تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا می توان ابراز شادی را جرم در نظر گرفت؟

راي دهنده
57. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

16 28.07%
  • خیر

41 71.93%
صفحه 8 از 17 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 167

نام تاپيک: شادی | Happiness

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

از نظر من یکی از مهمترین دلایلی که میتونه باعث بوجود آمدن اینگونه موارد باشد ، برخورد های سلیقه ای است!

ممکن است در قانون ، ما برای تخریب فرد یا گروهی ، ماده یا تبصره نداشته بشیم ؛ اما با استناد به قانون "برخورد سلیقه ای" صرفاً به دلیل عدم علاقه نسبت به فعالیت آن فرد یا گروه ، با آنها برخورد میکنیم!

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

دوستمون مثال خوبی زدن درباره عروسی

پس همونطور که چند پست قبل گفتم ما با این وضع در شخصیترین عکسهای خانوادگی هم حق نداریم خلاف حجاب اجباری مصوب عکسی بگیریم و هرعکس و فیلمی میگریم باید کاملا محجبه باشه بله؟
    چون ممکنه هر اتفاقی بیفته و من عکس غیرمحجبه خانومم توسط کسی از روی دشمنی دزدیده بشه بعد خانوم من به جرم بیرون بودن گوشه موهاش در عکسی باید حتما 74ضربه شلاق و 10روزحبس بکشه
    من منظورم اینه خودت کلیپ یا عکس رو داده باشی بیرون, با حرفاتون موافقم اما دو دوتا ی من چهاره جوابش. مطمئن باشید. رعایت حجاب اسلامی از قوانین مبهم نیست که براش ماده بیارم, مثل اینه بگم قانون رسمی کشور بر اساس اسلامه, و شما بگید اشتباهه. در ضمن قوانین کشور ما برخی شون از ریشه مشکل دارن نه این که رعایت نمیشه.
    اگه کسی از روی دشمنی عکس دوستش رو بده بیرون شاید اون دوست دستگیر بشه اما بستگی به وجدان افراد داره که همچین کاری بکنن یا نه .. /

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بله راهش اینه که توی خونه ی خودشون ببینه اول ، بعد که تو جامعه دید تعجب نکنه و ذهنش فکر نکنه باید واکنش خاصی نشون بده .
    هه ! به آمار تجاوزات جنسی در مهد دموکراسی جهان (به قول خودشون البته) مراجعه کنید
    و من الله التوفیق

4. 2 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستمون مثال خوبی زدن درباره عروسی

پس همونطور که چند پست قبل گفتم ما با این وضع در شخصیترین عکسهای خانوادگی هم حق نداریم خلاف حجاب اجباری مصوب عکسی بگیریم و هرعکس و فیلمی میگریم باید کاملا محجبه باشه بله؟
    چون ممکنه هر اتفاقی بیفته و من عکس غیرمحجبه خانومم توسط کسی از روی دشمنی دزدیده بشه بعد خانوم من به جرم بیرون بودن گوشه موهاش در عکسی باید حتما 74ضربه شلاق و 10روزحبس بکشه
    اتفاقا برعکس ! مثالشون اصلا خوب نبود و نشون میداد که تاپیک رو دنبال نکردن چون در پست #55 مطلبی رو نقل قول کردم که مطمئنا نخوندن

رابطه نامشروع در فصل 18 قانون مجازات اسلامي‌ با عنوان جرایم ضد عفت و اخلاق عمومي معرفي شده و در ماده 637 اين قانون تشريح شده است

انجام هر فعلی خلاف عفت عمومی جرم است

” اگر چنانچه روابط بین مذکر و مونث که به سن بلوغ رسیده‌اند از طریق شرعی آن یعنی جاری شدن صیغه نباشد، رابطه نامشروع است که این رابطه اعم از این هم می‌شود که در کافی شاپ، چای خوردن و قدم زدن در پارک باشد که البته عموما جوان‌ها از آنان بی اطلاع هستند

حسین مرادی قاضی دادگاه کیفری استان تهران شعبه 77 در گفت و گو با «حمایت» به بررسی قوانین مربوط به جرم رابطه نامشروع پرداخت و توضیح داد: رابطه نامشروع در فصل 18 قانون مجازات اسلامي‌ با عنوان جرایم
    ضد عفت و اخلاق عمومي معرفي شده و در ماده 637 اين قانون تشريح شده است. اين جرم در قانون اين‌گونه تعريف شده است كه «هرگاه زن و مردي كه بين آن‌ها علقه زوجيت نباشد مرتكب روابط نامشروع يا عمل منافي عفت غير از زنا از قبيل تقبيل يا مضاجعه شوند، به شلاق تا 99 ضربه محكوم خواهند شد».مرادی افزود: براساس آموزه های دینی اگر چنانچه روابط بین مذکر و مونث که به سن بلوغ رسیده‌اند از طریق شرعی آن یعنی جاری شدن صیغه نباشد، رابطه نامشروع است که این رابطه اعم از این هم می‌شود که در کافی شاپ، چای خوردن و قدم زدن در پارک باشد که البته عموما جوان‌ها از آنان بی اطلاع هستند. در حالی که براساس قوانین جاری ما در همین حد هم، بدون خواندن صیغه و یا عدم اطلاع خانواده، رابطه نامشروع احراز می‌شود. وی تاکید کرد: حتی نشستن در ماشین و صحبت کردن نیز رابطه نامشروع است و جزای اثبات جرم رابطه نامشروع شلاق است که بعضاً به جهت تکمیل مجازات حتی تبعید نیز در نظر گرفته می‌شود. مرادی در مورد رابطه نامشروع و اعمال خلاف عفت عمومی تصریح کرد: انجام فعلی که خلاف عفت عمومی و ناسازگار با عفت عمومی باشد نیز جرم است مثلاً پوشش غیراسلامی در کشورهای اروپایی جرم نیست زیرا خلاف رویه جامعه رفتار نشده است اما همین عمل در کشور ما جرم است و با آن برخورد می‌شود زیرا جامعه آن را بر نمی تابد و خلاف عفت عمومی است.

مرجع : حمايت

6. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

کدوم آمار ؟ کجا ؟ کی ؟

جایی که تجاوزی صورت میگیره ، اصولا متجاوز رو مجازات میکنن ، نه اینکه قربانی رو تو ملا عام سنگسارش کنن .
    در یونان هم همچین تجاوز نرخش بالا نیست

شما یه نگاهی بکنید به آمار تجاوز در خاور میانه .
    اووووووووووووه صبر کن ! نه ، یادم رفت .... تو خاور میانه مردان چنان هیولا هایی هستند که زنان از فرط هراس از مرگ هیچ اعتراضی به هیچ کسی نمی کنن . پس آماری هم نیست و باشه هم دقیق نیست .

به نظر من مقایسه ی خوبی نیست ، مقایسه ی بین یک فرهنگ عقب افتاده ی وحشی با یک فرهنگی که تازه 70 سال هست که شکل گرفته "فرهنگ غرب" و جدید هست .

به نظر من ما باید به فکر این باشیم که در این هزاره ی جدید در مورد ارزش ها ، هنجار ها و ... تجدید نظر بکنیم .

8. 11 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کدوم آمار ؟ کجا ؟ کی ؟

جایی که تجاوزی صورت میگیره ، اصولا متجاوز رو مجازات میکنن ، نه اینکه قربانی رو تو ملا عام سنگسارش کنن .

اووووووووووووه صبر کن ! نه ، یادم رفت .... تو خاور میانه مردان چنان هیولا هایی هستند که زنان از فرط هراس از مرگ هیچ اعتراضی به هیچ کسی نمی کنن . پس آماری هم نیست و باشه هم دقیق نیست .

به نظر من مقایسه ی خوبی نیست ، مقایسه ی بین یک فرهنگ عقب افتاده ی وحشی با یک فرهنگی که تازه 70 سال هست که شکل گرفته "فرهنگ غرب" و جدید هست .

به نظر من ما باید به فکر این باشیم که در این هزاره ی جدید در مورد ارزش ها ، هنجار ها و ... تجدید نظر بکنیم .
    مهد دموکراسی و آزادی جهان در حال حاضر آمریکاست البته به قول خودشون و با اینکه چشم مردان اون سرزمین کاملا سیره (به قول خودمون) اما بازهم عده ای از اونها واکنشهای خیلی خیلی خاصی مثل تجاوز جنسی از خودشون نشون میدن و این گفته شمارو نقض میکنه
    بله راهش اینه که توی خونه ی خودشون ببینه اول ، بعد که تو جامعه دید تعجب نکنه و ذهنش فکر نکنه باید واکنش خاصی نشون بده .

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

یه چیز جالب که هیچ کس بهش اشاره نکرد
    طبق قانون فیلم برداری جرم حساب میشه نمیدونم چقدر شلاق یا زندان داره

بعد تنها کسایی که مجوز دارن اجازه فیلم برداری دارن باهاشون کاری ندارن ( من با گوشیم فیلم گرفتم کلانتری اسلامشهر منو گرفت ) قاضی به هزار بدبختی منو بخشید و به یه تعهد راضی شد

حتی فیلم برداری عروسی هم جرمه

فقط کسانی اجازه گرفتن مجوز فیلم برداری دارن که یا عکاسخانه داشته باشن یا عضو فیلمبرداران کشور باشن

مهد دموکراسی و آزادی جهان در حال حاضر آمریکاست البته به قول خودشون و با اینکه چشم مردان اون سرزمین کاملا سیره (به قول خودمون) اما بازهم عده ای از اونها واکنشهای خیلی خیلی خاصی مثل تجاوز جنسی از خودشون نشون میدن و این گفته شمارو نقض میکنه
    من معضرت می خوام ولی شما یه سر برو بعد از توهم در میای

آمریکا چندین برابر ایران وصعت و جمعیت داره
    برات کشور های شمالی آمریکارو مثال میزنم تو ایالتی مثل واشنگتون فقط سالی یک نفر مجرم محکوم میشه دیگه حساب کن - یا کشوری مثل کانادا تو مرکزش هر 4 سال یک بار یک نفر رو پلیس دستگیر میکنه به جرم دزدی

آقای تجاوز شما یه سر اگه تشریف ببری جنوب کشور حد اعقل هفته ای یک بار خبر تجاوز به بچه هارو میشنوی
    ولی تو آمریکا آخریش مایکل یادم نیست چی چی بود که 3 سال پیش بود

تو مثل اینکه آمریکا رو با bosney اشتباه گرفتی ( روزی 10 تا مقاله بخونی باور کن جز اینکه اطلاعاتت به روز میشه هیچ ضرری نمیکنی )

کدوم آمار ؟ کجا ؟ کی ؟

تو فیس بوک آلن ایر بحث تاریخ شد حرف خیلی قشنگی زد که رو من تاثییر گذاشته

گفت تاریخ جمهوری اسلامی ایران سه هزار سال نیست 35 ساله ( یادم نیست دقیق )
    تاریخ ایالات متحده هم 200 ساله

اما تاریخ پرشیا 3 هزار ساله
    تاریخ آمریکو هم همون حدوده

وقتی یه حکومت تاریخ رو ادامه نمیده و تمام اصول و مبنی هارو عوض میکنه تاریخ جدیدی شروع میشه
    (منظورش کاملآ مشخص بود - میگفت ایران امروز با تجربه 35 ساله خیلی طبیعیه که نمیشه با آمریکا 200 ساله مقایسه بشه )
    مثلا میگفت 30 سال طول کشید تا قانون برده داری (که برای اولین بار تو جهان ) برداشته شد - 50 سال طول کشید تا قانون برابری سیاه با سفید ثبت شد 60 سال طول کشید تا حجاب آزاد شد و .... یا مثلا 40 سال طول کشید تا روزنامه اجازه آزادانه صحبت کردن رو پیدا کرد
    (اعداد ذهنی هستن )
    ولی حرفش خیلی جالب بود به نظرم منم 200 سال تاریخ نیاز داریم تا به آمریکای امروز برسیم ( ولی یه نکته - فقط آمریکا همه اینارو برای اولین بار تو جهان آورد - ما که میتونیم از تجربه موفقش استفاده کنیم فکر کرنم زمان کمتری ببره )
    Last edited by ehsan_wwe; 27-05-2014 at 02:33.

11. 8 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من معضرت می خوام ولی شما یه سر برو بعد از توهم در میای

آمریکا چندین برابر ایران وصعت و جمعیت داره
    برات کشور های شمالی آمریکارو مثال میزنم تو ایالتی مثل واشنگتون فقط سالی یک نفر مجرم محکوم میشه دیگه حساب کن - یا کشوری مثل کانادا تو مرکزش هر 4 سال یک بار یک نفر رو پلیس دستگیر میکنه به جرم دزدی

آقای تجاوز شما یه سر اگه تشریف ببری جنوب کشور حد اعقل هفته ای یک بار خبر تجاوز به بچه هارو میشنوی
    ولی تو آمریکا آخریش مایکل یادم نیست چی چی بود که 3 سال پیش بود

تو مثل اینکه آمریکا رو با bosney اشتباه گرفتی ( روزی 10 تا مقاله بخونی باور کن جز اینکه اطلاعاتت به روز میشه هیچ ضرری نمیکنی )
    هدف اثبات استدلال اشتباه بعضی از دوستان غربزده بود با استفاده از مثال نقض ! میتونید S e x ual assault یاs e x ual abuse یا rape و similar terms رو با نام اون کشوری که مهد دموکراسی و آزادی جهانه در موتورهای جستجو قرار بدین و مطالعه کنید ! احمقانه-ست آمارهایی که خودشون ارائه دادن رو اینجا کپی پیست کنم !
    پ.ن: من عادت ندارم مثل بعضیا روزی 10 تا مقاله بصورت سلکت شده بخونم چون باعث میشه دچار توهم بشم

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

نه خیر ، آمریکا فرهنگش 200 ساله نیست. آمریکا و کل جهان غرب فرهنگشون زمانی شروع شد به شکل گیری مدرنی که حالا میبینیم که جنگ جهانی 2 تموم شد .
    یعنی از همون موقع شروع کردن تجدید نظر در مورد همه چیز رو .
    ولی مثلا شبه جزیره ی عربستان با فروپاشی امپراطوری عثمانی و ظهور سعودی ها و قدرت گیری وهابی ها ، و کشف نفت فراوان شروع کردن به ... و چون قدرت مطلق دستشون هست و درآمد هنگفت دارن هیچ کس هیچ جای دنیا هیچ کاری نمی تونه بکنه .

بنابر این مهد دموکراسی جهان فقط ایالات متحده نیست ، بلکه کشور هایی هست که درگیر جنگ جهانی بودند . مثل آلمان ، آمریکا ، فرانسه ، ایتالیا تا حدودی و صد البته روسیه که البته رژیمش عوض شده و دیگه حساب نمی شه به دلایل مشخص که دموکرات نبود ایدئولوژی شون ، کلا یه چیز دیگه بود ، کمونیست .

نرخ تجاوز هم ، نگران نباشید ... یک جای دنیا به یک عمل میگن تجاوز و متجاوز رو مجازات میکنن و جای دیگه بهش میگن ازدواج مصلحتی ، یه جا دیگه بهش میگن مجازات به جرم بد حجابی زن و امری جائز و پسندیده با پاداش دنیوی و اخروی .

شما که ادعا میکنید نرخ تجاوز در ایالات متحده بیشترین مقدار رو در جهان داره ، یک آمار بیارید از ایالت های مختلف آمریکا در مورد تجاوز اینجا ارائه کنید .
    تا من و دوستان بتونیم جوابگو باشیم

14. 9 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما که ادعا میکنید نرخ تجاوز در ایالات متحده بیشترین مقدار رو در جهان داره ، یک آمار بیارید از ایالت های مختلف آمریکا در مورد تجاوز اینجا ارائه کنید .
    تا من و دوستان بتونیم جوابگو باشیم
    من گفتم مهد دموکراسی و آزادی بیشترین نرخ تجاوز رو در جهان داره ؟؟؟ شما و اون دوست گرامی (که گفتن: تو مثل اینکه آمریکا رو با bosney اشتباه گرفتی ) بجای اینکه روزی 10 تا مقاله بخونید بهتره اول یاد بگیرید که درست و با دقت بخونید و بعد وارد بحثها بشید
    جوابگوی چی باشید ؟؟

16. 2 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •