تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 80 از 2199 اولاول ... 3070767778798081828384901301805801080 ... آخرآخر
نمايش نتايج 791 به 800 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه arminjahanshahr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

محدودیت سرعت اینترنت را با اجازه مجلس بر می‌داریم

آقای تقی پور شما چندی پیش اعلام کردید به دنبال راهکاری برای افزایش پهنای باند مصرفی برای کاربران خانگی هستید تا محدودیتی که در گذشته ایجاد بود برداشته شود. این موضوع در چه مرحله‌ای قرار دارد و به تأیید چه سازمانهایی باید برسد؟

ما در برنامه پنجم پیشنهاد افزایش پهنای باند برای کاربر خانگی را ارائه کرده ایم تا محدودیت سرعت k 128 برای کاربران خانگی برداشته و سرعت 512 به عنوان کف سرعت اینترنت خانگی تعیین شود. اگر در مجلس به تصویب برسد و پشتیبانی‌های لازم از نظر اعتبارات به عمل آید، این ظرفیت را در داخل کشور توسعه خواهیم داد تا به حدی که بتوانیم پاسخگوی نیازها باشیم.

اخیرا وعده کاهش 20 درصدی پهنای باند اینترنت از سوی کمسیون تنظیم مقررات ابلاغ شد. ظاهرا در آیین‌نامه آمده است این تخفیف شامل حال شرکتهایی خواهد شد که این کاهش را به کاربر نهایی هم ابلاغ کنند. ظاهرا شرکتهای اینترنتی از این مساله گلایه دارند؟ آنها معتقدند در ایران اینترنت گران هم که نیست بلکه بسیار ارزان است. ابلاغ این مصوبه دردی از آنها دوا نمی‌کند و هزینه هایشان را پایین نمی‌آورد.

قیمت تمام شده اینترنت در کشور تابع هزینه‌های انتقال این فناوری به کشور است. بر این اساس با استفاده از روش‌های جدید می‌توان قیمت انتقال آن را کاهش داد که در نتیجه استفاده آن برای کاربران بیشتری مقدور خواهد شد. البته، با کاهش هزینه‌های سربار هم قیمت اینترنت کاهش می‌یابد که از طریق توسعه در شبکه دنبال آن هستیم. اما موردی که قابل ذکر است، مصوبه اخیر کمیسیون تنظیم مقررات، در خصوص طرح کاهش 20 درصد قیمت پهنای باند اینترنت بود که با ابلاغ آن شرکت ارتباطات زیرساخت موظف شد تا از این پس پهنای باند اینترنت مورد نیاز شرکت‌های اینترنتی را 20 درصد ارزان‌تر از قیمت گذشته محاسبه کند. هم اکنون این مصوبه در جلسه مجمع شرکت ارتباطات زیرساخت به تصویب رسیده و برای اجرا ابلاغ شده است. از آنجا که، کاهش قیمت اینترنت برای کاربران نهایی بستگی به ترکیب هزینه‌های اپراتورها دارد، ما قیمت اینترنت را کاهش دادیم و بقیه موضوع بستگی به ترکیب هزینه‌های اپراتورها دارد. لذا، از آنجا که 40 درصد هزینه شرکت‌های اینترنتی مربوط به هزینه پهنای باند است، پیش بینی می‌شود این شرکت‌ها به صورت میانگین با کاهش هزینه‌های خود، قیمت اینترنت برای کاربران نهایی را بین 7تا 8درصد کاهش دهند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از arminjahanshahr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه daryosh999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

چه می کنه این ایرانسل با تبلیغاتش ....
    ایرانسل این جا ایرانسل اونجا ایرانسل همه جا
    بعضی وقتا محسوس بعضی وقتا نا محسوس
    به نظر من سرویس های ایرانسل خیلی ضعیفه متاسفانه بر خلاف نظر شما
    من واسه ایرانسل تبلیغ نمی کنم . (وایمکسم یکی از خدمات ایرانسله پس چه دلیلی داره من بیام واسه Gprs ایرانسا تبلیغ کنم که شما نری wimax ایرانسلو نگیری)
    من نوشتم که اساتید توضیح بدین که واقعا با اون استدلال هایی که اوردم چه دلیلی داره ادم بره wimax بگیره .
    در ضمن من قبل از اینکه این پستو بزنم چند بار سوال کردم فرق gprs با wimax چیه که ظاهرا طبق جواب دوستان با هم هیچ فرقی نداشتن . بعد من اون استدلال ها رو اوردم که اگه فرقی ندارن ....

وایمکس یه نوع برقرای ارتباط بدون سیمه قدرتشم تو سرعت دانلودشه یعنی مثلا تو همین ایران شما با وایمکس می تونی 1مگم بگیری ولی gprs بیشتر از 150 نمی شه . دلیل منم اینه که وقتی به ما تو خونه بیشتر از 128 نمی دن خوب من می رم از همون gprs استفاده می کنم با هزینه ی خیلی کمتر دلیلی نداره که برم وایمکس بگیرم.

داره خودمونی میشه nineteen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

این ارقام یک جاش اشتباهه
    من امروز نهایتا 25 مگابایت دانلود کردم ولی برای امروز این ارقام رو برام ثبت کرده
    5713920
    12706816
    5905408
    53880832
    که طبق گفته دوستمون توی همین تاپیک دوبار تقسیم بر 1024 بشه عددی بالغ بر 74 رو میده یعنی من این قدر مگابایت دانلود کردم
    غیر ممکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این ارقام یک جاش اشتباهه
    من امروز نهایتا 25 مگابایت دانلود کردم ولی برای امروز این ارقام رو برام ثبت کرده
    5713920
    12706816
    5905408
    53880832
    که طبق گفته دوستمون توی همین تاپیک دوبار تقسیم بر 1024 بشه عددی بالغ بر 74 رو میده یعنی من این قدر مگابایت دانلود کردم
    غیر ممکنه

اين ارقام مجموع استفاده شما از اينترنت در ساعات مختلف را نشان ميدهد. هم دانلود و هم باز شدن صفحات.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

این ارقام یک جاش اشتباهه
    5713920
    12706816
    5905408
    53880832
    غیر ممکنه
    زیاد بهش توجه نکن منم عین شمام سرویسم حجمیه ولی مهم نیست برام. فقط موندم اگه حجمم زود تر از موقع تمام شدن سرویسم تموم شد باید یبار دیگه سرویسو شارژ کنم؟ یعنی یه 20 تومان دیگه بریزم. یا گیگ اضافی می دن؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

پس من باید کل این اعداد از زمان که وصل شدم رو با هم جمع بزنم بعد دوبار تقسیم بر 1024 کنم تا مقدار مصرفیم از 5 گیگابایت در بیاد؟
    در ضمن مگر جمعه رایگان نیست برای من ساعت 9 عدد زده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

كاشكي وايمكس شبيه adsl با سرعت 128 سرعت دانلود 40-50ميداد. مال من كه همش روي 16-20كليد كرده اينطوري باشه بهتر ميشه. راستي من ميخوام سرعت 256 براي خانه بگيرم كسي از دوستات چطوري نامه از دانشگاه يا از جاهاي ديگه گرفتن .ادم كلافه ميشه با سرعت 16 بايد 6گيگ دانلود كنه به جور شكنجه است براي من

داره خودمونی میشه mahanramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستانی که حجمی می گیرن پیشنهاد می کنم Du meterحتما رو سیستم شون نصب کنند اینجوری مصرف دقیق شون رو می تونن با چیزی که اینا تو سایتشون می نویسن مقایسه کنند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

این برنامه رو از کجا میشه دانلود کرد هرچند من جواب سوال بالا رو نگرفتم
    در مورد سوال اون یکی دوستمون هم من بدون هیچ نامه یا مجوزی 256 گرفتم

داره خودمونی میشه mahanramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان این برنامه Du meter که براتون up کردم به همه به خصوص اونایی که حجمی اینترنت می گیرن پیشنهاد می کنم این رو نصب کنند . این برنامه میزان دقیق up , down شما رو نشون می ده و همچنین میزان دقیق سرعت شما رو هم نمایش میده هم به صورت عددی و هم چارت ، با این برنامه به راحتی می تونید سرویستون رو ارزیابی کنید ،
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by mahanramzi; 08-09-2010 at 11:04.

12. این کاربر از mahanramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 18 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 18 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •