تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 814 از 1137 اولاول ... 314714764804810811812813814815816817818824864914 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,131 به 8,140 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه rpf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

میشه یکی به ما بگه این کتاب دین و زندگی معرفت اول کجا پیدا میشه؟ اصلا مولفش کیه؟ کتابفروشا میگن تا حالا اسم همچین انتشاراتی به گوششون نخورده!

2. این کاربر از rpf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض

میشه یکی به ما بگه این کتاب دین و زندگی معرفت اول کجا پیدا میشه؟ اصلا مولفش کیه؟ کتابفروشا میگن تا حالا اسم همچین انتشاراتی به گوششون نخورده!
    دوست عزیز سلام

توضیحات کتاب معرفت اول دین و زندگی :

1- این کتاب شامل 2700 تست از کنکور سراسری داخل و خارج کشور، آزاد،سنجش، شهر تهران و تستهای تالیفی می باشد.

2- بررسی کامل مفاهیم وآیات و احادیث وابیات و....

3- ارائه نکات مهم کنکوری برای مرور سریع.

4- این کتاب یرای تمامی رشته ها می باشد.

5- این کتاب توسط آقایان امیرکلائی و کریمی نوشته شده است.

6- آقای امیرکلائی مولف کتاب های میکروطبقه بندی گاج و فلش کارت های دین و زنذگی گاج و طراح آزمون های قلم چی هستند.

( بعد اینکه انگار این کریمی مولفش همون دکتر کریمی طراح سوالات دین و زندگی گزینه دوه ! )

چنتا درسم دانلود کنید بد نیست ...

درس ششم دین 2

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درس چهارم دین 3

کد:

درس سوم دین 4
    کد:
    اینم وبلاگ مولف اولش یعنی امیر کلائی :

کد:
    منم این کتابو ندیدم . اینارم فقط با سرچ بدست اوردم ! به هر حال فک نکنم چیزی مونده باشه به جز قیمتش که اونم هست به عبارتی 13 تومن . البته فقط یه چیزی میمونه اونم توضیح کساییه که کتاب رو دارن و بحث خوبی و بدیش ...

راستی دوست عزیز من جدا از این امضات تعجب کردم . واقعا خیلی خوشحال شدم که شما اینطور فکر میکنی ...

4. 2 کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Atefe_72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

من امروز با فار تماس گرفتم. ویراست دوم گسسته‌شون همین امروز از چاپ در اومده و از فردا توی انقلاب و پخشی‌های کتاب توزیع می‌شه. فایل دو قسمت از فصل گراف رو هم گذاشته توی سایت‌ش. کاملاً مشخصه که این ویراست نسبت به ویراست اول تفاوت‌های عمده‌ای داره.
    بین کتاب قبلی فار و گاج سفید، به نظر من گاج سفید تنها مزیتی که داشت، این بود که هر فصل رو به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کرده بود. همین و بس. وگرنه هم جواب‌های تشریحی فار از گاج بهتر بود. هم تست‌‌های بهتری داشت. از لحاظ سبک و سیاق هم گاج یه جاهایی تست‌هایی داره که امکان اومدن‌ش توی کنکور خیلی کمه و فقط مولف‌ش چون حال کرده آورده. ولی فار خیلی سعی کرده که سبک تست‌هاش از کنکور فاصله نگیره.
    من با مولف فار شخصاً صحبت کردم. ویراست جدیدش چندتا فرق عمده کرده:
    آموزش‌ش بیش‌تر شده.
    هر بخش توی کتاب قبلی یک خلاصه‌ی آموزش داشت و بعدش 50 60 تا تست. ولی الآن آموزش کامل تکه‌تکه داره و بعد از هر قسمت آموزش و مثال آموزشی، 10 12 تا تست مربوط به اون بخش. یعنی کاملاً آموزش رو خرد کرده و کاملاً مشکل ویراست قبلی برطرف شده.
    تست‌های فصل نظریه‌ی اعداد ویراست اول که سخت بوده حذف شده و با تست‌های مشابه کنکور جای‌گزین شده. (بعضی‌ها می‌گفتن نظریه‌ اعداد فار سخته، راست هم می‌گفتن )
    تست‌های کنکورهای 90 اضافه شده به این ویرایش
    روش پاسخ‌دهی به تست‌های دور و مسیر و بعضی از تست‌های نظریه‌ی اعداد عوض شده. (راه ساده‌تری کلاً آموزش داده شده و جای‌گزین شده)

بدون اغراق فار ویراست جدید، از همه نظر از گاج و همه‌ی کتاب‌های دیگه‌ی بازار بهتره. خیلی هم بهتره.

تازه فار یک کتاب آزمون هم داره، که اگه این 1700 تا تست کتاب آموزش رو زدی، بری منطبق بر همون بخش‌بندی‌ها، آزمون‌های کاملاً استاندارد بزنی.
    خود مولف‌ش می‌گفت که بعضی از جاها توی کتاب آموزش، ممکنه سؤال‌های سخت‌تر از کنکور داده باشیم، ولی توی کتاب آزمون کاملاً استاندارد رعایت شده و سختی تست‌ها دقیقاً در سطح کنکوره.
    ولی خُب نظر هر دو تا مولف‌های فار این بود که بعد از کتاب خودشون، گاج سفید بهترین کتابه. بعدش هم خوش‌خوان.

کتاب ازمونشم تغییرکرده یانه؟؟
    مر30 از راهنماییتون

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من حساب دیفرانسیل و انتگرال کوله پشتی دارم مطابقتی با چاپ فعلی نداره اما چون تغییرات آنچنانی کتاب درسی نداشته قصد دارم همین رو بخونم ضمنا من به وفور گسسته و هندسه تحلیلی دارم تغییراتی که نکردن!؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کتاب آزمونشم (گسسته فار) تغییرکرده یانه؟؟
    مر30 از راهنماییتون
    به من گفتن که تغییری نکرده. فقط برای چاپ بعدی یک آزمون جامع 40 تایی که شامل تست‌های کنکور سراسری و آزاد خارج از کشور 90 باشه به آخرش اضافه می‌شه. یعنی اگه همون قبلی رو دارین هیچی چیز خاصی رو از دست نمی‌دین

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

دوستان من حساب دیفرانسیل و انتگرال کوله پشتی دارم مطابقتی با چاپ فعلی نداره اما چون تغییرات آنچنانی کتاب درسی نداشته قصد دارم همین رو بخونم ضمنا من به وفور گسسته و هندسه تحلیلی دارم تغییراتی که نکردن!؟
    من سه‌باره (!) جوابی رو که به دو تا از دوستان توی چند صفحه‌ی قبل داده بودم رو می‌نویسم این‌جا:
    توی کتاب دیف جدید دو تا جمله‌ای که عوض شده، باعث می‌شه بعضی از تست‌ها و جواب‌هاشون عوض بشن.
    مثلاً چی؟
    تست: حد تابع y=sqrt(x) در x=0 چند است؟
    پاسخ طبق کتاب‌های قبلی: می‌گیم توی نقطه‌ی صفر از سمت چپ حد نداره. پس کلاً توی صفر حد نداره.
    پاسخ طبق کتاب‌های جدید: می‌گیم دامنه‌ی تابع صفر بسته تا مثبت بی‌نهایته. توی این دامنه هم فقط از راست می‌شه به نقطه‌ی x=0 نزدیک شد. پس حد تابع برابر حد راستشته. یعنی صفر.

اگه خودت می‌تونی حواس‌ت به این نوع تغییرا باشه، نیازی به کتاب جدید نیست. ولی خُب یهویی نکنه اشتباه چیزی رو یاد بگیری.

گسسته و تحلیلی هم کتاب درسی‌شون تغییری نکرده. توی بازار هم همه‌ی کتاب‌ها ثابت موندن به جز گسسته فار که تغییرات خیلی زیادی کرده که توضیحاتش رو چند صفحه پیش دادم.

موفق باشی

8. 2 کاربر از sunsun3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mani geek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

من دوباره جوابی رو که به یکی از دوستان توی چند صفحه‌ی قبل داده بودم رو می‌نویسم این‌جا:
    توی کتاب دیف جدید دو تا جمله‌ای که عوض شده، باعث می‌شه بعضی از تست‌ها و جواب‌هاشون عوض بشن.
    مثلاً چی؟
    تست: حد تابع y=sqrt(x) در x=0 چند است؟
    پاسخ طبق کتاب‌های قبلی: می‌گیم توی نقطه‌ی صفر از سمت چپ حد نداره. پس کلاً توی صفر حد نداره.
    پاسخ طبق کتاب‌های جدید: می‌گیم دامنه‌ی تابع صفر بسته تا مثبت بی‌نهایته. توی این دامنه هم فقط از راست می‌شه به نقطه‌ی x=0 نزدیک شد. پس حد تابع برابر حد راستشته. یعنی صفر.

شاید به چشمت نیومده باشه این تغییرات توی کتاب خوش‌خوان. ولی اگه اینا رو مولف‌ش عوض نکرده باشه، کتاب رسماً غلط علمی داره دیگه! رمزینه رو زنگ زدم دیروز انتشارات‌ش که طرف منشی‌شون بنده خدا در جریان نبود و گفت تغییراتی نداشته. خوش‌خوان رو شماره‌ش رو نداشتم و کتاب جدیدش رو ندیدم. سبز زنگ زدم و در جریان بودن و گفتن که آره تست‌هایی رو عوض کردیم ولی تا هفته‌ی بعد چاپش طول می‌کشه. فار هم در جریان بودن و گفتن که مولف‌های کتاب آزمون‌شون (رامین منوری و احسان موسوی) تغییرات رو اعمال کردن به اضافه‌ی یه سری آزمون جامع برای فصل 2 زیاد کردن و تست‌های کنکورهای 90 رو گذاشتن و اینا. امروز زنگ زدم و گفتن که کتاب آزمون چاپ شده و نهایتاً تا فردا توی بانک کتاب و ایناس و می‌شه سفارش داد.
    شما کتاب رمزینه رو دیدی شاید توی این کتاب همین تغییر باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما کتاب رمزینه رو دیدی شاید توی این کتاب همین تغییر باشه؟
    ندیدم متاسفانه.

ولی در دو حالت این تغییرات توی ممکنه توی یک کتاب اعمال نشده باشه:
    1) اصولاً انتشارات یک تعداد از کتاب‌های سال پیش‌ش مونده باشه و اونا رو نخواد به خاطر ضرر اقتصادی از بازار جمع کنه. منتظر می‌مونه اونا فروش بره تا تغییرات رو اعمال کنه. حتی بعضی از انتشارات‌ها کتاب‌هاشون رو از پخشی‌ها جمع می‌کنن و صفحه‌ی اول (شناس‌نامه‌ی کتاب) رو عوض می‌کنن و به عنوان چاپ جدید می‌فروشن.
    2) مولف کتاب کمک‌آموزشی متوجه تاثیر اون دو تا جمله‌ی کتاب درسی توی نحوه‌ی حد گرفتن نداشته باشه. در این صورت اون مولف باید بره سر کلاس سال سوم حسابان بشینه و درس گوش کنه، نه این‌که کتاب دیفرانسیل بنویسه.

واسه همینه که خیلی بعید می‌دونم مورد 2 اتفاق بیافته.

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

1- گاج ( جلد اول و دوم سری 8000 تست ) برای پیش دانشگاهی خوبه . ولی سعی کن به جای کتاب های دیگه همون سوالات مفهومی خیلی سبز رو تکرار کن تا به ذهن بسپاری
    2- ریاضی 2 عمومی بود تا جایی که خبر داشتم . گاج میکروطبقه بندی براش خوبه بخوای خیلی عمیق یاد بگیری مبتکران ( کتاب صورتی رنگ ) هم بگیر ولی مطالب و تمرین های اضافه حل نکن چون وقت زیاد میخواد
    3- برای آموزش عمیق و مفهومی مبتکران محمود زاده لازمه حتما ولی اگه توی کلاس مطالب رو خوب بهت یاد داده معلمتون ؛ دو جلدی میکروطبقه بندی گاج رو بگیری کافیه .
    4- فیزیک پایه هم دقیقا مثل فیزیک پیش توصیه من گاج سفید هست در صورتی که برای مفاهیم اولیه آموزش نیاز نداشته باشی . در صمن برای بخش فیزیک 3 کتاب رمزینه هم خیلی خوب کار کرده .
    5- من کلک معلم رو دارم ازش خیلی راضی هستم
    البته ادبیات بهتره براش کتاب قرابت معنایی نشر دریافت رو هم بگیری
    سپاس....
    میگم مبتکران زیست هم داره؟ نظرتون در مورد زیست مهر و ماه و یا تخته سیاه چیه؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سپاس....
    میگم مبتکران زیست هم داره؟ نظرتون در مورد زیست مهر و ماه و یا تخته سیاه چیه؟
    بله داره ولی کسی تا حالا ازش خوشش نیومده و خودشون هم چاپ نمیکنن .
    نظر من در مورد تخته سیاه به نظر بقیه بچه ها نزدیکتره که میگن فقط کتاب ژنتیک تخته سیاه خوبه . برای زیست اگه خیلی سبز رو بخونی نیازی بهش نیست زیست مهر و ماه هم به عقیده من نیازی بهش نیست مخصوصا تست هاش غلط های علمی فراوان دارن . بزار یه موردش رو بگم
    تست داده و توی جواب گفته که لوله آزمایش نیرنبرگ توی اساره سلول استخراج شدش عامل پایان ترجمه و ... بود که در صورتی که اصلا اینطور نیست و کتاب درسی هم اینطور نگفته و ممکنه باعث سردرگمی بشه .
    ضمن اینکه مهر و ماه کتابش به صورت نمودار هست و درسنامه نداره فقط مطالب رو به صورت نموداری نشون داده و تست گذاشته . به همراه کتاب CD هم داره که فیلم های آموزشی هستن ولی برای مطالب اصلی فیلم درست و حسابی نداره و کمک خیلی زیادی به آموزش نمیکنن .

کلا به جز خیلی سبز و ژنتیک تخته سیاه برای زیست نیازی به کتاب دیگه نیست

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان به نظرتون برای ادبیات یک کتاب جامعه گرفته بشه خوبه یا برای هر کتاب کتابی مجزا!؟یک سوال دیگه زبان فارسی همین 3 کفایت میکنه یا باید 2و1 رو هم مسلط بود؟مثل عربی که باید 1 رو هم فهمید؟!(اینجا گفتن)ضمنا به آیا نیازی هست کل جدول تناوبی رو حفظ کنیم یا قستمی رو که بهمن بازرگانی گفته!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •