تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 127

نام تاپيک: مشاوره درباره خرید و استفاده از ابزارالات ورزشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه yekta33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

شما وقتی بدون توتال کور دراز و نشست میرید فشار زیادی به ستون فقرات شما میاد و بدلیل این فشار زیاد ممکنه شما دیگه تکرارش نکنین
    ولی توتال کور باعث میشه این فشار به حداقل برسه و میل شما نسبت به حرکت زیاد میشه و همچنین تأثیر اون در آب کردن چربی های شکم البته باید منظم ورزش کنین
    ببخشید این دستگاه باعث تقویت ماهیچه کمر میشه یانه؟ یا دستگاه دیگه ای برای اینکار هستش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام. من میخواستم یک دستگاه تردمیل بخرم. اما نمی دونم چی و از کجا بخرم. هدفم هم از خریدش ورزش و وزن کم کردنه. قیمتش هم زیر 800 تومان باشه . چی بخرم که به کارم بیاد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام. من میخواستم یک دستگاه تردمیل بخرم. اما نمی دونم چی و از کجا بخرم. هدفم هم از خریدش ورزش و وزن کم کردنه. قیمتش هم زیر 800 تومان باشه . چی بخرم که به کارم بیاد؟

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

سلام
    یه تردمیل با قدرت و استحکام(موتور و بدنه), امکانات و برنامه های متنوع, دارای شیب, گارانتی معتبر, ورزن 120, تا حداکثر 1 تومان
    چه مدل هایی پیشنهاد میدید؟
    نظرتون دباره شرکت های راین و لطیفی چیه؟
    ببخشید خلاصه گفتم
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کرمانشاه کجا داره از این لوازم

آخر فروم باز adamhesaby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    مشهد سمت راست

پيش فرض کسی میدونه هالتر و دمبل و تخته پرس سینه و ... دست دوم تو مشهد کجا میفروشن؟

سلام و خسته نباشید

متاسفانه واسه مدت تقریبا یک سال آینده وقت نمیکنم باشگاه برم و از اونجایی که نمیخوام ورزشو کنار بذارم و در عین حال پول زیادی هم ندارم میخواستم بدونم کسی میدونه هالتر و دمبل و تخته پرس سینه و ... دست دوم یا ارزون تو مشهد کجا میفروشن؟
    من تو باشگاه پرس سینه هر طرف 30 کیلو میزدم بخوام تو خونه اینقد وزنه بخرم چند درمیاد تقریبا؟!

و اینکه تخت پرس سینه رو میخوام ازین مدلایی که زاویه اش قابل تغییره بگیرم که کاراییش بیشتر باشه
    تختی هس که هم زاویه اش رو به بالا زیاد بشه هم رو به پایین کم؟ یعنی هم بالاسینه بشه زد هم زیر سینه (هم شکم و ...)

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

آخر فروم باز J U N I P E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض توپ والیبال خوب!

سلام؛

محبوبیت ورزش والیبال در کشورمون روبه افزایشه.
    توپ‌های والیبالی که در بازار هستند در یک دسته‌بندی کلی به سه دسته تقسیم می‌شن:

1. توپ‌های در محدوده تقریبا ۱۰ هزار تومان (دوسه‌تومن بالا پایین): این توپ‌ها خیلی سفت هستند و بازی و تمرین با ون‌ها اندکی مشکله. در دریافت‌هایی مثل دریافت سرویس با پنجه، احتمال آسیب‌دیدگی انگشتان بیشتر از توپ‌های دیگه هست. معمولا در دریافت‌های با ساعد هم، ساعد دست قرمز می‌شه. کلا خیلی توصیه نمی‌شن.
    مارک‌هایی مثل Gold Cup در بازار تهران زیاد از این جنس هستند.

2. توپ‌های بین ۱۸ تا ۲۵ هزار تومان: این توپ‌ها بهتر از دسته قبلی هستند، اندکی نرم‌ترند و بازی با اون‌ها تقریبا خوبه.
    مارک‌هایی مثل Fox، DHS و ... در بازار تهران از این دست توپ‌ها دارند.

3. توپ‌های در محدوده ۷۰-۸۰ هزار تومان: معروف‌ترین آن‌ها برند Mikasa است که در مسابقات جهانی هم استفاده می‌شود. این توپ‌ها بسیار نرم بوده و در حالت باد شده وزنشان بین ۲۵۰ تا ۲۸۰ گرم است. بازی با این نوع توپ‌ها خیلی راحت‌تر از دو دسته قبلی است و کاملا قابل تشخیص هستند. البته میکاسای تقلبی چین هم هست که در ظاهر شبیه میکاسای ژاپن بوده، اما سفت‌تر هستند و قیمت زیر 40 تون هم دارند.
    اگر محدودیت مالی نباشد، شدیدا استفاده از این نوع توپ توصیه می‌شود. توپ میکاسای اصل، روی بدنه سریالی داره که اگر اون عدد رو گوگل کنید توپ‌های میکاسا رو براتون میاره. حتی روی پلاستیکی که سوزن توپ هم هست، مارک میکاسا چاپ شده که در توپ‌های چینی تقلبی میکاسا، این موضوع دیدهنمی شه.

نکته: قیمت‌ها حدودی بوده و ممکن است اندکی با بازار متفاوت باشند. تاریخ قیمت‌ها آذرماه ۱۳۹۰ است.

8. 2 کاربر از J U N I P E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه yekta33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من برای خرید تردمیل به بازرگانی لیطیفی وراین سرزدم وقیمتها وامکانات را بررسی کردم قیمتهای راین از لطیفی بالاتره ولی توادرس زیر فوق اعاده قمیتهاش پایینه کسی میدونه چرا؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض خرید ساعت ورزشی(نشانگر ضربان قلب،کالری مصرف شده و ....)

سلام دوستان
    میخوام یه ساعت ورزشی بخرم که موقع تمرین به دستم ببندم و مرتب چک کنم
    برای ورزش فیتنس میخوام
    کسی آشنایی داره؟؟؟؟؟
    چی بگیرم؟؟؟؟
    چه مارکی؟؟؟؟
    قیمتها در چه حدی هست؟؟؟؟
    در ضمن بیشتر خانومم میخواد استفاده کنه

متشکرم از راهنمایی شما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض چه مغازه ی ورزشی رو پیشنهاد میکنید؟؟

سلام
    دوستان امروز رفتم استوک بخرم یه جفت چینیه مسخره نشونم داده میگه 40 تومن والا منم بهم زور داشت 40 تومن بدم اونا رو بگیرم اصلا اگه میدیدینش از فوتبال سیر می شدین استوک هاش نیم سانتر بودن و فکر کنم یه شوت میزدی هم توپت گل میشد هم استوکت
    خواستم ببینم شما لوازم ورزشی خوب سراغ ندارید ( البته ترجیحا کرج ولی تهرانم بود اشکال نداره ) که بتونم جنس های اصلی و خوب اونجا تهیه کنم و البته قیمت هاشم منصفانه باشه ها نه اینکه پول مفت از ادم بگیرن
    جایی سراغ داشتین بگین تا کمکی کرده باشید

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •