تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 29 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 287

نام تاپيک: لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) | فصل 94-1393

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

امروز يه خبري اوده رو ساياتا از عضو هيات مديره استقلال كه فرمودن بخشي از قرارداد تيموريان را متعدان مالي ميدهند!
    همين حرفو ميبرن تو جلسه مطرح ميكنن بازم قانونو دور ميزنن. اخه عزيز من اگر
    قرار باشه اين جوري برخورد بشه همه ميان سقف بودجه رو رعايت نميكنن و ميگن بقيه پولو اسپانسر داده دوباره همون ريختو پاشاي قبلي و همون پولاي يامفت كه خرج ميشه.
    وقتي ميگن هر باشگاهي سقف بودجه داره براي نقلو انتقال يعني مجازه همونقدر خرج كنه نه بيشتر .حالا اين پولو عمه بنده ميده از اسمون نازل ميشه يا اسپانسر هيچ فرقي نميكنه باشگاه نبايد بيشتر از مبلغ مورد نظر خرج كنه.
    خيلي معادله سادس امسال گرانترين تيم ايرانو بستن و سقف بودجه رو رعايت نكردن و بايد مجازات بشن در غير اينصورت بازم بي عدالتي رو مثل هميشه انجام دادن واخرشم كه به هيچ نتيجه اي نمي انجامه.

2. 2 کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

عزیز محمدی ادعای قلعه‌نویی را رد کرد

ورزش > لیگ برتر - ایسنا نوشت:
    رییس سابق سازمان لیگ برتر فوتبال می‌گوید چگونه می‌تواند کسی را تایید کند که نامش در میان لیست 101 نفره‌ای بوده که ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال او را از هر گونه فعالیت با باشگاه‌ها منع کرده است.

عزیز الله محمدی درباره صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در ارتباط با این که طی تماسی با او صلاحیت فردی را که جواد نکونام وی را یک دلال فوتبال فعال در کنار سرمربی استقلال معرفی کرده، تایید کرده است، اظهار کرد: من هرگز این فرد را تایید یا رد نکرده‌ام. اسم‌ او جزو 101 نفری بود که ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال اعلام کرد که نمی‌توانند با باشگاه‌ها فعالیت داشته باشند.

وی ادامه داد: این افراد حتما مشکل داشته‌اند که اسامی آنها توسط ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال اعلام شده است و این موضوع مربوط به حال حاضر نیست و بلکه از چند سال گذشته مطرح شده است.

رییس فعلی اتحادیه مدیران باشگاه‌های فوتبال کشور در مورد تماس امیر قلعه‌نویی در ارتباط با تایید صلاحیت این فرد، اظهار کرد: به یاد ندارم چنین تماسی با من گرفته شده باشد و هیچ موقعی هم این فرد را نه تایید و نه رد کرده‌ام.

عزیز محمدی با تاکید بر این که هرگز کسی را که نامش در میان لیست افراد ممنوع الفعالیت با باشگاه‌ها باشد تایید نمی‌کنم، گفت: بنده خودم به باشگاه‌هایی که این فرد در کنارشان فعالیت می‌کرد می گفتم که ایشان حق همکاری با باشگاههایتان را ندارد، پس چگونه می‌توانم چنین فردی را تایید کنم؟

4. 3 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

حرکت قشنگ آندو هنگام اعلام اسم برترین بازیکن لیگ سیزدهم

به عنوان یه پرسپولیسی میگم: شایسته این انتخاب بود!
    میشه به عنوان یه پرسپولیسی دلیلتون رو بگید؟
    وگرنه منم میتونم ژست منطقی بودن به خودم بگیرم
    با کلی حرف زدن نباید از بحث کردن فرار کرد

مثلا هافبک تیم پنجم فصل قبل چه چیزی داشته که هافبک تیم قهرمان یعنی رحمانی نداشته؟

کسی منکر خوب بودن آندو نیست
    یکی از بهترینهای آسیاست
    اما فصل قبل هم تیمش نتایج مناسبی نگرفت هم خودش چند بار اخراج شد و چند بار باید اخراج میشد که نشد
    بازیهای زیادی هم مصدوم بود

اون دوست استقلالی هم که پرسپولیسی بودن منو مانع باز شدن چشمای منطقم میدونه چشماشو باز کنه ببینه قبل از همه از بختیار رحمانی اسم بردم

6. این کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتی خون علی دایی رنگین تر از دیگران است!

آی اسپورت- فصل چهاردهم لیگ برتر از روز پنجشنبه آغاز شد تا علاقه مندان به فوتبال بعد از پایان جام جهانی به نظاره مسابقات باشگاهی کشور بنشینند. لیگ از همین روزهای آغازین با حاشیه هایی همراه شد. مهمترین مساله در هفته اول، شروع اعتراضات به داوری بود. علی دایی در دیدار پرسپولیس با نفت تهران که با تساوی یک بر یک به پایان رسید اعتراض شدیدی به نحوه داوری این مسابقه داشت. وی اعتراض به داوری را از هفته اول آغاز کرد. علی دایی در فصول قبل نیز به شدت به داوران اعتراض می کرد. ظاهرا فرقی نمی کند دایی سرمربی راه آهن باشد یا پرسپولیس در هر صورت وی به داور معترض است. انگار نه انگار که وی دریکی از بهترین لیگ های دنیا بازی کرده و صاحب تجربه است.

*قانون چه می گوید؟

ماده 67 آیین نامه جدید کمیته انظباطی تکلیف مربیان معترض را روشن کرده است . در این ماده آمده: در موارد فنی، تصمیمات داوران طبق قانون 5 مصوب برد بین المللی فوتبال ، نهایی و پایان یافته است و قابل اعتراض نبوده و هی گونه شکایتی در مورد قضاوت فنی داوران مبنی بر نحوه اجرای قوانین هفده گانه فوتبال در رکن قضایی پذیرفته نمی شود.اما تصمیمات انضباطی داوران در مورد کارت های زرد و قرمز می تواند طبق بند 3 ماده 31توسط کمیته انضباطی اصلاح شود .بیان و طرح هرگونه اعتراض علنی به تصمیمات داوران و کمک داوران و داوران ذخیره در مصاحبه های قبل ، حین و بعد از بازی چه در کنفرانس ها و چه درمصاحبه های رسانه ای توسط بازیکن ،جانشین و مقامات رسمی باشگاه ممنوع است در غیر این صورت متخلف تا یک ماه از شرکت در مسابقات و هرگونه فعالیت رسمی محروم و تا یکصد میلیون ریال جریمه نقدی می شود.هرگونه ایجاد شائبه در اذهان عمومی به هر طریقی ، مبنی بار جانبداری تعمدی داوران از یک تیم یا بکاربردن الفاظی که شان و جایگاه تشکیلات رسمی داوران را زیر سوال می برد (به تشخیص رکا ن قضایی مربوط ) باعث محرومیت تا دو ماه و جریمه نقدی تا یکصد میلیون ریال خواهد بود . رییس کمیته انضباطی این اختیار را دارد که به محض انتشار بیانات اعتراضی نسبت به تصمیمات داوران در رسانه های گروهی با دستور موقت ، فرد متخلف از بند 2 و3 همین ماده را بر اساس اختیارات مندرج در ماده 33 تا رسیدگی توسط کمیته انضباطی محروم نماید! بنا براین صحبت های رئیس کمیته انظباطی در مورد نداشتن گزارش اعتراض علی دایی صحیح نیست و انتشار صحبت های سرمربی پرسپولیس می تواند برای محرومیت وی کافی باشد.
    هم قانون در مورد تخلف صحبت کرده و هم مدرک موجود است اما به نظر می رسد خون دایی رنگین تر از سایر مربیان است و کمیته انظباطی هم قصد برخورد با متخلفین را ندارد! کمیته انظباطی باید دست از شعار دادن بردارد و مربی متخلف را طبق قانون جریمه کند حال مربی تازه کار باشد یا علی دایی بهترین گلزن جهان! در لیگ سایر کشورها فرقی نمی کند لیگ برتر جزیره باشد یا امارات، فرقی نمی کند مورینیو علیه داور صحبت کرده باشد یا مارادونا همه مربیان و بازیکنان به یک چشم دیده می شوند. با مربی متخلف برخورد و جریمه سنگینی را در نظر می گیرند.

8. 3 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اون دوست استقلالی هم که پرسپولیسی بودن منو مانع باز شدن چشمای منطقم میدونه چشماشو باز کنه ببینه قبل از همه از بختیار رحمانی اسم بردم

منظور بنده این بود که شما با عدم انتخاب بختیار یا هر کس دیگه ایی که می بود مشکلی ندارید و فقط مشکل استقلالی بودن تیموریان هست ! و گرنه پارسال که نویدکیایی که استقلالی نبود و جایزه رو برد و حق منتظری استقلالی بود که برنده بشه ، ازین بحث ها مطرح نشد !

10. 4 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

جشنی که اسامی برگزیده هاش از قبل مشخص باشه که دیگه جشن نیست.
    اینا مهم نیست.فقط خوب کارکردن مهمه و اگه بازیکنی خوب بازی کنه و جایزه هم بهش ندن ولی اسمش ماندگار میشه.
    این جایزه ها که می پوسه.اسم نیکوست که میماند.................................
    عشق است پرسپولیس

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

انتقاد علي دايي از نصيرزاده

به نقل از تسنيم، علي دايي در واکنش به اظهارات هوشنگ نصيرزاده که اعلام کرده بود« دايي در فوتبال آلمان بوده است، آيا آنجا مربيان عليه داوري حرف مي‌زدند؟ اين قانون در تمام دنيا وجود دارد و در جام جهاني هم ديديد که هيچ‌کس درباره داوري صحبت نکرد.» اظهار داشت: متاسفانه دوستان فکر مي کنند فقط خودشان از اوضاع و احوال مطلع هستند و بقيه از پشت کوه آمده اند. مي گويند در جام جهاني کسي عليه داوري حرف نزد. کي‌روش در کنفرانس بعد از بازي با آرژانتين اعلام کرد بازي دو چهره موثر داشت داور و مسي. حتي رئيس محترم فدراسيون و مقامات فوتبال ايران هم کلي مصاحبه کردند. کواچ سرمربي کرواسي بعد از بازي با برزيل گفت «برزيل مدعي اصلي اين جام به شمار مي‌رود و من علاوه بر قدرت برزيل پيش‌بيني کرده بودم که در بازي افتتاحيه با مشکلات داوري نيز رو به‌رو شويم.امروزتصميم داور مضحک بود».

وي ادامه داد: کلينزمن قبل از بازي آمريکا و بلژيک گفت «فيفا با انتخاب جميل حمودي براي ديدار ما و بلژيک اشتباه کرد. داور الجزايري که فرانسوي زبان است مي‌تواند با بازيکنان بلژيک به زبان خودشان صحبت کند. اميدوارم انتخاب اين داور مشکلي براي ما ايجاد نکند.» ما اينها و بقيه حرف‌ها را يادمان هست و حافظه مان ضعيف نيست. متاسفانه برخي به گونه اي حرف از فيفا مي زنند انگار خودشان سنگ بناي فيفا را گذاشته اند يا جوري مقررات بين المللي را مطرح مي کنند که انگار فقط آنها مي توانند زبان خارجه بخوانند و ترجمه کنند. فکر نکنيد شما داستايوفسکي هستيد و بقيه تا سر کوکب خانم درس خوانده اند.

دايي عنوان کرد: در آلمان حقوقدان هاي خبره براي فوتبال آيين نامه مي نويسند. کساني که واقعا تحصيلات حقوقي دارند و اصول و قواعد و جزييات حقوق و مقررات را مي شناسند و اين قوانين را با همه قوانين بالادستي و زير دستي مملکت هم وفق مي دهند نه اينکه مثلا يک کمک داور بازنشسته بيايد براي کل فوتبال قانون بنويسد. من اعلام کرده ام اگر قانوني وضع شده به آن احترام مي گذارم، بعد مي آيند مصاحبه مي کنند که ما دوست نداشتيم محروميت ها از پرسپوليس شروع شود. شما مگر رئيس کميته انضباطي هستي که حکم صادر مي کني و مي گويي ما محروم مي کنيم؟

سرمربي پرسپوليس اظهار داشت: اگر قرار است آيين نامه رعايت شود قبل از آن بايد اساسنامه که شاکله کار فدراسيون است رعايت شود. ماده 54 اساسنامه فدراسيون مي گويد که رئيس و معاون کميته حقوقي و تدوين مقررات بايد تحصيلات حقوقي داشته باشند. رئيس فعلي اين کميته در کدام دانشگاه حقوق خوانده است؟ بيايد مدرکش را منتشر کند. واقعا اين براي من ابهام است و اگر اشتباه مي کنم ثابت کنند.اگر بخواهيم وارد ريز مسائل شويم و مو را از ماست بيرون بکشيم که با طرح همين موضوع در ديوان عدالت اداري مي شود کميته حقوقي و رئيسش را زير سؤال برد و کميته اي که رييسش صلاحيت قانوني نداشته باشد قطعا آن گاه آيين نامه هايش هم بايد بازبيني شوند.

دايي گفت: من مشکل شخصي با نصيرزاده ندارم اما مي گويم مگر مثلا مي شود وزير بهداشت پزشکي نخوانده باشد؟ مگر مي شود رئيس کميته حقوقي حقوق نخوانده باشد؟

او اظهار داشت: من در کنفرانس خبري براي داور بازي آرزوي موفقيت کردم. اگر گفتم ديکتاتوري انتقادم به قوانين بود نه به داوري. همکاران من هم اين هفته درست يا غلط به داوري انتقاد کرده اند که البته من بازي ها را نديده ام و نمي دانم تا چه حد انتقادات وارد بوده. حالا انگار برخي فقط منتظرند من حرف بزنم تا از کاه کوه بسازند. اگر مشکل شخصي داريد بگوييد تا همه بدانند. همه جاي دنيا اشتباهات نقد مي شود. وقتي خبرنگار از من درباره داوري مي پرسد ادب حکم مي کند جواب بدهم. آقاياني که تکليفشان با خودشان روشن نيست و فراتر از وظيفه شان حرف مي زنند بهتر است قانون را رعايت کنند. مثلا فلان فرد که مشاور چند باشگاه است که نمي تواند براي همه تعيين تکليف کند.

دايي تصريح کرد: يک بار ديگر اعلام مي کنم راه رفع انتقادات از داوري وضع مقررات اينگونه نيست. بايد اشتباهات داوري کاهش يابد. مگر با کسر امتياز به خاطر شعار هوادارها فضاي ورزشگاه ها سالم شد؟ وقتي تيم من با 30 ميليون هوادار فصل قبل علنا در بازي با سپاهان و فولاد از داوري ضربه خورده و همين دو امتياز مي توانست ما را قهرمان کند چه کسي بايد جوابگو باشد؟ درد اين است که امروز يک داور قانون مي نويسد و بالطبع به نفع داوران مي نويسد، فردا اگر يک بازيکن قانون بنويسد لابد به نفع بازيکن مي نويسد. اين که نشد قانونگذاري. يک سال مي گويند هر کس از توپ انتقاد کند محروم مي شود، امروز انتقاد از داور را مي گويند مي شود از درون خانه رئيس کميته انضباطي هم راي داد. مي ترسم فردا روي چمن ورزشگاه تابلو بزنند و بنويسند با کفش وارد نشويد يا لطفا روي چمن راه نرويد.

او ادامه داد: مي گويند دايي از هفته اول شروع به اعتراض کرده است. ايراد من اين است نمي توانم برخي مسائل را ببينم و سکوت کنم. من اگر سال قبل بحث داوري هاي شائبه دار را مطرح کردم ديديد که کار از دايره فوتبال فراتر رفت و در برخي نهادها اعترافاتي مطرح شد که اگر رسانه اي مي شد خدا مي داند چه مسائلي را به دنبال داشت. اگر از مشکل کارت هاي پايان خدمت حرف زدم ديديد که مرور زمان همه چيز را ثابت کرد. حالا هم مي گويم رعايت احترام داوران زحمتکش واجب است اما با اين قانون ها و مقرراتي که با قوانين مملکت هم در تضاد است نمي شود مشکلات را رفع و رجوع کرد. ما ياد گرفته ايم صورت مسئله را پاک کنيم وآشغال ها را بفرستيم زير فرش. اين دواي دردها نيست. هم خودتان مي دانيد و هم همه آنهايي که با فوتبال سر و کار دارند.

13. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

وقتی خون علی دایی رنگین تر از دیگران است!
    متن مطلب هم مانند عنوانش مضحک بود ! فعلا که خون بعضی تیم ها خیلی رنگین تر از پرسپولیس هست ! هر وقت تیم هایی رو که بصورت واضح و آشکار بیشتر از سقف بودجه هزینه کردن رو طبق همون "قانون" جریمه کردن ، اونوقت بیان دم از "قانون" برای سایرین بزنن !
    این جو سازی ها خیلی طبیعی هست، ولی در همیشه رویه یه پاشنه نمی چرخه ! اونوقته که معلوم میشه حق با دایی بوده یا نه !

15. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

اینجا بیشتر شبیه به تقابل اسقلال و پرسپولیس شده تا صحبت در مورد لیگ
    به هر حال ...

فقط خواستم بگم که زیاد با این مسائل اعصاب خودتونو خراب نکنین . لیگ ایران از پایه ایراد داره و فاسده و این فساد به همه تیم ها و مسئولین و مربیان و بازیکنان رسیده و بیشتر این افراد حاضر در لیگ مثل هم هستن .
    از ضعیف ترین تیم ها میشه به این مشکلات رسید و اونا رو دید تا جایی که به تیم های بزرگ این لیگ برسیم و مشکلات و فساد رو در حجم بالاتر مشاهده کنیم .

قبلن هم گفتم ... اگه دقت کنین می بینید که لیگ و فوتبال ایران مثل یک سیستم بسته میمونه که فقط یک سری افراد خاص در راس اون مدیریت میکنن و جلو میرن .
    در قسمت مدیریتی فوتبال یک سری افراد هستن که همیشه حضور دارن و فقط طی سالیان مختلف جا و پستشون عوض میشه .
    مربیان هم همیشه همین افرادی هستن که همیشه بودن و فقط تیم هاشون عوض میشه . کسانی در این سیستم ماندگارن و حضور دارن که از نظر اخلاقی و رفتاری مثل خودشون باشن .
    کسی که مثل خودشون نباشه پرت میشه بیرون . در اصل یک حلقه تکرارـه با کمی تغییرات اندک ولی اصلی ها و مهره ها همیشه همونی بودن که هستن .

کل این سیستم از پایه ویرانه و فساد اصلی در تنه اصلی این درخت که همون فدراسیونه وجود داره و شاخه ها و انشعاب اون به بقیه تیم های تحت نظارت اون میرسه .
    شما لیگ یک و دو رو هم که نگاه کنید و مسائل و مشکلاتش رو که دنبال کنین به مواردی مثل لیگ برتر میرسین و همه جور باندبازی و رشوه و تبانی و دزدی در اون دیده میشه ولی هیچ اتفاق خاصی برای رسیدگی به اون و برخورد با متخلفان دیده نمیشه .

هر وقت هم که صحبتی میشه مسئولان میگن " یک سری صحبت ها بوده که باید بررسی و اثبات بشه ... ما هم داریم روی اونا کار میکنیم " و در آخر هیچ اتفاقی نمی افته یا این که خیلی راحت قضیه ماست مالی میشه.
    بعد ما هنوز چسبیدیم به این که کی پاکه و کی ناپاکه ... کی چه قدر خرج کرده و کی چقدر خرج نکرده !

وقتی شفق میاد تیم ابومسلم رو 100 هزار تومان میفروشه خودتون تا ته قضیه برین . هنوز که هنوزه کسی نمیدونه مالک اصلی باشگاه ابومسلم کی بوده و این تیم الان به خاطر همین مشکلات مدیریتی و مالی و دزدی ها رفت لیگ دو .
    لیگ ایران وضعیتش اسفباره و هیچ گونه برنامه ای هم برای رسیدگی به این وضعیت وجود نداره و برعکس خیلی ها از این شرایط موجود استقبال کردن و میکنن . چون که جیبهاشون پر میشه .

آیا همیچن لیگی با همچین وضعیتی ارزش دنبال کردن و وقت گذاشتن و حرص خوردن داره ؟!
    Last edited by B3HZ@D; 03-08-2014 at 19:44.

17. 6 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

متن مطلب هم مانند عنوانش مضحک بود ! فعلا که خون بعضی تیم ها خیلی رنگین تر از پرسپولیس هست ! هر وقت تیم هایی رو که بصورت واضح و آشکار بیشتر از سقف بودجه هزینه کردن رو طبق همون "قانون" جریمه کردن ، اونوقت بیان دم از "قانون" برای سایرین بزنن !
    این جو سازی ها خیلی طبیعی هست، ولی در همیشه رویه یه پاشنه نمی چرخه ! اونوقته که معلوم میشه حق با دایی بوده یا نه !
    والا این مسئله سقف رو خیلی وقت پیش مدیرعامل دربند یه تیم لیگ برتری با دادن ماشین و پول های میلیارید دور زد
    الانم توقع داری وقتی محمد نوری یا پژمان نوری یه تومن میگیرن اندو یا خسرو حیدری به همون مقدار بگیرن؟؟ خوب این مسئله از پایه ایراد داره قبلا قانون سقف قرارداد رو امتحان کردیمو دیدیم فایده نداره حالا یه بحث جدید مثل قبل ,سقف بودجه ...دقیقا دور باطل
    در مورد حق بودن یا نبودن با اقای دایی خیلی میشه صحبت کرد که جاش اینجا نیست

19. 2 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •