تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام گوشی عکسهای بهتری گرفته است ؟

راي دهنده
67. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • A

9 13.43%
  • B

18 26.87%
  • C

11 16.42%
  • D

8 11.94%
  • E

21 31.34%
صفحه 8 از 14 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 137

نام تاپيک: مقایسه دوربین گوشیهای Samsung Omnia - SE C902 - MOTO ZN5 - Nokia N82 - LG KF750

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

گیر الکی کیلو چنده ؟ شما اصلا اون پست منو دیدی ؟؟ یعنی اینقدر مطلب سخته که نمیگیرید ؟ فقط کافیه به درختان روی تپه ها نگاه کنید و عکسها رو مقایسه کنید ! ببینید مال c902 چه رنگیه ماله امنیا و A چه رنگیه ؟ دیگه از این واضحتر مثل روز مبرهنه ! صد رحمت به موبایل ریویو اگه بتا بود( عکس بتای zn5 یادته اون درخته من گزاشتم چه اعتراضی کردی یادته؟) حداقل عکس خود c902 بود ( فول سایز داشت , exif داشت ) من میگم مقایسه ی این سایت چند جاش میلنگه ! هر کی دوست داره قبول کنه هر کی هم قبول نداره نداشته باشه اجباری نیست .. ولی من تا حالا عکسی از c902 ندیدم آسفالت خیابون سبز کمرنگ باشه !

فول سایزش هم هست .
    عزیزم C902 یه مشکل اساسی داره که SE واقعآ تو سری جدید و مدل های جدید گوشی هاش این مشکل رو برطرف کرده و گوشی های جدیدش واقعآ خوب عمل میکنند و کسی نمی تونه ازشون ایراد بگیره..
    C902 یک پردازنده 169 مگاهرتزی داره از نوع ARM9 حالا حساب کنه وقتی این پردازنده یک عکس با حجم بسیار بالا رو میخواد پردازش کنه واقعآ به مشکل بر میخوره و نمی تونه شرایط یکسان تو همه عکس ها بده مثلآ یکی بلوتوثش روشن باشه یا موزیک پلیر صد درصد مثل زمانی که گوشی که فقط برنامه عکاسیش فعال هستش عمل نمی کنه و گوشی نمیتونه تو زمانی که برای شاترش تعیین شده درست پردازش کنه و دقیق عمل کنه...
    و عدم پایداری کارکرد این گوشی یک ضعف حساب میشه برای همینه هر روز یک جور عکس میندازه مخصوص شما حساب کنید گوشی با فریموری که ر تایوان عرضه میشه در اروپا هم عرضه نمیشه و تفاوت رنگ هم دلیلشه همینه..
    حتی گوشی ارزونی مثل W910 از CPU قوی تری استفاده کرده و دیگه این مشکل رو نخواهد داشت...
    Last edited by Apachi; 14-09-2008 at 00:31.

2. 2 کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بعد از ZN5 به ترتیب چپ به راست این مدل ها بیشترین امتیاز رو اوردن
    Nokia N82, Samsung i908 OMNIA, LG KF750 Secret, Sony Ericsson C902
    قضیه خیلی جالب شد .. n82 که D بوده و D هم افتضاح بوده از امنیا که به اصطلاح B بوده رتبش بهتره ! و SECRET ال جی با این وضع پست پروسسینگش از C902 بهتره ,:

آدم خندش میگیره اینم فول سایز :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر سایتی که از اس ئی بد میگه شما میگین با اس ئی مشکل داره
    اکی شما خوش باشین با ریوی های این سایت ها .. به هم تبریک هم بگین

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

قضیه خیلی جالب شد .. n82 که D بوده و D هم افتضاح بوده از امنیا که به اصطلاح B بوده رتبش بهتره ! و SECRET ال جی با این وضع پست پروسسینگش از C902 بهتره ,:

اکی شما خوش باشین با ریوی های این سایت ها .. به هم تبریک هم بگین
    حمید جان منم که فامیل لینچان نیستم شاید ترتیبب ها را اشتباه کرده باشم گفتم تا جایی که بتونم
    ولی همونطوری که همه از عکس های Z10 که اینقدر ازش حرف بود تعریف انچنانی نکردن و به عنوان یک دوربین 3 مگاپیکلسی عادی نام بردند منم حس میکنم داستان C902 هم همین شکل باشه ...

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

عزیزم C902 یه مشکل اساسی داره که SE واقعآ تو سری جدید و مدل های جدید گوشی هاش این مشکل رو برطرف کرده و گوشی های جدیدش واقعآ خوب عمل میکنند و کسی نمی تونه ازشون ایراد بگیره..
    C902 یک پردازنده 169 مگاهرتزی داره از نوع ARM9 حالا حساب کنه وقتی این پردازنده یک عکس با حجم بسیار بالا رو میخواد پردازش کنه واقعآ به مشکل بر میخوره و نمی تونه شرایط یکسان تو همه عکس ها بده مثلآ یکی بلوتوثش روشن باشه یا موزیک پلیر صد درصد مثل زمانی که گوشی که فقط برنامه عکاسیش فعال هستش عمل نمی کنه و گوشی نمیتونه تو زمانی که برای شاترش تعیین شده درست پردازش کنه و دقیق عمل کنه...
    و عدم پایداری کارکرد این گوشی یک ضعف حساب میشه برای همینه هر روز یک جور عکس میندازه مخصوص شما حساب کنید گوشی با فریموری که ر تایوان عرضه میشه در اروپا هم عرضه نمیشه و تفاوت رنگ هم دلیلشه همینه..
    حتی گوشی ارزونی مثل W910 از CPU قوی تری استفاده کرده و دیگه این مشکل رو نخواهد داشت...
    چقدر خوشم میاد از این آدم های روشنفکر که همه چیو به هم وصل میکنن یعنی شما میگی چون عکاس پلیر یا بلوتوث گوشی رو روشن کرده عکساش سبز افتاده ؟ شما که میخوای یه چیزی رو توجیح کنی ای جمله رو میگی :

عزیزم C902 یه مشکل اساسی داره که SE واقعآ

دقیقا واسه k850 هم گفته بودی :

عزیزم k850 یه مشکل اساسی داره اینه که لنزش خوب نیست و فلانه ...

اونوقت که عکسشو گزاشتم از خود هوادارهای موتورولا گفت چه با کیفیته !

پیشنهاد میکنم یه سر به کلوپ c902 بزن عکساشو ببین-- یا عکسهای کاربر mohammad-oli رو تو فروم esato نگاه کن ببین کیفیتهاش با هم فرق میکنه ؟! همه چیو به هم وصل نکن ( بلوتوث روشن بود عکس سبز افتاد.. کیفیت عکس روز به روز فرق میکنه )

من نمیدونم هر کی اون عکسها رو نگاه کنه زرتی میفهمه کاسه ای زیر نیم کاسس -- شما چرا نمیخوای قبول کنی من نمیدونم -- آفرین zn5 تون اول شد مبارکتون باشه کسی به اون کاری نداره شما نگران نباشید

عکسی که خود سایت گزاشته عکسهای دیگشو نقض کرده این خیلی جالبه ...

مهم اینه که تو این مقایسه zn5 اول شده -- تبریک میگم بهتون برین خوش باشین

6. 4 کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

حمید جان منم که فامیل لینچان نیستم شاید ترتیبب ها را اشتباه کرده باشم گفتم تا جایی که بتونم
    پس خواهشا به چیزی که میگی اطمینان داشته باش همینجور یلخکی نپرون ! چون باعث شبهه میشه .

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

پس خواهشا به چیزی که میگی اطمینان داشته باش همینجور یلخکی نپرون ! چون باعث شبهه میشه .
    خیلی داغی...................
    برو اب یخ بخور من هم لاهاتم تو این حرف..................لی خودمونیم اگه شما سونی دوستان اول می شدید انقدر گیر می دادید؟؟؟؟؟
    من که می گم نه............ولی خودمونیم دم omnia گرم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

تا زمانیکه عکس یک دوربین دیجیتال خفن مثل canon کنار این عکسها نباشه و تا زمانی که یک ادم مورد اطمینان و راستگو و درستکار و حرفه ای (چینیها یا تایوانیها از اون پدر سوخته های روزگارن) که از خدا میترسه این عکسها رو نگیره اینجور مقایسه کردنها فایده ای نداره

این عکسها دقیقا از یک منظره گرفته نشدن منظورم اینه که هر عکس نسبت به عکس بعدی مقداری به راست یا چپ و یا بالا و پایین حرکت کرده و این خودش همه چیزو خراب میکنه حتما بارها دیدین که اگه مثلا دوربین رو یه اپسیلون بیشتر به سمت بالا (نور خورشید) بگیرین عکس تاریک میفته و رنگ بندی بهم میخوره

کاری ندارم کی اول شد و کی اخر شد ولی اگه همونی که اخر شده رو به یه ادم معمولی که فقط اصول کار با دوربین و نحوه تنظیمات رو بلده بدی خواهی دید که عکسش از تمام دوربین های دیگه ترکیب رنگ بهتری خواهد داشت و اون همه تنطیمات دوربین در منوی گوشی واسه خنده نیست

10. 5 کاربر از ali_power42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ببخشيد من يه سوال دارم !‌

كي گفته چه گوشي اول شده و چي گوشي آخر ؟

شما كلا اصل موضوع رو درست نفهميدين ! اين سايت بدبخت كه هنوز نگفته كي بهتره ! تا اونجائي كه من فهميدم نوشته روز 17 سپتامبر ساعت 9 صبح ميزنه كدوم عكس واسه كدوم گوشيه !

البته شايد من بد فهميده باشم !

آخرش نفهميدم اين همه جنجال واسه چي بود !

12. 2 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

مگه همون اول مدلهای گوشی رو ننوشته ؟؟
    یعنی اونی هم که خودشون نوشتند مثاله ؟؟
    یعنی نوشتند A یعنی بطور مثال ؟؟ یا واقعآ A سی902 هست ؟؟؟
    من که گیج شدم
    نمیفهم چیکار کردند
    Last edited by R@R#M@N; 14-09-2008 at 11:53.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ببخشيد من يه سوال دارم !‌

كي گفته چه گوشي اول شده و چي گوشي آخر ؟

شما كلا اصل موضوع رو درست نفهميدين ! اين سايت بدبخت كه هنوز نگفته كي بهتره ! تا اونجائي كه من فهميدم نوشته روز 17 سپتامبر ساعت 9 صبح ميزنه كدوم عكس واسه كدوم گوشيه !

البته شايد من بد فهميده باشم
    heheh ..آقایون مسلط به زیان چینی و تایوانی فهم !

اگه 17 سپتامبر اعلام میکنه پس این چیزایی که صفحه اول زدی چیه ؟

c902 => A
    I908==>B
    و
    ...

دقیقا زبان این سایت چیه ؟ چینی تایوانی چه کوفتی ... ای کاش اسپانیایی بود

15. 2 کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •