تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 94

نام تاپيک: سوالات و مباحث انواع رشته های رزمی

در آغاز فعالیت A R S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    باشگاه

پيش فرض

سلام دوستان
    من حدود دو سالی ووشو کار کردم اما همیشه با مشکل انعطاف نداشتن پاهام مواجه بودم و درنتیجه نمی تونستم ضربات مربوط به پا رو به درستی اجرا کنم .البته خیلی تمرین های پاباز رو انجام میدادم اما به پیشرفت خوبی دست نمی یافتم.
    لطفا راهنمایی کنین که برای رفع این مشکل باید چه کاری انجام بدم.
    سلام
    اگر همونطور که میگید تمرینات رو درست انجام میدادید پس مشکل ذهنی دارید
    درغیر این صورت مشکل از مناسب تمرین نکردنه
    یک نقطه رو در نظر بگیرید و سعی کنید پس از هربار ضربه زدن پار کمی بالاتر بکشید
    2. ضربات را با پا زده و مدت 10 شماره نگه دارید. بعدها مدت زمان نگه داشتن رو بیشتر کنید

موفق و ووشوکار باشید

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

با سلام
    من قدم 175 و وزنم 64 و متولد 72 هستم
    دنبال یه سبک رزمی میگردم که هم بدرد مبارزه های خیابانی بخوره هم توش حرکات نمایشی داشته باشه (منظورم ملق زدن . پشتک زدن و .....)
    به نظرتون چه سبکی رو انتخاب کنم
    اگه ممکنه اولویت بندی کنید چون تو شهر ما همه سبک ها نیست
    راستی نظرتون در باره ی موای تای چیه ؟

پارکور که نمایشی هست اما فکر نمیکنم به درد مبارزه بخوره
    اصولا تمام ورزش های رزمی ضرباتی برای مبارات خیابانی دارند

موی تای هم ورزش بسیار خوبی است. فقط باید کمی مراقب باشد...

موفق و ووشوکار باشید

داره خودمونی میشه arash1995's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

با سلام من قدم 175 و وزنم 64 و متولد 72 هستم دنبال یه سبک رزمی میگردم که هم بدرد مبارزه های خیابانی بخوره هم توش حرکات نمایشی داشته باشه (منظورم ملق زدن . پشتک زدن و .....) به نظرتون چه سبکی رو انتخاب کنم اگه ممکنه اولویت بندی کنید چون تو شهر ما همه سبک ها نیست راستی نظرتون در باره ی موای تای چیه ؟
    دوست عزیز پارکور حرکات نمایشی داره اما اصلا رزمی نیست ورزش نینجا حرکات نمایشی و کار با سلاح داره اما یک رزمی کار خوب نمیشی کلان اگه میخوای رزمی کار بشی سراغ حرکت نمایشی نرو بعدا جدا خواستی برو پارکور یاد بگیر ورزش موی تای هم عالیه ولی حرکات نمایشی مثل پارکور نداره

داره خودمونی میشه arash1995's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان به نظرتون کدوم ورزش بهتره؟موی تای یا کاراته کیوکوشین؟موندم کدومو برم؟

در آغاز فعالیت SinVG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام خدمت همه از حرفه ای گرفته تا تازه کار
    یه سوال داشتم و خوشحال میشم بهش جواب بدین.
    19 سالمه قد 180 و تازه میخوام یه رشته ورزشی رو شروع کنم.از چند نفر پرس و جو کردم آخر رسیدم به 2 تا رشته دفاع شخصی هاپکیدو با نینجتسو.
    به نظرتون با توجه به اینکه دیر شروع کردم کدوم یک از اینا بهتره و به دردم میخوره یعنی یه جورایی کاربردی تره؟

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام خدمت همه از حرفه ای گرفته تا تازه کار
    یه سوال داشتم و خوشحال میشم بهش جواب بدین.
    19 سالمه قد 180 و تازه میخوام یه رشته ورزشی رو شروع کنم.از چند نفر پرس و جو کردم آخر رسیدم به 2 تا رشته دفاع شخصی هاپکیدو با نینجتسو.
    به نظرتون با توجه به اینکه دیر شروع کردم کدوم یک از اینا بهتره و به دردم میخوره یعنی یه جورایی کاربردی تره؟

سلام.

هاپکیدو کار نکردم اما میدونم چطوریه، به جاش هانمودای کار کردم ، و نینجوتسو هم دوستم کار میکرد خیلی حرفه ای !!

با توجه به چیزی که تجربم میگه ، نینجوتسو رشته ی خیلی خوبی هستش، یعنی اصن با هاپکیدو قابل مقایسه نیست ، توی ایران هم استادهای خیلی خوبی نیستن فعلا براش که سابقه دار باشن ، اولین بار هم توسط استاد اکبر فرجی وارد ایران شد در سال 1369 اولین مرکز آموزشش در کرج تاسیس شد.

سطح بندی نینجوتسو هم به 9 قسمت هستش که هرکدوم از مبتدی دارن تا عالی :

۱-یادگیری و مهارتهای پایه ۲-یادگیری نظم و انضباط. ۳- فراگیری فنون مقابله
    با حریف. ۴- هنر آکروبات رزمی. ۵- کلاس*های شیدوشی کای. ۶- یادگیری انواع
    تمرینات. ۷- نحوه فراگیری عبور از موانع. ۸- کاربرد سلاح در هنر رزمی. ۹-
    آموزش شنا در آب.

توی این ورزش تقریبا دیگه تمام تکنیک های مربوط به یک نینجا اموزش داده میشه به طوری که من گاها میگم مادر تموم رشته های رزمی هستش. ولی در عین حال ورزش خیلی سختی هستش باید خیلی چالاک بشی و انعطلاف بدن هم خیلی خیلی مهمه، کمتر کسی تونسته تا لول های بالای این رشته خودش رو برسونه ، حداقل به 8 سال زحمت و تلاش نیاز داره.

ضمنا این رو هم بگم که سن شما 19 سال به اعتقاد من دیر نیست و میتونی موفق بشی اگر بخوای.

هاپکیدو هم که رشته ی سبکتری هستش نسبتا ، انواع روش های دفاع شخصی مث قفل مفصل ، باز کردن قفل و ... رو شامل میشه که اونم به نوبه ی خودش رشته ی شادابی هستش ، اتفاقا این رشته هم انتخاب خیلی خوبی هست و کسی که بهت معرفی کرده هم به خوبی شناخت داشته.

امیدوارم موفق باشی.

6. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

دوستان من دنبال یه رشته ای هستم که زیاد نمایشی نباشه بعضی از دوستان گفتند نینجا کار با سلاح هستش و بیشتر نمایشی هستش
    و توش مبارزه آزاد باشه اما مثل موی تای هم خیلی خشن نباشه قبلا کیک بوکس کار کردم اما اونم مبارزهاش خیلی خشن هستش تکواندو هم کار کردم از اینکه با هگو مبارزه کنم خوشم نمیادش فول کنتاکت هم دیدم زیاد خوشم نیومده نمیدونم چی رو انتخاب کنم شما چه رشته ای رو پیشنهاد میدین ؟
    خودم از فن های رزم ایران که یه چیزی تو مایه های کشتی کج هستش خوشم اومده اصلا تو ایران جایی هستش درست کشتی کج رو یاد بدهند؟ (جودو هم دوست ندارم)

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

با سلام

دوستان من دنبال یه رشته ای هستم که زیاد نمایشی نباشه بعضی از دوستان گفتند نینجا کار با سلاح هستش و بیشتر نمایشی هستش
    و توش مبارزه آزاد باشه اما مثل موی تای هم خیلی خشن نباشه قبلا کیک بوکس کار کردم اما اونم مبارزهاش خیلی خشن هستش تکواندو هم کار کردم از اینکه با هگو مبارزه کنم خوشم نمیادش فول کنتاکت هم دیدم زیاد خوشم نیومده نمیدونم چی رو انتخاب کنم شما چه رشته ای رو پیشنهاد میدین ؟
    خودم از فن های رزم ایران که یه چیزی تو مایه های کشتی کج هستش خوشم اومده اصلا تو ایران جایی هستش درست کشتی کج رو یاد بدهند؟ (جودو هم دوست ندارم)
    سلام.
    حالا موی تای رو بگی خشن قبول ! ولی کیک بوکسینگ خشن نیست !! یعنی اگه شما کیک بوکسینگ رو خشن بدونی که اسم کشتی کج رو هم نمیاری !!
    به نظرم کیوکوشین به دردت بخوره من 7 ماه کار کردم رشته ی جالبیه ، نه آسونه که بگی رشته ی بچه بازیه و نه اونقدر خشن. مثلا یه بار استادمون مبارزه بین
    من و یکی دوستام گذاشت ، قرار بر این بود که این بهم ضربه بزنیم تا یکیمون از حال بره !!! البته هیچ کدوم از حال نرفتیم تا لحظه ی آخر داشتیم همدیگرو میزدیم

ولی رشته ی با عشقی بود یادش بخیر.. نینجوتسو بیشتر حرکات نمایشیه ولی به نظر جالبه. جودو که نه ولی جوجیتسو هم کار کردم مدتی خوشم نیومد ( حداقل خودم )
    استاده مارو میگرفت مث هندونه میزد زمین !! :(((

برای کشتی کج هم باشگاه هست ولی فکر نمیکنم دوست داشته باشی بری... به جاش کیوکوشین رو برو از نزدیک تماشا کن ببین چطوره/

9. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

دوستان کسی در مورد رشته MMA چیزی میدونه ؟ و آیا تو تهران باشگاه برای آموزشش هستش ؟

من چند تا از فیلماش رو دیدم خیلی باحاله هم باید با سرعت باشی هم توش غیر از مشت و لگد فن هم زیاد داره

میشه در مورد این رشته یه کم توضیح بدین ؟

در مورد این رشته هام اگر اطلاعاتی دارید لطفا کمی توضیح دهید (و اینکه نحوه مبارزش چه جوری هستش)

با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام.
    حالا موی تای رو بگی خشن قبول ! ولی کیک بوکسینگ خشن نیست !! یعنی اگه شما کیک بوکسینگ رو خشن بدونی که اسم کشتی کج رو هم نمیاری !!
    به نظرم کیوکوشین به دردت بخوره من 7 ماه کار کردم رشته ی جالبیه ، نه آسونه که بگی رشته ی بچه بازیه و نه اونقدر خشن. مثلا یه بار استادمون مبارزه بین
    من و یکی دوستام گذاشت ، قرار بر این بود که این بهم ضربه بزنیم تا یکیمون از حال بره !!! البته هیچ کدوم از حال نرفتیم تا لحظه ی آخر داشتیم همدیگرو میزدیم

ولی رشته ی با عشقی بود یادش بخیر.. نینجوتسو بیشتر حرکات نمایشیه ولی به نظر جالبه. جودو که نه ولی جوجیتسو هم کار کردم مدتی خوشم نیومد ( حداقل خودم )
    استاده مارو میگرفت مث هندونه میزد زمین !! :(((

برای کشتی کج هم باشگاه هست ولی فکر نمیکنم دوست داشته باشی بری... به جاش کیوکوشین رو برو از نزدیک تماشا کن ببین چطوره/
    چرا کشتی کج رو خیلی دوست دارم البته تو ایران به اسم رزم ایران هستش و خیلی از فن های اصلی رو نداره اصلا و یه جورایی مبارزه ها رو که میبینی انگاری به زور فن ها رو اجرا میکنند

کیک بوکس مشت هایی که تو صورت میخوره خیلی ناجوره نمیدونم مبارزه هاش رو از نزدیک دیدی یا نه اما واقعا روزی که استادمون گفتش آماده شین برای مبارزه ما ها که تازه کار بودیم رنگمون مثل گچ شده بود بعضی ها که میخواست در برن از باشگاه با اینکه همه قبلا این رشته رو از نزدیک دیده بودند و خودشون انتخاب کرده بودند اما موقعه مبارزه واقعا لحظه وحشتناکی بود مخصوصا برای بار اول کافی بود گاردت یه کم باز شه کل صورت آدم میومدش پایین
    Last edited by Mr_100_dolari; 20-08-2012 at 16:03.

12. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

چرا کشتی کج رو خیلی دوست دارم البته تو ایران به اسم رزم ایران هستش و خیلی از فن های اصلی رو نداره اصلا و یه جورایی مبارزه ها رو که میبینی انگاری به زور فن ها رو اجرا میکنند

کیک بوکس مشت هایی که تو صورت میخوره خیلی ناجوره نمیدونم مبارزه هاش رو از نزدیک دیدی یا نه اما واقعا روزی که استادمون گفتش آماده شین برای مبارزه ما ها که تازه کار بودیم رنگمون مثل گچ شده بود بعضی ها که میخواست در برن از باشگاه با اینکه همه قبلا این رشته رو از نزدیک دیده بودند و خودشون انتخاب کرده بودند اما موقعه مبارزه واقعا لحظه وحشتناکی بود مخصوصا برای بار اول کافی بود گاردت یه کم باز شه کل صورت آدم میومدش پایین
    من خوشبختانه بیشتر رشته های ورزشی رزمی رو رفتم به اندازه ای که خسته شم ازشون باور کن اگه بخوام یک رشته رو انتخاب کنم توی رزمی ها همین کیک بوکسینگه ، خیلی اکتیوه..
    البته به مسابقه دیگه نرسیدم ولی مبارزه و اینا زیاد داشتیم، خود استاده خیلی بد میزد اینقدر تمرین های سختی میداد گریه میکردیم واقعا.. یه جلسه در هفته مخصوص بدنسازی بود.... وای وای واییی پوست میکند از ما.

ضربات low kick که میزد خیلی درد داشت ، دقیقا میزد روی عصب رون پا، اشکمون رو در میاورد.. ولی اواخرش یادمه دیگه حس نمیکردیم! خیلی توی کیک بوکسینگ سختگیری میکردن به ما.

من که خوشم اومد ! ولی عشق و علاقه ی من همون پارکوره ، اصلا خشونت داخلش نیست و تسکین دهندس ( به جز مواقعی که با سر فرود میایم روی زمین )

14. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •