تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 79 از 92 اولاول ... 296975767778798081828389 ... آخرآخر
نمايش نتايج 781 به 790 از 916

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا |فصل 2016-2017

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فوتبال 120: مسی فاتح ال کلاسیکو مقابل رئال مادرید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا برای قضیه نیمار یک بار دیگر دادگاهی خواهد شد.
    برد ال کلاسیکو فشار آورده؟

2. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

12

پیج دنی آلوز: یک روز تاریخی، خاویر ماسکرانو گلزنی کرد. نمی خواهم این لحظه را از دست بدهم.

4. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسپورت خبر داده که تئو هرناندز مدافع چپ اتلتیکو مادرید که قرضی برای آلاوس بازی میکنه فصل بعد به بارسلونا میاد. رقم فسخ قرارداد این بازیکن 19 ساله 24 میلیون یورو هست و میتونه بکاپ خوبی برای آلبا باشه.

6. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش تند پیکه به ادعای سر دبیر آ اس درباره خوشحالی پس از گل مسی در ال کلاسیکو

ال کلاسیکو با درخشش مسی و پیروزی تعیین کننده بارسلونا به پایان رسید اما حواشی این بازی کماکان ادامه دارد. خوشحالی مسی پس از درخشش و زدن گل پیروزی بخش تیمش در آخرین ثانیه‌ها هنوز هم منبع واکنش‌های متفاوتی از سوی رسانه‌هاست.

آلفردو رلانیو، سردبیر معروف نشریه آ اس هم اخیرا مقاله‌ای با همین موضوع منتشر کرد و در آن مدعی شد حرکت مسی در نشان دادن پیراهنش به هواداران رئال مادرید، از کاری که رائول چندین سال قبل در نیوکمپ انجام داد و هواداران را به سکوت دعوت کرد هم زشت تر و زننده تر بود.

این جمله به هیچ عنوان به مذاق پیکه خوش نیامد و باعث شد تا حساب توئيتر جنجالی پیکه باز هم فعال شود. او این بار در پاسخ به رلانیو با انتشار تصاویری از این نوشته، توئيت کرد:

لئو آنها را بیچاره کرده و دیگر نمی‌توانند این را پنهان کنند. (حالا دیگر) نشان دادن یک پیراهن از دعوت به سکوت یک ورزشگاه جدی تر و زننده‌تر است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت kyle10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    Shomal SarSabz

پيش فرض

از بین تیاگو . وراتی . اریکسن . کوتینیو
    مشخص نمیکنه کدومشون تو بارسا جواب میدن
    ولی از لیست بالا هرکدوم بیان عالین

++++++++++
    نیمار هم 168تا از من یونایتد پیشنهاد داره

10. 4 کاربر از kyle10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مذاکرات وراتی و بارسلونا آغاز شد (عکس)

به نظر می رسد مذاکرات بارسلونا با مارکو وراتی، ستاره خط میانی پاری سن ژرمن آغاز شده است.​​​​​​​
    به گزارش "ورزش سه"، اگرچه مدتی پیش تایید شد که لوییس انریکه، سرمربی فعلی بارسلونا این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد، اما آنها از همین حالا مذاکرات با وراتی را برای فصل آتی آغاز کرده اند. نشریه "موندو دیپورتیوو" نزدیک به باشگاه بارسلونا فاش کرد که تا به حال 2 جلسه بین مدیر برنامه های وراتی و باشگاه بارسا برگزار شده و علیرغم عدم تمایل باشگاه پاری سن ژرمن به فروش وراتی به یکی از رقبای مستقیم خود در لیگ قهرمانان، ممکن است این انتقال در تابستان رخ دهد.
    با توجه به افزایش سن اینیستا و جدایی ژاوی در تابستان 2015، هنوز جانشین مناسبی در خط میانی بارسا برای این دو بازیکن پیدا نشده و دنیس سوارز و آندره گومس نیز نمایشی در حد بارسا در فصل جاری ارائه نداده اند. به نظر می رسد با توجه به شکست سنگین پاری سن ژرمن برابر بارسا در لیگ قهرمانان، وراتی از کسب موفقیت در لیگ قهرمانان نا امید شده است و ممکن است برای کسب موفقیت های بین المللی به اسپانیا مهاجرت کند.

12. 4 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

لوکاس دینه:

لیونل مسی از سیاره دیگری آمده است

لوکاس دینه، مدافع جوان بارسلونا در مورد توانایی های مسی و رسیدن به آمار 500 گل در لباس بارسا صحبت کرد.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی موفق شد با دبل برابر رئال، علاوه بر بازگشت تیمش به کورس قهرمانی لالیگا، آماری شکفت انگیز را به ثبت برساند. لوکاس دینه گفت: "درست زمانی که شما فکر می کنید همه توانایی های مسی را دیده اید، او دوباره شما را شگفت زده خواهد کرد. گلی که مسی در برنابئو به ثمر برساند یک گل فوق العاده در بهترین زمان ممکن بود.
    مسی هر روز من را متعجب می کند و من بسیار خوشحالم که روزی به فرزندانم خواهم گفت که من با مسی همبازی بوده ام. مسی از سیاره دیگری آمده است و به ثمر رساندن 500 گل تا این مقطع فوق العاده است. در ضمن بسیاری در مورد تعداد زیاد پاس گل هایی که مسی برای دیگر همبازیانس ارسال کرده صحبت نمی کنند که این آمار از نظر من فوق العاده است."

14. 4 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در مصاحبه با خبرنگاران

انریکه: دربی کاتالونیا یک بازی خطرناک است

بارسا فردا در زمین اسپانیول دیدار حساسی پیش رو دارد؛ دیداری که دربی کاتالونیا محسوب می شود.
    به گزارش "ورزش سه"، بارسا پس از برتری بر رئال و اوساسونا، از روحیه فوق العاده بالایی برخوردار است و در سوی مقابل، اسپانیول که نه مدعی کسب سهمیه است و نه خطر سقوط تهدیدش می کند، از انگیزه بالایی برای شکست بارسا برخوردار است.
    انریکه در نشست خبری بازی گفت:« بازی با رئال برای ما اهمیت بیشتری داشت؛ چون رقیب مستقیم ما محسوب می شد؛ ولی بازی چهارشنبه مقابل اوساسونا نیز بسیار مهم بود. برای ما فرقی نمی کند تیم مقابل چه جایگاهی دارد. فردا باید به مصاف اسپانیول برویم که یک دربی محسوب می شود. آنها به خوبی ما را می شناسند و اطمینان دارم که سوای جایگاه دو تیم، بازی پرتنش و خطرناکی را شاهد خواهیم بود. نباید اسیر تنش ها شویم و با تمرکز بالا، سه امتیاز را کسب کنیم. برای ما بازی خارج و داخل خانه فرقی نمی کند.» نیمار:« او کاملا آماده بازی فرداست. شاید در دنیا روی هیچ بازیکنی مثلا نیمار خطا نشود با این حال آمادگی ذهنی او برای مقابله با چنین شرایطی بالاست.» اینیستا:« او از ناحیه همسترینگ کمی مشکل دارد و فردا مشخص خواهد شد می تواند بازی کند یا خیر.» گومس:« هدف من تقویت روحیه او و کمک به وی برای کسب اعتماد به نفس بیشتر است. در این مقطع از فصل، همه بازیکنان برای من از یک درجه اهمیت برخوردار هستند و به درخشش همه آنها نیاز دارم.» 5 بازی ناکامی سوارز در گلزنی:« فکر می کنم انتقاد از بازیکنی مثل سوارز برای اینکه در 5 بازی گل نزده است، بی انصافی و زشت باشد.»

16. 3 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

عذرخواهی رسمی مالک مالاگا از باشگاه بارسلونا

عبدالله الثانی، مالک مالاگا به خاطر توئیت توهین آمیزش از باشگاه بارسلونا عذرخواهی کرد.
    به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته مالک مالاگا در دفاع از مربی تیمش مقابل اتهامات نشریات چاپ بارسلونا توئیت کرده بود:« تفاله های کاتالونیایی پس از اتهاماتی که به میچل نسبت دادند، بوی قهرمانی لالیگا هم به مشام شان نخواهد خورد.»
    این توئیت واکنش تند باشگاه بارسلونا را در پی داشت و آنها عنوان کردند که از الثانی شکایت خواهند کرد.
    داستان از این قرار است که مالاگا در هفته پایانی لالیگا باید با رئال روبرو شود و احتمالا سرنوشت قهرمانی به آن دیدار بستگی خواهد داشت. از طرفی، مربی مالاگا ستاره سابق رئال یعنی میچل است که در مصاحبه اخیر خود گفته بود که تعصبی بی اندازه به تیم سابقش دارد. این مصاحبه باعث شد تا برخی رسانه های بارسلونا به وی اتهام بزنند که در بازی آخر قصد دارد تیمش را برای باختن به مصاف رئال بفرستد. الثانی به همین دلیل در دفاع از میچل آن توئیت حنجالی را منتشر کرد. او در توجیه توئیت خود، شب گذشته نوشت:« منظور من از تفاله های کاتالونیایی، رسانه های آنجا بودند نه مردمش. آنها به میچل، اتهامات دروغین نسبت داده بودند که این پذیرفتنی نیست و باید از وی عذرخواهی کنند؛ چون ما هرگز خودمان را نمی فروشیم. از باشگاه بارسلونا برای این سوتفاهم به صورت رسمی عذرخواهی می کنم.»
    الثانی سابقه انتشار توئیت های جنجالی دیگری نیز دارد. او یک بار مورینیو را با اساما بن لادن مقایسه کرده بود و پس از بازی برگشت رئال و بایرن که دو هفته پیش برگزار شد و در انتقاد از داور بازی نوشته بود که کاسیمیرو حتما باید به خودش بمب می بست تا داور او را اخراج کند!

18. 4 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

خاک بر سر والنسیا... نتونست 5 دقیقه گل نخوره

20. این کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •