تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 33 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 329

نام تاپيک: بالاخره asus n55sf رو خریدم ........

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض مقایسه

سلام
    دوستان شما بین n55 و f215 سونی کودومو پیشنهاد می دید اگه می شه با دلیل و ذکر نقاط ضعف و قوت هر کدوم برام توضیح بدین ممنون می شم. در من من گاه گاهی بازی می کنم و شنیدم سونی هم بازیا رو خوب جواب می ده؟ در ضمن صفحه نمایش سه بعدی سونی در چه حدیه؟ ارزش داره ؟ چون من به خاطر کیبورد بهتر و صفحه نمایش بهتر و سه بعدی سونی مرردم وگرنه n 55 مدل خوبیه
    سلام،من خودم شخصا دنبال ان 55 هستم و هنوز نخریدم،ولی با این کانفیگ و قیمتی که از سونیه دیدم،واقعا فکر نمیکنم با این قیمت بیارزه!این سونیه :
    CPU: INTEL Core i7-2630QM - 2.0 GHz / CACHE: 6.0 MB / RAM: 6GB DDR3 / HDD: 640++ GB SATA / LCD: 3D - 16" full HD / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GeForce 540 - 1GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + i-LINK + CARD READER + Webcam + Bluetooth + HDMI / 2.9 Kg / Windows 7 / Blu-Ray Drives
    حالا اینم ان 55
    CPU: INTEL i7-2630QM (2.00 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 750 GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE GT 555 - 2GB/ PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.6 Kg / DOS /
    با حدود 400 تومن تفاوت قیمت!
    حالا دیگه خود دانی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام،من خودم شخصا دنبال ان 55 هستم و هنوز نخریدم،ولی با این کانفیگ و قیمتی که از سونیه دیدم،واقعا فکر نمیکنم با این قیمت بیارزه!این سونیه :
    CPU: INTEL Core i7-2630QM - 2.0 GHz / CACHE: 6.0 MB / RAM: 6GB DDR3 / HDD: 640++ GB SATA / LCD: 3D - 16" full HD / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GeForce 540 - 1GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + i-LINK + CARD READER + Webcam + Bluetooth + HDMI / 2.9 Kg / Windows 7 / Blu-Ray Drives
    حالا اینم ان 55
    CPU: INTEL i7-2630QM (2.00 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 750 GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE GT 555 - 2GB/ PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.6 Kg / DOS /
    با حدود 400 تومن تفاوت قیمت!
    حالا دیگه خود دانی
    من دوستانی رو دیدم که مشکل باتری داشتند یا مشکل اسپیکر. به نظرم می رسه اگه با ویندوز اورجینال بخریم این مشکلات حداقل بشه. n55 با ویندوز اورجینال تو بازار پیدا می شه؟ شنیدم یه مدل با cpu 2670 و فول اچ دی با بلوری هم وارد شده اگه در مورد قیمت و جایی که بشه این مدل را پیدا کرد ممنون می شم راهنمایی کنید در مورد سونی هم بگم فقط کارت گرافیکش یکم ضعیفتره و گرنه بالا بودن هارد و رم خیلی مهم نیست شما اینم در نظر بگیرد که lcd سونی سه بعدی و فول اچ دی هست و کیفیت خیلی بهتری نسبت به ایسوس داره همچنین کیبوردش بک لایت و بهتر از ایسوسه

3. این کاربر از ali_n2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

من دوستانی رو دیدم که مشکل باتری داشتند یا مشکل اسپیکر. به نظرم می رسه اگه با ویندوز اورجینال بخریم این مشکلات حداقل بشه. n55 با ویندوز اورجینال تو بازار پیدا می شه؟ شنیدم یه مدل با cpu 2670 و فول اچ دی با بلوری هم وارد شده اگه در مورد قیمت و جایی که بشه این مدل را پیدا کرد ممنون می شم راهنمایی کنید در مورد سونی هم بگم فقط کارت گرافیکش یکم ضعیفتره و گرنه بالا بودن هارد و رم خیلی مهم نیست شما اینم در نظر بگیرد که lcd سونی سه بعدی و فول اچ دی هست و کیفیت خیلی بهتری نسبت به ایسوس داره همچنین کیبوردش بک لایت و بهتر از ایسوسه
    من که ندیدم با ویندوز اورجینال برای ایسوس
    آره خوب این ها هم هست،ولی خوب سونی سنگین تر هست از نظر وزنی!این ویدیو تجربه کار با این لپتاپه،امیدوارم به کارت بیاد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [[IMPORT]]/vidtech.cbsinteractive.com/player/2_9_2/CBSI_PLAYER.swf

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام خدمت دوستان اگه چند تا راهنمايي به من بكنيد ممنون ميشم!
    آقا اين مدل N55 SF مشكل اسپيكر نداره؟مشكل باتري چطور؟كلا گرم كار ميكنه يا نه؟
    بعد برا كارهاي مهندسي(CATIA-ANSYS-FLUENYT) توصيش ميكنيد يا نه؟اگه نه كدوم مدل ايسوس رو پيشنهاد ميديد؟
    من بين اين و K53SV موندم اگه ميشه چند تا دليل بياريد كه بتونم تصميم بگيرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

1 n55

سلام دوستان من ان 55 رو دارم
    از نظر صدا من با دل اکی پی اس که میگن باند قدرتمند جی بی ال داره کل انداختم از نظر صدا هیچ ضعفی نسبت به اوون نداشت تازه خیلی واضح تر هم بود مال اوون صدای تیزی داشت .تازه بعد اینکه ساب ووفرو وصل کردم صدای اونو قورت داد {واقعا صداش باحاله}
    از نظر گرما هم در حالت عادی هیچ گرمایی نمیده ولی در کار های گرافیکی مثل بازی گرمایبه شدت زیادی داره من خودم وقتی دستم و جلوی فنش می زارم می سوزم ولی خوشبختانه فنه دستگاه زیرش نیست و در سمت چپ دستگاه قرار داره که اصلا روی پات اونو حس نم کنی چون اصلا با تو کارینداره و نیازی به خنک کننده نداره .
    من از چند جا هم سوال کردم گفتند ای سخت افزاری که این داره باید این گرما و هم داشته باشه.

7. این کاربر از moomish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

برا کاری که تو میخای سری کا هم جواب می ده تازه ارزون ترم هست ولی این دورو نمی تونی با هم مقایسه کنی واقعا تفاوت داره من با هر دو کار کردم و خودم ان 55 دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من هم خریدم n55 . عاااالیه البته اون صدای نویزی که وقتی صداش 100% میشه رو من هم دارم ولی اصلا" مهم نیس چون خیلی ضعیفه و وقتی ساب وصل می کنم اصلا" شنیده نمیشه . فقط من بازی nfs run ریختم هر چند دقیقه آهسته میشه و بعد از چند مرحله هنگ میکنه میشه راهنمهییم کنین ؟!!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم خریدم n55 . عاااالیه البته اون صدای نویزی که وقتی صداش 100% میشه رو من هم دارم ولی اصلا" مهم نیس چون خیلی ضعیفه و وقتی ساب وصل می کنم اصلا" شنیده نمیشه . فقط من بازی nfs run ریختم هر چند دقیقه آهسته میشه و بعد از چند مرحله هنگ میکنه میشه راهنمهییم کنین ؟!!
    درایور آخر رو نصب کنید
    حل نشد کرک بازی رو عوض کنید
    نشد یکم جزئیات رو کم کنید اگر باز نشد بازی مشکل داره
    بازی شاخی نیست که هنگ کنه

داره خودمونی میشه maajnon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اره دوستان به نظرمن این سیستم جزو بهتریناست و یه لب تاپ حرفه اییه .یه جورایی بهتون بگم این لب تاپ مکمل بهتریناست : از نظر بازی یه کنسول بازیه از نظر کیفیت تصویر توپه و فیلم یا عکس هارو با بهترین کیفیت میتونید مشاهده کنید از نظر پلیر و اسپیکر واقعا محشره یه باند بزرگ که صدای خوبی داره همراه با یه ساب که کیفیتش رو عالی میکنه .... به نظر بنده از هر لحاظ این سیستم مورد قبوله ...
    من هنوز رو حرفم هستم

داره خودمونی میشه ehsan_4454's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    lvl@$hh@cl

پيش فرض

سلام به همگی

منم دیشب رفتم لب تاپ ها رو ببینم که تا آخر این ماه یکی بگیرم این مدل N55SF خیلی چشم رو گرفت.قبلش این فروم یا سایت ایسوس هنوز نرفته بودم .خلاصه لیست قیمتشو ازش گرفتم ... تو مشخصاتش زده بود graphic 2G DDR5!!!!!
    کلی ذوق کرده بودم که با این قیمت DDR5 2G!!!امروز صبح خواستم بگیرم که رفتم سایت ایسوس دیدم DDR3 !خیر سرش نماینگی ایسوس بود !لیستش اشتباه تایپی داشت.
    قیمت هم 1.670 با 2 سال سازگار.

یه سوال داشتم 2گیگ DDR3بهتره یا 1گیگ DDR5؟
    تا 1 ماه دیگه بنظرتون لب تاپ های بهتری میاد اگه صبر کنم؟قیمتا چی ؟بالاتر میره یا میاد پایین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •