تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 75 از 75

نام تاپيک: سئوال در مورد لپتاپ های ASUS

داره خودمونی میشه sohrab29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض نظر خواهي در مورد لپ تاب ASUS K52JR

سلام خدمت تمامي دوستان
    من بعد از حدود يك هفته جستجو و پرس و جو شبانه روزي در مورد خريد يك لپ تاب خوب با بودجه حدود يك ميليون تصميم گرفتم لپ تاب ASUS K52JR با كانفيگ زير را خريداري كنم:

Core i5 430M@2.26(2.5)GHz,3MB DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA ATI Radeon HD5470 1GB Price: 1,000,000T

به نظرم نسبت به قيمتش و موارد مقايسه اي لپ تاب خيلي خوبي مياد.ولي هنوز كاملا در مورد تصميمم يقين ندارم. مي خواستم از تمامي اساتيد عزيز نظرشون را جويا بشم.
    لازم به ذكر است كه من كه اكثر تاپيكهاي اينجا را مطالعه ك
    ردم و واقعا خيلي چيزها ياد گرفتم كه جاي تشكر و قدرداني فراوان داره.
    همچنين در مورد اينكه كدام شركت بهترين گارانتي ASUS را در ايران داره را لطفا بگيد.چون چندين شركت فعال در اين زمينه وجود داره مثل: سازگار-امرتات-ويستا پخش(الماس)-ديجيتال
    كاربرد من از لپ تاب بيشتر براي اجراي نرم افزارهاي كاربردي مهندسي و گرافيكي و فيلم و اينترنت است.البته نه در حد حرفه اي.اصلا هم اهل گيم نيستم.
    من احتمالا سعي مي كنم بعد از پاسخهاي شما براي خريد بروم. لطفا نظر خودتان را اعلام كنيد.
    بي نهايت سپاسگذارم

2. این کاربر از sohrab29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام خدمت تمامي دوستان
    من بعد از حدود يك هفته جستجو و پرس و جو شبانه روزي در مورد خريد يك لپ تاب خوب با بودجه حدود يك ميليون تصميم گرفتم لپ تاب ASUS K52JR با كانفيگ زير را خريداري كنم:

Core i5 430M@2.26(2.5)GHz,3MB DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA ATI Radeon HD5470 1GB Price: 1,000,000T

به نظرم نسبت به قيمتش و موارد مقايسه اي لپ تاب خيلي خوبي مياد.ولي هنوز كاملا در مورد تصميمم يقين ندارم. مي خواستم از تمامي اساتيد عزيز نظرشون را جويا بشم.
    لازم به ذكر است كه من كه اكثر تاپيكهاي اينجا را مطالعه ك
    ردم و واقعا خيلي چيزها ياد گرفتم كه جاي تشكر و قدرداني فراوان داره.
    همچنين در مورد اينكه كدام شركت بهترين گارانتي ASUS را در ايران داره را لطفا بگيد.چون چندين شركت فعال در اين زمينه وجود داره مثل: سازگار-امرتات-ويستا پخش(الماس)-ديجيتال
    كاربرد من از لپ تاب بيشتر براي اجراي نرم افزارهاي كاربردي مهندسي و گرافيكي و فيلم و اينترنت است.البته نه در حد حرفه اي.اصلا هم اهل گيم نيستم.
    من احتمالا سعي مي كنم بعد از پاسخهاي شما براي خريد بروم. لطفا نظر خودتان را اعلام كنيد.
    بي نهايت سپاسگذارم
    جواب اين دوستمون ندادين !
    سوال منم هست !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    بهتره بدونید که لب تاپ های ایسوس کیفیت ساخت بالایی دارند حتی می تونم با اطمینان بگم که اکه از کیفیت صفحه نمایش صرف نظر کنیم ایسوس انصافا" کبفیت در حد سونی یا بالاتر دارد، سونی خودش که لب تاپ رو تولید نمی کنه و میده به شرکت های دیگه که فقط کارشون تولید لب تاپ اما ایسوس خودش تولید کننده قطعات در دنیاست و قیمت خیلی مناسب هم داره نسبت به برند های دیگر البته این هم یادتون نره که سونی پول برندش هم از شما می گیره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    یه لپ تاپ asus k52jk خریدم،cd درایور نداره،cd رو چه جوری تهیه کنم؟مرکز گارانتی بهم میده؟(گارانتی ویستا پخش)

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    بهتره بدونید که لب تاپ های ایسوس کیفیت ساخت بالایی دارند حتی می تونم با اطمینان بگم که اکه از کیفیت صفحه نمایش صرف نظر کنیم ایسوس انصافا" کبفیت در حد سونی یا بالاتر دارد، سونی خودش که لب تاپ رو تولید نمی کنه و میده به شرکت های دیگه که فقط کارشون تولید لب تاپ اما ایسوس خودش تولید کننده قطعات در دنیاست و قیمت خیلی مناسب هم داره نسبت به برند های دیگر البته این هم یادتون نره که سونی پول برندش هم از شما می گیره.
    در اينكه لپ تاپ هاي ايسوس خيلي خوبن حرفي نيست.... ولي سوني پول ماركش رو نميخوره پول كيفيتشه...

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •