تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 805 از 1319 اولاول ... 3057057557958018028038048058068078088098158559051305 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,041 به 8,050 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

فقط یه چیزی - اونم اینکه تا جایی که من متوجه شدم پایداری همراه اول خیلی بیشتره - سرعتش زیاد نوسان نداره - ولی ایرانسل خیلی نوسان داره - حداقل تو منطقه ایی که من هست اینجوریه - جاهای دیگه رو نمیدونم - با توجه به اینکه کاربرای ایرانسل بیشتره - شبکشم شلوغ تره و این خیلی تو افت سرعت تاثیر داره - شاید اگه از یه زاویه دیگه نگا کنیم به محدودیت سرعت همراه اول شاید خوب باشه چون باعث میشه شبکش زیاد افت نکنه - ولی خب بعضی دوستان گفتن که رو 256 قفل شدن که این قابل قبول نیست - میدونین همراه اول بسته های نامحدودش خیلی بهتر از ایرانسله - فک کنم به خاطر همون بسته ها مجبور شدن شبکه 4جی رو روی سرعت خاصی قفل کنن !

2. این کاربر از majid722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

فقط یه چیزی - اونم اینکه تا جایی که من متوجه شدم پایداری همراه اول خیلی بیشتره - سرعتش زیاد نوسان نداره - ولی ایرانسل خیلی نوسان داره - حداقل تو منطقه ایی که من هست اینجوریه - جاهای دیگه رو نمیدونم - با توجه به اینکه کاربرای ایرانسل بیشتره - شبکشم شلوغ تره و این خیلی تو افت سرعت تاثیر داره - شاید اگه از یه زاویه دیگه نگا کنیم به محدودیت سرعت همراه اول شاید خوب باشه چون باعث میشه شبکش زیاد افت نکنه - ولی خب بعضی دوستان گفتن که رو 256 قفل شدن که این قابل قبول نیست - میدونین همراه اول بسته های نامحدودش خیلی بهتر از ایرانسله - فک کنم به خاطر همون بسته ها مجبور شدن شبکه 4جی رو روی سرعت خاصی قفل کنن !
    سرعت دانلود دو تا از سیم کارتهای من روی 260 کیلوبایت محدود کرده. حالا نمیدونم چرا برای شما قابل قبول نیست. الان با خط جدیدم سرعت دانلود بین 1.5 تا 3 مگ هست. خوب معلومه کرم از همراه اوله. من چند ماه بسته الفا+ 2+2گیگ رو می گرفتم محدود شدم وای به حال کسی که شبانه نامحدود و یکماهه شبانه بگیره چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سرعت دانلود دو تا از سیم کارتهای من روی 260 کیلوبایت محدود کرده. حالا نمیدونم چرا برای شما قابل قبول نیست. الان با خط جدیدم سرعت دانلود بین 1.5 تا 3 مگ هست. خوب معلومه کرم از همراه اوله. من چند ماه بسته الفا+ 2+2گیگ رو می گرفتم محدود شدم وای به حال کسی که شبانه نامحدود و یکماهه شبانه بگیره چی میشه
    ن منظورم اینه که رو 256 قفل کردن قابل قبول نیست باید سرعتو بیشتر کنن مثلا اگر بزارن رو 2 مگ بازم خوبه - به شرط اینکه افت نداشته باشه و ثابت باشه

5. این کاربر از majid722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سیم جدیدتون که سرعتش ازاده 4جیه یا 3جی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سیم جدیدتون که سرعتش ازاده 4جیه یا 3جی؟
    بله 4g هست و سرعت اینترنت حدود 40 مگابیت و سرعت دانلود بالای 1.5 مگابایت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

بله 4g هست و سرعت اینترنت حدود 40 مگابیت و سرعت دانلود بالای 1.5 مگابایت
    40 که میشه سرعت 5 مگ - کی خریدین و چند خریدین ؟ پیش شمارش چنده ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

40 که میشه سرعت 5 مگ - کی خریدین و چند خریدین ؟ پیش شمارش چنده ؟
    سرعت دانلود از 1.5 تا حدود 5 هم میره ولی بیشتر وقتها حدود 2 مگ هست .دو سه روز پیش خریدم. 0919 هست. البته 3جی بود موقع خرید و بردم پیش خوان 4g گرفتم که بسته 15 گیگ هدیه رو داد ....

10. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه جیوه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من نمی دونم داستان پایداری شبکه همراه اول از کجا اومده . تبلیغات دروغی تلویزیون آیا ؟؟؟؟ این دکل های نسل 3 و 4 اش خیلی با هم فاصله داره و گاهی اوقات که کلا دکل رو خاموش می کنه برای سرویس خیلی طول می کشه که دوباره برگرده به سرویس . کلا خیلی کندن . الان این که شبکه نسل 2 روی فرکانس 900 هست و بردش زیاده که هنر نیست اگه تونست سرویس نسل 4 بدون محدودیت الان بده و زیاد تر و بدون فاصله دکل بزنه شرطه

بعد شرکتی که به کارمنداش حقوق و بیمه نمیده بهتره ورشکست بشه . هم از جیب مردم می خوره هم از دستمزد کارمنداش می زنه
    این کانال تلکرام کارمندان مخابرات هست ... حقوق نمیده بهشون بی انصاف
    مخابرات ما گروه رسمی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by جیوه; 04-08-2017 at 13:15.

12. این کاربر از جیوه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من نمی دونم داستان پایداری شبکه همراه اول از کجا اومده . تبلیغات دروغی تلویزیون آیا ؟؟؟؟ این دکل های نسل 3 و 4 اش خیلی با هم فاصله داره و گاهی اوقات که کلا دکل رو خاموش می کنه برای سرویس خیلی طول می کشه که دوباره برگرده به سرویس . کلا خیلی کندن . الان این که شبکه نسل 2 روی فرکانس 900 هست و بردش زیاده که هنر نیست اگه تونست سرویس نسل 4 بدون محدودیت الان بده و زیاد تر و بدون فاصله دکل بزنه شرطه

بعد شرکتی که به کارمنداش حقوق و بیمه نمیده بهتره ورشکست بشه . هم از جیب مردم می خوره هم از دستمزد کارمنداش می زنه
    این کانال تلکرام کارمندان مخابرات هست ... حقوق نمیده بهشون بی انصاف
    مخابرات ما گروه رسمی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    والا تو منطقه ایی که من هستم همراه اول خیلی بهتره از نظر سرعت و هم اینکه هر وقت تست گرفتم با اینکه سرعتمو محدود کردن ولی همیشه رو 1مگ بوده و پایین نیومده- ولی متاسفانه ایرانسل نوسان داره و سرعت 3 مگ رو هم داشتم وسرعت 200 کیلو بایت هم بوده - میدونین ثابت بودنه خیلی مهمه - شاید خیلیا اهمیت ندن و همش دنبال سرعت بالا باشن ولی تاثیرات خوبی داره و شبکه افت نمیکنه - اینکه سرعتتون همش 1 مگ باشه بهتره از اینکه یه لحظه سرعت بره روی 3 مگ باز افت کنه بیاد پایین !

14. 2 کاربر از majid722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

شبانه رو ۴ جی میره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •