تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 77 از 178 اولاول ... 276773747576777879808187127177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 761 به 770 از 1780

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

داره خودمونی میشه جیوه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

کلا این اخبار ترابرد رو که آدم میشنوه واقعا سنگ کوب میشه
    من که از ترسم نه تنها ترابرد نکردم بلکه سیمکارت همراه اولم رو هم انتقال مالکیت دادم به دیگران
    باور کن حس ششنم بهم می گفت همیشه شنود می شم توی همراه اول انتقال مالکیت دادم شرش کنده شه !
    اعتباری هم داشتم انداختم رفت
    ما خر نیستیم این همه سوء استفاده ازمون کنن !

2. این کاربر از جیوه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این پیغام که کسی زنگ بزنه متوجه ترابرد میشه رو برنداشتن ؟

4. این کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

این پیغام که کسی زنگ بزنه متوجه ترابرد میشه رو برنداشتن ؟
    نه ، هست پیامش هنوز

- - - Updated - - -

از طریق 195 شکایت کردین؟

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk
    بله ولی اتفاقی نیوفتاده هنوز

6. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان من خط رایتل دارم میخوام برم ایرانسل اگر این کارو بکنم کسانی که بهم زنگ میزنن بوقی که میزنه فرق میکنه با بوق عادی یا پیامی چیزی میده؟

8. این کاربر از M.Amorous بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه EDWARD WHITE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

منم الان دو ماهی میشه از همراه اول ترابرد کردم به ایرانسل یه ماه اول مشکل دریافت پیامک داشتم ولی از ماه دوم مشکلم کاملا حل شد و راحت از تلگرام و اینستاگرام و ... پیامک دریافت میشه

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk
    اگه مشکل پیامک حل شده که عالیه
    فقط الان می مونه اون پیام مزاحم

10. این کاربر از EDWARD WHITE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

هر بار یه دلیل و هر بار یه مشکل جدید از عدم پاسخ کاربر در زمان مورد نظر تا کارشکنی ها و عدم دریافت و یا عدم مطابقت اطلاعات در اپراتور پایه .

اینم یه نوع اخطار :

ببین چقد نشته فکر کرده 100 تا ترفند درست کرده که مردم از همراه اول ترابرد نکنن !

12. 2 کاربر از EDWARD WHITE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

7

یعنی واقعا متاسفم برای این اپراتور ها و طرح مسخرشون!!!!!

قبل از اینکه این طرح از فاز بتا در بیاد من اقدام کردم که از همراه اول به ایرانسل ترابرد داشته باشم.

1 ماهه که هنوز درگیرم.
    این در صورتی هستش که همه قوانین رو میدونم و از خود اپراتورهای مرکز تماس هاشون بهتر بلدم توضیح بدم.

اما برای بار دهم، به دلیل Authentication failure رجکت میشم.
    بارها و بارها و بارها به کال سنتر هر دو اپراتور صحبت کردم.کلی اطلاعات غلط و درست گرفتم ازشون.آخرین بار دیگه همه ی هزینه هام صفر بود، حتی از سیمکارت همراه اولم استفاده نمیکنم و گذاشتم توی گوشی که باهاش تماس نگیرم.ترابردم رد شد. اپراتور همراه اول زنگ زدم میگه آقا شما قطعی صوری روی خط دارید برید مخابرات ببینید چرا!!!!! با هزار جور بدبختی و مرخصی از محل کار رفتم مخابرات، میگن آقا معلومه! خود همراه اول قطعی صوری میذاره روی خططتون تا ترابردتون انجام شه.یعنی در مرحله ترابرد نمیتوانید سند را نقل و انتقال بدید.اما خططون وضعیتش نرماله.اپراتور همراه اول چرت گفته!!!! رفتم ایرانسل، اون نمایندگی که من مراجعه کردم، کلا تو باغ نبودن!

همه ی این مراحل در صورتی اتفاق افتاده که اولین باری که درخواست ترابرد دادم، اس ام اس تایید رو ارسال کردم و فرداش سیمکارت ایرانسل برام اومد.اما دیگه قطع سیمکارت همراه اول و وصل سیمکارت ایرانسل الان یک ماهه که منو خسته کرده!!!!!!

به 100 روش مختلف تاحالا با ایرانسل حرف زدم! تنها کاری که میکنه فرم پیگیری ثبت میکنه.شاید! شاید! از هر 5 تا فرم یکبار یکی از مرکز ترابردشون زنگ برنه! بعد دلیل درست هم نمیگه! هیچی نمیگن! کلا همه ی فرم های پیگیری من 1 ماهه که در حال بررسی هستش!!!!!!!!!!!!

کلا توی این 2 اپراتور یک نفر وجود نداره که بگه آقا مشکل شما اینه!!!!! به این دلیل ریجکت میشید!!!!!! آخه واژه Authentication failure که نشد جواب.این در صورتی که سند من مشکلی نداره، هزینه خطم همیشه زیر 2 هزار تومنه، خطمم چند سالیه که دارم و از دائمی به دائمی دارم انتقال میدم اگه خدا بخواد و مسئولین بذارن و دست از ناهماهنگی ها و دزدی ها توی روز روشنشون بردارن!!!!!
    معلومه کاربری که حداقل ماهی 100 هزار تومن پول قبض موبایلش میاد رو همراه اول نمیخواد از دست بده! بابا بسه انقدر کار شکنی نکنید.اپراتور های همراه اول که اطلاعات غلط میدن!!!! اپراتورهای ایرانسلم که کلا یه حرف دارن بزنن،"در حال پیگیری"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سامانه شکایات وزارت ارتباطات هم شکایت پر کردم و از اونجا هم به جایی نرسیدم!!!!

متاسفم.فقط میتونم بگم متاسفم.

همه ی این حرفا رو در حالتی دارم میزنم که دیروز صبح باز هم ترابرد من به همین دلیل Authentication failure برای بار حداقل هشتم رد شد!!!!!!!

و همچنان با پیگیری های هر روزه، هنوز هم این مشکل رو نتونستم حل کنم و هیچکس نیست بگه چرا داری برای بار صدم درخواست ترابردت رد میشه!!!
    خدا لعنت کنه هر کسی که این کارشکنی ها رو میکنه.

14. 2 کاربر از HamedLan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

و همچنان با پیگیری های هر روزه، هنوز هم این مشکل رو نتونستم حل کنم و هیچکس نیست بگه چرا داری برای بار صدم درخواست ترابردت رد میشه!!!
    خدا لعنت کنه هر کسی که این کارشکنی ها رو میکنه.
    فعلا دست نگه دارید ترابرد رو انجام ندیدن تا ببینیم رسما این اپراتورها و یا شبکه های اجتماعی پیگیر مشکلات این طرح میشن یا نه . تا مرجعی یا سخنگویی خودش پرده از مشکلات برنداره همینه .

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

میگم ترابرد نکنید همینه ها ! امروز سیم کارت ترابردی من از ایرانسل به همراه اول بعد 15 روز تبدیل شد به سیم کارت انارستان ! خودمم موندم حالا چطوری ؟ از شاهکارهای همراه اول . گل بود به سبزه هم آراسته شد . مشکل پیامک داشتم اینم اومد روش . آخه شما بگین ترابردی اونم خط ایرانسل حالا چطوری شد انارستان همراه اول ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

میگم ترابرد نکنید همینه ها ! امروز سیم کارت ترابردی من از ایرانسل به همراه اول بعد 15 روز تبدیل شد به سیم کارت انارستان ! خودمم موندم حالا چطوری ؟ از شاهکارهای همراه اول . گل بود به سبزه هم آراسته شد . مشکل پیامک داشتم اینم اومد روش . آخه شما بگین ترابردی اونم خط ایرانسل حالا چطوری شد انارستان همراه اول ؟
    خیلی خوبه سیمکارت انارستان
    بسته هاش شبانه نداره و کلا روز هست که مردم شب بخوابن . کلا بسته درست همراه اول رو انارستان داره و اون بسته شبانه سیمکارت معمولی بیخودی هست و فقط برای گول زدن مردم

18. این کاربر از EDWARD WHITE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •