تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 104

نام تاپيک: درخواست مقایسه HP Dv6-1225 با یک مدل جدید

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    کسی dv6-2020 نگرفت؟
    یه سوال : درسته که میگن اچ پی عمر مفیدش کمتر از سونی هست؟ به دلیل داغ کردن؟ یا اینکه فنش زود به صدا میفته ؟
    برای کار با (3d max - cad -photo shop) میخوام....
    اگه کسی گرفته یا اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه..
    اینجوری هم نیست که همه مدلهای سونی عمرشون از همه برندهای دیگه بیشتره مثل hp .

من هم برندهای مختلفی قبلا داشتم و تجربشو دارم و بیخودی از برندی حمایت نمیکنم .

hp بیخودی آمار فروشش تو جهان اول نیست .
    Last edited by h_starboy; 16-11-2009 at 11:21.

2. 3 کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من یک یک هفته ای هست که گرفتم.

فکر نمی نمیکنم این جور حرف ها پایه علمی داشته باشند.

ممنون arash2002 جان
    میشه نقاط ضعف و قوتش رو بگی؟
    من برای کارهای سنگین گرافیکی میخام....
    از نظر cpu چطوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون arash2002 جان
    میشه نقاط ضعف و قوتش رو بگی؟
    من برای کارهای سنگین گرافیکی میخام....
    از نظر cpu چطوره؟
    از نظر CPU چون خودم رشته ام کارشناس ارشد مکانیک هستم قوی است و من باهاش کارهای تحلیلی با نرم افزار ABAQUS انجام می دم و مشکلی ندارد.موقعی که توی Device Manager بری قسمت سی پی یو اونجا 8 تا سی پی یو می بینی چون این پردازنده 4 هسته ای است و هر هسته دو لایه از اطلاعات را پردازش می کند بنابراین میشه 8 تا.

به نظر من تنها نقطه ضعفش میتونه باتریش باشه که اون هم با خرید یک باتری 9 یا 12 سلولی کاملا بر طرف خواهد شد.با باتری حدود 2 ساعت می شه کار کرد که یک کمی از 1225 کمتر است.

البته برای کارهای سنگین مثل بقیه لپ تاپ ها باید از کول پد هم استفاده کنی.

5. 4 کاربر از arash2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

از نظر CPU چون خودم رشته ام کارشناس ارشد مکانیک هستم قوی است و من باهاش کارهای تحلیلی با نرم افزار ABAQUS انجام می دم و مشکلی ندارد.موقعی که توی Device Manager بری قسمت سی پی یو اونجا 8 تا سی پی یو می بینی چون این پردازنده 4 هسته ای است و هر هسته دو لایه از اطلاعات را پردازش می کند بنابراین میشه 8 تا.

به نظر من تنها نقطه ضعفش میتونه باتریش باشه که اون هم با خرید یک باتری 9 یا 12 سلولی کاملا بر طرف خواهد شد.با باتری حدود 2 ساعت می شه کار کرد که یک کمی از 1225 کمتر است.

البته برای کارهای سنگین مثل بقیه لپ تاپ ها باید از کول پد هم استفاده کنی.
    میشه در مورد این پردازش دو لایه ای این cpu توضیح بدین؟

چه فایده ای داره؟ هر هسته یک توان پردازش مشخص داره حالا چه تو یه لایه چه تو لایه...!

اگر تو لایه پردازش کنه، که باعص نمیشه هر هسته خودش یک cpu دو هسته ای حساب بشه.

یعنی هر هسته این cpu خودش 2 هسته هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

میشه در مورد این پردازش دو لایه ای این cpu توضیح بدین؟

چه فایده ای داره؟ هر هسته یک توان پردازش مشخص داره حالا چه تو یه لایه چه تو لایه...!

اگر تو لایه پردازش کنه، که باعص نمیشه هر هسته خودش یک cpu دو هسته ای حساب بشه.

یعنی هر هسته این cpu خودش 2 هسته هست؟
    این فناوری همان Hyper Threading Technology نام دارد.که در سی پی یو های پنتیوم 4 وجود داشت.و در سری Pentium D و Core 2 Duo فقط در سری Extreme این ها، این قابلیت قابل مشاهده است.

با پردازش دو لایه اطلاعات از حداکثر توان CPU استفاده می شود و قابلیت هر هسته را در انجام چند کار همزمان بالا می برد.

درسته هر Cpu دو هسته حساب نمی شه ولی خوب احتمالا برای کنترل بهتر CPu توسط سیستم عامل اومدن هر لایه را جداگانه کنترل می کنند.

8. این کاربر از arash2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    بالاخره خريدمش . واقعا ً حرف نداره . ( از لحاظ ظاهر و خوش دست بودن ) من تا حالا باهاش كار سنگين انجام ندادم و لي تو همين كاراي معمولي سرعتش خيلي خوبه . ( نسبت به لپ تاپ هاي دوستام ) به ويژه تو انتقال اطلاعات سرعت عاليه داره . در ضمن بلند گوهاي خيلي خوب و قوي هم داره . هر كسي سوالي داشت بپرسه در خدمتيم فقط زياد سخت نباشه . !!!!!
    با اينكه LED هستش ولي صفحه نمايشش زياد باريك نيست . از لحاظ زاوبه ديد هم مثل LCD مي مونه . ( حتي وقتي با دل XPS دوستم مقايسه مي كنم با تغير زاويه ديد ، صفحه نمايش XPS تصوير بهتري داره . البته شايد به تنظيمات صفحه نمايش بستگي داره . تو اين زمينه اگه كسي اطلاعات داره خوشحال مي شم راهنمايي كنه . )

10. 2 کاربر از mehrara1363 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    بالاخره خريدمش . واقعا ً حرف نداره . ( از لحاظ ظاهر و خوش دست بودن ) من تا حالا باهاش كار سنگين انجام ندادم و لي تو همين كاراي معمولي سرعتش خيلي خوبه . ( نسبت به لپ تاپ هاي دوستام ) به ويژه تو انتقال اطلاعات سرعت عاليه داره . در ضمن بلند گوهاي خيلي خوب و قوي هم داره . هر كسي سوالي داشت بپرسه در خدمتيم فقط زياد سخت نباشه . !!!!!
    با اينكه LED هستش ولي صفحه نمايشش زياد باريك نيست . از لحاظ زاوبه ديد هم مثل LCD مي مونه . ( حتي وقتي با دل XPS دوستم مقايسه مي كنم با تغير زاويه ديد ، صفحه نمايش XPS تصوير بهتري داره . البته شايد به تنظيمات صفحه نمايش بستگي داره . تو اين زمينه اگه كسي اطلاعات داره خوشحال مي شم راهنمايي كنه . )
    مبارک باشه....

از نظر داغ کردن چطوره؟
    من برای کارهای سنگین گرافیکی میخواستم (cad,3d max) و از همه مهمتر اینکه ساعت های طولانی روشن باشه.... به نظرت این مدل مناسبه؟
    سوال آخر اینکه با کدوم گارانتی چند و از کجا خریدین؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    کسی تا حالا call of duty 6 روی dv6-1390 نصب کرده ؟
    من میخوام بخرم ولی دو دلم بی زحمت اونایی که این مدل رو دارن یه توضیح کامل بدن خ
    وبیها و بدی هاش چیه
    تو بازی کم نمیاره ؟
    داغ کردنش قابل تحمله؟
    چقدر باتری نگه میداره؟

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    وبیها و بدی هاش چیه
    تو بازی کم نمیاره ؟
    داغ کردنش قابل تحمله؟
    چقدر باتری نگه میداره؟
    من رو 1225 نصب کردم که گرافیکشون یکیه . عالی اجرا میکنه و مشکلی نداره .
    تازه رمش هم ddr3 هستش و cpu هم جواب میده .
    از لحاظ داغ کردن هم این سری جدید خلی بهتر از قبلیها شدن .
    باطری رو زیاد انتظار نداشته باشید . حداکثر تا 2.5 ساعت .

داره خودمونی میشه الناز رادیان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    وبیها و بدی هاش چیه
    تو بازی کم نمیاره ؟
    داغ کردنش قابل تحمله؟
    چقدر باتری نگه میداره؟

من SHIFT روش نصب کردم. البته رو XP ... رو ویندوز 7 خودش تو شروع هر راند close میکنه... گمونم سازگار نیست...
    روی XP32bit که 3 گیگ از رم رو شناخته روون اجرا میشه... البته رو high detail فرمون حدود نیم ثانیه دیر عکس العمل نشون میده... ولی با همونشم همرو میبرم...

به نظر من که بدی ای نداره... تو بازی هم که دیگه اینو گرید حرف اول رو میزنن... گمون نکنم تو گیم های فعلی کم بیاره... وقتی هم شیفت بازی کنی موقع داغ کردن بدون کول پد دمای فلزای طرف پورت لن به حدود 40-45 میرسه...

با ماکزیمم نور صفحه نمایش تو ویندوز7 ، یک ساعت و 40 دقیقه.... هر چی نور رو کمتر کنی، بیشتر نگه میداره... ولی تو نور متوسط حدود دو ساعت تا دو ساعت و ربع.... البته بدون هیچگونه کار سنگینی....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •