تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 291 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2908

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

داره خودمونی میشه rezvideo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برترين گلزنان بايرن تا هفته چهارم:
    Top scorers
    بوندس ليگا يوفا جام حذفي
    توني 3 1
    كلوزه 3
    آلتينتوپ 2
    ريبري 1
    ون بومل 1
    اتل 1
    Last edited by rezvideo; 05-09-2007 at 16:18.

داره خودمونی میشه rezvideo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بهترين گلزنان بوندس ليگا:

پروفشنال faraz_n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Allianz Arena & Microsoft

پيش فرض

این خوزه کاراش معلوم نیست چطوریه.به نظر من اگرم میخواست جدا بشه باید میرفت یه تیمی مثل اینتر یا الان بره رئال پیش برند شوستر.هر چی باشه آلمانیه میدونه چه جوری از هموطنش بازی بگیره.بالاک و لمپارد بغل هم زیاد موثر نیستن.
    بازی بعدی بایرن کی هست؟و با کی؟توی جام یوفا کی بازی داریم؟

عزیزم اگه تمام صفحات رو بخونی من در مورد یوفا توضیح دادم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

یازده بایرنی این تیم را ترک میکنند

در روزهاي آينده تمرينات بايرن مونيخ با تعداد كمي از بازيكنان انجام خواهد شد چون اكثر آنان ملي‌پوشاني‌اند كه بايد به تيم‌هاي ملي كشورشان بپيوندند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ 11 تن از مردان سرخپوش هيستفلد كه در تيم‌هاي ملي كشورهاي مختلف حضور دارند براي انجام بازيهاي ملي مونيخ را به مقصد وطنشان ترك مي‌كنند.
    به همين دليل در روزهاي آينده دست هيستفلد بسته و تمرينات تيمي‌اش خلوت خواهد بود. البته همه آنها در فاصله يكي، دو روز مانده به بازي باواريايي‌ها در آليانتس آره‌نا مقابل شالكه در هفته پنجم بوندس ليگا بازخواهند گشت.
    هيتسفلد گفت:"‌به هر حال شرايط خوبي نيست اما پيش آمده و با آن بايد كنار آمد. اميدوارم بازيكنانم در قالب تيم‌هاي ملي كشورشان مصدوم نشوند و سالم برگردند.

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

اخه اشکان بالاک الان تقریبا خوبه
    تمریناش رو بهصورت اختصاصی شروع کرده
    فقط این می مونه که شرایط بازی رو پیدا کنه که اونم فکر نمی کنم بیشتر از یک ماه طول بکشه
    آره راست میگی

تو یکی از سایت ها دیدم که بالاک فقط ممکنه دو یا سه تا بازی از بازیهای مرحله گروهی رو از دست بده و بعد از اون
    کاملا آماده بازی کردن میشه

حالا من موندم چرا تو لیست تیم قرار نگرفته

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

فراز جان ممنون بابت اخبار

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شرمنده فراز جان.خونده بودم ولی نمیدونم چرا یادم رفته بودش.جام یوفا که مال ماست.
    مورینیو با بالاک هم فکر کنم مشکل داشته باشه چون انگار زیاد مایل به خریدش نبوده در رابطه با شوچنکو این امر خیلی بیشتره.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فراز جان ممنون بابت اخبار

خواهش میکنم دوست عزیز
    من وظیفمه که همیشه تاپیک رو با خبر ها بالا نگه دارم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فرانک ریبری هافبکی با اعتقادات راسخ به دین اسلام

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، فرانك ريبري 23 ساله و
    فرانسوي كه در ابتداي تابستان از فوتبال باشگاهي كشورش جدا شد و به بايرن مونيخ پيوست‌، بازيكني است كه هميشه سعي كرده اعتقادات خود را نسبت به اسلام حفظ كند. او كه در ازاي 25 ميليون يورو، انتقال خود به بايرن را عملي ساخت تا گران قيمت ترين بازيكن تمام ادوار بوندس ليگا شناخته شود‌ ،بازيكني است كه تحت هر شرايطي از خداوند در كارش جهت پيشبرد اهدافي كه دارد، مدد مي‌جويد. اين سايت در گزارشي به همين خاطر با چاپ تصويري از ريبري در حال دعا، عنوان كرده كه اين بازيكن قبل از هر بازي اقدام به دعا مي كند و از خداوند كمك مي‌گيرد. در ادامه اين گزارش، به اين نكته اشاره شده كه باور اسلامي نزد ريبري سبب شده تا وي با خانم واهيبا بلهامي كه اصل و نصبي الجزايري دارد، ازدواج كند. ثمره اين ازدواج حي زيا ‌دختر بچه 2 ساله است. اين سايت عنوان كرده برخورداري از تكنيكي عالي در كنار هوش بازي بالا سبب شده، ريبري با اعتقاد راسخش به دين، ‌در فوتبال رشد چشمگيري داشته و پيشرفت محسوسي كند. اين سايت مي نويسد: "ريبري در سن دو سالگي، در اثر يك حادثه رانندگي دچار مصدوميت شديدي شد كه آثار جراحات آن هنوز به صورت آشكار روي صورت وي نمايان است." اين سايت مي افزايد: "او درسال 2002 به دين مبين اسلام گروييد و براي خود نام بلال را انتخاب كرد."

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

جنگ روانی شالکه علیه بایرن

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم شالكه صفر چهار گفت كه اين تيم به عنوان جدي‌ترين رقيب بايرن مونيخ، در راه قهرماني مي‌ماند و اين تيم را شكار مي‌كند.
    به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت دي ولت، ‌ميركو اسلوم‌كا گفت، شالكه توان رقابت با تيم بايرن را در راه قهرماني دارند.
    اين مربي عنوان كرد: باوجودي كه بايرن براي قهرماني فصل جاري بوندس ليگا برنامه ريزي كرده و تدارك زيادي ديده؛ ‌اما شالكه پا به پاي بايرن پيش خواهد رفت،. ما نيز بازيكنان برجسته‌اي داريم و مي خواهيم براي قهرماني تلاش كنيم.
    اسلوم‌كا كه در هفته پنجم بوندس ليگا با بايرن در مونيخ روبرو مي شود،‌ اظهار داشت: اين بازي بهترين فرصت است تا نشان دهيم قدرت شكار بايرن را داريم. براي تحقق اين هدف تا روز ديدار برابر بايرن،‌ زياد تمرين مي‌كنيم. مطمئنم مي توانيم به بايرن ضربه بزنيم؛ به خصوص كه در هفته چهارم برابر هامبورگ تنها به يك امتياز رسيدند.

با تشکر از بچه های خوب سایت bayernclub

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •