تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 17 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 161

نام تاپيک: خفن ترين هدفون؟

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام. من اگه برای مصارف عمومی مثل فیلم ، موسیقی گوش دادن و بازی ، AKG K77 بگیرم که 50 الی 55 تومنه، اشتباهه ؟
    Last edited by Masoud.Neshat; 14-04-2010 at 00:13.

آخر فروم باز labkhand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    روی لب های شما

پيش فرض

سلام. من اگه برای مصارف عمومی مثل فیلم ، موسیقی گوش دادن و بازی ، AKG K77 بگیرم که 50 الی 55 تومنه، اشتباهه ؟
    اگه به اصل بودنش اطمینان داشته باشید چرا اشتباه باشه

3. این کاربر از labkhand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اگه به اصل بودنش اطمینان داشته باشید چرا اشتباه باشه
    آخه چون مخصوص مانیتورینگ هستش اونجور که شنیدم برا مصارف معمولی خوب نیست. شنیدم چون closed هستش نمیشه زیاد استفاده کرد و سردرد میاره! ... خلاصه ازین حرفها!
    در مورد اصل بودن اینجا داره :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بنیان صوت. مگر تقلبیش هم هست!؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آخه چون مخصوص مانیتورینگ هستش اونجور که شنیدم برا مصارف معمولی خوب نیست. شنیدم چون closed هستش نمیشه زیاد استفاده کرد و سردرد میاره! ... خلاصه ازین حرفها!
    در مورد اصل بودن اینجا داره :
    کد:
    بنیان صوت. مگر تقلبیش هم هست!؟
    این البته به تجارب قبلی شما هم بستگی داره، هدفون های قبلی ای که در اختیار داشتی چی بوده؟... اگه تازه میخوای وارد وادی هدفون های گرونتر بشی (که البته صرفاً نسبت به بازار ایران و متوسط هزینه ای که کاربرای ایرانی می کنن میشه گفت گرون .. در واقع میشه هزینه زیر متوسط!) .. این مدل شما رو راضی می کنه ... هرچند میتونی کارای فیلیپس و سری HQ کریتیو رو هم چک کنی که به نظر میاد از نظر راحتی وضع بهتری داشته باشن و کیفیت شون هم مشابه یا حتی بهتر بشه .. بخصوص چون شما برای مصارف عمومی تر میخوای مثل فیلم و بازی که درشون باس اهمیت داره، شاید اون دو مدل بهتر از AKG باشن که اصولاً بخاطر باس متعادلش معروفه (باس متعادل، یعنی باس کم نسبت به مارک های دیگه ای که ذکر شد) ...

پاساژ ایران رو چک کن برای هدفون های دو مارکی که ذکر کردم .. ضمن اینکه نمایندگی کریتیو طبقه اول، کارای akg رو هم داره .. من دوجا رو می شناسم که akg رو میشه با اطمینان ازشون خرید .. یکی همینه که گفتم و یکی هم فروشگاه دیجیتال در پاساژ پایتخت.

6. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    روی لب های شما

پيش فرض

من شخصا نظرم مارک creative هست...من تابحال هر محصولی از کریتیو خریدم راضی بودم مخصوصا محصولاتی که مربوط به صوت بوده

8. این کاربر از labkhand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

پاساژ ایران رو چک کن برای هدفون های دو مارکی که ذکر کردم .. ضمن اینکه نمایندگی کریتیو طبقه اول، کارای akg رو هم داره .. من دوجا رو می شناسم که akg رو میشه با اطمینان ازشون خرید .. یکی همینه که گفتم و یکی هم فروشگاه دیجیتال در پاساژ پایتخت.
    ممنون که برام توضیح دادین. تو همین فاصله کلی سایت و review خوندم راجع به هدفون. راستش من زیاد به creative اطمینان ندارم، شاید کیفیت صداش خوب باشه ولی کیفیت فیزیکی ساختش خوب نیست ، برای دوستم یه 1400 خریدم سر دو روز طوق دورش ترک برداشت. من خودم هم کریتیو داشتم ازون پشت کله ای ها ، بدک نبود...
    تو سایت newegg نگاه کردم خلق الله آمریکا چه ارادتی به sennheiser دارن! تو ایران هست؟ تو سایتش شرکت ماشین های اداری بعثت رو بعنوان نماینده ایرانش معرفی کرده ولی شماره ای که داده 5 رقمیه من هم ساکن مشهدم، اینجا خبری نیست ازین چیزا.
    راستی یه سوال دیگه ، نظرتون کلا در مورد IEH ها چیه ؟ همون
    in-ear ها ، که توگوش میره. مدلهای گرون هم داره! بالای صدتومن ( همونجور که گفتین برای مملکت ما گرونه وگرنه زیر متوسطه ) . فیلیپس مدل SHE9800 ش خیلی خوبه. 37 38 تومنه، مشهد هم گیر میاد. در کل بجز تفاوت کاربردی (قابل حمل بودنشون) ، از نظر کیفیت صدا یا تیپ خروجی صدا با full size ها چه فرقی دارن؟ برا گوش ضررشون بیشتره ؟
    Impedance: 16 ohm at 1kHz Sensitivity: 106 dB Maximum power input: 50mW Diaphragm: Mylar dome Frequency response: 12- 22k Hz Type: Dynamic
    کد:
    Last edited by Masoud.Neshat; 14-04-2010 at 21:48.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    روی لب های شما

پيش فرض

ممنون که برام توضیح دادین. تو همین فاصله کلی سایت و review خوندم راجع به هدفون. راستش من زیاد به creative اطمینان ندارم، شاید کیفیت صداش خوب باشه ولی کیفیت فیزیکی ساختش خوب نیست ، برای دوستم یه 1400 خریدم سر دو روز طوق دورش ترک برداشت. من خودم هم کریتیو داشتم ازون پشت کله ای ها ، بدک نبود...
    تو سایت newegg نگاه کردم خلق الله آمریکا چه ارادتی به sennheiser دارن! تو ایران هست؟ تو سایتش شرکت ماشین های اداری بعثت رو بعنوان نماینده ایرانش معرفی کرده ولی شماره ای که داده 5 رقمیه من هم ساکن مشهدم، اینجا خبری نیست ازین چیزا.
    in-ear ها ، که توگوش میره. مدلهای گرون هم داره! بالای صدتومن ( همونجور که گفتین برای مملکت ما گرونه وگرنه زیر متوسطه ) . فیلیپس مدل SHE9800 ش خیلی خوبه. 37 38 تومنه، مشهد هم گیر میاد. در کل بجز تفاوت کاربردی (قابل حمل بودنشون) ، از نظر کیفیت صدا یا تیپ خروجی صدا با full size ها چه فرقی دارن؟ برا گوش ضررشون بیشتره ؟
    Impedance: 16 ohm at 1kHz Sensitivity: 106 dB Maximum power input: 50mW Diaphragm: Mylar dome Frequency response: 12- 22k Hz Type: Dynamic
    کد:
    اگه در خونه میخوای استفاده کنی همون فول سایز بهتره...چون این مدل هایی که درون گوش میره ( منم یکی دارم ) به مدت زیاد مثلا چند ساعت ممکنه خستگی ایجاد کنه...در مورد ضرر به گوش باید بگم تا زمانی که صدا در گوش ملایم هست و احساس راحتی میکنی برای گوش هات مشکلی پیش نمیاد.

از نظر کیفیت صدا هم مسلم هست که فول سایز ها بهتر عمل میکنند مخصوصا در بیس های عمیق.
    Last edited by labkhand; 14-04-2010 at 22:35.

11. 2 کاربر از labkhand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من یه هدفون تو گوشی کریتیو ep 830 دارم
    50 هزار گرفتم 1 هفته هم نیست حالا می خوام بفروشمش 30 هزار کسی میخره؟!

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من یه هدفون تو گوشی کریتیو ep 830 دارم
    50 هزار گرفتم 1 هفته هم نیست حالا می خوام بفروشمش 30 هزار کسی میخره؟!
    مشکلش چی بوده که میخوای بفروشی؟...
    کد:
    واسه این پرسیدم هدفون های قبلی ای که داشتی چی بوده، چون تجربه های قبلی خیلی موثرن در نظر شما نسبت به یه هدفون جدید...اگه جواب بدی بهتر میشه راهنمایی کرد.

کیفیت ساخت و بدنه هدفون ها اغلب در این رده شبیه به هم هستش.. حالا یکی بهتر و یکی بدتر هم هست، اما در نظر بگیر که بهرحال نگهداری و مواظبت لازم داره...

سن هایزر مارک بسیار معتبریه ... شاید 2-3 تا مارک هم بالاتر ازش باشه، اما چیزی که مشخصه اینه که در بازار ایران، معتبرترین مارکی که هست سن هایزره ... محصولاتش اغلب بالای 100 تومن هستند البته .. و فقط تهران 1-2 جا گیر میان .. یکی اش همین بعثت هستش. (تلفن:66950405)

فول سایز در مقابل In ear به مقدار زیادی سلیقه و عادت شخصی فرده .. یکی ممکنه چندین ساعت in ear راحت باشه، در عوض نیم ساعت فول سایز رو بزنه گوشاش عرق کنه .. یکی شاید خوشش نیاد از in ear چون یه چیزی فرو میره تو گوشش، یکی شاید فول سایز خوشش نیاد چون روی گوش رو می گیره.. چیزی که مسلمه اینه که 1) ایزوله سازی صدای In ear بهتره 2) در رده 50 تومن به پایین، in ear ها نسبت به فول سایزهای هم رده شون کیفیت بهتری دارن.

14. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

واسه این پرسیدم هدفون های قبلی ای که داشتی چی بوده، چون تجربه های قبلی خیلی موثرن در نظر شما نسبت به یه هدفون جدید...اگه جواب بدی بهتر میشه راهنمایی کرد... ایزوله سازی صدای In ear بهتره... در رده 50 تومن به پایین، in ear ها نسبت به فول سایزهای هم رده شون کیفیت بهتری دارن.
    من قبلا creative داشتم ازون back head ها که طوقش پشت سر میافته. مدلش روش نوشته نیست! جعبشم انداختم دور کیفیت صداش خوبه ولی سیمش چند بار قطع شد بازش کردم با بدبختی لحیم کردم ، الان بازم خراب شده . Creative HQ-1400 هم تجربه دارم نه صداش خوب بود نه کیفیت ، سه ماهه شکست طوقش. قبلا هم همراه واکمن سونی که داشتم ازون تو گوشی ها داشت خوب بود. در کل تجربه همشو داشتم بجز Noise Canceling ها و Circumaural هایی که Closed هستن.
    در مورد USB ها چیزی نگفتم چون خوباش گرونه ( مثلا لاجیتک G35, صدوپنجاه تومن ) ارزونشم هم هست A4Tech HD-800 خیلی صداش خوبه ولی پلاستیک آشغاله.
    در مورد in ear اون PHILIPS SHE9800 که گفتم بطور خاص چه نظری دارین در موردش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •