تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 33 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 321

نام تاپيک: ریو Rio

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

این 2 تا رو هم یه نگاه بکن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته به این یکی زیاد اطمینان ندارم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

برتری های ال 90 فول (15800 میلیون) نسبت به ریو LS (معمولی) 13500 میلیون :

1-شتاب بالاتر
    2-ایمنی بیشتر ( به واسطه ی وجود اربگ و ABS)
    3-امکانات بیشتر

برتری های ریو نسبت به ال 90

1-فراوانی قطعات
    2-قیمت مناسب قطعات اصلی در مقابل قطعات اصلی و گران ال 90
    3-مکانیکی ساده تر و وحود تعمیرکار بیشتر (اگه توضیح بیشتر خواستین بگین)
    4-پایین تر بودن ثقل بدنه ی ریو نسبت به ال 90 که باعث کاهش میل به انحراف و در نهایت چپ کردن ماشین میشه

اینایی که گفته شد مقایسه ال 90 فول با ریو معمولی بود،اما اگه بخوایم ریو فول اتومات رو با ال 90 E2 ،مقایسه کنیم به چز مورد اول من برتری دیگه ای نمیبینم

خیلی گلی پوریا جون سریع و کامل جواب میدی ...
    حالا من تصمیم رویه اون ریو فول هست ، فقط آپشناش قابل حذف اضافه هست ؟
    مثلا اتومات نباشه اما ایربگ و abs اینا داشته باشه ... (کلا میشه بگی ریو فول نسبت به معمولی چیا اضافه داره و تفاوت قیمتشون چقده ؟)
    و اینکه اون امکانات بیشتر L90 چیا هست دیگه ؟
    من امروز رفتم ریوئه یکی از آشناها رو گرفتم واقعا ماشین خوبیه البته این مدل فک کنم معمولی بود جز سری های اولش ، شنیدم اگه رینگ و لاستیک بندازی صفحه اش داغ میکنه و به مشکل میخوره اما اگه رو رینگ خودش فابریکی لاستیک پهن بندازی چیزی نمیشه ، درسته ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

خیلی گلی پوریا جون سریع و کامل جواب میدی ...
    حالا من تصمیم رویه اون ریو فول هست ، فقط آپشناش قابل حذف اضافه هست ؟
    مثلا اتومات نباشه اما ایربگ و abs اینا داشته باشه ... (کلا میشه بگی ریو فول نسبت به معمولی چیا اضافه داره و تفاوت قیمتشون چقده ؟)
    و اینکه اون امکانات بیشتر L90 چیا هست دیگه ؟
    من امروز رفتم ریوئه یکی از آشناها رو گرفتم واقعا ماشین خوبیه البته این مدل فک کنم معمولی بود جز سری های اولش ، شنیدم اگه رینگ و لاستیک بندازی صفحه اش داغ میکنه و به مشکل میخوره اما اگه رو رینگ خودش فابریکی لاستیک پهن بندازی چیزی نمیشه ، درسته ؟
    ریو اتومات تا اونجایی که میدونم آپشن هاش قابل تغییر نیستش
    یعنی نمیتونی بگی مثلا دنده اتومات نباشه ولی اربگ و اینا داشته باشه
    توی تیپ اتومات ریو،تا اونجایی که میدونم امکانات با ال90 برابره ولی ریو یه چیزای ریز بیشتر داره،مثلا تا اونجایی که یادمه ال 90 ضبطش audio هست ،اما ریو MP3(مطمئن نیستن اگه اشتباهه دوستان تصحیح کنن)
    یا من خودم طراحی داخلی ریو بیشتر به دلم میشینه،و صندلی های ریو خیلی خیلی از صندلی های ال 90 راحت تر و زیباتر هستن
    2تا جا لیوانی هم جلو داره
    ضمنا نمد کاپوت هم به صورت فابریک رو مدل فول هستش !
    چیزی که در مورد رینگ ولاستیک هم بهت گفتن اصلا درست نیست،ما خودمون 2 سال و نیم میشه تقریبا ریو داریم از روز اول روش رینگ ولاستیک 195/15 بوده،تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته،در واقع میشه گفت سایز اصلی ریو همینه ،سایپا زحمت میکشه و میدزده ازش ...
    من توصیه میکنم اگه گرفتین حتما رینگ و لاستیک رو عوض کنین

4. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

در مورد رینگ و لاستیک که حتما ...
    همین زیو ئه معمولی رو میشه سفارشی کرد مثلا abs و اینا روز گذاشت یه پولی اضافه بگیرن ؟...
    خودت چی پیشنهاد میکنی پوریا جون ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

در مورد رینگ و لاستیک که حتما ...
    همین زیو ئه معمولی رو میشه سفارشی کرد مثلا abs و اینا روز گذاشت یه پولی اضافه بگیرن ؟...
    خودت چی پیشنهاد میکنی پوریا جون ؟
    ریو معمولی رو میتونین بیرون ببری روش ABS بزاری،منتها نه هرجایی،مراکز تخصصی
    چندجایی از گیربکس ریو اتومات بد شنیدم + اینکه مصرف سوختش از ریو معمولی مطمئنا بیشتره و شتابش هم کمتره،به نظرم معمولیش رو بگیر و طبق سلیقه ی خودت تغییرات رو توش اعمال کن

7. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

برتری های ال 90 فول (15800 میلیون) نسبت به ریو LS (معمولی) 13500 میلیون :

1-شتاب بالاتر
    2-ایمنی بیشتر ( به واسطه ی وجود اربگ و ABS)
    3-امکانات بیشتر

برتری های ریو نسبت به ال 90

1-فراوانی قطعات
    2-قیمت مناسب قطعات اصلی در مقابل قطعات اصلی و گران ال 90
    3-مکانیکی ساده تر و وحود تعمیرکار بیشتر (اگه توضیح بیشتر خواستین بگین)
    4-پایین تر بودن ثقل بدنه ی ریو نسبت به ال 90 که باعث کاهش میل به انحراف و در نهایت چپ کردن ماشین میشه

اینایی که گفته شد مقایسه ال 90 فول با ریو معمولی بود،اما اگه بخوایم ریو فول اتومات رو با ال 90 E2 ،مقایسه کنیم به چز مورد اول من برتری دیگه ای نمیبینم
    بابا دمت گرم این مقایسه واقعا منطقیه که ریوی معمولی با ال90فول مقایسه میشه!!!شما باید باE1مقایسه کنی...

9. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

بابا دمت گرم این مقایسه واقعا منطقیه که ریوی معمولی با ال90فول مقایسه میشه!!!شما باید باE1مقایسه کنی...
    اتفاقا عمدا این کارو کردم
    آخه اکثرا ملاک مقایسه رو همین میگیرن که میگن ال 90 از تمامی جهات برتره !

11. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اتفاقا عمدا این کارو کردم
    آخه اکثرا ملاک مقایسه رو همین میگیرن که میگن ال 90 از تمامی جهات برتره !
    من وقتی میگم تندر از همه لحاز بهتره یا از بیشتر جهات بهتره از لحاز فنی و اپشن و کیفیت ساخت و عمر بالای قطعاتش و قیمت خوبش نسبت به رقباش! میگم!
    چند روز پیش با رئیس فدراسیون اتومبیل رانی داشتم صحبت میکردم میگفت که تندر از لحاز ساختاری (زیر بندی و جلو بندی ) و سایر قطعات خیلی محکم تره! حت ریو رو هم پرسیدم گفت که تو رالی داغون میشه! اما تندر و 206 خیلی عالی هستن! اصلا ریو رو تعریف نمیکرد!
    ریو ماشین خوبیه به خاطر اینکه مصرف خوبی داره شتابش خوبه و کیفیت ساختش هم قابل قبوله! و نسبت به قیمت خودش (تا 13 میلیون) ماشین خوبیه.
    اگه به ظاهر تندر ایراد گزرفته بشه باید بگم که شما اول بدونید که هدف از طراحی قوطی مانند تندر رو بدونید بعدا ایراد بگیرید! تندر یه ماشین اقتصادی هستش و دلیل این شکل بودنش رو هم خواستن از یک ابعاد کوچیک یک فضای بزرگ در بیارن که خودتون تو مسافرت هیچ گاه نمیتونید راحتی تندر رو در سایر ماشینا حتی میتونم بگم تو زیر 20 میلیون پیدا کنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

من وقتی میگم تندر از همه لحاز بهتره یا از بیشتر جهات بهتره از لحاز فنی و اپشن و کیفیت ساخت و عمر بالای قطعاتش و قیمت خوبش نسبت به رقباش! میگم!
    چند روز پیش با رئیس فدراسیون اتومبیل رانی داشتم صحبت میکردم میگفت که تندر از لحاز ساختاری (زیر بندی و جلو بندی ) و سایر قطعات خیلی محکم تره! حت ریو رو هم پرسیدم گفت که تو رالی داغون میشه! اما تندر و 206 خیلی عالی هستن! اصلا ریو رو تعریف نمیکرد!
    ریو ماشین خوبیه به خاطر اینکه مصرف خوبی داره شتابش خوبه و کیفیت ساختش هم قابل قبوله! و نسبت به قیمت خودش (تا 13 میلیون) ماشین خوبیه.
    اگه به ظاهر تندر ایراد گزرفته بشه باید بگم که شما اول بدونید که هدف از طراحی قوطی مانند تندر رو بدونید بعدا ایراد بگیرید! تندر یه ماشین اقتصادی هستش و دلیل این شکل بودنش رو هم خواستن از یک ابعاد کوچیک یک فضای بزرگ در بیارن که خودتون تو مسافرت هیچ گاه نمیتونید راحتی تندر رو در سایر ماشینا حتی میتونم بگم تو زیر 20 میلیون پیدا کنید.
    فرشاد جان حالا شما چرا به خودت گرفتی،من دقیقا منظورم با اونایی بود که تو هر تاپیکی زیر 20 میلیون گفته میشه بدون اینکه نیازها و خواسته ها رو بدونن فورا میگن ال 90 !
    ما که شکی سر مشخصات فنی و توانایی ال 90 نداریم،تو پست های قبلی هم مطرح کردم اگه دقت کرده باشی
    ضمنا هدف از طراحی قوطی مانند ال 90 رو هم میدونستم چندجا هم خونده بودم،هدف از این که یه طرفشم چراغ دنده عقب نداره میدونم به خاطر پایین آوردن هزینه ها !
    اما من به عنوان مصرف کننده با محصول نهایی کار دارم و با توجه به خواسته هام که یکیش طراحی چشم پسند هستش ال 90 رو انتخاب نمیکنم چون با سلیقم جور در نمیاد

14. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farid.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض ریو با abs

سلام دوستان عزیز
    من می خوام ریو بخرم از ریو یی که خریدین راضی هستین ؟

یا صبر کنم با ABS بخرم ؟

متشکرم از راهنماییتون ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •