تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 132 اولاول ... 317177787980818283848591131 ... آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 1317

نام تاپيک: Atrix | گوشي قدرتمند موتورلا با پردازنده ي دو هسته اي و صفحه نمايش 4 اينچي

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    گوشي دوستم هارد بريك شد .
    پس به شما ها كه تازه اين گوشي را خريد كردين مواظب باشين و حتما با اطلاع كامل وارد كار بشن تا مثل گوشي دوستم نشه.
    اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه بياد و ما را در اين كار كمك كنه...

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

Zare جان هارد بريك واسه چي !

اگه نباشه جاش خالی می مونه The Rock 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    جنوب شهر

پيش فرض

یه سوال داشتم این گوشی کی قیمتش میاد رو 500 تومن ؟
    X10 رو رد کنم یکی از اینا بگیرم
    خدایی باحاله گوشیش حداقل از اون گلکسی 2 با اون ظاهر اسباب بازی مانندش خیلی بهتره
    سخت افزارش کلا در مقایسه با سنسیشن و گلکسی 2 چطوره؟
    هرچی باشه گوشی آمریکاییه کلاس داره

4. این کاربر از The Rock 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

Zare جان هارد بريك واسه چي !
    يه اشتباه كوچولو و ناشيانه ، فلش كردن گوشي بوت لودر انلاك شده با برنامه rsd و فايل sbf .
    ديگه واقعا شده اجر ، حالا ديگه كاريش نميشه كرد.
    اگر به نمايندگي امارات ببرن ميتونن درستش كنن يا نه؟

داره خودمونی میشه tarfan1364milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    psy planet

پيش فرض

من پریروز که گوشی رو گرفتم زیاد ریست میشد (صداشو در نیاوردم : دی) ، دیروز هم چند بار ریست شد ، اما امروز اصلا ریست نشده... دیروز و پریروز 4-5 بار هم یه طوری شد که گوشی نه آنلاک میشد ، نه روشن میشد ، نه هیچی ، میبایست باطری رو دوباره بزنم...
    بچه ها این اسکن فینگر پرینت خیلی خفنه : دی عــــاشقشم : دی فعلا با اجازه بزرگترا دچار بن از ناحیه دائمی شدیم ، خدا کنه دوباره یه بخششی بکنن باز شیم :( بیام اینجا ریویو بدم : دی
    P3a42 دقیقا مشکل ‏شما هم مثه ماله منه....صدا چیو در نیاری..کارت به جایی میرسه همه ‏میفهمن..من نمیدونم دوستان چرا انقد به این گوشی ‏عشق میورزن؟ در حالیکه دارن میبینن چند نفر به مشکل ‏خوردن اما باز چشم پوشی میکنن از ‏معایبش..چرا جدا؟چون صرفا گوشی ‏امریکایی هست؟فقط همین؟خدا وکیل اگه سامسونگ یا اچ تی سی این مشکلاتو داشت بازم به همین سادگی چشم پوشی میکردین و میگفتین محشره؟؟؟؟من که دیگه روانی شدمووهرکی خواست پیغام بده بش میفروشمش و با اطمینان کامل اچ تی سی میخرم..من خرید این قویترین اسمارت فون جهان رو به هیچ کس توصیه نمیکنم...به سه دلیل زیر
    اول اینکه وقتی اسکرین لاک بشه واسه کار کردن باش باید باطری کشید بیرون و دوباره روشن کرد
    دوم اینکه بعد یه مدت خود به خود ریست میشه و حال گیری..
    سوم اینکه سیم کارت اعتباری رو ساپورت نمیکنه چه ایرانسل چه همراه اول..از لحاظ شارژ سیم کارت و میگم..
    خلاصه اینکه اگه عشق برند امریکایی دارین ایفون با تمام محدودیتاش رو توصیه میکنم..
    اما اگه گوشی میخاین واسه سرگرمی و راحتی اعصاب و روان سنسیشن و اس ۲ بهترین گزینه هست..

7. این کاربر از tarfan1364milad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

P3a42 دقیقا مشکل ‏شما هم مثه ماله منه....صدا چیو در نیاری..کارت به جایی میرسه همه ‏میفهمن..من نمیدونم دوستان چرا انقد به این گوشی ‏عشق میورزن؟ در حالیکه دارن میبینن چند نفر به مشکل ‏خوردن اما باز چشم پوشی میکنن از ‏معایبش..چرا جدا؟چون صرفا گوشی ‏امریکایی هست؟فقط همین؟خدا وکیل اگه سامسونگ یا اچ تی سی این مشکلاتو داشت بازم به همین سادگی چشم پوشی میکردین و میگفتین محشره؟؟؟؟من که دیگه روانی شدمووهرکی خواست پیغام بده بش میفروشمش و با اطمینان کامل اچ تی سی میخرم..من خرید این قویترین اسمارت فون جهان رو به هیچ کس توصیه نمیکنم...به سه دلیل زیر
    اول اینکه وقتی اسکرین لاک بشه واسه کار کردن باش باید باطری کشید بیرون و دوباره روشن کرد
    سوم اینکه سیم کارت اعتباری رو ساپورت نمیکنه چه ایرانسل چه همراه اول..از لحاظ شارژ سیم کارت و میگم..
    خلاصه اینکه اگه عشق برند امریکایی دارین ایفون با تمام محدودیتاش رو توصیه میکنم..
    اما اگه گوشی میخاین واسه سرگرمی و راحتی اعصاب و روان سنسیشن و اس ۲ بهترین گزینه هست..
    دوست عزيز منم اين گوشي را دارم ولي اين مشكلاتي را شما بهش اشاره كرديد را نداشتم حتي خيلي بلا سرش در اوردم. من سيم كارت اعتباري ايرانسل دارم و مشكلي با شارژ كردنش نداشتم.
    شما گوشيتو از كجا خريدي؟

9. این کاربر از zare57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

اينم از اون حرفهاست . شما معلوم نيست تز كجا خريدي . شايد كوشي مشكل دار بهت انداختن .
    گوشي شاب. اين همه اتريكس فروخته شده كسي مشكل نداشته
    اون سنسيشن و كلكسي ٢ هم مشكلاتشون بيشتر از اينه .

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

هردم از این باغ بری میرسد
    این که دیگه گوشی خود به خود ریست بشه عمق فاجعه است

12. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

هردم از این باغ بری میرسد
    این که دیگه گوشی خود به خود ریست بشه عمق فاجعه است
    اصلا معلوم نيست اين بنده خدا اتريكس رو از كجا خريده. شايدم اصلا نخريده !

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

اصلا معلوم نيست اين بنده خدا اتريكس رو از كجا خريده. شايدم اصلا نخريده !
    این بنده خدا تنها نیست ظاهرا 2-3 نفرن از 5 نفری که انجا خریدن 2-3 تاش مشکل داره

15. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •