تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 16 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 157

نام تاپيک: بهترین گرافیک با بودجه ی 100

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بایوستار به نظر من مفتش هم نمیارزه.واقعا آشغاله.
    چرا ؟!‌ شما تست كردي ؟!‌ واقعا عجيبه كه فقط به اسامي نگاه كنيم و هر كدوم برامون ناشناخته بود ، بگيم آشغاله !‌ متاسفم !‌

2. 2 کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    آقا اصلا چند تا لینک مربوط به تست برندها بذارید تا نزنیم تو سرو کله هم.
    اگه همه برندها با هم برابرن که حرفی نیست.
    اگر یکی از دیگری بهتره بالاخره یه آزمایشی انجام شده که اینو ثابت کرده .
    بهتره تکلیف بهترین برند روشن بشه تا من برم همونو بخرم.

4. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

من لیست پارتنر های انویدیا رو میدونستم. اصلا کاری به این چیزا ندارم چون باز توی ati گیگابایت پارتنره.

من کلی برای اینو اون سیستم بستم, و دفعات اول هر گرافیک رو از مدل های مختلف می بستم تا ببینم کدومش خوبه و میگم, تا حالا گرافیکی به خوبیه گیگابایت نبستم.
    گرافیک هایی که تا حالا بستم:

xfx و Leadtek که واقعا خوبن.

palit , point of view , biostar, power color که واقعا ارزش خرید نداشتن.

از بین این همه برند فقط گیگابایت بود که وقتی باهاش بازی تست میکردم, واقعا حال میکردم. اینم اضافه کنم که اکثر برند هایی که گفتم, اون گرافیکایی که بستم, یک مدل بودن.

الان 9600GT 512 mb که 150 تومنه و 1گیگ 210 تومن.اولش اینطوریه ولی بعدش دوباره برمیگرده, بعدشم الام ما داریم در مورد کیفیت صحبت میکنیم نه قیمت.

پس باید فاتحه خوند به اون جایی که اینارو انتخاب میکنه چون بایوستار به نظر من مفتش هم نمیارزه.واقعا آشغاله.
    به نظر شما کیفیت؟؟ Point of View بهتره یا گیگا نه خدایی خودت قضاوت کن!!!!
    بابا اون مارک یه زمان بهترین بوده! همچنین بایوستار رکورد او دنیا رو زد و گذاشت تو جیبش!
    پاور کالر شما چند دفعه با پاور کالر کار کردی؟؟؟؟!!!
    یک گرافیکی که یکی از بیشترین فروش هارو توی غرب داره این مارکه! که واقعا کیفیتش عالیه من خودم 2 تا از این ببستم ! همئن مارک هم گیگا بستم! هیچ فرقی نمود و به مراتب دمای پاور کالر خیلی پایین تر و بی سر و صدا تر بود! کیفیت ارش هم واقعا عالی بود کولینگش هم حرف نداشت به نظر خودت گیگا کولین گرفیکاش خوبه /؟؟؟

اینم گیگا عزیز!

چه تفائتی بهین کولین اینا میبینی؟؟؟
    از لخاظ ظاهری کدوم بهتره؟ درسته این مقایسه ها درست نیست ولی بریا افراد باید این مقایسه ها زده بشه!
    خوب حالا چی؟ کدوم کیفیت بهتری دارن؟
    Last edited by D3vil_A; 30-01-2009 at 18:46.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خرم آباد

14 یک سؤال!

من با چند تا برند 4670 كار كردم كاملا آشنا هستم.
    Connect3d - HIS- ‍‍Club رو تائيد ميكنم و هر كدوم ارزونتر بود رو پيشنهاد ميكنم تو اين بين اگر HIS هم يه 7-8 تومني گرونتر بود اون رو توصيه ميكنم( به خاطر فنش و قابليت اوركلاك بيشترش)
    ولي Force3d رو توصيه نميكنم يكي از بچه ها خريده بود دماش خيلي بالا بود و تو بازي به 90 هم ميرسيد.

بغیر از Force3D چه برند هایی خوب نیستند؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.

آقا قبول نی.عکس قشنگای گیگا رو نذاشتید.
    تازه رو 4670 از تکنولوژی Ultra Durable 2 برای کاهش دما و افزایش طول عمر استفاده شده.

8. 2 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام جناب stream
    شما یکی از بزرگان در زمینه سخت افزار هستید(تملق گویی نمی کنم)
    من ساکن شیراز هستم و قصد خرید کارت گرافیک ati hd4670 دارم اما قیمت های متفاوت این محصول باعث سردرگمی من شده
    طوری که قیمت برند های مختلف 512 و 1gig در محدود 100 تا 165 هزار تومن قرار دارند
    البته تمام برند ها هم در دسترس نیست
    اگر ممکنه لطف کنید سه برند به ترتیب اولویت معرفی کنید بسیار ممنون می شم
    یا ممکنه پیشنهاد کنید هر کدوم ارزون تر بود و گارانتی بهتری داشت بگیرم
    ممنون
    می گم کجا 4670 ، 100 تومنه.می خوام اگه واقعا با این قیمت تو شیراز گیر می یاد دیگه به تهران محتاج نشم!!!!!

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بقيه خوبند
    راستي Sapphire رو از قلم انداختم گيگا هم خوبه

ببين بين سافاير- گيگا - كلاب - Connect3d - هر كدوم ارزونتر بود بخر منتها اگر HIS ICEQ بود و يه 7-8 تومن هم گرونتر بود اون رو به نظر من بخري بهتره.

11. این کاربر از MicroSystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خب به چه دلیل palit و point of view و biostar و powercolor ارزش خرید نداشتن و گیگابایت ارزش داشت؟
    چون شما باهاش حال می کردید؟
    "حال کردن" رو به طور علمی و فنی تعریف کنید. باید ببینیم چه فاکتوری هست که محصولات گیگابایت دارند و بقیه اون برندها ندارند.

قبول!
    منتظر شنیدن دلایل فنی درباره برتری کیفیت گیگابایت نسبت به بقیه برندها هستم. دلایلتون هم لطفا مستند باشه به همراه منبع معتبر.
    اولا یه چیزی رو من بگم اینکه اینجا قرار نیست کسی به خاطر حرفی که میزنه بره میز محاکمه و من هم نظرمو گفتم و به این تجربیاتم هم اعتقاد کامل دارم چون با چشمان خودم دیدم و لمس کردم و کاری هم به حرف های دیگران ندارم.

من با گیگابایت حال میکنم چون کارش درسته.حالا حال کردن یعنی اینکه شما وقتی 4 تا گرافیک یک مدل رو تست میکنی و میبینی که تعداد فریمی که از گیگابایت میگیری به طور عجیب بیشتره اونوقت میفهمی یک فرقی بینشون هست و این میشه حال کردن من.

من اصلا کاری به منبع و دلایل فنی و برهان ندارم, من اون چیزی که خودم دیدم رو برای شما گفتم و دلیلی نیستش که شما هم حتما قبول کنید و فکر کنم اینقدر تعصب و اینجور چیزا دارین که اگه من هرچی بگم بازم از توش یه چیزی در میارید.

منتظر شنیدن دلایل فنی شما برای رد کردن محصولات biostar هستم.
    اینو هم من گرافیکشو تست کردم و به قدری این آشغال بود که از پولی که براش داده بودم داشتم موهای سرمو میکندم.
    یک 8500gt بایوستار گرفتم و تعداد فریمی که ازش میگرفتم با 7300gt گیگابایت برابری میکرد تازه وقتی 7300 رو اور میکنم قدرتش از اور کردن 8500 بیشتر میشد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

بابا یکی جوابمون رو بده...
    هرچند من 4670 با برند گیگابایت رو انتخاب کردم...اما بازم به سوالم جواب بدین:

چه برند هایی خوب نیستند؟

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

تا گرافیک یک مدل رو تست میکنی و میبینی که تعداد فریمی که از گیگابایت میگیری به طور عجیب بیشتره اونوقت میفهمی یک فرقی بینشون هست و این میشه حال کردن من.
    چند تا از تستهايي رو كه گرفتي ميشه بذاري ؟!‌ اين بطور عجيب هم توضيح لازم داره !‌
    چه برند هایی خوب نیستند؟
    يعني چي ؟!‌ اين سوال مشكل داره !‌ همه برندها در حد خودشون خوب هستن و برندها رو نبايد با هم مقايسه كرد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •