تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 126

نام تاپيک: [مقایسه] PSP 3000 یا PSP Go ... ؟؟

داره خودمونی میشه drkiwi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز اگه صفر نباشه بیشتر از صفر هم نیست...ولی سونی یه سیاست خاصی رو گذاشته اونم اینه که گفته بازیهای جدید رو هم روی UMD قابل خریده و هم Downloadable از طریق PSN هستش...بخاطر همین صدای کسی (شرکتهای بازیساز) درنمیاد...

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به عزیزانی که راجع به حذف UMD و ضرر مالی سونی و ... داشتن بحث میکردن باید یه نکته رو گوشزد کنم: نفع مالی سونی توی فروش کنسولهاست و کسایی که از حذف UMD ضرر بیشتری میکنن شرکتهای بازی ساز هستن مثل Rockstar , EA , ... چرا چون باید بخشی از فروششون رو از طریق PSN دربیارن و این دیگه براشون سود خالص قبل رو نداره...(شاید اینجا سونی با حذف UMD سود هم کرده باشه)

یه خبر دیگه که تو این بخش ندیدم اینه که دسته های PS3 (Dualshock 3 - SIXAXIS هم این قابلیت رو دارن که با PSP Go مچ بشن . منبع خبر هم Wikipedia هست.
    بارها و بارها گفته شده که سود اصلی شرکت های کنسول سازی از فروش بازی ها هست نه خود کنسول ها.
    (نمیخوام راجب این مبحث قدیمی صحبت کنم)

اما با خذف umd هم سونی سود میکنه هم شرکت بازی ساز.چون این وسط یک کالای فیزیکی که بلاخره هزینه تولید دارد خذف میشود.

وقتی یک بازی مثلا روی umd به قیمت 39.99 دلار فروخته شود همان بازی در psn هم به همین قیمت فروخته میشود.(حالا ممکنه هزینه تولید umd حذف بشود)
    پس این وسط هیچ کس ضرر نمیکند.

پس بهتر هست ما درباره سود و ضرر شرکت ها نظر ندهیم چون هر شرکتی یک مشاور اقتصادی دارد و مطمئنا بیشتر از ما سرشون میشود.
    و کاری نمیکنند که ضرر کنند.

3. 6 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

جمله ی اول شما که همون حرف منه پس اینجا اختلافی نداریم.

اما در مورد بقیش: این که واضحه که همه ی ما بیشتر از مشاورهای اقتصادی شرکتهای بازیساز سزمون نمیشه اما یه چیزی که معلومه اینه که شرکتهای بازیساز از محل فروش UMD دیگه اون سود قبل رو ندارن (یعتی سود کمتر - منظور بنده از ضرر ,سود کمتر بود - شاید من منظورم رو بد رسوندم) دلیلش هم معلومه چون PSP Go میاد که UMD نداره و وقتی بخشی از فروش کل PSP ها به PSP Go تعلق بگیره یعنی کاهش در فروش UMD ... سود Sony از حذف UMD هم در اثر هزینه ی تولید نیست بلکه در اثر درصدی هست که از بازیهای فروش رفته در PSN برمیداره (البته اینم باید بگم که خود سونی هم SCEA , SCEE رو داره که بازیساز هستن ولی من روی صحبتم با بقیه شرکتهاست)...صحبتهای بنده از روی نتایج منطقی ای هست که خودم برداشت کردم.

""وقتی یک بازی مثلا روی umd به قیمت 39.99 دلار فروخته شود همان بازی در psn هم به همین قیمت فروخته میشود.(حالا ممکنه هزینه تولید umd حذف بشود)
    پس این وسط هیچ کس ضرر نمیکند.""

ضمن اینکه با این قاطعیت نمیشه گفت کی سود بیشتری میبره کی کمتر...خود مشاور اقتصادی که شما میفرمایید هم اینقدر قاطع نظر نمیده....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    استان بوشهر شهرستان گناوه

پيش فرض

داشتم تو اینترنت میگشتم وبلاگ جالبی در مورد نقد بازی مباحث پیرامون xbox 360 psp ps3 wii دیدم نگاخ کردن به این وب ضرر نداره zxc11.blogfa.com

پروفشنال wonderful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    AZADI LAKE

پيش فرض

داشتم تو اینترنت میگشتم وبلاگ جالبی در مورد نقد بازی مباحث پیرامون xbox 360 psp ps3 wii دیدم نگاخ کردن به این وب ضرر نداره zxc11.blogfa.com

واقعآ داشتی میگشتی پیدا کردی یا وبلاگ خودته
    به هر حال اینجا جای تبلیغ نیست
    Last edited by wonderful; 24-08-2009 at 13:02.

آخر فروم باز ShayaN3K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Alt+0160

پيش فرض

جمله ی اول شما که همون حرف منه پس اینجا اختلافی نداریم.

اما در مورد بقیش: این که واضحه که همه ی ما بیشتر از مشاورهای اقتصادی شرکتهای بازیساز سزمون نمیشه اما یه چیزی که معلومه اینه که شرکتهای بازیساز از محل فروش UMD دیگه اون سود قبل رو ندارن (یعتی سود کمتر - منظور بنده از ضرر ,سود کمتر بود - شاید من منظورم رو بد رسوندم) دلیلش هم معلومه چون PSP Go میاد که UMD نداره و وقتی بخشی از فروش کل PSP ها به PSP Go تعلق بگیره یعنی کاهش در فروش UMD ... سود Sony از حذف UMD هم در اثر هزینه ی تولید نیست بلکه در اثر درصدی هست که از بازیهای فروش رفته در PSN برمیداره (البته اینم باید بگم که خود سونی هم SCEA , SCEE رو داره که بازیساز هستن ولی من روی صحبتم با بقیه شرکتهاست)...صحبتهای بنده از روی نتایج منطقی ای هست که خودم برداشت کردم.

""وقتی یک بازی مثلا روی umd به قیمت 39.99 دلار فروخته شود همان بازی در psn هم به همین قیمت فروخته میشود.(حالا ممکنه هزینه تولید umd حذف بشود)
    پس این وسط هیچ کس ضرر نمیکند.""

ضمن اینکه با این قاطعیت نمیشه گفت کی سود بیشتری میبره کی کمتر...خود مشاور اقتصادی که شما میفرمایید هم اینقدر قاطع نظر نمیده....
    شرکتای بازی سازی به هیچ وجه قبول نمیکنن که ضرر کنن. اینو مطمعن باش.

شرکتای بازیساز همون پول قبلی رو میگیرن. سونی این وسط سود میکنه چون دیگه تولید UMD نداره.

مطمعن باش این وسط هیچ کس ضرر نمی کنه بجز مشتریان بدبختی که باید پول اینترنت هم بدن و بازی رو با کارت

اعتباریشون دانلود کنن.

8. این کاربر از ShayaN3K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بله شایان جان... شرکتای بازیساز هیچ وقت ضرر نمیکنن اما لپ کلام بنده اینه که UMD رو این شرکتا خودشون میزدن و میفروختن اما الان یه بخشی از فروششون رو باید از طریق PSN انجام بدن که مال Sony هست...یعنی یه چیزی هم باید این وسط به Sony بدن...

در رابطه با ضرر واقعی هم که مشتریای بدبخت باید متحمل بشن کاملا با حرفت موافقم(البته تو ایران...)

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بله شایان جان... شرکتای بازیساز هیچ وقت ضرر نمیکنن اما لپ کلام بنده اینه که UMD رو این شرکتا خودشون میزدن و میفروختن اما الان یه بخشی از فروششون رو باید از طریق PSN انجام بدن که مال Sony هست...یعنی یه چیزی هم باید این وسط به Sony بدن...

در رابطه با ضرر واقعی هم که مشتریای بدبخت باید متحمل بشن کاملا با حرفت موافقم(البته تو ایران...)

خب لپ کلام شما اشتباه هست.

تکنولوژیUMD انحصاری سونی هست.
    یعنی خود سونی تجهیزات رایت umd و umd خام و... را در اختیار شرکت های بازی سازی میگذارد.

umd خام و رایترش چیزی نیست که توی بازار ریخته باشد.

شرکت های بازی سازی قبلا پول تجهیزات رایت و umd میدادند به sony اما حالا حق فروش در PSN
    این یعنی نه سود و نه ضرر.

دوستان خواهشا موضوع تاپیک را منحرف نکنید.(روی سخنم با شخص خاصی نیست)
    Last edited by choory; 24-08-2009 at 15:08.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خب لپ کلام شما اشتباه هست.

تکنولوژیUMD انحصاری سونی هست.
    یعنی خود سونی تجهیزات رایت umd و umd خام و... را در اختیار شرکت های بازی سازی میگذارد.

umd خام و رایترش چیزی نیست که توی بازار ریخته باشد.

شرکت های بازی سازی قبلا پول تجهیزات رایت و umd میدادند به sony اما حالا حق فروش در PSN
    این یعنی نه سود و نه ضرر.

دوستان خواهشا موضوع تاپیک را منحرف نکنید.(روی سخنم با شخص خاصی نیست)

مرسی که روشنم کردید...

امروز داشتم سایت IGN رو یررسی میکردم دیدم نوشته یه سری از بازیهای PSP از طریق PSN به مبلغ 1 - 2 و 5 یورو فروخته خواهد شد(یعنی اندازه قیمت بازیهای iPhone)...صحت داره؟اگه اینطور باشه PSP Go به صرف میشه...

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مرسی که روشنم کردید...

امروز داشتم سایت IGN رو یررسی میکردم دیدم نوشته یه سری از بازیهای PSP از طریق PSN به مبلغ 1 - 2 و 5 یورو فروخته خواهد شد(یعنی اندازه قیمت بازیهای iPhone)...صحت داره؟اگه اینطور باشه PSP Go به صرف میشه...
    خواهش میکنم.

چند روز پیش تو نمایشگاه GamesCom 2009 سونی گفت قرار هست یک سری بازی کوچک برای psp منتشر شود.که حجمشان کمتر از 100 مگ هست و جزو بازی های Arcade حساب میشوند.
    که از 1 اکتبر همزمان با منتشر شدن psp go از شبکه psn قابل دانلود هستند.
    با توجه به وقت و نیرو و هزینه ای که صرف ساخت این بازی ها میشود قیمت این بازی ها کمتر از بازی های دیگه هست.و مبلغ 1 تا 5 یورو عقلانی هست.

از لینک زیر میتوانید عکس تعدادی از این بازی ها را ببینید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. 2 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •