تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 12 اولاول ... 456789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 111

نام تاپيک: کارای من

آخر فروم باز سونامی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

كار آخريه خوبه ولی بيشتر سعی كن كاراتو مدل بزنی مثلآ اين آخريه همه اش چند تا Box و Cylender و ايناس...
    سعی مدلای پيچيده تری بسازی...
    ولی خيلی خدايی پيشرفت كردی ها...
    آفرين...
    بله حرف شما درست ولی اینو همین طوری زدم .2 دقیقه طول نکشید

2. 2 کاربر از سونامی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بابا سرعت -دمت گرم
    سرعتت با سرعت نور برابره...
    خب ایندفعه یه کار پیچیده بزن تا بچه ها اینقدر گیر ندن بهت.
    موفق باشی.

4. 2 کاربر از maxya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

بابا سرعت -دمت گرم
    سرعتت با سرعت نور برابره...
    خب ایندفعه یه کار پیچیده بزن تا بچه ها اینقدر گیر ندن بهت.
    موفق باشی.
    باشه من میتدی هستم مثل شما ها که حرفه ای نیستم

آخر فروم باز b3dnet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام رفیق
    خیلی خوبه
    مدل و خوب و با جزئیات ساختی
    یکم دیگه کار کنی مدل هات عالی میشن...

7. 2 کاربر از b3dnet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

باشه من میتدی هستم مثل شما ها که حرفه ای نیستم
    خب اینقدر شکست نفسی نکن . ادامه بده.
    دیگه کافی ...باید شروع کنی کارهای پیچیده تر و حرفه ای تری انجام بدی.به نظرم از این به بعد بجای اینکه 10 تا کار انجام بدی یه کار انجام بده با تمام جزییات مثلا سعی کن یه ماشین بسازی اینجوری خیلی درگیر کارت می شی فکرت تازه به کار میفته و پیشرفت می کنی. شاید بگی هنوز قابلیت ساخت چنین مدلی رو نداری .من بت توصیه می کنم از پکیج هایی که تو سایت های مختلف برا فروش هست استفاده کنی . مطمن باش اکثر بچه هایی که الان کارهای فوق العاده ای می زارن از همین دیویدی ها شروع کردن.
    (در ضمن اینو بت بگم که کسی اهمیت نمی ده برا کارت چقدر وقت گذاشتی بلکه به کیفیت کارت توجه می کنه و نظر میده )
    البته این فقط یه راهنمایی از طرف حقیر هست و بس.
    منتظر یه کار عالی ازت هستم.
    راستی این پیغام خصوصی که برام فرستادی رو با چه زبانی نوشتی...؟(منظورت چی بود)
    موفق باشید

9. 2 کاربر از maxya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

خب اینقدر شکست نفسی نکن . ادامه بده.
    دیگه کافی ...باید شروع کنی کارهای پیچیده تر و حرفه ای تری انجام بدی.به نظرم از این به بعد بجای اینکه 10 تا کار انجام بدی یه کار انجام بده با تمام جزییات مثلا سعی کن یه ماشین بسازی اینجوری خیلی درگیر کارت می شی فکرت تازه به کار میفته و پیشرفت می کنی. شاید بگی هنوز قابلیت ساخت چنین مدلی رو نداری .من بت توصیه می کنم از پکیج هایی که تو سایت های مختلف برا فروش هست استفاده کنی . مطمن باش اکثر بچه هایی که الان کارهای فوق العاده ای می زارن از همین دیویدی ها شروع کردن.
    (در ضمن اینو بت بگم که کسی اهمیت نمی ده برا کارت چقدر وقت گذاشتی بلکه به کیفیت کارت توجه می کنه و نظر میده )
    البته این فقط یه راهنمایی از طرف حقیر هست و بس.
    منتظر یه کار عالی ازت هستم.
    راستی این پیغام خصوصی که برام فرستادی رو با چه زبانی نوشتی...؟(منظورت چی بود)
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز از این همه راهنمایی خوب و سازنده باشه شما راست میگید باید خودمو در گیر کارای پیچیده کنم ولی یه حسی میگه زوده در ضمن شما چه دی وی دی هایی را پیشنهاد میکنید بگیرم ممنون
    اینم تقدیم به شما
    Last edited by سونامی; 27-08-2009 at 01:16.

11. این کاربر از سونامی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از این همه راهنمایی خوب و سازنده باشه شما راست میگید باید خودمو در گیر کارای پیچیده کنم ولی یه حسی میگه زوده در ضمن شما چه دی وی دی هایی را پیشنهاد میکنید بگیرم ممنون
    اینم تقدیم به شما
    شما خودت گلی داداش
    زوده...عزیز من خیلی از بچه ها وقتی هیچی از انیمیشن نمی دونستن با این دیویدی ها شروع کردن ...شما که الحمدرالله استادی...(پیشنهاد من اینه که بگیرید باز صاحب اختیارید)
    ----------------------------------------------------------------------------------
    من قصد انشا نوشتن رو ندارم امیدوارم پرحرفی نکنم...
    آموزش های زیادی هستن (تا اونجایی که متوجه شدم شما مکس کار می کنید)
    آموزش هایی از شرکت های ...و -lynda -cg acadomy-gnomon- Digital-Tutors که همشون مفیدن
    برو توضیحاتشو بخون(تو فروشگاه همین سایت هست اگه خواستی سایت های دیگه رو هم بهت معرفی می کنم)هر کدوم فکر می کنی به دردت می خوره همون خوبه...من خودمDigital-Tutors رو می پسندم(البته من برا مایا رو دارم) خیلی واضح توضیح میده و به زبان ساده بهت یاد میده تازه یه پروزه رو کاملا بت یاد میده( از مدلسازی تا یه رندر ترو تمیز و طبیعی)
    -------------------------------------------------------------------------------------
    چون دوست دارم پیشرفت کنی می گم وگرنه با گرفتن این آموزش ها چیزی به من نمی رسه ...
    اما دلیل اینکه می گم بگیری...
    1-برای مدلسازی یه کار پیچیده بر فرض یه ماشین شما مجبورید از ابزارهای مختلف استفاده کنید .معمولا از خطوط و برای اتصال آن ها و تبدیل به صفحه از loft-برا چرخش به دور یک محور تو مکس lathe-تو مایاrevolve و سایر ابزارها مثل planer ,smooth... به این ترتیب شما با اکثر فرمان های نرم افزار آشنا میشی اما تو کارهای ساده تر شما به هیج وجه اینقدر با فرمان های مختلف در ارتباط نیستین تازه فکرتون اینقدر درگیر نمیشه ودر نهایت خلاقیتان بروز پیدا نمی کنه .
    2- با روش ها و مراحل مختلف ساخت انیمیشن آشنا میشید.
    3-مراحل مختلف ساخت انیمیشن رو به صورت اصولی یاد میگیرید.
    4-ناخودآگاه با پلاگین ها و نرم افزارهای مرتبط آشنا میشیدکه تا به حال اسم اونارو نشنیده بودین.
    5-کار با یه سری نرم افزارها و پلاگین ها رو تو همین پکیج ها یاد می گیرید.
    6-مشتاق میشید تا سایر نرم افزارهای انیمیشن سازی رو تهیه و باهاشون کار کنید(به انیمیشن علاقه مند می شید).
    -----------------------------------------------------
    و ده ها دلیل دیگه که با این پکیج ها بدست میاورید مثل:
    -پلاگین های(ابزارهای کمکی ) گرانقیمت و کمیاب رو بدست میاورید(که نتیجش کامل تر و حرفه ای تر شدن کار شماست).
    -از اونجایی که سورس پروره ها معمولا همراه آموزش قرار داده میشه کلی آبجکت آماده بدست میاورید.
    -یه سری نرم افزارهای کمیاب و قدرتمند رو بدست میاورید.
    و...
    در کل این پکیج ها می تونه کلیدی برا پیشرفتت باشه...
    فکر کنم این دلایل کافی باشه...
    -----------------------------------------------
    اینم بگم برا اینکه انرزی و انگیزه بگیری...
    وقتی کارهای حرفه ایتو تو دیگران میبینن و ازش تعریف می کنن اینگار دنیارو بت دادن خیلی لذت بخشه .
    امیدوارم هر دومون به این مهم برسیم.
    ببخشید پرحرفی شد...در ضمن یکم خستم اگه نامفهوم حرف زدم ببخشید.
    امیدوارم در نهایت تصمیم خوبی بگیرید که باعث پیشرفتتون بشه.
    موفق و موید باشید
    Last edited by maxya; 27-08-2009 at 06:54.

13. 3 کاربر از maxya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

راستی نگفتی این پیغام خصوصی چیه...؟منظورت چی بود.
    zvj v, nv fhvi n, j ;hv [ndn kldnd ?

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

6

شما خودت گلی داداش
    زوده...عزیز من خیلی از بچه ها وقتی هیچی از انیمیشن نمی دونستن با این دیویدی ها شروع کردن ...شما که الحمدرالله استادی...(پیشنهاد من اینه که بگیرید باز صاحب اختیارید)
    ----------------------------------------------------------------------------------
    من قصد انشا نوشتن رو ندارم امیدوارم پرحرفی نکنم...
    آموزش های زیادی هستن (تا اونجایی که متوجه شدم شما مکس کار می کنید)
    آموزش هایی از شرکت های ...و -lynda -cg acadomy-gnomon- Digital-Tutors که همشون مفیدن
    برو توضیحاتشو بخون(تو فروشگاه همین سایت هست اگه خواستی سایت های دیگه رو هم بهت معرفی می کنم)هر کدوم فکر می کنی به دردت می خوره همون خوبه...من خودمDigital-Tutors رو می پسندم(البته من برا مایا رو دارم) خیلی واضح توضیح میده و به زبان ساده بهت یاد میده تازه یه پروزه رو کاملا بت یاد میده( از مدلسازی تا یه رندر ترو تمیز و طبیعی)
    -------------------------------------------------------------------------------------
    چون دوست دارم پیشرفت کنی می گم وگرنه با گرفتن این آموزش ها چیزی به من نمی رسه ...
    اما دلیل اینکه می گم بگیری...
    1-برای مدلسازی یه کار پیچیده بر فرض یه ماشین شما مجبورید از ابزارهای مختلف استفاده کنید .معمولا از خطوط و برای اتصال آن ها و تبدیل به صفحه از loft-برا چرخش به دور یک محور تو مکس lathe-تو مایاrevolve و سایر ابزارها مثل planer ,smooth... به این ترتیب شما با اکثر فرمان های نرم افزار آشنا میشی اما تو کارهای ساده تر شما به هیج وجه اینقدر با فرمان های مختلف در ارتباط نیستین تازه فکرتون اینقدر درگیر نمیشه ودر نهایت خلاقیتان بروز پیدا نمی کنه .
    2- با روش ها و مراحل مختلف ساخت انیمیشن آشنا میشید.
    3-مراحل مختلف ساخت انیمیشن رو به صورت اصولی یاد میگیرید.
    4-ناخودآگاه با پلاگین ها و نرم افزارهای مرتبط آشنا میشیدکه تا به حال اسم اونارو نشنیده بودین.
    5-کار با یه سری نرم افزارها و پلاگین ها رو تو همین پکیج ها یاد می گیرید.
    6-مشتاق میشید تا سایر نرم افزارهای انیمیشن سازی رو تهیه و باهاشون کار کنید(به انیمیشن علاقه مند می شید).
    -----------------------------------------------------
    و ده ها دلیل دیگه که با این پکیج ها بدست میاورید مثل:
    -پلاگین های(ابزارهای کمکی ) گرانقیمت و کمیاب رو بدست میاورید(که نتیجش کامل تر و حرفه ای تر شدن کار شماست).
    -از اونجایی که سورس پروره ها معمولا همراه آموزش قرار داده میشه کلی آبجکت آماده بدست میاورید.
    -یه سری نرم افزارهای کمیاب و قدرتمند رو بدست میاورید.
    و...
    در کل این پکیج ها می تونه کلیدی برا پیشرفتت باشه...
    فکر کنم این دلایل کافی باشه...
    -----------------------------------------------
    اینم بگم برا اینکه انرزی و انگیزه بگیری...
    وقتی کارهای حرفه ایتو تو دیگران میبینن و ازش تعریف می کنن اینگار دنیارو بت دادن خیلی لذت بخشه .
    امیدوارم هر دومون به این مهم برسیم.
    ببخشید پرحرفی شد...در ضمن یکم خستم اگه نامفهوم حرف زدم ببخشید.
    امیدوارم در نهایت تصمیم خوبی بگیرید که باعث پیشرفتتون بشه.
    موفق و موید باشید
    ممنون از این همه راهنمایی مفید واقعا شرمنده شدم خیلی خوب و جامع صحبت کردید و حرف های منطقی زدید درسته همین امروز میرم از شرکت طنین digital-tutors رو بگیرم اون برای مکس

16. این کاربر از سونامی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

زنگ زدم طنین نداشت لینک سفارششو میشه بزارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •