تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 94

نام تاپيک: Asus n53sv vs msi GE 620 Plz help me

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

در مجموع من به شخصه با اين لپتاپ خيلي راحتم و اصلا ازش لگ نديدم مخصوصا تو برنامه هاي گرافيكي مثل ساليد ورك اما تنها بديش اينه كه صفحه اش ال سي دي هستش و فول اچ دي هم نيست ولي شفافيت دل رو زير سوال ميبره هرچند دل شفافيت نداره!!
    صداي خوب و قويي داره اما تا حال بازي روش نصب نكردم لپتاپ كاملا خنك و كم صداست حتي تو حالت رندر كردن و صد البته سندي بريج به 740 كور اي 7 ميارزه چون تو رندر 45 دقيقه زودتر از دل كار رندر رو انجام داد !!و زياد دماش گرم نبود 41 درجه ولي دل خيلي داغ كرد 56 درجه! من به خاطر صفحه ال سي ديش و كندي هاردش بهش از 10 ميدم 8.5 كلا نمره قبولي رو ميگيره

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

دوستان من با موبايلم ON شدم چون دسترسي به نت نداشتم و واسم خيلي دسوار بود فايلاي ديگه تست رو اپلود كنم ولي به هر صورت ايشالا اخر هفته حتما ريويوي كاملي از اين لپتاپ ميدم چون اين هفته هم كارام مونده هم دانشگاهم پروژه امو بايد تحويل بدم هروقت كه تونستم بهتون ريويوي كامل رو ميدم بازهم معذرت ميخوام بابت گرفتاريم تو اين هفته كه خيلي سرم شلوغه
    موفق باشيد دوستان

2. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه delzende's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

در مجموع من به شخصه با اين لپتاپ خيلي راحتم و اصلا ازش لگ نديدم مخصوصا تو برنامه هاي گرافيكي مثل ساليد ورك اما تنها بديش اينه كه صفحه اش ال سي دي هستش و فول اچ دي هم نيست ولي شفافيت دل رو زير سوال ميبره هرچند دل شفافيت نداره!!
    صداي خوب و قويي داره اما تا حال بازي روش نصب نكردم لپتاپ كاملا خنك و كم صداست حتي تو حالت رندر كردن و صد البته سندي بريج به 740 كور اي 7 ميارزه چون تو رندر 45 دقيقه زودتر از دل كار رندر رو انجام داد !!و زياد دماش گرم نبود 41 درجه ولي دل خيلي داغ كرد 56 درجه! من به خاطر صفحه ال سي ديش و كندي هاردش بهش از 10 ميدم 8.5 كلا نمره قبولي رو ميگيره

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

دوستان من با موبايلم ON شدم چون دسترسي به نت نداشتم و واسم خيلي دسوار بود فايلاي ديگه تست رو اپلود كنم ولي به هر صورت ايشالا اخر هفته حتما ريويوي كاملي از اين لپتاپ ميدم چون اين هفته هم كارام مونده هم دانشگاهم پروژه امو بايد تحويل بدم هروقت كه تونستم بهتون ريويوي كامل رو ميدم بازهم معذرت ميخوام بابت گرفتاريم تو اين هفته كه خيلي سرم شلوغه
    موفق باشيد دوستان
    آفرین آفرین

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    قیمت جهانی‌ که میگین قیمت کدوم کشور‌ها است..؟
    این قیمت‌ها بدون مالیات هستند..?
    چون مثلا تورنتو کانادا ۱۳% مالیات داره...

بنظر شما بهتره لپ‌تاپ را از آمریکا یا کانادا آورد یا از اینجا خرید،..؟چون برادرم چند وقت دیگه میاد از آمریکا می‌خواستم بگم بیاره یا نه..

داره خودمونی میشه hamed_yakoza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من چند روزي است GE620 خريدم لپ تاپ خوبيه رديفه فقط مشكلش سوئيچ كردن گرافيكه كه اتوماتيكه من هر كاري كردم نتونستم PES2011 را رو گرفيك GT540 را اندازي كنم و رزوليشن آخر بازي كنم

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

يك نقد از GE620 اينه كه پورتهاي USB و HDMI برعكس نصب شده اينم زياد مهم نيست

6. این کاربر از hamed_yakoza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

stq

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

همه ی برند های لبتاپ جای خود ولی خداییش به Asus نمیرسن
    من خودم منتظرم سری جدید n53sv برسه ،بگیرم
    (شیطونه میگه برم همین مدل هایی که تو بازار هست رو بگیرم )

8. این کاربر از faramarz_fireboy20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام من لپ تاپ مدل asus n53sv دارم مشکلش دمای بسیار زیاد cpu در لود کامل با باتری 88 درجه در حالت وصل به شارژ 98 درجه!
    در حالت عادی 46 درجه البته تمام موارد در حالت high performance می باشد

حالا برنامه ای هست که بتونم سرعت فن رو زیاد کنم؟
    speed fan نشد از بایوس هم نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام من لپ تاپ مدل asus n53sv دارم مشکلش دمای بسیار زیاد cpu در لود کامل با باتری 88 درجه در حالت وصل به شارژ 98 درجه!
    در حالت عادی 46 درجه البته تمام موارد در حالت high performance می باشد

حالا برنامه ای هست که بتونم سرعت فن رو زیاد کنم؟
    speed fan نشد از بایوس هم نشد
    سلام دوست عزیز
    مبارکت باشه(شک نکن که انتخاب درستی کردی)
    به نظر من سرعت فن رو زیاد نکن
    از یه کول پدی که برق جدا داره استفاره کن(یا بساز. ترجیحا با یک فن 12)

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

موفق باشيد دوستان
    دوست عزیز ما همچنان منتظر ارسال عکس های شما هستیم

11. این کاربر از faramarz_fireboy20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

و اما خبر بعدی این که msi GE620 رو هم داشت.
    وزن کمش خیلی نظرم رو جلب کرد و خود فروشنده هم خیلی از msi تعریف میکرد ( البته هیچ بقالی هم که نمیگه ماستم ترشه ).
    من در کل با توجه به وزن کم، 8 گیگ رَم این مورد رو مورد بدی نمیدونم ولی نظر شخصیم اسوسه.

نکته خیلی جالب این که کیفی که تو جعبه اش بود کوله نبود و قیمتش هم بود 1,600,000 تومان البته با بیمه.
    بیچاره اونایی که میرن و با این قیمت میخرن تازه بدون کوله!!!!!

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

همه ی برند های لبتاپ جای خود ولی خداییش به Asus نمیرسن
    من خودم منتظرم سری جدید n53sv برسه ،بگیرم
    (شیطونه میگه برم همین مدل هایی که تو بازار هست رو بگیرم )
    خداییش باهات موافقم؛ به نظر من خیلی از msi بهتره.
    اصلاً وقتی Tom's Hardware میگه کیفیتش و نمرش اوله تو دنیا و حتی از Apple هم نمره بالاتری میگیره دیگه جای بحثی نمیمونه

داره خودمونی میشه hesam.ah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز خواهشن بی دلیل برندی رو تخریب نکنید...
    در حال اضر MSI با دیزاین و رم و مشگلدار نبودن سی پی یو هاش خیلی از اسوس جلوتره...
    این دقیقا مثل این میمونه که شرکتی که مثلا تا حالا پژو میزده یکدفعه بیاد یه سوزوکی بزنه بعد همه به چشم همون پژو ها به اون نگاه کنند...
    بنده هم قبول دارم اسوس برند بسیار خوبی هست...ولی در اول این تاپیک بنده کاملا دلایل برتری MSI رو اعلام کردم...
    دلایل به شرح زیر:
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    سلام به همه...!
    من دیروز msi GE620 رو خریدم...
    تا اونجایی که من دیدم بلوری رو هیچ کدوم از دستگاه هاش نبود...
    در موردش باید بگم حرف نداره...
    کیفیت led در حد سونی نباشه کمتر نیست!!!
    دیزاین و شکل ظاهری بسیار دلنشین تر از asus هست
    باتری به راحتی 3ساعت رو جواب میده
    کیبرد بسیار عالی طراحی شده...
    همه چیز عالی هست...من 100% اسوس رو به MSI ترجیح دادم البته برند و نوت بوک سلیقه ای هست...!
    یک ریوویو تصویری هم از نوت بوک تهیه کردم که به زودی در سایت و یوتیوب قرار میدم...
    اما پیشنهاد من به این دوستمون این هست که شما هرچه سریعتر این نوت بوک رو خریداری کن چون به زودی سری های جدید HP هم وارد بازار داره میشه تقریبا تو همین هفته قرار هست وارد بشه و اینجور که معلوم هست 100% این مدل MSI به علت برتری هاش نسبت به مدل های سندی بریدج قطعا گرون میشه!
    بررتری ها از نظر من نسبت به اسوس!!!
    8گیگ رم MSI که 2برابر رم asus هست
    CPU بدون مشگل...چون ایرانی ها در امر کلاه برداری بسیار فعال و پر تلاش هستند...یک لیبل نیو ورژن براشون زیاد کاری نداره...و بنده احتمال میدم که سری های اسوس با این قیمت از همون مشگل دار ها هستند...چون سازگار ارقام مدل اصلاح شدرو الان وارد کرده 1.430000 تومان تو سایتش گزاشته...پس احتمال میره این نوت بوک هایی که الان داره ارزه میشه همون مشگل دار ها باشه...!
    از طرفی هم 100% led این مدل MSI بدون شک اسوس رو میبلعه...!
    طراحی این مدل MSI از سونی شاید کمتر باشه که از عقیده من نیست ولی شک نکنید که از اسوس بسیار سرتر هست...!
    البته روی این مدل از MSI یک عدد موس و کیف گیمینگ هم ارائه میشه که اگر اون 2تا رو هم 50 تومان حساب کنید کم کم...باز هم نسبت به مدل اصلی اسوس برد کردید...
    همچنین فراموش نکنید که تمامی قطعات و نوت بوک تایوانی هست و مثل دیگر برند ها چینی نیست...
    از سویی دیگر هم MSI صاحب برخی تکنولوژِی های روز هست...پس قابل اعتماد هست...
    نکته اخر هم بگم که دمای MSI بسیار پایین تر از asus هست و همچنین از سونی هم بسیار کمتر هست...تقریبا دمای دستگاه تو مایه های لنوو هست...
    در کل فکر نمیکم با خرید این مدل از MSI کسی زرر بکنه...!
    البته برای دوستانی که قصد خرید دارند بنده تو پست 13 این تاپیک بررسی های قبل از خریدم رو قرار دادم...میتونید مطالعه کنید...
    کد:
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=478770&page=2
    ارزومند ارزوهاتونم...!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

و اما خبر بعدی این که msi GE620 رو هم داشت.
    وزن کمش خیلی نظرم رو جلب کرد و خود فروشنده هم خیلی از msi تعریف میکرد ( البته هیچ بقالی هم که نمیگه ماستم ترشه ).
    من در کل با توجه به وزن کم، 8 گیگ رَم این مورد رو مورد بدی نمیدونم ولی نظر شخصیم اسوسه.

نکته خیلی جالب این که کیفی که تو جعبه اش بود کوله نبود و قیمتش هم بود 1,600,000 تومان البته با بیمه.
    بیچاره اونایی که میرن و با این قیمت میخرن تازه بدون کوله!!!!!

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

خداییش باهات موافقم؛ به نظر من خیلی از msi بهتره.
    اصلاً وقتی Tom's Hardware میگه کیفیتش و نمرش اوله تو دنیا و حتی از Apple هم نمره بالاتری میگیره دیگه جای بحثی نمیمونه
    شاید اسوس خوب باشه ولی دلیل نمی شه همه محصولاتش بهتر از محصولات دیگر شرکت ها باشه هرجا ریویو n53sv را بخونید نوشته کیبوردش خوب نیست
    Tom's Hardware در مورد n53sv که نظری نداده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •