تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 241 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2402

نام تاپيک: COWON iAudio اا همه مباحث (فهرست در صفحه اول)

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    مرسی که جواب مارو دادی
    خیلی تاپیک خوب و فعالیه
    یه ماه دیگه؟
    عیب نداره به منتظر موندنش می ارزه
    شما که اینهمه قیمت زدی واسمون , به نظرت با چه قیمتی مدل 32gb ارائه میشه اینجا ؟ حدست چیه؟
    فک نکنم بیشتر از 450 تومان باشه
    خیلی جالبه که "archos 5 60gb" تقریبا هم قیمت اینه . هرچند باطری اون افتضاحه ولی امکاناتش بیشتره ,همچنین اندازه و وضوح تصویرش.
    البته تو ایران که archos نیس پس بچسبیم به همین cowon

راستی در مورد o2 اگه مدل 16gb بگیرم یه رم 16 هم بزنم تنش قیمتش بیشتر از 32gb در میاد به نظرت؟؟ پیشنهادت چیه؟

اون به قول شما pink هم که واسه جذب مشتری بود.

در مورد p5 منم حس نمیکنم از کره خارج شه مثل اون l3 )که فک کنم مخصوص gps بود ) که اونم خیلی ناز بود. به جاش اون q5 بدقواره نصیب ما شد(از حق نگذریم این a3 وq5 خیلی بدریختن) , نامردا هرچی خوشگله مال خودشون نگه میدارن.
    شاید اون o2 صورتی هم واسه خودشون نگه داشتن. بعید نیس از اینا. به هر حال شاید درست نباشه ولی به نظر من قشنگی بدنه مهمتر از چیزای داخل pmp هستش که فک کنم بهش interface میگن .
    ممنون
    درمورد قیمت 32 فکر نکنم به 450 تومن برسه شایدم ارزون تر باشه
    و درمورد خرید یه 16 و اضافه کردن یه کارت 16 مطمعن باشید که اونقدر یه کارت براتون خرج نداره که به قیمت 32 گیگ برسه ولی شما تصور کنید یه 32 گیگ می خرید و یه 16 گیگ بهش اضافه می کنید حالا به نظرتون کدوم یکی بهتره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض بررسی

زيباي بادوام

iAudio7 جديدترين پخش‌كننده MP3 با حافظه فلش از شركت Cowon است. اين مدل داراي طراحي شيك و زيبايي است به گونه‌اي كه در اولين نگاه صفحه هدايت‌كننده لمسي عجيب آن توجه شما را به خود جلب خواهد كرد. iAudio7 داراي ويژگي‌هاي مناسبي چون خروجي صداي قدرتمند و يك اكولايزر، با تنظيمات فوق‌العاده است ولي براي تماشاي عكس و فيلم اصلا مفيد نيست. اين دستگاه‌ها داراي عمر باتري طولاني هستند كه در كل تمام پخش‌كننده‌هاي Cowon از اين خصيصه پيروي مي‌كنند.
    طراحي و ويژگي‌ها
    اگر iAudio7 را از روبه‌رو نگاه كنيد يك صفحه نمايشگر LCD 3/1 اينچي و در سمت راست آن كنترل‌كننده‌هاي لمسي را ملاحظه خواهيد كرد. جلوي دستگاه يك دكمه چندكاره قرمز رنگ در بالا، وسط دكمه تغيير آهنگ‌ها و پايين اين دكمه كليد پخش‌كننده (Play) تعبيه شده است.
    از نماي بالاي i7 كليدهاي كم و زياد كردن حجم صدا، منو (M) و خاموش و روشن كردن دستگاه ديده مي‌شوند كه در سمت چپ آنها روزنه كوچكي براي ضبط صدا وجود دارد.
    خروجي هدفون و ورودي ميكروفون در سمت چپ اين پخش‌كننده موسيقي ديده مي‌شوند، همچنين جايگاه mini USB و كليد كوچك Reset دستگاه در سمت راست صفحه كليد در زير يك محافظ پلاستيكي قرار گرفته‌اند.
    اگر چه صداي هدفون‌ها خيلي بلند نيستند ولي همچون iriver clix صداي خوب و خوش‌آيندي از iAudio7 خارج مي‌شود.
    اين MP3 Player از فرمت‌هاي رايجي چون تمام bitrateهاي MP3، OGG و FlAC پشتيباني مي‌كند و تنها نقطه ضعفي كه در اين‌باره وجود دارد اين است كه i7 قابليت خواندن فايل‌هاي AAC را ندارد. در زمينه فايل‌هاي تصويري هم عكس‌هايي با فرمتJPEG و فيلم‌هاي ويدئويي و تا 15 فريم در ثانيه با رزولوشن 120×160 با صفحه نمايش خود سازگار مي‌كند.
    هر چند مشاهده كردن فايل‌هاي تصويري در يك صفحه 3/1 اينچي واقعا عذاب‌آور است.
    خيلي‌ها معتقدند كار كردن در منوي اين دستگاه بسيار سخت است. كليد M در بالاي دستگاه يكي از دكمه‌هاي كارآمد به حساب مي‌آيد و براي رفتن به صفحه اصلي پخش‌كننده كاربرد دارد.در منوي اين دستگاه 7 عنوان وجود دارد، در Setting عنوان Jet Effect را ملاحظه خواهيد كرد كه در آن گزينه‌هاي زيادي چون افزايش صدا، بيس، صداي 3 بعدي و يك advanced filter ديده مي‌شود كه همگي براي بهبود صدايي كه از دستگاه خارج مي‌شود موثر هستند.اگرچه توصيه مي‌شود به جاي استفاده از اين عناوين، بهتر است كه يك هدفون قوي‌تر تهيه كنيد.موتور جستجوگر راديوي FM بسيار عالي كار مي‌كند و تنها با فشردن دكمه چندكاره قرمز رنگ مي‌توان به راحتي ايستگاه موردنظر را ضبط كرد.
    در ضمن در پايان كار مي‌توان فايل WMA ثبت شده را در قسمت Record منوي اصلي ملاحظه كرد.
    همچنين يكي از نكات جالبي كه هنگام صداي محيط اطراف خود را همزمان از هدفون‌ها با وضوح بالا گوش دهد البته اين عمل بيشتر، ما را ياد سمعك مي‌اندازد!
    مشكلات iAudio7
    i7 علاوه بر ويژگي‌هاي مثبتي كه دارد داراي مشكلاتي هم است كه از ميان آنها مي‌توان به دكمه‌هاي هدايت‌كننده لمسي بسيار حساس اشاره كرد. براي مثال كوچكترين اشاره‌اي به صفحه لمسي درحد آن كه دستگاه را از دست راست خود به دست چپ انتقال دهيد باعث مي‌شود تا به طور ناگهاني آهنگ عوض شود يا با سرعت به جلو برود. ولي Cowon با قرار دادن كليد Hold بالاي دستگاه اين مشكل را حل كرده است.
    مورد منفي ديگر كه در اين دستگاه به چشم مي‌خورد اين است كه پوشش پلاستيكي به كار رفته در اين پخش‌كننده پس از مدت زمان اندكي استفاده اثرات انگشت را روي خود نمايان مي‌كند.
    در كل iAudio7 يك پخش‌كننده موسيقي با طراحي جالب است ولي در بعضي از كارآيي‌ها ضعيف به نظر مي‌رسد. اين دستگاه در دو رنگ مشكلي نقره‌اي و مشكي قرمز با دو حافظه 4 گيگابايتي و 8 گيگابايتي در بازار تهران موجود است و اگر دنبال يك پخش كننده با قدرت نگهداري شارژ بالا هستيد i7 با قابليت نگهداري شارژ تا 60 ساعت دستگاه فوق‌العاده ايده‌آلي است. گارانتي اين دستگاه نيز توسط شركت پارسوني نماينده محصولات Cowon در ايران ارائه مي‌شود.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض بررسی

U5

یکی از اولویت ها انتخاب یکپلیر در حال حاضر، ظاهر زیبای آن است. عموما پلیرها از یک سری امکانات مشترک بهرهمیبرند. حال این اشتراکات بستگی به رده قرار گرفتن آن ها دارد ، در ادامه به نقد وبررسی مدیا پلیر COWON U5 یکی از زیباترین و پرکاربردترین مدیاپلیرها در گروه خودمی پردازیم...

مثلا مولتی مدیاپلیرهای غول پیکر یک سری اشتراکات خاص دارند و آنچه آن ها را متمایز می کند، طراحیظاهری آن است در کنار برند آن که به مشتری ضمانت می دهد.

در کنار پلیرهایکوچک که حمل و نقل آن ها نیز راحت تر انجام می گیرد، ظاهر اهمیت بیش تری پیدا میکند چرا که انتظار از داخل یک مجموعه کوچک کم است. همین که با بهترین کیفیت ممکننوار موسیقی و صدا را ظبط و پخش کند کافی است و اگر منوی راحتی هم داشته باشد که چهبهتر، اما در این زمانه که هر روز محصول جدیدی بازار را تسخیر می کند و مد در اینعرضه لحظه به لحظه تغییر می کند بهتر است سطح توقع خودتان را پایین بیاورید ومحصولی را برای خود انتخاب کنید که وجهه شبه کلاسیک داشته باشد؛ یعنی نشانی ازدنیای قدیم و تکنو لوژی روز داشته باشد.

شایدشما هم آن دسته از پلیرهای جدیدرا دیده باشیدکه درمدل های عجیب ساخته می شوند. مدل هایی که به عینک آفتابی هستندیا شبیه یک فنجان. البته این محصولات نیز طرفداران خاص خود را دارند. پیشنهاد من بهشما یک دستگاه شیک وباوقار است که با امکانات کافی و به قولی کار راه انداز این شماواین COWON U5 .

U5
    در دو رنگ سفید و مشکی تولیدشده که به تناسب حجم و رنگ کارایی آن تغییر کرده این دستگاه در سه مدل 2 و4 و 8گیگا بایتی موجود است.تو ضیحات ما در باره دستگاه 2 گیگا بایتی است. در نگاه اول U5 ظاهری شبیه بهiPod nano دارد که با کمی دقت تفاوت آشکار می شود. تفاوت در اندازهدستگاه است. U5 کمی کوچکتر است. اندازه صفحه نمایش کمی بزرگتر و وضعیت چیدمانکلیدهای دستگاه مانند سری های پیشین COWON البته با کمی تغییرات تعبیه شدهاست.

منوی اصلی دستگاه شامل 4 آیکون موسیقی،رادیوFM،ضبط صدا وتنضیمات می شود.

همانطورکه در تصویر مشاهده می کنید دکمه های اصلی برای کاربری دستگاه یک دایره از جنس بدنهدستگاه که با 4 فلش به طرفین کامل شده است. یک خط پهن با رنگ استیل از این بدنهخارج شده است که با حرف M مشخص است. این M همان دکمه ای است که شما را مستقیما بهمنو هدایت می کند.

سبک انتخاب فایل در این دستگاه درست همانند مدل های قبلی COWON است. اگر شما یک نمونه از این دستگاه را دیده باشید، قطعا می دانید که چه کارراحتی را در پیش دارید. ورودی و خروجی دستگاه در لبه پایین دستگاه تعبیه شده کهشامل خروجی هدفون و ورودی USB و میکروفون است.

در کنار USB یک سوراخ برایفرمت کردن اجباری قرار گرفته است. این کار درست همانند ترمز خط قطار است که نبایدبیهوده و نابه جا استفاده شود. پیگرد قانونی ندارد اما تاوانش را خودتان با از دستدادن آرشیوتان خواهید داد. سوراخ فرمت کردن و ورودی USB توسط یک در پوش پنهان شدهاست. در لبه سمت چپ دستگاه نیز دو کلید برای روشن و خاموش کردن وقفل کردن دستگاهاست؛ دیگری هم چند کار برد دارد؛ اول این که شما می توانید در هنگامی که دستگاهمشغول پخش موسیقی است با یک بار فشار دادن آن در لحظه ای که می خواهید و با فشاردادن دوم یک قطعه را انتخاب کرده و هر چندبار که می خواهید آن لحظه انتخابی را گوشکنید. کاربرد دیگر هم هنگامی است که شما در حال گوش دادن موسیقس هوس میکنید سری همبه منو بزنید. با یک بار فشار دادن این دکمه شما مستقیما به صفحه اصلی پخش موسیقیباز خواهید گشت.

این ها تمام آن چیز هاتیی است که شما در ظاهر این دستگاهخواهید دید.

COWON U5
    فایل های قابلپخش
    MP3,WMA,WMV
    ظرفیت
    2 گیگابات
    ارتباط باکامپیوتر
    USB 2.0
    باتری
    لیتیوم پلیم،V7/3
    مدتاستفاده
    24 ساعت پخشموسیقی
    مدتشارژ
    2 ساعت
    صفحهنمایش
    LCD 1/8 اینچTFTو65 هزاررنگ
    اندازه
    4/11*8/50*0/96 سانتیمتر
    وزن
    38گرم

4. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه DrAmir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Iran / Tehran

پيش فرض

البته تو ایران که archos نیس پس بچسبیم به همین cowon
    من تو پايتخت archos ديدم ، قيمت نکردم فکر کنم مدل 5 و 7 اينچ رو داشتن
    ميخواستم ببينم مدل مثلاً 5 اينچ بهتره archos يا Cowon O2 ؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ميخواستم ببينم مدل مثلاً 5 اينچ بهتره archos يا cowon o2 ؟
    ایول .. دقیقا کدوم مغازه بود ، یادته ؟ ... (و اینکه چه مدلی بود)

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Iran / Tehran

پيش فرض

ایول .. دقیقا کدوم مغازه بود ، یادته ؟ ... (و اینکه چه مدلی بود)

راستش سؤال نکردم فکر نميکردم مارک خوبی باشه
    ببين از در که ميری تو ، روبروت دقيقاً (يعنی پشت اون کافی شاپ که جلوت) يه مغازه هست ، کارش Logitech ، Creative و MP4 Player (iRiver , iPod) هست ، Archos هم داشت
    که گفت تازه اوردم

مارک خوبيه ؟ واسه ضبط صدا چی ؟
    ميشه با O2 مقايسه کنيد ؟

8. این کاربر از DrAmir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

ممنون
    درمورد قیمت 32 فکر نکنم به 450 تومن برسه شایدم ارزون تر باشه
    و درمورد خرید یه 16 و اضافه کردن یه کارت 16 مطمعن باشید که اونقدر یه کارت براتون خرج نداره که به قیمت 32 گیگ برسه ولی شما تصور کنید یه 32 گیگ می خرید و یه 16 گیگ بهش اضافه می کنید حالا به نظرتون کدوم یکی بهتره؟

اول از همه تشکر فراوان از شما بابت بررسی ها
    I7 که با اون 60 ساعت باتری بیرقیب هستش
    راستم میگیا , اصلا به فکرم نرسیده بود
    همش میگفتم که اینهمه پول بدم اینو بخرم آخرشم حافظش زیاد نباشه ضد حاله , ولی اینجوری حافظش تقریبا میشه 50 ,واسه حافظه فلش خیلی زیاده . مرسی

ميخواستم ببينم مدل مثلاً 5 اينچ بهتره archos يا Cowon O2 ؟

حتما شوخی میکنین , archos ? تو ایران ؟

خوب پس کمکم پای اونم داره باز میشه به ایران
    مدل 5 اینچش که بهش میگن archos 5 تقریبا با o2 یه قیمته , البته باز بسته به ظرفیتشون فرق میکنه که هر دوشون با 3 اندازه حافظه مختلف تولید میشن , از نظر امکانات archos خیلی سرتره ولی عمر باتریش کمه ,از نظر ظاهر و منو و زیبایی از هر جهت o2 بهتره(به نظر من یکی از زیباترینهایی که خلق شده)
    از نظر وزن هم فک کنم o2 خیلی سبکتره
    از نظر قیمت cowon گرونتره و معروفتر
    تازه اگه شما واسه ضبط صدا می خواین چرا دنبال یه چیزی هستین که نزدیک 500 تومان باشه ؟
    خیلی چیزای ارزونتر و شاید بهتر هست
    اینا در اصل واسه کسایی هست که مثل بنده عاشق فیلم و ویدئو دیدن هستن اونم با صفحه بزرگ
    اگه از من میشنوی اون archos هفت اینچو بگیرو خیال مارو راحت کن بعدش بیا واسه ما تعریف کن, ما که پولمون نمیرسه , چون حداقل 700 تومان هستش این هفت اینچ , اگه مدل 320 گیگ باشه که فک کنم خیلی زیاد بشه.
    یه نکته دیگه اینکه archos 5 و archos 7 از نظر ظاهر برنامه های داخلش و منو هاش کاملا یکی هستن هیچ فرق از این نظر نرارن
    کلا o2 یه چیز دیگست.

البته seymor جان و osmaan عزیز خیلی بیشتر بلد هستن میتونن کمکتون کنن
    من چیز زیادی نمیدونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

5

ببخشید من یه چیزی رو فراموش کرده بودم
    archos دو تا محصول دیگه هم داره که داداش هستن مثل همین archos 5 & archos 7
    البته اونا کرم رنگ هستن اصلا قشنگ نیستن , وزنشونم بیشتره , 5 اینچش 605 اسمشه و 7 اینچش 705
    این دو تا یعنی archos 5 & archos 7 که در موردشون توضیح دادم سیاه و زیبا هستن
    به نظر من که اگه اونی که شما دیدی 605 باشه اصلا حرفی در مقابل o2 نداره . تازه با اینکه لمسیه کلی دکمه الکی داره , صفحشم جالب نیست اصلا
    Last edited by muhamad_666; 08-12-2008 at 23:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

اینم عکسی از ایندو
    یعنی archos 5 و o2

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Iran / Tehran

پيش فرض

حتما شوخی میکنین , archos ? تو ایران ؟

خوب پس کمکم پای اونم داره باز میشه به ایران
    مدل 5 اینچش که بهش میگن archos 5 تقریبا با o2 یه قیمته , البته باز بسته به ظرفیتشون فرق میکنه که هر دوشون با 3 اندازه حافظه مختلف تولید میشن , از نظر امکانات archos خیلی سرتره ولی عمر باتریش کمه ,از نظر ظاهر و منو و زیبایی از هر جهت o2 بهتره(به نظر من یکی از زیباترینهایی که خلق شده)
    از نظر وزن هم فک کنم o2 خیلی سبکتره
    از نظر قیمت cowon گرونتره و معروفتر
    تازه اگه شما واسه ضبط صدا می خواین چرا دنبال یه چیزی هستین که نزدیک 500 تومان باشه ؟
    خیلی چیزای ارزونتر و شاید بهتر هست
    اینا در اصل واسه کسایی هست که مثل بنده عاشق فیلم و ویدئو دیدن هستن اونم با صفحه بزرگ
    اگه از من میشنوی اون archos هفت اینچو بگیرو خیال مارو راحت کن بعدش بیا واسه ما تعریف کن, ما که پولمون نمیرسه , چون حداقل 700 تومان هستش این هفت اینچ , اگه مدل 320 گیگ باشه که فک کنم خیلی زیاد بشه.
    یه نکته دیگه اینکه archos 5 و archos 7 از نظر ظاهر برنامه های داخلش و منو هاش کاملا یکی هستن هیچ فرق از این نظر نرارن
    کلا o2 یه چیز دیگست.

البته seymor جان و osmaan عزیز خیلی بیشتر بلد هستن میتونن کمکتون کنن
    من چیز زیادی نمیدونم.

مرسی از جوابت
    من راستش هم واسه ضبط صدا ميخوام ، هم دوست دارم يه پلير کامل داشته باشم
    که پخش فيلم و صدای خوبی داشته باشه , ضمن اينکه O2 زيرنويس هم پخش ميکنه
    خب البته اينجوری که تو سايت ديدم ، انگار Web Browsing , Archos هم داره ، WiFi هم داره
    فکر کنم به هر حال بايد وايسم تا O2 وارد ايران بشه

ويرايش :
    واسه اون 7 اينچ هم راستش هم پولش رو ندارم ، هم اينکه يکم گنده ميشه ديگه
    بازم ممنون
    Last edited by DrAmir; 09-12-2008 at 01:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •