تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 127

نام تاپيک: آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر iOS

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بنده خودم از اين دو لينك استفاده كردم دوست عزيز و كاربران زيادي هم دانلود كردن و در قسمت نظارات خصوصي تشكر كردند و گذارشي مبني بر خرابي يا مشكل دار بودن لينكها داده نشده ولي اگر احساس ميكنيد لينكها مشكل داره از لينك زير استفاده كنيد صد در صد تست شده و مخصوص آيپ٢ وايفاي
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بنده خودم از اين دو لينك استفاده كردم دوست عزيز و كاربران زيادي هم دانلود كردن و در قسمت نظارات خصوصي تشكر كردند و گذارشي مبني بر خرابي يا مشكل دار بودن لينكها داده نشده ولي اگر احساس ميكنيد لينكها مشكل داره از لينك زير استفاده كنيد صد در صد تست شده و مخصوص آيپ٢ وايفاي
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اتفاقا عماد جان من این لینک رو همین یه ساعت پیش پیدا کردم و گذاشتم برا دانلود فردا تستش میکنم حجمش هم با اونی که از شما گرفتم فرق داره امتحان میکنم ببینم درسته میشه یا نه .
    اقا یه سوال داشتم میخواستم بدونم این مشکل باتری که میگن تو ios 5 هست خیلی مشکل سازه ؟ چقدر عمر باتری کم میشه مثلا ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

اتفاقا عماد جان من این لینک رو همین یه ساعت پیش پیدا کردم و گذاشتم برا دانلود فردا تستش میکنم حجمش هم با اونی که از شما گرفتم فرق داره امتحان میکنم ببینم درسته میشه یا نه .
    اقا یه سوال داشتم میخواستم بدونم این مشکل باتری که میگن تو ios 5 هست خیلی مشکل سازه ؟ چقدر عمر باتری کم میشه مثلا ؟
    درود
    به هیچ وجه تا کنون با شازرژ باطری مشکل نداشتم و علا رغم استفاده بسیار زیاد همچنان مثل قبل عالی هست
    مشکل که مرتفع شد اطلاع رسانی کنید لطفا
    Last edited by emadpumad; 03-11-2011 at 18:54.

5. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مشکل منم همینه اگه حل شد بگو چیکار کردی مرسی

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مشکل منم همینه اگه حل شد بگو چیکار کردی مرسی
    حتما دوست عزیز

درود
    به هیچ وجه تا کنون با شازرژ باطری مشکل نداشتم و علا رغم استفاده بسیار زیاد همچنان مثل قبل عالی هست
    مشکل که مرتفع شد اطلاع رسانی کنید لطفا
    منم نمیدونم اخبارشو خوندم حتی خوده اپل هم به این مشکل اعتراف کرده و قراره تا هفته های دیگه ورژن 5.01 رو بده بیرون که مشکل توش رفع شده .
    Last edited by abc2; 03-11-2011 at 22:57.

8. این کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

11

حتما دوست عزیز

منم نمیدونم اخبارشو خوندم حتی خوده اپل هم به این مشکل اعتراف کرده و قراره تا هفته های دیگه ورژن 5.01 رو بده بیرون که مشکل توش رفع شده .
    درود
    پس شما سعی کن زود تر آپ گرید کنی و از نسخه 5 shsh بگیری چون زمزه هایی پیرامونه جیلبریک آیپد 2 در 5آی اواس 5 به گوش میرسه !

10. این کاربر از emadpumad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اقا من این نسخه رو دانلود کردم و رفت تو نصب ولی تو preparing restore ارور داد نوشته بود unknown error 14 حالا گفته دستگاه رو باید ریستور کنم تا itunes دوباره بشناسه منم گذاشتم ریستور بشه ولی توی گزینه هاش زده restore همراه با update به نسخه جدید انجام میشه دیگه منم گذاشتم خودش هرچی میدونه دانلود کنه ببینیم چی میشه . اگه باز دانلود کرد گیر داد چطوری بدون اپدیت کردن ریستور کنم به 4.3.5 ؟

درود
    پس شما سعی کن زود تر آپ گرید کنی و از نسخه 5 shsh بگیری چون زمزه هایی پیرامونه جیلبریک آیپد 2 در 5آی اواس 5 به گوش میرسه !
    عماد جان بخوام shsh بگیرم باید قبل از ریختن دوباره app ها و ویدئو و عکسو و ... باشه ؟ بعد چگونه shsh بگیرم یه اموزش هم بزارید ممنون .

Update :

اقا من بیخیال شدم و از روش 1 شما ، اقا عماد استفاده کردم یعنی روش مستقیم . و گذاشتم خود iTunes اپدیت کنه و با این روش تونستم به ورژن 5 اپدیت کنم ios رو . به نظر من خود itunes بزارید اپدیت رو انجام بده بهتره بدون دردسر خودش هم ریستور کرد هم اپدیت .
    Last edited by abc2; 04-11-2011 at 11:53.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اقا من بیخیال شدم و از روش 1 شما ، اقا عماد استفاده کردم یعنی روش مستقیم . و گذاشتم خود iTunes اپدیت کنه و با این روش تونستم به ورژن 5 اپدیت کنم ios رو . به نظر من خود itunes بزارید اپدیت رو انجام بده بهتره بدون دردسر خودش هم ریستور کرد هم اپدیت .
    ممنون دوست عزیز ولی مال من از همون روش هم نمیشه
    شاید 5.0.1 بیاد درست بشه نمیدونم.......

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون دوست عزیز ولی مال من از همون روش هم نمیشه
    شاید 5.0.1 بیاد درست بشه نمیدونم.......
    دوست عزیز شما این فایلو تست کن ببین رو دستگات جواب میده .
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-9618.20111012.Zxb22/iPad2,1_5.0_9A334_Restore.ipsw

اینو من دانلود کردم اولش برام ارور نداد و رفت برای اپدیت ولی اخرای کار ارور داد که مجبور شدم از روش اول اپدیت کنم . شما امتحان بکن شاید رو ماله شما جواب داد . این فایل با اونیکه تو پست اول این تاپیک هست فرق داره . برا من اون اولیه اصلا برا نصب هم نمیرفت ولی این رفت ولی اخراش گیر کرد .

آقا یکی بگه چطوری SHSH بگیرم . نرم افزار بعلاوه یه اموزش ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2007

1

دوست عزیز شما این فایلو تست کن ببین رو دستگات جواب میده .
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-9618.20111012.Zxb22/iPad2,1_5.0_9A334_Restore.ipsw

اینو من دانلود کردم اولش برام ارور نداد و رفت برای اپدیت ولی اخرای کار ارور داد که مجبور شدم از روش اول اپدیت کنم . شما امتحان بکن شاید رو ماله شما جواب داد . این فایل با اونیکه تو پست اول این تاپیک هست فرق داره . برا من اون اولیه اصلا برا نصب هم نمیرفت ولی این رفت ولی اخراش گیر کرد .

آقا یکی بگه چطوری SHSH بگیرم . نرم افزار بعلاوه یه اموزش ممنون
    درود بر شما
    لينك دانلود آخرين نسخه تايني آمبرلا در لينك اول هست شما اونو دانلود كنيد
    براي اجراي تايني امبرلا احتياج داريد كه كلارينت جاوا بر روي كامپيوترتون نصب باشه ميتونيد اون رو از سايت java دانلود كنيد بعد از دانلود و نصب تايني رو اجرا كنيد سپس دستگاهتون رو به كامپيوتر متصل كنيد و بعد كه تايني دستگاه شما رو شناخت گذينه save shsh رو بزنيد ضرف چند ثانيه از اون بك آپ ميگيره به همين راحتي!
    برااي shsh گرفتن تنها چيزي كه مهم هست آخرين نسخه ارايه شد در وب هست يعني شما تنها ميتونيد shsh دستگاهتون رو بگيريد وقتي كه همون نسخه روي وب باشه و كاري به فيلم و موزيك و ... نداره اين فايل حجمش به يك مگ نميرسه
    Last edited by emadpumad; 04-11-2011 at 21:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •