تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 110 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1100

نام تاپيک: [ آموزش ] نحوه ی اتصال PS3 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود)

داره خودمونی میشه gigaman2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از ...

پيش فرض

سلام. اگه ممکنه فرق کابل hdmi با کابلهای معمولی رو یگین چیه.
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

سلام .

مثلا اگه مونیتور من یه پورت باشه میتونم دو شاخه بکنمش ؟!

منظورم اینه که مثلا مثل مبدل یه چیزی وصل کنم به پشتش با یه سوییچ و از یه طرف vga خودمو وصل کنم و از یه طرفم کنسول !؟

میشه یه عکس دقیق از اتصالات بذارید ؟ من گیج شدم !

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام. اگه ممکنه فرق کابل hdmi با کابلهای معمولی رو یگین چیه.
    ممنون
    شما با کابل HDMI میتونید تا 1080P تصور بگیرید .. که بالاترین هست.. ولی با کابل های 6 فیشی (Component) که تو پک پریمویم و الیت هست تا 1080I بیشتر تصویر نمیده..

و با کابل های 3 فیشی (Composite) که تو پک آرکد هست تا 720P بیشتر تصور نمیده..

نتیجه میگیرم که کابل HDMI برای TVهای که تا 1080P هستند به درد میخوره و یا مانیتور های که پورت DVI داشته باشه..

مثلا اگه مونیتور من یه پورت باشه میتونم دو شاخه بکنمش ؟!

منظورم اینه که مثلا مثل مبدل یه چیزی وصل کنم به پشتش با یه سوییچ و از یه طرف vga خودمو وصل کنم و از یه طرفم کنسول !؟

میشه یه عکس دقیق از اتصالات بذارید ؟ من گیج شدم !
    تا اونجا که من میدونم نمیشه اینکارو کرد و باد جدا از هم استفاده کنی ولی مطمئن نیستم

ک سوال اگرx360 با HDMI to DVI به مانیتور وصل کنم صدا از کجا در میاد ؟؟؟
    اصلا چه جوری؟؟؟؟؟؟؟
    به غیر از کابل optical راه دیگه ای نداره آخه اسپیکر های دارای این ورودی کمی گرون هستن
    لطفا توضیح کامل چون در این باره کم اطلاع هستم ..... اگه ممکنه باعکس
    متشکرم
    برای این کار باید یک کابل Audio Adapter بگری به همراه یک سیمی که از اسپیکر به این کابل متصل بشه..

Audio Adapter

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

سلام .

میتونید اتصالات به مونیتور رو یه عکس بذارید ؟ یا اینطوری :

کنسول > سیم > مونیتور

(البته این مثال بود !)

داره خودمونی میشه amir1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مبدل دو-سر ماده چيه من اصلا نفهميدم چيه مانيتور من lg 505e هست 15 اينچه و 1024,768 هست آيا ميشه بهش 360 و ps3 وصل كرد در ضمن كيفيتش از tv 21 اينچ سامسونگ بيشتره يا نه و ميشه 360 رو به مانيتور خالي يعني بدون سيستم وصل كرد يا نه

ببخشيد يه كم زياد شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_ boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Behind The Darkness

پيش فرض

مبدل دو-سر ماده چيه من اصلا نفهميدم چيه
    منظور مبدلیه که بشه هم سیم مانیتور و هم سیم 360 رو بهش وصل کرد درواقه یهسرشو میزنی به سیم 360 و سر دیگش رو میزنی به سیم مانیتور.
    مانيتور من lg 505e هست 15 اينچه و 1024,768 هست آيا ميشه بهش 360 و ps3 وصل كرد در ضمن كيفيتش از tv 21 اينچ سامسونگ بيشتره يا نه
    بله میشه ps3 و 360 رو بهش وصل کرد.اگر تلویزیونت lcd باشه که فکر نمیکنم باشه در اون صورت کیفیت تلویزیونت بهتره تا مانیتور چون هر چی باشه تلویزیون lcd و hd ساپورت میکنه. اما اگر تلویزیونت lcd نباشه اونوقت در مقایسه با مانیتورت مسلما مانیتورت بهتره. در ضمن اگر مانیتورت lcd باشه (مثلا bw2032 samsung یا lg کلا از این جدیدا) کیفیتش در مقایسه با تلویزیون lcd هیچ تفاوتی نمیکه و هر دو کیفتشون عالیه هم تلویزیون lcd هم مانیتور lcd.در ضمن اگر خواستی مانیتور بخری کنتراستش پایینتر از 2000 نباشه . آخه بهتره.

ميشه 360 رو به مانيتور خالي يعني بدون سيستم وصل كرد يا نه
    منظورت از بدون سیم چیه؟ اکثر مانیتور lcd های جدید کابلشون جداست برا همین دیگه نیاز به تبدیل نداری فقط کافی سیم vga که از 360 میاد رو بزنی پشت مانیتور. اما مانیتور های قدیمی چون سیم vga شون از پشت مانیتور جدا نمیشه برا همین لازم که از مبدل دو سر ماده استفاده کنی.
    موفق باسید.

داره خودمونی میشه raminxxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    In Gears Of War World

2 کممممممممممممممممممممممک

با سلام خدمت همه اساتید
    بنده مدتی پیش یه کابل vga برای 360 خریدم حالا که مستقیم به وسیله کابل به پشت مانیتور وصلش میکنم روی مانیتور تصویر بالا نمیاد یعنی تصویر سیاه است وهی مانیتور ریست میشه مانیتورمم LCD ال جی مدل L1520B هسته و 15 اینچ و حداکثر وضوح 768*1024 هسته لطفا کمک کنید.
    خودم فکر میکنم وضوح بالایه که ریست میشه چون توبازی کرایسیس تنظیم کردم روی وضوح بالا و تصویر سیاه شد حالا نمیدونم چه جوری باید روی 768*1024 تنظیمش کنم
    در ضمن با وصل کردن کابل vga به دو سر ماده هم همین مشکلو دارم کمممممممممممممممممممک کور شدم.

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه اساتید
    بنده مدتی پیش یه کابل vga برای 360 خریدم حالا که مستقیم به وسیله کابل به پشت مانیتور وصلش میکنم روی مانیتور تصویر بالا نمیاد یعنی تصویر سیاه است وهی مانیتور ریست میشه مانیتورمم lcd ال جی مدل l1520b هسته و 15 اینچ و حداکثر وضوح 768*1024 هسته لطفا کمک کنید.
    خودم فکر میکنم وضوح بالایه که ریست میشه چون توبازی کرایسیس تنظیم کردم روی وضوح بالا و تصویر سیاه شد حالا نمیدونم چه جوری باید روی 768*1024 تنظیمش کنم
    در ضمن با وصل کردن کابل vga به دو سر ماده هم همین مشکلو دارم کمممممممممممممممممممک کور شدم.
    نباید مشکلی باشه چون vga تا 720p بیشتر نمیکشه..!!

شما یک بار دستگاه رو روی tv نصب کن و رزولیشن اون رو به زیر 720p تنظیم کن و بعد اونو به مانیتور وصل کن و تنظیمشو درست کن..

بلدی که چه جوری وضوح رزولیشن رو تو xbox تنظیم کنی..؟

داره خودمونی میشه raminxxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    In Gears Of War World

12 ببخشید؟

نباید مشکلی باشه چون vga تا 720p بیشتر نمیکشه..!!

شما یک بار دستگاه رو روی tv نصب کن و رزولیشن اون رو به زیر 720p تنظیم کن و بعد اونو به مانیتور وصل کن و تنظیمشو درست کن..

بلدی که چه جوری وضوح رزولیشن رو تو xbox تنظیم کنی..؟
    شرمنده بنده خیلی وارد نیستم لطفا دقیق تر توضیح بدین

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شرمنده بنده خیلی وارد نیستم لطفا دقیق تر توضیح بدین
    از توی داشبورد میری تو قسمت system و بعد هم consol seting رو انتخاب مکنی.. و بعد گزینه disply رو میزنی.. حالا اینجا میتونی تغیراتی تو رزولیشن دستگاه ایجاد بدی..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •