تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 783 از 904 اولاول ... 283683733773779780781782783784785786787793833883 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,821 به 7,830 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    جسارتا وقتی گاز میدم، کلا صدا از بین میره.
    بله همینطوره چون در ابتدا سرعت حرکت پولی بیشتر از تسمه هست( چون تسمه شل شده) و تسمه روی پولی بکسواد میکنه تا سرعت تسمه و پولی برابر بشه و صدا هم رفع میشه، درست مثل بکسواد کردن با ماشین که در ابتدا لاستیکها جیغ میکشند و بعد با سرعت بیشتر ، بکسواد تمام شده و صدا هم قطع میشه.

خودتون میتونید تسمه ها را از نظر مقدار سفت بودن چک کنید و در صورت نیاز تنظیم کنید، احتیاجی به مکانیک نیست.

2. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    بنده یه پراید مدل 82 دارم، موقع دور زدن جیر جیر میکنه. مشکل از چی میتونه باشه؟
    بردم پیش یه مکانیک میگه مشکل از لنته ولی اشتباه میکنه چون اولا لنت ها رو تازه تعویض نکردم دوما فقط هنگام دور و سرعت پایین این صدا رو میده.
    سلام

موقع دور زدن با یک پا گاز بدین و با پای دیگه کنی ترمز بگیرین
    اگر صدا قطع میشه یا تغییر میکنه پس به احتمال 99% از لنته خصوصاً اگر که از یک سمت دور زدن صدا میده و یک سمت دیگه نه

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی.
    بنده یک سمند مدل se صفر دارم. برای اولین بار وقتی نشانگر بنزین به درجه هشدار رسید بعد از فقط چند کیلومتر ناگهان چراغ هشدار چشمک زن هم شروع به علامت زدن کرد و بعد ماشین مرتب ریپ زد. بنده چون بین راه بودم و انتظار تمام شدن بنزین به همین زودی نداشتم و البته در مسیر و جای نامناسبی بودم به ناچار ریپ زنان به راه ادامه دادم تا به نزدیکترین پمپ رسیدم و بنزین زدم و ریپ زدن هم تمام شد.
    برای بار دوم که باز علامت بنزین به هشدار رسید ریپ زدن شروع شد که سریعا با بنزین زدن حل شد.
    لازم به ذکر است که هر دو مورد ریپ زدن در مسیر سربالایی روی دادند.
    اما برای بار سوم چون مسیر کفی بود علیرغم روشن شدن چراغ هشدار ریپ زدنی در کار نبود و من حتی حدود 50 کیلومتر در همین حالت باهاش طی کردم.
    اما بار آخر که اینطور شد من مجبور شدم حدود 10 کیلومتر ریپ زنان ادامه دهم!!
    نظرات دوستان و آشتایان و ...:
    1- چرا گذاشتی بنزین به حالت هشدار برسه؟!!!(پاک کردن صورت مساله)
    2- به علت اینکه در بنزینها آب بوده ته باک فقط آب مونده
    3- فیلتر بنزین خرابه
    4-با چند بار بنزین سوپر زدن حل میشه

بعد از رسیدن ماشین به کیلومتر5000 و بردن به نمایندگی و طرح مساله جواب تعمیرکار ایشون این بود که:
    نشانگر بنزین شما زیادی نشون میده و در واقع وقتی نشانگر بنزین روی درجه هشدار بوده تقریبا بنزینی توی باک نمونده بوده و به همین خاطر ماشین ریپ میزده
    و البته گفتند که نمیتونن کاری بکنن مگر اینکه پمپ بسوزه و جایگزین کنند. اما بدون سوختن پمپ نمیتونه کاری بکنه!

سوالات من: اولا چرا برای بار سوم که مقدار بنزین به درجه هشدار رسید این مشکل پیش نیامد؟
    دوما مگر بعد از تمام شدن بنزین چقدر ماشین میتونه ریپ زنان به راهش ادامه بده
    و سوما واقعا مشکل از کجاست؟ البته این توصیه خوبیه که نگذاریم درجه بنزین به هشدار برسه ولی بالاخره این که نشد جواب!!

در آخر معذرت به خاطر زیاد نویسیو خواستم مشکل را دقیق مطرح کنم و ممنون از پاسخگویی دوستان حرفه ای.
    سلام
    پمپ بنزین با بنزینی که از داخل آرمیچرش رد میشه خنک میشه
    کم شدن بنزین باعث داغ شدن سیم پیچش میشه و عمرش کوتاه میشه و بالاخره هم میسوزه خصوصا پمپ ایرانی و چینی که عمداً بنجل ساخته شده برای مکیدن خون مردم شریف پرور

نذارید بنزین از یک سوم کمتر بشه

====================================
    حتی ماشین دوگانه سوز ممکنه طوری طراحی شده که روی گاز هم پمپ بنزین کار میکنه !!!!
    اگر اینطور باشه پس اونهائی که با باک خالی میرونند خیلی ضرر میکنند
    اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جوئی در هزینه های خودرو تا سقف میلیونها تومن
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=647516&page=28
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 30-12-2016 at 17:44.

6. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده یه روا مذل 86 دارم.الان دو روزهست که صبج زود ساعت 6 که روشن میکنم برم سر کار بعد از استارت سوم ماشین روشن میشه ولی دور موتور روی 1 میمونه و مثل روزهای قبل کا باید یکی دو تا خط بالا تر میرفت نمیره و بیش از 5 الی 10 ثانیه طول میکشه که دور موتور بالا بره و در این حین که عقربه دور موتور بالا نرفه خودرو لرزش های نسبتا شدیدی داره.لازمه بگم که هنوز یک هفته نشده که استارت خودرو رو دادم سرویس و اتومات و اون قسمت زغال و سیم پیچش رو تازه هست و تعویض شده است.البته یه رله 5 فیش تقویتی هم به سیم های استارت بسته شده که باطری ساز میگفت چون قبلا اتومات استارت ضعیف بوده این رو بستن و برداشتن یا بودنش زیاد مهم نیست و همون طوری فعلا مونده.حالا نمیدونم دقیقا مشکل از چی هست.الان 2 روزه این مشکل رو دارم.ممنون میشم راهنماییم کنن دوستان.
    یا عی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

دوست عزیز این موضوع ربطی به استارت نداره پیشنهاد میکنم استپر موتور خودرو رو چک کنین

فرستاده شده از GT-I9515ِ من با Tapatalk

9. این کاربر از mirshekarahmad50 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده یه روا مذل 86 دارم.الان دو روزهست که صبج زود ساعت 6 که روشن میکنم برم سر کار بعد از استارت سوم ماشین روشن میشه ولی دور موتور روی 1 میمونه و مثل روزهای قبل کا باید یکی دو تا خط بالا تر میرفت نمیره و بیش از 5 الی 10 ثانیه طول میکشه که دور موتور بالا بره و در این حین که عقربه دور موتور بالا نرفه خودرو لرزش های نسبتا شدیدی داره.لازمه بگم که هنوز یک هفته نشده که استارت خودرو رو دادم سرویس و اتومات و اون قسمت زغال و سیم پیچش رو تازه هست و تعویض شده است.البته یه رله 5 فیش تقویتی هم به سیم های استارت بسته شده که باطری ساز میگفت چون قبلا اتومات استارت ضعیف بوده این رو بستن و برداشتن یا بودنش زیاد مهم نیست و همون طوری فعلا مونده.حالا نمیدونم دقیقا مشکل از چی هست.الان 2 روزه این مشکل رو دارم.ممنون میشم راهنماییم کنن دوستان.
    یا عی
    از دوستانی که تجربش رو دارن هیچکس نیست راهنمایی کنه ؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

از دوستانی که تجربش رو دارن هیچکس نیست راهنمایی کنه ؟
    حتما استپر موتور رو بررسی کنید

12. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام به همه
    من یه پراید 85 دارم . الان چند وقتی هست که وقتی سویچ ماشینو روشن می کنم آمپر بنزین هر دفعه یه سطح رو نشون میده ( خونه های متفاوت اکثر مواقع کمتر گاهی بیشتر) علت چیست .
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ Hossein_nasa62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام من سمند مدل 90 دارم داره زیرش روغن میریزه و اب رادباتور

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ Hossein_nasa62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •