تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 785 از 2199 اولاول ... 28568573577578178278378478578678778878979583588512851785 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,841 به 7,850 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه pori.ya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان
    میخواستم بدونم طرح های پیش پرداخت نامحدود ماهیانه مبین نت سرعتش به چه صورت هست؟قطعی زیاد داره؟
    بعد این سرویس 1 به 4 کسی داره؟ سرعتش رو 200 کیلوبایت هست؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان دیشب دانلود شبانه چطور بود ؟؟؟؟؟؟؟
    دیشب افتضاح بود. نمیدونم واسه بقیه هم همینجوری بوده یا نه ؟
    ولی پریشب عالی بود

3. 2 کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

دیشب افتضاح بود. نمیدونم واسه بقیه هم همینجوری بوده یا نه ؟
    ولی پریشب عالی بود
    مال منم حسابی خراب بود.
    شبکه چند هفته ای میشه اینجور شده

5. این کاربر از imanparsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ultrasahand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این مطلب رو خواهشن بخوانید ، فقط مربوط به مبین نت هم نمیشه !!!!
    کمی طولانی شد ولی اگر الان شرایط خواندنش را ندارید جایی کپی یا پرینت کنید، و حتما شیر کنید

این طرح اینترنت ملی که قضیه اش مال 1 سال پیش است را فکر کنم همه در جریان هستند ... چیزی که خیلی ها نمی دانند اینه که این طرح الان در سرتاسر ای اس پی ها اجرا شده و ما الان بدون اینکه بفهمیم داریم از اینترنت ملی استفاده می کنیم ... تقریبا 2 سال پیش بود که اعلام کردند قیمت اینترنت پر سرعت کاهش پیدا می کنه برای اینکه قرار بود ای اس پی ها درصدی از پهنای باند خودشون رو از اینترنت ملی تهیه کنند ... اینترنت ملی که داخلی هست و هزینه ی بین المللی بخاطره انتقال دیتا داده نمی شود و کلا ای اس پی ها این درصد از پهنای باند (اینترنت ملی) را ریالی می خرند. از جایی گند قضیه در می آد که پینگ سرور های ایرانی زیره 100 میلی ثاتیه است و با حداکثر سرعت ولی سرور های خارجی پینگ بالای 500 میلی ثاتیه و با 10 درصد سرعت (که در مواقع ترافیک بالا به 5 درصد هم می رسد) : این یعنی شرکتی مثل مبین نت فقط 10 درصد پهنای باند را از خارج می خرد .
    ولی این قضیه باعث نگرانی چه کسانی می شود ؟ کسانی مثل خود اینجانب که از 99/999999 درصد اینترنت که تماما سرور های خارجی هستند (یاهو، گوگل، اپل، ماکروسافت و هر سایتی که فکرش رو بکنید) استفاده می کنم ... من نمی گم که این عمل صد در صد عملی منفی و غیر انسانی است شاید عده ای هستند که از سایت هایی با سرور ایرانی (اون یک میلیونیم که من یک سایت با سرور داخلی نمی شناسم که اینجا نام ببرم) روزانه بازدید می کنند.
    در کل اگر همین 10 درصد اینترنتی که ما ازش استفاده می کنیم قطع شود ارتباطاتات ما با دنیای خارج از بین خواهد رفت. زیرا اینترنت ملی به هیچ سوسک یا قند شکنی وصل نمی شه که بتوان دورش زد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کمی طولانی شد ولی اگر الان شرایط خواندنش را ندارید جایی کپی یا پرینت کنید، و حتما شیر کنید

این طرح اینترنت ملی که قضیه اش مال 1 سال پیش است را فکر کنم همه در جریان هستند ... چیزی که خیلی ها نمی دانند اینه که این طرح الان در سرتاسر ای اس پی ها اجرا شده و ما الان بدون اینکه بفهمیم داریم از اینترنت ملی استفاده می کنیم ... تقریبا 2 سال پیش بود که اعلام کردند قیمت اینترنت پر سرعت کاهش پیدا می کنه برای اینکه قرار بود ای اس پی ها درصدی از پهنای باند خودشون رو از اینترنت ملی تهیه کنند ... اینترنت ملی که داخلی هست و هزینه ی بین المللی بخاطره انتقال دیتا داده نمی شود و کلا ای اس پی ها این درصد از پهنای باند (اینترنت ملی) را ریالی می خرند. از جایی گند قضیه در می آد که پینگ سرور های ایرانی زیره 100 میلی ثاتیه است و با حداکثر سرعت ولی سرور های خارجی پینگ بالای 500 میلی ثاتیه و با 10 درصد سرعت (که در مواقع ترافیک بالا به 5 درصد هم می رسد) : این یعنی شرکتی مثل مبین نت فقط 10 درصد پهنای باند را از خارج می خرد .
    ولی این قضیه باعث نگرانی چه کسانی می شود ؟ کسانی مثل خود اینجانب که از 99/999999 درصد اینترنت که تماما سرور های خارجی هستند (یاهو، گوگل، اپل، ماکروسافت و هر سایتی که فکرش رو بکنید) استفاده می کنم ... من نمی گم که این عمل صد در صد عملی منفی و غیر انسانی است شاید عده ای هستند که از سایت هایی با سرور ایرانی (اون یک میلیونیم که من یک سایت با سرور داخلی نمی شناسم که اینجا نام ببرم) روزانه بازدید می کنند.
    در کل اگر همین 10 درصد اینترنتی که ما ازش استفاده می کنیم قطع شود ارتباطاتات ما با دنیای خارج از بین خواهد رفت. زیرا اینترنت ملی به هیچ سوسک یا قند شکنی وصل نمی شه که بتوان دورش زد.
    دوست عزیز لطفا حتما منبع خبرتون رو ذکر کنید چون این خبر زیاد کامل و درست نیست

8. این کاربر از hooss128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    راستش یه چند روز پیش، یکی از مسؤلین وعده داد که سرعت اینترنت را بالا ببرند.
    اگه درست یادم باشه، میگفت پهنای باند ارتباط با خارج حدود 27 مگاببته که میشه 500 مگابیت (یا گیگابیت؟)
    و اینترنت داخل 500 مگابیته که میشه 2 گیگابیت (یا ترابیت؟) درست یادم نموند.
    [COLOR="Silver"]

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

اینترنت ملی دلیلی برای کاهش سرعت نیست.

شرکت نامحترم مبین نت پهنای باندی که باید به 1 میلیون نفر می فروخت رو به 4 میلیون نفر فروخته به همین خاطر مشکل پهنای باند داره .

همین .

11. 2 کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اینترنت ملی اصلا این چیزی که شما میگید نیست.
    در مورد پینگ هم همون 100 برای سرور داخلی زیاده! و اینکه سرور های داخلی پینگشون پایین تره طبیعیه همه جای دنیا همینه.
    اون حداکثر سرعتی هم میگید فکر کنم منظورتون دانلودهایی باشه که فقط از 1 کانکشن استفاده میکنه مثل آپدیت برنامه ها و برنامه هایی که برای اینستال از اینترنت دانلود میکنند ، که سرعتشون به 10 کیلوبایت به زور میرسه اونم دلیلش پینگ بالا و کیفیت فوق الاعاده پایین مبین نت هست در صورتی که من با مخابرات همچین مشکلی ندارم و اونا رو هم باحداکثر سرعت دانلود میکنم.
    حالا حالا ها نمیتونند اینترنت ملی رو اجرا کنند چون هنوز زیر ساختش فراهم نیست.
    در مورد اون 10 درصد هم آمار دقیقی ازش نیست ولی فکر کنم 90 درصد صحیح تر باشه.

13. 2 کاربر از old_snake1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

برای من که زیاد مشکل نداره
    یه موقع هایی پینگم بالاست و اکثرا نرماله
    من طرح ۲ مگ ۶ ماهه ۸ گیگ دارم
    اینم تست
    در کل من راضیم
    سرعت دانلود هم از ۱۲۰ تا ۳۵۰ ایناست گاهی بیشتر هم میشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بجاش من زیاد مشکل دارم!
    هی توی قسمت صدای مشتری ایمیل میدم اما همش منو می پیچونن!
    خودتون قضاوت کنید، این متن نامه ی اخیرمه:

سلام این سومین باریه که به خاطر خدمات ضعیف اینترنت پر سرعت (!) مشکلم رو مطرح می کنم، هر بار به من آموزش تفاوت های بیت و بایت داده شده!!! در Ticket ID: xxxxxx توضیح دادم که مشکل شدید سرعت دارم، و در این تصویر:

تست سرعتم رو قرار دادم که مشخصه پینگ 215 میلی ثانیه افتضاحه! جناب xx فرمودند که از سایت:
    speedtest.ir
    تست بگیرم و فایل اش رو پیوست کنم! هرچند اصلا کار معقولی نیست اما این عکس زیر هم از تست سرعت سایتی که خودتون معرفی کردید:

سرعت 41، یعنی چیزی کمتر از dial-up باز من رو مرجوع نکنید، اگر صادقانه بگید سرویس مبین نت مشکل داره و پول 512 میگیرید و 56 تحیل مشتری میدید دست کم تکلیفمون رو با خودمون می دونیم!
    ببینم اینبار چی میگن، باز فرق بیت و بایت!

16. 3 کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •