تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 765 از 847 اولاول ... 265665715755761762763764765766767768769775815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,641 به 7,650 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

8

واقعا پارس انلاین گند زده !
    بعضی وقتا واقعا سرعت کم میشه مخصوصا شبا و حتی بعضی مواقع قطع میشه ! ( مثلا اینستا هیچی لودنمیشه ولی همون موقع با قند شک.ن باز میشه ! )
    دقیقا همین مشکلات واسه منم وجود داره
    ولی با حساب فایل قرارداد های وب و پارس آنلاین که دوستمون اینجا لینکشو گذاشتن باید پارس آنلاین رو مرحوم خطاب کرد و الان ما داریم از نت های وب به اسم مرحوم پارس آنلاین استفاده می کنیم.
    (تاریخ وفات پارس آنلاین: اسفند 1397)
    این پارس دیگه پارس قدیم نیست Rest in peace

اینستا نمیشه استفاده کرد اصلا. مخصوصا توی دایرکت با دوستت میخوای صحبت کنی هی قطع میشه... هم خودت کلافه میشی هم طرف!
    شورش در اومد دیگه

2. این کاربر از ™ Hadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ظاهرا امشب با قطع تلگرام طلایی و هاتگرام و در نتیجه کاهش مصرف پهنای باند توسط کاربران تا حدودی افت سرعت پارس آنلاین کمتر شده ولی افزایش پینگ (البته باز نسبت به شب های قبلی افزایش پینگ کمتره) و مشکل دانلود از گوگل پلی همچنان وجود داره

4. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ظاهرا امشب با قطع تلگرام طلایی و هاتگرام و در نتیجه کاهش مصرف پهنای باند توسط کاربران تا حدودی افت سرعت پارس آنلاین کمتر شده ولی افزایش پینگ (البته باز نسبت به شب های قبلی افزایش پینگ کمتره) و مشکل دانلود از گوگل پلی همچنان وجود داره
    سلام
    من روی سامانه سازمان تنظیم شکایت کردم در خصوص پکت لاست ، پینگ و کمبود پهنای باند و مسر و به جد پیگیر بود با مدیر صدای مشتری که نتونست منو بپیچونه صحبت کردم ، حتی با لایه NOC هم جلو رفتم
    بهم قول ۱۰ روزه دادن که مشکل حل بشه ( این داستان مال پریروز هستش ) که از دیروز تغییرات تقریبا مشهوده
    متاسفانه من توی شکایتم صحبتی از گوگل پلی نکردم
    پیشنهاد میکنم اگر وقت دارید روی سامانه سازمان شکایت کنید و خودشون باهاتون تماس میگیرن
    من متاسفانه چون تیکتم بسته شده و قول و قرار گذاشتیم دیگه درست نیست مجدد شکایت کنم

6. 4 کاربر از sepehr_sn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اینستا نمیشه استفاده کرد اصلا. مخصوصا توی دایرکت با دوستت میخوای صحبت کنی هی قطع میشه... هم خودت کلافه میشی هم طرف!
    شورش در اومد دیگه
    برای منم تو اینستاگرام بعضی وقتا چند ثانیه کلا قطع میشه بعدش درست میشه !

8. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    من روی سامانه سازمان تنظیم شکایت کردم در خصوص پکت لاست ، پینگ و کمبود پهنای باند و مسر و به جد پیگیر بود با مدیر صدای مشتری که نتونست منو بپیچونه صحبت کردم ، حتی با لایه NOC هم جلو رفتم
    بهم قول ۱۰ روزه دادن که مشکل حل بشه ( این داستان مال پریروز هستش ) که از دیروز تغییرات تقریبا مشهوده
    متاسفانه من توی شکایتم صحبتی از گوگل پلی نکردم
    پیشنهاد میکنم اگر وقت دارید روی سامانه سازمان شکایت کنید و خودشون باهاتون تماس میگیرن
    من متاسفانه چون تیکتم بسته شده و قول و قرار گذاشتیم دیگه درست نیست مجدد شکایت کنم
    البته به نظرم این بهبود شرایط موقتی و مربوط به کاهش مصرف پهنای باند توسط کاربران به علت مسدود شدن تلگرام طلایی و ... که بیشترین مصرف پهنای باند رو به خودشون اختصاص میدادن هست و پارس آنلاین به دلیل هزینه ای که باید در این شرایط گرونی پرداخت کنه پهنای باند به شبکه اش اضافه نکرده تا بتونه سود خودش رو حفظ کنه
    حالا باید دید این وضعیت در روزهای آینده ادامه پیدا خواهد کرد یا بازهم مشکل کمبود پهنای باند پابرجا خواهد بود
    من هم همین مراحل رو طی کردم و حتی در 1 ماه (اردیبهشت ماه) 2 بار شکایت کردم در 195 و قبول کردن مشکل پهنای باند دارن و قراره درستش کنن منتها زمان خاصی رو برای حل مشکل اعلام نکردن و به ازای هر ماه که این مشکل وجود داشته 5 روز به قراردادم اضافه کردن
    تو اون زمان من هم صحبتی از مشکل گوگل پلی نکردم ولی این سری (که خودشون به شما گفتن تا اواسط تیرماه) اگه مشکل حل نشه دوباره شکایت و این مورد هم اعلام می کنم
    Last edited by broosli; 24-06-2019 at 15:07.

10. 3 کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با درود
    من سه روز پیش باز با پشتیبانی فنی در مورد مشکلات شبکه صحبت کردم به خصوص موضوع محدودیت فروشگاه گوگل و مایکروسافت همون روز گفت مسئله رو فرستادیم لایه دو و .... به زودی باهاتون تماس میگیرن و مشکل حل میشه تا حالا نه تماسی گرفته شده و نه مشکلی حل شده فقط بلدن بپیچونن به همین راحتی کاملا مشخصه که به این زودی ها این مشکلات حل نخواهد شد!

12. 2 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با درود
    من سه روز پیش باز با پشتیبانی فنی در مورد مشکلات شبکه صحبت کردم به خصوص موضوع محدودیت فروشگاه گوگل و مایکروسافت همون روز گفت مسئله رو فرستادیم لایه دو و .... به زودی باهاتون تماس میگیرن و مشکل حل میشه تا حالا نه تماسی گرفته شده و نه مشکلی حل شده فقط بلدن بپیچونن به همین راحتی کاملا مشخصه که به این زودی ها این مشکلات حل نخواهد شد!
    سامانه 195 ثبت شکایت کنید یک ساعت بعد خودشون تماس میگیرن عذرخواهی هم میکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سامانه 195 ثبت شکایت کنید یک ساعت بعد خودشون تماس میگیرن عذرخواهی هم میکنن
    سامانه ۱۹۵ فقط برای زمان هایی مثل تاخیر در جمع آوری و رانژه خط یا مشکلات مربوط به سرعت و ... کاربرد داره اون هم اگه به نتیجه مطلوبی برسه اما دیگه مشکل هایی مانند پهنای باند اپراتور یا مشکلات زیرساختی رو که نمی تونه کاری انجام بده.

15. این کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سامانه ۱۹۵ فقط برای زمان هایی مثل تاخیر در جمع آوری و رانژه خط یا مشکلات مربوط به سرعت و ... کاربرد داره اون هم اگه به نتیجه مطلوبی برسه اما دیگه مشکل هایی مانند پهنای باند اپراتور یا مشکلات زیرساختی رو که نمی تونه کاری انجام بده.
    به هر حال هر مشکلی که کوتاهی از شرکت باشه میتونید پیگیری کنید از طریق این سامانه اگه هم فکر میکنید کوتاهی از شرکت نیست و کاری نمیشه کرد دیگه کاریش نمیشه کرد باید صبر کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

برای سرعت کم و قطعی که من از 195 جواب خوبی گرفتم

18. این کاربر از black sabbath بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •