تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 88

نام تاپيک: مشکل اعصاب خورد کن مودم D-link dsl-2730u

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان محترم که از این مودم استفاده می کنند، خصوصاً وایرلس این مودم
    که اکثر دوستان مثل این نظر دوستمون "من یه مشکلی با این مودم دارم که تا حالا قبلا تجربه نکرده بودم!
    مثلا با لب تاپ یا موبایل از طریق وایرلس به مودم وصل شدی یهو وسط کار وایرلس میپره! یعنی حتی بین وای فای های اطراف نمیتونی اسمشو پیدا کنی اما بعد از چند دقیقه دوباره اسمش ظاهر میشه و بهش وصل میشه
    در ضمن سرویس دهنده اینترنت من مخابراته."
    با مشکل مواجه هستند.
    بنده این مودمو امروز صبح خریدم و بعد از ظهر وقتی از سر کار اومدم و مودمو نصب کردم با همین مشکل روبرو بودم،و تا ساعت 9 شب تو اینترنت دنبال راه حل بودم تا اینکه تو بعضی از سایتها نوشته بودن که Firmware باید آپدیت بشه، منم از چند تا سابت ایرانی دانلود کردم و نتونستم آپدیتش کنم در نهایت از سایت اصلی خود دی لینک به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته و برنامه 3
    H/W Ver.V1 F/W Ver.1.04 7Z 2.01mb رو دانلود کردم و بعد از بازکردن فایل زیپ webupload.img رو به برنامه دادم واسه آپدیت و مشکل من کاملا حل شد. که دقیقا هم این ورژن برای حل همین مشکل رو سایت دی لینک قرار گرفته "fix wireless SSID disappeared issue" امیدوارم تونسته باشم مشکل خیلی از دوستان رو حل کرده باشم
    با تشکر فراوان
    مجتبی جعفری
    سلام
    مودمتون مشکیه یا سفید ؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان محترم که از این مودم استفاده می کنند، خصوصاً وایرلس این مودم
    که اکثر دوستان مثل این نظر دوستمون "من یه مشکلی با این مودم دارم که تا حالا قبلا تجربه نکرده بودم!
    مثلا با لب تاپ یا موبایل از طریق وایرلس به مودم وصل شدی یهو وسط کار وایرلس میپره! یعنی حتی بین وای فای های اطراف نمیتونی اسمشو پیدا کنی اما بعد از چند دقیقه دوباره اسمش ظاهر میشه و بهش وصل میشه
    در ضمن سرویس دهنده اینترنت من مخابراته."
    با مشکل مواجه هستند.
    بنده این مودمو امروز صبح خریدم و بعد از ظهر وقتی از سر کار اومدم و مودمو نصب کردم با همین مشکل روبرو بودم،و تا ساعت 9 شب تو اینترنت دنبال راه حل بودم تا اینکه تو بعضی از سایتها نوشته بودن که Firmware باید آپدیت بشه، منم از چند تا سابت ایرانی دانلود کردم و نتونستم آپدیتش کنم در نهایت از سایت اصلی خود دی لینک به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته و برنامه 3
    H/W Ver.V1 F/W Ver.1.04 7Z 2.01mb رو دانلود کردم و بعد از بازکردن فایل زیپ webupload.img رو به برنامه دادم واسه آپدیت و مشکل من کاملا حل شد. که دقیقا هم این ورژن برای حل همین مشکل رو سایت دی لینک قرار گرفته "fix wireless SSID disappeared issue" امیدوارم تونسته باشم مشکل خیلی از دوستان رو حل کرده باشم
    با تشکر فراوان
    مجتبی جعفری
    سلام

ممنون از راهنمایی
    مودم من ارور میده موقع آپلود فایل:

Image uploading failed. The selected file contains an illegal image.

شما همچین مشکلی داشتین؟

داره خودمونی میشه فلایت سازان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    من هم چنین مشگلی دارم با اینکه وای فای روشن ناپدید میشه
    مدلی که نوشتید تو نامش DME هستش مدل من DSL-2730U ورژن سخت افزار V1 و ورژن فریمور هم 1.02 هست حالا این ورژن چطور باید زده شود اصولی باید باشد که مودم من این ورژن را قبول نکند ورژن شبیه هم تو لینک دانلود هست فقط C1 هست و نه V1
    و اگه رنگ مهم باشه سفید رنگ!
    مرسی
    حسن
    لطفا مشخصات مودموتن را هم قرار بدید

داره خودمونی میشه فلایت سازان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اینکار را کردم راستی فقط فایلwebupload را قبول میکنه و مودم کامل بالا آمد حالا ببینم مشکل پریدن و ضعیف شدن آنتن وایرلس درست شده یا نه
    مرسی
    حسن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_kh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اتفاقا من 3 ساله از این مودم تو محل کارم استفاده می کنم و خیلی هم راضی ام ازش ، اینکه دوستان ناراضی اند ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

Firmware رو باید Update بفرمایید به 1.5 اگر اشتباه نکرده باشم.
    لیک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

من نت آسیاتک دارم و ماهی 120000تومن برای 2 مگ نامحدودش میدم. بعد از کلی بحث و دعوا و بعد از 2 سال یکی از پشتیباناشون بالاخره درست جواب داد و راستشو گفت و بهم گفت کیفیت خطتون عالیه و گفت کانکشن دستی بساز و مودم رو در حالت بریج و دستی ست کن. این کار رو که کردم دیدم بلــــــــــــه! متاسفانه مشکل از مودم 2730u بنده بوده. خلاصه فریمور رو آپدیت کردم به سال 2013 و تنظیمات رو از بریج برگردوندم روی همون pppoe و فعلا قطع نشده. طبق تجربه شخصیم بگم که وقتی مودمتون از چراغ dsl قطع شد و این اتفاق چندین بار تکرار شد پس شک نکنید مشکل از مودمتونه. هر دستگاهی یه عمری داره ولی من همیشه مشکل بلامنازع نتم رو آسیاتک قلمداد میکردم و مودمم رو بهترین میدونستم! ولی اشتباه میکردم ... میخوام برم یه ASUS حرفه ای بگیرم ولی متاسفانه جدیداش بالای 600000تومنه ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام من همچین مودمی دارم ولی مشکل اونجاست که توی صفحه یتنظیمات مودم دو تا گزینه update داره
    یکی ش نوشته update software و اون یکی هم وفقط نوشته update به نظرتون از کدوم باید استفاده کنم؟

- - - Updated - - -

سلام من همچین مودمی دارم ولی مشکل اونجاست که توی صفحه یتنظیمات مودم دو تا گزینه update داره
    یکی ش نوشته update software و اون یکی هم وفقط نوشته update به نظرتون از کدوم باید استفاده کنم؟

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوستان منم همین مشکلو دارم مودمم اینه 2730U سفید الا یک ساله که کار میکنه عالیم هست ولی یک دفعه از دیشب که روشنش کردم چراغش قرمز شد همون اخریه که اصل کاره منم هرکار میکنم جواب نگرفتم حتی چندین بار خاموش روشن و ریستش کردم بازم هیچی... دوستان لطفا حل این مشکلو بهم بگین مطلع بشم تا باز مثل روال صابق بشه دیگه داره اعصابمو خورد میکنه لطفا بهترین روش جلوگیری از این مشکلو بهم بگین متشکرم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان گرامی
    فریمور زیرو بگیرید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مودو را با کابل لن متصل کنید
    دکمه ریست رو چند ثانیه نگه دارید تاچراغ پاور مودم قرمز رنگ شود
    به ادرس 192.168.1.1 بروید
    فایل فریمور را انتخاب کنید
    و بر روی دکمه آپدیت کلیک کنید (کابل را جدا نکنید تا زمانی که چراغ مودم قرمز رنگ میباشد)

مزایا:
    آپدیت فریمور به آخرین ورژن ارائه شده توسط DLink (یوزر فرندلی)
    رفع مشکل قطع وصل مودم
    افزایش سرعت مودم و رفع ریست های بی مورد برای تغییرات جزعی
    سازگاری 100% فریمور با مودم (من خودم امتحانش کردم)

این روش برای DSL 2730 C1 میباشد

فریمور روسی هست ولی زبان رو میتونید به فارسی و انگلیسی تغییر دهید
    اگر با وایر لس مودم مشکل پیدا کردید باید channel وایرلس رو از advance setting--> WiFi-->Basic setting تغییر بدهید و روی United State یا All channel بگذارید.(به دلیل این که پیش فرض کانالش روی روسیه هست)

موفق باشید.

- - - Updated - - -

سلام دوستان گرامی
    فریمور زیرو بگیرید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مودو را با کابل لن متصل کنید
    دکمه ریست رو چند ثانیه نگه دارید تاچراغ پاور مودم قرمز رنگ شود
    به ادرس 192.168.1.1 بروید
    فایل فریمور را انتخاب کنید
    و بر روی دکمه آپدیت کلیک کنید (کابل را جدا نکنید تا زمانی که چراغ مودم قرمز رنگ میباشد)

مزایا:
    آپدیت فریمور به آخرین ورژن ارائه شده توسط DLink (یوزر فرندلی)
    رفع مشکل قطع وصل مودم
    افزایش سرعت مودم و رفع ریست های بی مورد برای تغییرات جزعی
    سازگاری 100% فریمور با مودم (من خودم امتحانش کردم)

این روش برای DSL 2730 C1 میباشد

فریمور روسی هست ولی زبان رو میتونید به فارسی و انگلیسی تغییر دهید
    اگر با وایر لس مودم مشکل پیدا کردید باید channel وایرلس رو از advance setting--> WiFi-->Basic setting تغییر بدهید و روی United State یا All channel بگذارید.(به دلیل این که پیش فرض کانالش روی روسیه هست)

موفق باشید.

11. این کاربر از sh_sh1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •