مسخره 1585 تماس بگیرم

جالب اینجاست یه بار زنگ زدم اعلام کرد با نمایندگی شهرتون تماس بگیرید. زنگ زدم به شماره نمایندگی مشهد اونم اعلام کرد با 1585 تماس بگیرید!!!

ضمنا من مشکل افت سرعت و قطعی نداشتم نمیدونم دوستان چرا اینقدر شاکی هستن. من سرویس 8 مگ داشتم و سرعت دانلودم همیشه روی 1 بود
    Last edited by moriss; 19-04-2020 at 15:45.

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

من جندین ساله پارس انلاین استفاده میکنم. چندروزه سرویسم تمام شده و وقتی قیمتها رو بررسی کردم تصمیم گرفتم از های وب بخرم چون به نسبت حجم وسرعت به صرفه تر بود

ولی توی پیج اینستای های وب دیدم همه از سرعت و قطعی شاکی هستن متاسفانه. شرکتهای دیگه هم همینجور. اسیاتک که یکی از اقوام داره و بشدت ناراضی بود. حتی نمیتونست خط رو تخلیه کنه اینقدر پشتیبانی ضعیفی داشت که در نهایت مجبور شد خط تلفن بخره تا شرکت رو عوض کنه!!

حالا خودم دنبال تخیله خط بودم و دیدم که پشتیبانی پارس انلاین هم افتضاحه. تو این سالها اصلا سروکارم به پشتیبانی نیفتاده بود و از سرویس هم راضی بودم. نمایندگی شهرمون هم جمع شده و ناچارا باید با همون شماره مسخره 1585 تماس بگیرم

جالب اینجاست یه بار زنگ زدم اعلام کرد با نمایندگی شهرتون تماس بگیرید. زنگ زدم به شماره نمایندگی مشهد اونم اعلام کرد با 1585 تماس بگیرید!!!

ضمنا من مشکل افت سرعت و قطعی نداشتم نمیدونم دوستان چرا اینقدر شاکی هستن. من سرویس 8 مگ داشتم و سرعت دانلودم همیشه روی 1 بود
    من پینگم روش خیلی خوبه
    سرعتمم بالا نمیتونم اصن بگیرم خطم 5 مگه نهایتا

اما پشتیبانی کلا داغونه

قطع نمیشه قطع که میشه دیگه روانیت میکنه مدام قطع و و زمان زیاد قطع
    حجمشم دزدی خیلی داره من داخلی دان میکنم نمیزنه خارجی کم میکنه کلا بیشتر کم میکنه

بخاطر پینگ روشم چون پینگش واقعا پایینه

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

من پینگم روش خیلی خوبه
    سرعتمم بالا نمیتونم اصن بگیرم خطم 5 مگه نهایتا

اما پشتیبانی کلا داغونه

قطع نمیشه قطع که میشه دیگه روانیت میکنه مدام قطع و و زمان زیاد قطع
    حجمشم دزدی خیلی داره من داخلی دان میکنم نمیزنه خارجی کم میکنه کلا بیشتر کم میکنه

بخاطر پینگ روشم چون پینگش واقعا پایینه

پشتیبانی رو حق داری البته همه ضعیفن فقط این نیست

یکی از اقوام اسیاتک داشت میخواست شرکت رو عوض کنه دستش به هیچ جا بند نبود از اخر خط تلفنشو عوض کرد از مخابرات نت گرفت به امید اینکه بهتر بشه ولی از چاله دراومد افتاد تو چاه

از نظر سرعت انصافا من تو این مدت از پارس انلاین راضیم . قطعی هم نداشتم خداروشکر

شما پینگت چنده الان؟

پینگ من الان روی سرور داخلی حدود 44 هست
    Last edited by moriss; 19-04-2020 at 22:42.

10. این کاربر از moriss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

پشتیبانی رو حق داری البته همه ضعیفن فقط این نیست

یکی از اقوام اسیاتک داشت میخواست شرکت رو عوض کنه دستش به هیچ جا بند نبود از اخر خط تلفنشو عوض کرد از مخابرات نت گرفت به امید اینکه بهتر بشه ولی از چاله دراومد افتاد تو چاه

از نظر سرعت انصافا من تو این مدت از پارس انلاین راضیم . قطعی هم نداشتم خداروشکر

شما پینگت چنده الان؟

پینگ من الان روی سرور داخلی حدود 44 هست
    پینگ داخلی من 20 هست
    پینگ بازی مثلا رینبو 83 تا 93
    الته من پروفایل گیم رو زنگ زدم فعال کرده وگرنه پینگم مثل شما میبود (پروفایل گیم رایگانه)
    Last edited by alidorost; 20-04-2020 at 00:05.

12. این کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

13

قطعی اینترنت پارس بیشتر درونی اتفاق میوفته ینی آی پی دارید و کانکت هستید ولی نت از رو خط میره یا سرعت افت میکنه و شما باید ریست کنید و ای پی جدید بگیرید تا بهتر بشه کلا کانکشن پارس انلاین ضعیفه توی دانلود به چشم نمیاد ولی تو بازی یا ریموت دسکتاپ و.. بخاطر پکت لاست و پینگ reconnect میشه
    پارس انلاین هم با های وب ادغام شده و این مشکل روی های وب هم حتما هست حتی دی ان اس های دیفالت پارس الان از های وبه پس بهتره با اطمینان این شرکت و انتخاب کنید

بهترین کاری میتونین بکنید برای انتخاب اینترنت به نظر من در حال حاضر چون هر شرکت تو هر شهر و استان میزان کیفیتش فرق میکنه به سایت نت سنج پلاس که راه انداختن سر بزنین و میزان شکایات و رتبه شرکت و ببینید تا حد زیادی کمک میکنه به انتخابتون

در مورد تخلیه من هم به تهران زنگ زدم کسی پاسخ گو نبود به نمایندگی شهر زنگ زدم و بعدش 195 شکایت کردم حدود 72 ساعت جمع آوری شد
    و در 195 هم پیگیری اعلام شد
    Last edited by David4None; 20-04-2020 at 02:22.

14. 4 کاربر از David4None بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پارس انلاین من یکسال داشتم از بابت قطعی و این چیزها مشکل نداشت و خوب بود اما دوتا مشکل هم داشت اول همونی که دوستمون هم اشاره کردن گاهی وقتها یکهو افت سرعت میکرد و مجبور بودی مودم رو روشن خاموش کنی تا ای پی تغییر کنه و درست میشد. اما مشکل اصلی من با این شرکت که خیلی هم برام مهم بود اکثر فیلتر شکن ها روش کار نمیکردن مثلا همونی که با نت مخابرات یا نت موبایل براحتی وصل میشدم با پارس نمیشد یا بسیار افت سرعت داشت . گوگل پلی فقط صبح ها میشد بهش وصل بشی از ظهر به بعد دانلود ازش کیلوبایتی میشد. درکل بیشتر اینترانت بود تا اینترت و پهنای باند خارجیش رو شدیدا محدود شده ارایه میکردن و فقط سرعت داخلیش در حد اسمی که می‌فروختند بود . منکه ازش راضی نبودم و با پایان دوره تمدید نکردم.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •