تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 126

نام تاپيک: آموزش: کلیه ی مباحث نرم افزار های پسورد گذاری و بازیابی پسورد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با برنامه Casit Guard 4.5 بمشکل خوردم فولدری که قفل کردم رو الان نشون نمییده !ه
    اردم هم جا نداره تا با 7زیپ کپی/پیست کنم فایل هارو !
    سلام دوست عزیز
    فایلهای قفل شده رو به راحتی میتونید ریکاوری کنید.... حتی نیازی هم به برنامه ندارین ولی از 7zip استفاده کنین تا فایلاتون رو تو محلی که قفل کردین ببینین... به راحتی پوشه ها از قفل خارج میشن...

راهنمایی بیشتر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و به زودی: سایت مربوط به حل مشکل و bypass برنامه های امنیتی در:
    mtncloob.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

کمک اضطراری. من از نرم افزار Wondershare USB Drive Encryption 1.0.0 برای قفل هارد اکسترنال استفاده کردم و در موقع install کلیه اطلاعاتم پرید. چه کار کنم خواهشن خیلی فوری کمک کنید.
    کمک کنید من دارم سکته می کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من از نرم افزار Wondershare USB Drive Encryption 1.0.0 برای قفل هارد اکسترنال استفاده کردم و در موقع install کلیه اطلاعاتم پرید. چه کار کنم خواهشن خیلی فوری کمک کنید.

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

سلام

مقدمه : بنده الان نرم افزار lock folder xp رو در سیستمم دارم که چندان جالب نیست. روش کار این برنامه به این شکل هست آدرس پوشه رو بهش میدی و بعد اعمال قفل پوشه غیب میشه و احتیاجی به دادن رمز نیست ولی اگه کسی با این برنامه آشنا باشه و اون رو باز کنه و فرمان قفل رو غیرفعال کنه همه چی تمومه.

قبل از اون یه برنامه داشتم که رمز بهش میدادی و اسمش یادم نیست و یه سوتی بزرگ داشت. اونم اینکه حتی اگه طرف رمز رو نداشت تنها با زدن کلید اینتر از صفحه کلید می تونست پوشه ی قفل گذاری شده رو باز کنه

سوال : نرم افزاری می خوام که با استفاده از اون پوشه و درایوها رو رمز گذاری کنم ( درایو هاخیلی برام مهمه) ، بدون اینکه پوشه یا درایوها غیب یا محو بشن و این گاف های بزرگ رو هم نداشته باشه. صد در صد اطمینانی باشه و نزنه کل اطلاعات ما رو بپرونه یا ناقص کنه.
    بنده از ویندوز xp سرویس پک 2 استفاده می کنم . 32 بیتی .

با تشکر
    Last edited by TimeWarp; 11-10-2012 at 08:39.

5. این کاربر از TimeWarp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

مقدمه : بنده الان نرم افزار lock folder xp رو در سیستمم دارم که چندان جالب نیست. روش کار این برنامه به این شکل هست آدرس پوشه رو بهش میدی و بعد اعمال قفل پوشه غیب میشه و احتیاجی به دادن رمز نیست ولی اگه کسی با این برنامه آشنا باشه و اون رو باز کنه و فرمان قفل رو غیرفعال کنه همه چی تمومه.

قبل از اون یه برنامه داشتم که رمز بهش میدادی و اسمش یادم نیست و یه سوتی بزرگ داشت. اونم اینکه حتی اگه طرف رمز رو نداشت تنها با زدن کلید اینتر از صفحه کلید می تونست پوشه ی قفل گذاری شده رو باز کنه

سوال : نرم افزاری می خوام که با استفاده از اون پوشه و درایوها رو رمز گذاری کنم ( درایو هاخیلی برام مهمه) ، بدون اینکه پوشه یا درایوها غیب یا محو بشن و این گاف های بزرگ رو هم نداشته باشه. صد در صد اطمینانی باشه و نزنه کل اطلاعات ما رو بپرونه یا ناقص کنه.
    بنده از ویندوز xp سرویس پک 2 استفاده می کنم . 32 بیتی .

با تشکر
    سلام دوست عزیز

من این برنامه هارو پیشنهاد میکنم :
    Advanced.Folder.Encryption.6.33
    Protected Folder v1.1
    Folder Security Personal 4.1.312
    Folder Protect 1.9.4

البته اینم بگم هر کدوم از روشهای مختلف استفاده میکنن و با تست خودتون یکیش رو انتخاب کنین
    Advanced.Folder.Encryption.6.33 از حالت نرمال استفاده کنین و سعی کنین که فایلها به صورت کد شده نباشه تا وقتی رمز یادتون رفت بشه کاری کرد

7. این کاربر از mani_fa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام.من واسه پوشه های اکسترنالم رمز گزاشتم اینقدم اعتماد به نفس داشتم واسه هر پوشه یه رمز گزاشتم حالا رمز 2تا فولدرم یادم نمیاد.با برنامه ی folder protector 3.35 کد گزاشتم.میشه رمزشو برگردوند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.من واسه پوشه های اکسترنالم رمز گزاشتم اینقدم اعتماد به نفس داشتم واسه هر پوشه یه رمز گزاشتم حالا رمز 2تا فولدرم یادم نمیاد.با برنامه ی folder protector 3.35 کد گزاشتم.میشه رمزشو برگردوند؟
    سلام دوست عزیز

یه نسخه از برنامه و یا لینک دانلود برنامه به همراه اسکرین شات واسم بفرستین تا روش کار کنم و یه نگاهی بهش بندازم.
    یا واسم یه نسخه ایمیل کنین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

linkesh to hameye saita hast age esmesho serch konimscrin shot az koja?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

linkesh to hameye saita hast age esmesho serch konimscrin shot az koja?
    من این برنامه رو سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم!!!!!!
    اسم شرکتش چیه و منظورم از اسکرین شات هم دیدن محیط برنامه بودش.

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام من از نرم افزار folder lock mrt استفاده کردم رمز گذاشتم اما دیگه تو درایوام اطلاعاتم نیست یعنی پاک نشده اما دسترسی بهش دیگه ندارم حتی ویندوزمم عوض کردم اما نمی تونم به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم با نرم افزارم نتونستم قفلشو باز کنم لطفا کمک کنید اطلاعاتمو لازم دارم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •