تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 26 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 259

نام تاپيک: ◄تصادفات , حوادث رانندگی و موارد مرتبط با آن►( گالری عکس )

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

گوشه ی ماشین خورد به پشت ماشین پارک شده ؟
    آره گوشه خورده..من به افسره گفتم حالا 50% خسارت من رو باید بده گفت شما مقصری.... ماشینم زیاد ضرر دیده ...

افسره هم با اون یا رو یک جورایی آشنا بود گفتم شاید دسته به یکی کرده باشن....

اگه کسی چیزی میدونه لطفا کمک کنه ممنون ؟

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

آره گوشه خورده..من به افسره گفتم حالا 50% خسارت من رو باید بده گفت شما مقصری.... ماشینم زیاد ضرر دیده ...

افسره هم با اون یا رو یک جورایی آشنا بود گفتم شاید دسته به یکی کرده باشن....

اگه کسی چیزی میدونه لطفا کمک کنه ممنون ؟
    اگه به پشتش زده باشین در هر صورت شما مقصرین عزیز

3. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دقیقا من هم یه بار اینجوری زدم ، گفتم خیابون رو بسته بود ، گفت خوب ترمز وسطیه !

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

7

آره دوباره رفتم سوال هم کردم از یکی دیگه .....هی مقصر شدیم رفت .....

حالا با افسره هم دعوا کردیم سره اینکه منم می خواست جریمه کنه ...دستم بردم زیره برگ جریمه نزاشتم ینویسه(گفتم آی نفس کش) کواهینامه رو با خودش برد گفت بعدن بیا بگیر البته با ماشین بود گاز داد رفت وگرنه مرد می خواست منو جریمه کنه...
    Last edited by m jax; 28-12-2010 at 16:46.

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

میگم اگه آدم بزنه به ماشینه نیروی انتظامی (سبزها) یا ماشین راهنمایی رانندگی (آبی ها) یا اونا بزنن به ما، چی کار باید کرد؟ باید زنگ بزنیم به کی؟ یارو اگه مقصر بود چی میشه؟ بگیم خفه شو بیخود کردی پلیسی باید زنگ بزنیم اون یکی پلیس؟

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

شما نباید بزنی به سبزا یا آبیا و اونام نباید بزنن به شما. بیشتر دقت کن جانم.

8. این کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

میگم اگه آدم بزنه به ماشینه نیروی انتظامی (سبزها) یا ماشین راهنمایی رانندگی (آبی ها) یا اونا بزنن به ما، چی کار باید کرد؟ باید زنگ بزنیم به کی؟ یارو اگه مقصر بود چی میشه؟ بگیم خفه شو بیخود کردی پلیسی باید زنگ بزنیم اون یکی پلیس
    قانون اینه که واسه همه یکسانه .یعنی پلیس مقصر باشه راهنمایی رانندگی خسارت میده و یا کسی که ماشین راهنمایی در اختیاره بدبخ میشه و باید اون خسارت بده و تخفیفی در این زمینه وجود نداره

10. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان این تاپیک چند ماهیه که خوابیده ولی فکر کردم که این موضوع مربوط به این تاپیکه (عوض تاپیک جداگونه)

بهرحال یه مورد تصادف داریم

محل: اتوبان سه بانده
    توی لاین سبقت یه ماشین سمند هست
    توی لاین کنارش یه ماشین 405 هست کمی با فاصله که در حال سبقت از راست هست!!
    منم توی لاین سبقت به فاصله 10 الی 15 متر و سرعتی احتمالا بین 110 تا 120 شایدم 130

خوب اونا بهردلیل تصادف میکنن و من ترمز میکنم و اول 405 رو میمالم بعد کج میکنم از پشت میزنم به سمند
    حالا خط ترمز من هم حدود 9 متر هست

این وسط وضعیت مقصر چه جوری هست؟ یعنی من چند درصد باید مقصر باشم؟
    ضمنا اونا خسارت جانی ندیدن ولی مچ دست من آسیب دیده...

12. این کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خب معلومه دیگه
    405 داره از راست سبقت میگییره
    با سمند تصادف میکنه
    باعث خسارت شما هم میشه

405 مقصره!
    مگه نه؟

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ولی من بی تجربه بودم و هول، منم 30 درصد مقصرم (البته من دنبال کارا رو نگرفتم دوستم که مثلا وارد بود وارد کار شد...) مثل اینکه واسم زدن بی توجهی به جلو ولی مسئله رعایت فاصله رو قید نکردن ظاهرا......دلیلی هم که پرسیدم اینه به نظرم اصولا نمیشه سرعت ماشین رو روی خط ترمز حساب کرد...چون شتاب رو ندارن (شایدم دیمی کار کردن معموله)
    به خاطر مشکل من (خیلی هم حاد نبود) کروکی رو ظاهرا کشیدن و ماشینا رو پارکینگ بردن یکیشون ظاهرا ماشینشو امشب بیرون آورده و ...
    حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟
    ضمنا آیا باید حتما برم دادگاه؟ یعنی منتظر رای پزشکی قانونی باشم؟ طول درمان؟ مسئله بیمه رو چطور راس و ریس کنم؟
    {الان بیشتر پدرم دنبال کاراست ولی میخوام خودم هم بدونم}

یه سوال دیگه به نظر شمام برآورد خسارت چقدری میشه؟
    من در سمت شاگرد خط خورده و فرورفتگی داره ولی خیلی هم حاد نیست.... سپر جلو اوضاعش خرابه و فکر کنم شاسی رو هم کج کرده شایدم سیبک (درست میگم؟)...کاپوت اونجوری که من دیدم مشکل خاصی نداشت...چراغها هم یکیشون شکسته و گوشه ی بدنه هم فرورفتگی داره
    به نظرتون چقدری آب میخوره؟ همون حدودیش رو هم بگین ممنون میشم...ماشین منم 405 هست.

ضمنا: به ترمز ماشین ها هیچوقت اعتماد نکنین....این تجربه ی ارزشمندی واسه م شده خیلی وقت بود که با خیال راحت گازشو میدادم ولی الان میتونم بگم سرعت 90 و 100 هم باز مشکل زاست سرعت بالای 120 هم واویلا...اصلا این ماشینهای ایران ترمز درست و حسابی ندارن...آدم بی تجربه مثل من اصلا این موضوع خیلی واسه اش جا نیافتاده....من گاهی میشنیدم ولی الان که دیدم میدونم وضعیت چطوره!!!
    خلاصه دوستان الان میفهمم سرعت مطمئنه دقیقا چه سرعتی هست. ازین بابت خوشحالم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •